Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 9., csütörtök:

Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Glasgow

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.00: Síakrobatika, világkupa
15.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz, Franciaország
20.00: Sznúker, The Players Championship, Llandudno

Eurosport 2
14.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 2. szakasz

RTL II
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Rosztov-Manchester United

Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Köbenhavn-Ajax
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Olympique Lyon-AS Roma

Digisport 2
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, APOEL-Anderlecht
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Schalke-Mönchengladbach
23.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Baskonia Vitoria Gasteiz
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Olympiakosz-Besiktas
23.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

március 10., péntek:

M4 Sport
17.45: Jégkorong, MOL Liga, elődöntő (ha szükséges)

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Oklahoma City Thunder-San Antonio Spurs

Sport 2
12.00: Lósport, futam
19.00: Futsal, Spanyol Kupa, negyeddöntő, Peníscola RehabMedic-Jaén Paraíso Interior
21.15: Futsal, Spanyol Kupa, negyeddöntő, Catgas Energía-Movistar Inter

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.15: Sílövészet, világkupa, férfi sprint, Kontiolahti
15.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 6. szakasz, Franciaország
17.30: Sílövészet, világkupa, női sprint, Kontiolahti
18.45 és 21.45: Alpesi sí, világkupa, női óriásműlesiklás, Squaw Valley

Eurosport 2
14.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 3. szakasz
16.45: Síugrás, világkupa, Oslo
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Werder Bremen
22.30: Sznúker, The Players Championship, Llandudno

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-AC Milan
22.50: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 2
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Caen
21.00: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Angers

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Brose Bamberg
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Darussafaka Dogus Istanbul
22.35: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Spíler TV
2.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Chicago Blackhawks-Anaheim Ducks

– MTI –








hirdetés