Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest  – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 2., csütörtök:

M4 Sport
18.45: Jégkorong, MOL Liga, elődöntő, 2. mérkőzés, UTE-DVTK Jegesmedvék

Sport 1
12.00: Lóverseny, futam
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Schaffhausen-Telekom Veszprém

Sport 2
12.00, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
20.00: Darts, Premier League, 5. állomás, Exeter

Sport M
12.15, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
12.00: Sílövészet, világkupa, Pjongcsang
13.30: Sífutás, északi világbajnokság, Lahti, női 5×4 km váltó
17.15: Síugrás, északi világbajnokság, Lahti, HS130

Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Brose Bamberg
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-EA Milan
23.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Fenerbahce
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Maccabi Fox Tel Aviv-Olimpiakosz

Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Real Madrid

március 3., péntek:

M4 Sport
9.15 és 16.10: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Chicago Bulls-Golden State Warriors
12.45: Darts, UK Open

Sport 2
1.00, 3.00, 5.00 és 6.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco, negyeddöntő
14.00 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Dubaj, elődöntő
20.00: Darts, UK Open

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.45: Sílövészet, világkupa, Pjongcsang, férfi sprint
12.15: Sífutás, világbajnokság, Lahti, férfi váltó (4×10 km)
14.45: Északi összetett, világbajnokság, Lahti, csapatverseny, nagysánc
17.00: Északi összetett, világbajnokság, Lahti, csapatverseny, sífutás
18.15: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád

Eurosport 2
9.30: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád
13.45: Sznúker, Gibraltar Open
17.30: Kosárlabda, EuroKupa, negyeddöntő, második mérkőzés, Himki Moszkva-Pamesa Valencia
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, 23. forduló, FC Augsburg-RB Leipzig

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur, negyeddöntő
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Girondins Bordeaux-Olympique Lyon
22.55: Tenisz, WTA-torna, Acapulco, elődöntő

Digisport 2
4.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco, negyeddöntő
7.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur, negyeddöntő
18.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Panathinaikosz
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-CSZKA Moszkva

Digisport 3
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Anadolu Efes Istanbul

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, Boston Bruins-New York Rangers
4.30: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Toronto Maple Leafs

– MTI –



Sporthírek






hirdetés