Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és a pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

december 1., csütörtök:

M4 Sport
17.45: Röplabda, női NB I, Fatum Nyíregyháza-Vasas Óbuda

Sport 2
12.00: Lósport, futam
17.45: Kosárlabda, női Euroliga, CMB CARGO UNI Győr – Wisla Can-Pack Kraków
22.45: Úszás, amerikai bajnokság

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York
17.45: Sílövészet, világkupa, Svédország, férfi egyéni

Digisport 1
18:40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Real Madrid
20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Bologna-Verona

Digisport 2
17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Genoa-Perugia
20.00: Labdarúgás, Király Kupa, Real Valladolid-Real Sociedad
22.00: Labdarúgás, Király Kupa, Racing Santander-Athletic Bilbao

Digisport 3
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Maccabi Fox Tel-Aviv – Anadolu Efes

Spíler TV
4.30: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-San Jose Sharks

december 2., péntek:

M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Szolnoki Olaj KK

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavaliers-Los Angeles Clippers
8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió

Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, Minnesota Vikings-Dallas Cowboys
14.00: Lósport, futam
21.00: Labdarúgás, labdarúgás, angol FA Kupa, Macclesfield Town-Oxford United
23.00: Úszás, amerikai bajnokság

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.45 és 14.00: Északi összetett, világkupa, Lillehammer
12.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise, férfi szuper-óriásműlesiklás
15.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York
17.45: Síugrás, világkupa, Klingenthal
20.15: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise, női lesiklás
22.00: Lovaglás, European Masters, Párizs

Eurosport 2
12.00: Sífutás, világkupa, Lillehammer, férfi és női sprint
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York
16.00: Szánkó, világkupa, Lake Placid
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, FSV Mainz 05-Bayern München

Digisport 1
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Internazionale

Digisport 2
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Zalgiris Kaunas
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Galatasaray

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Olympiakosz
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Dijon FCO

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-New York Islanders
4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Anaheim Ducks

– MTI –








hirdetés