Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

október 29., csütörtök:

M4 Sport
18.00: Röplabda, női CEV Kupa, Békéscsaba-Olimpiakosz Pireusz
19.45: Torna, világbajnokság, Glasgow

Sport 1
14.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Adu-Dzabi

Sport 2
13.43: Lósport, futam
14.15, 16.00 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel, nyolcaddöntők
17.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, CMB Cargo-Uni Győr – Sportiva Azores

Eurosport
12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
20.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile, Horvátország-Németország

Eurosport 2
20.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile, Mali-Koreai NDK
23.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile, Franciaország-Costa Rica

Digisport 1
9.00: Úszás, világkupa, Tokió
12.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Brose Baskets
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Empoli

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
18.40: Kézilabda, SEHA Liga, Vojvodina-MVM Veszprém
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Limoges-Laboral Kutxa

Digisport 3
17.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Karsiyaka Izmir-Zalgiris Kaunas
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Kortrijk-Anderlecht

október 30. péntek:

M4 Sport
16.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, 1. szabadedzés
17.57: Kosárlabda, férfi bajnokság, JP-TOP COP Jászberény-TLI-Alba Fehérvár
20.55: Forma-1, Mexikói Nagydíj, 2. szabadedzés

Sport 1
1.00: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Atlanta Hawks
14.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Adu-Dzabi

Sport 2
1.15: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Miami Dolphins
13.43: Lósport, futam
14.15, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel, negyeddöntők
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Atlético Madrid

Eurosport
0.00: Labdarúgás, MLS, Montreal Impact-Toronto FC
3.00: Labdarúgás, MLS, Portland Timbers-Sporting Kansas City
7.00 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
22.00: Ökölvívás, cirkálósúlyú mérkőzés, C. Kennedy-B. Mwakalebela, Newport

Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Pogon Szczecin-Gornik Zabrze
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Bayern München

Digisport 1
18.55: Kézilabda, SEHA Liga, Szpartak Vojput-MVM Veszprém
20.55: Rögbi, világbajnokság, a 3. helyért, Dél-Afrika – Argentína

Digisport 2
7.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes – Paris Saint-Germain

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Real Madrid
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Emporio Armani Milano-Olimpiakosz

– MTI –



Sporthírek






hirdetés