ÉLŐ – BL-selejtező: BATE Boriszov – DVSC-Teva 1-1 (0-0)

Minszk – Élőben tudósítottunk portálunkon a BATE Boriszov – DVSC-Teva Bajnokok Ligája-selejtező mérkőzésről!

Ön szerint mi lesz a selejtező eredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

Jegyzőkönyv

Bajnokok Ligája-selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés

BATE Boriszov – DVSC-Teva

1 – 1   (0 – 0)

Gorodskoi Stadion, Borisov (BLR), v.: Sascha Kever (SUI) (Raffael Zeder (SUI), Stefan Bühlmann (SUI) – Daniel Wermelinger (SUI))

BATE Boriszov: Gorbunov – Jurjevics, Radkov, Bordacsev, Simics – Volodko, Liktarovics, Hleb, Mozolevszkij, Rogyionov – Koncevoj

DVSC-Teva: Verpecz – Nikolov, Simac, Mészáros, Korhut -Ramos – Bódi, Varga, Szakály, Rezes – Coulibaly

Gólszerző: Sidibe 68′, Sidibe (öngól) 93′

Sárga lap: Ramos 34′, Pavlov 64′, Korhut 88′, Varga 92′

Kiállítás: -.

Csere: Rudik 56′, Pavlov 56′, Sidibe 58′, Vasziljuk 76′, Yannick 78′, Máté 86′

Vége a meccsnek.

Szabadrúgást követően, Sidibe  küldte a hálóba, öngól.

93′ Góóól! 1-1!

92′ Varga kapott lapott reklamálásért.

90′ Verpecz vette fel a labdát, de a bíró hazaadásnak ítélte meg. Közvetett szabadrúgás, de Vargáról kipattant a labda!

88′ Korhut kapott sárgát, de ki törődik ezzel most, meg kell állítani őket.

87′ Volodko lépett meg, 16-ról jobbal fölé vágta a labdát.

86′ Máté Péter váltja Coulibalyt.

85′ Verpecznek kellett kivetődnie önfeláldozóan, megvan a labda.

Még hat perc, ki kell bírni!

81′ Szakály lövésébe álltak bele, pedig veszélyes lett volna.

79′ Beszorult a DVSC, de bízunk benne, hogy kihúzzák kapott gól nélkül.

78′ Cserél a Debrecen: Yannick váltja Rezest.

76′ Egymást kisegítve védekeznek a debreceniek, ezúttal Sidibe mentett a kapu torkában!

76′ Csere: Hleb helyett Vasziljuk.

75′ Verpecz védett nagyott, de lesen állt a kapura lövő csatár.

73′ Nyom a BATE, de a védelem biztosan áll a lábán.

71′ Verpecz védett biztosan egy távoli lapos lövést.

Nagyon feljavult a DVSC, ennek is köszönhető a gól.

Coulibaly ment el a jobb oldalon védője mellett, lerántani sem tudták, tökéletes centerezését Sidibe vágta a hálóba! 0-1!

68′ Góóóóóóóóóól!

66′ Sokkal összeszedettebb a Loki, többet birtokolja most a labdát.

64′ Pavlov rúgta fel Vargát, sárgát érően.

61′ Korhut szögletét Sidibe fejelte volna kapura, de remek ütemben jött a kapus és megszerezte a labdát.

58′ Cserél a Loki: Ramos helyett Sidibe.

Koncevoj helyett Pavlov a BATÉ-ben.

56′ Csere: Liktarovics helyett Rudik.

56′ Veszélyes szabadrúgás, Simics lőtt 20-ról kevéssel mellé!

54′ Följebb jött a BATE.

50′ Loki-szöglet után volt némi kavarodás a tizenhatoson belül, de tisztáztak a védők.

49′ Koncevoj beadását ütötte ki estében Verpecz, Ramos felszabadított.

48′ Egyelőre a DVSC-nél van többet a labda.

46′ Elkezdődött a 2. játékrész. A BATE sem cserélt.

A lokiban nincs csere, ez biztos

Jönnek ki a csapatok a második félidőre.

Vége a félidőnek.

45′ Az eddigi legnagyobb helyzet, Rogyionov elől mentett Korhut, majd Verpecz védett estében egy közeli lövést. Hihetetlen bravúr!

Szakály és Rezes helyet cseréltek a középpályán.

42′ Koncevoj fejelt kapura balról, éles szögből, de mellé ment a gyenge fejes.

40′ Veszélyes szabadrúgás nyomán suhant el a Loki kapuja előtt a labda. Előtte Ramost újra megfeddte a bíró, nehogy kiállítsák!

36′ Volodko beadása csúszott ki kevéssel a léc fölött.

35′ Verpecz vetődött ki Rogyionov elé és megszerezte a labdát.

34′ Ramos szabálytalankodásait unta meg a bíró, sárga lap.

Jellemző kép, a belorusz kapus melegít, nincs dolga.

30′ Nincs nagy iram, de időnként furcsa dolgokat művel a védelmünk.

Viszonylag sok hibával játszik a DVSC, ami veszélyes is lehet a jövőben.

26′ Újabb nehéz pillanatok, előbb Mészáros mentett fejjel veszélyes helyzetben, majd Bordacsev fejesét védte Verpecz.

24′ Ramos szerzett labdát, de gyors kontra helyett eladták a debreceniek.

21′ Korhut ívelt kapura egy beadást jobbról, a kapus résen volt és védett.

Kondás Elemér hangja harsan: támadd meg az ellenfelet!

18′ Majdnem gólt kapott a Loki: Mozolevszki egyedül húzott volna kapura, de elsuhant előtte a labda és Verpeczé lett.

16′ Varga adott be jobbról, de Coulibaly elől lehúzta a kapus a labdát.

13′ Nőtt a nyomás hazai részről, de baj még nincs.

11′ Szöglet után Radkov elé került a labda, aki kapásból 14-ről kevéssel durrantott fölé.

10′ meleg volt: Volodko lépett ki középen, majd 16-ról alig lőtt fölé.

8′ Ramos gyalulta földbe Hlebet, ezzel nem ő lett a legnépszerűbb ember a stadionban…

7′ Egyelőre kiegyenlített játék folyik.

5′ Bódi szerelte ellenfelét a felezővonalnál.

3′ Szakály próbálkozott lövéssel, de nagyon sokkal fölé ment a labda.

3′ Rezes ment volna el a bal oldalon, de hosszú lett a labda, kirúgás.

1′ A BATE kezdte a játékot.

18:00 Összeállnak egy csapatképre az együttesek és hamarosan kezdés.

Felcsendül a BL-himnusz.

Jönnek a csapatok, vastaps köszönti a labdarúgókat.

17:57 Eddig nincs nagy hangoskodás, a nézők közül sokan még most érkeznek.

17:55 Öt perc a kezdésig.

17:53 A helyieket egy oroszlán jelmezbe bújt figura próbálja szurkolásra bírni, egyelőre nem sok sikerrel.

17:51 Megérkezett a debreceni különítmény a stadionba, tehát a Lokiszurkolók is láthatják kedvenceiket.

17:49 A találkozót svájci játékvezető dirigálja, Sascha Kever.

17:48 A játékosok bemutatásánál természetesen Alexander Hleb kapja a legnagyobb tapsot.

17:46 A helyiek egyébként gondolni sem mernek a kiesésre, mint mondják, a Loki nem a Barcelona vagy a Milan…

17:45 Ma kiderült, hogy a belorusz olimpiai válogatott kiesett az ötkarikás játékokról, ezért a keretben található 5 BATE-játékos már szerepelhet a visszavágón a Loki ellen.

Nagyon sok fiatal hölgy foglal helyet a lelátókon, akik a BATE színeibe öltözve várják a kezdést.

17:39 Az időjárás kellemes, 23-24 fok van a stadionban, enyhe szellő lengedez.

17:36 Információink szerint a cívisvárosból kilencen keltek útra egy kisbusszal, hogy a helyszínen tekintsék meg a meccset.

17:35 A debrecenieknél Varga és Bódi sérülése is rendbe jött, mindketten szerepet kaptak a kezdőcsapatban.

Tiszta pirosban fog játszani a DVSC, tiszta kékben a Boriszov.

17:22 Ebben a pillanatban jönnek ki a lokisták és megkezdik bemelegítést, de pályán a BATE is.

17:00

Szerda este, magyar idő szerint 18 órától vív meg a DVSC csapata fehérorosz ellenfelével, a BATE Boriszovval. Nagy lépést tehet a Loki a BL-főtábla felé, amennyiben megnyeri a BATE elleni selejtező odavágóját. Bizakodásra adhat okot, hogy eltiltása lejártával a hét végén két gólt szerző Ibrahime Sidibe is bevethető, illetve Varga József sérülése is rendbejött, így ő is ott lehet a kezdőcsapatban.

BL-selejtező – Ott a lakik a DVSC, ahol tavaly a Barcelona

Nem csupán a külső szemlélő, hanem a DVSC játékosai szerint is minden igényt kielégítő szálláshelyül szolgál számukra a minszki Crowne Plaza Hotel, ahol a BATE elleni BL-selejtezőre készülnek.

BL-selejtező – Rövid sétát tettek a Lki játékosai Minszkben

Szikrázó napsütésre ébredt a DVSC együttese a fehérorosz fővárosban, mint ismert, az lokisták abból az apropóból tartózkodnak Minszkben, hogy ma este magyar idő szerint hat órától a 70 km-re fekvő Boriszovban lépjenek pályára. A magyarok ellenfele a BATE gárdája lesz a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörének első mérkőzésén.

BL-selejtező – Loki: bátran és fegyelmezetten!

A piros-fehérek a fehérorosz bajnok BATE Boriszov otthonában vívnak BL-selejtezőt.

BL-selejtező – Loki: Túl vannak a tréningen, Varga játszhat!

A kedd délutáni csendes pihenőt követően sajtótájékoztatót tartott a BATE Boriszov elleni BL-meccsre készülő DVSC vezetőedzője, Kondás Elemér és játékosa, Varga József.

BL-selejtező – Kondás: fegyelmezett csapat az ellenfelünk

Kondás Elemér, a Debreceni VSC labdarúgócsapatának vezetőedzője fegyelmezett együttesnek tartja a fehérorosz BATE Boriszovot, amely a hajdúságiak ellenfele lesz a Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulójában.

BL-selejtező – A debreceniek bíznak Varga József játékában

A tar középpályás a Győr ellen kapott rúgást a korábban sérült lábára, de szeretne ott lenni a BL-meccsen.

BL-selejtező – Bejutott a Loki!

No, nem a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörébe, de legalább Fehéroroszországba, ami azért nagy szó, mert a minszki landolás után még jócskán igénybe vették a helyi hatóságok a BATE Boriszov elleni BL-meccsre érkezett DVSC küldöttség idejét és türelmét.

BL-selejtező – A fehérorosz bajnok vendégeként folytatja a Debrecen

A fehérorosz BATE Boriszov vendégeként lép pályára szerda este a DVSC-TEVA a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőjében, a harmadik forduló első mérkőzésén. A párharcnak komoly a tétje, a győztes ugyanis legrosszabb esetben is az Európa Liga főtábláján szerepelhet majd.

BL-selejtező – Keddtől jegyárusítás a Boriszov elleni BL-visszavágóra

A DVSC-TEVA labdarúgó csapata az eheti, szerdai, fehéroroszországbeli első mérkőzést követően augusztus 7-én, kedden este fél 9-től Nyíregyházán vívja visszavágóját az FC BATE Boriszov együttese ellen.

BL-selejtező – Nagyágyút igazolt a BATE Boriszov

A Stuttgart, az Arsenal és a Barcelona egykori játékosa, Alexander Hleb Boriszovba igazolt.

BL-selejtező – DVSC-Teva: Alaposan feltérképezik ellenfelüket

Egy bajnoki rangadó, majd egy BL-összecsapás vár a debreceniekre az elkövetkezendő néhány napban.

BL-selejtező – Fehéroroszországba tart a Loki

Eldőlt, hogy a BATE Boriszov lesz a DVSC-Teva ellenfele a Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörében. Az első mérkőzést Fehéroroszágban rendezik augusztus 1-jén, szerdán, magyar idő szerint 18 órakor.

BL-selejtező – A BATE Boriszovval játszik a Loki

A fehérorosz BATE Boriszov megőrizte egygólos előnyét a macedón Vardar Szkopje ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 2. fordulójának szerdai visszavágóján, és a Debrecennel találkozik a harmadik körben.