Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 18., csütörtök:

M4 Sport
16.57: Röplabda, férfi NB I, Fino Kaposvár-Vegyész RC Kazincbarcika
19.27: Jégkorong, MOL Liga, az elődöntőbe jutásért, 1. mérkőzés: Ferencváros-Fehérvár AV19

RTL II
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Borussia Dortmund-FC Porto

Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Dublin

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, CSZKA Moszkva-Dinamo Moszkva
20.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
11.30 és 20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff
15.30: Kerékpározás, Andalúziai körverseny, 2. szakasz

Eurosport 2
12.30: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Chamonix
15.30: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Digisport 1
11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
18.40: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Midtjylland-Manchester United
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Augsburg-FC Liverpool

Digisport 2
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Fiorentina-Tottenham Hotspur
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Galatasaray-Lazio

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Villarreal-Napoli
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Sporting-Bayer Leverkusen

február 19., péntek:

M4 Sport
15.30: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, Atomerőmű SE-Egis Körmend

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Cleveland Cavaliers-Chicago Bulls
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Baia Mare-Thüringer HC
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győri Audi ETO KC-Savehof

Sport 2
0.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro
12.00: Lóverseny, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, világkupa, Chamonix, férfi kombináció, lesiklás
11.45: Alpesi sí, világkupa, La Thuile, női lesiklás
13.45: Alpesi sí, világkupa, Chamonix, férfi kombináció, műlesiklás
15.00: Északi összetett, világkupa, Lahti
16.45: Síugrás, világkupa, Lahti
20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Eurosport 2
12.45: Északi összetett, világkupa, Lahti
13.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff
15.30: Kerékpározás, Andalúziai körverseny, 3. szakasz
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Jagiellonia Bialystok-Slask Wroclaw
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hamburger SV

Digisport 1
0.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach
14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Juventus

Digisport 2
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice

Digisport 3
18.30: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

– MTI –



Sporthírek






hirdetés