Elballagtak Debrecen végzősei

Elballagtak Debrecen végzősei
Debrecen – Diákok, akiknek véget ért egy korszak, és kezdődik egy új: a Debrecenben ballagó végzősök névsorának második része következik.

DEBRECENI EGYETEM BALÁSHÁZY JÁNOS GYAKORLÓ SZAKKÖZÉPISKOLÁJA, GIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA

13. A Osztályfőnök: Kunkli Erzsébet
Bencsi Henrietta, Benes Regina, Bíró Fruzsina, Boros Máté Ádám, Boros Patrícia, Elek Balázs, Füzesi Dániel, Gajdos Karolina, Jung Dávid, Kelemen Alex, Konkoly Vivien Angéla, Molnár Katalin, Monostori Vivien, Nagy Evelin, Polgár Lili, Ratkai Ferenc, Sóvágó Richárd, Varga Tícia

12. B Osztályfőnök: Mogyorósiné Végh Zsuzsanna
Bagi Barbara Bianka, Bartha Petra, Benefi Nikolett, Fekete Szimonetta, Földi Tímea, Gacsó Katalin, Gajdos Dzsenifer, Harsányi Fanni Réka, Hosszú Viktória, Kallós Dávid, Katonka Kata, Kiss Renáta, Kunkli Cintia, Mészáros Lajos Molnár Dávid, Molnár Vivien, Nagy Fruzsina, Papp Szilvia, Preku Amanda, Radócz Adrienn, Szűcs Fanni, Takács Tibor, Varga Fruzsina, Varga Nikolett

12. C Osztályfőnök: Juhász Tamás
Baja Zsolt, Bojti Bence, Bordás Barnabás, Dandár Loretta, Dobi Nándor, Dobrai Dóra, Eszenyi Ádám, Hadházi Lajos, Hidasi Gergő, Izsvák Gábor, Karacs Sándor, Kun Sándor, Nagy Nikolett, Oláh Réka, Pataki Péter, Sallai János, Seres Dávid Bence, Szabó Zsolt, Széles Barbara, Szilvási Nikoletta, Takarékos Richárd, Tóth Adrienn Éva, Tóth Andrea, Török Bálint, Varga Dávid, Varga Tibor József, Viski Roland

12. D Osztályfőnök: Bikesicsné Ország Katalin
Bedő Friderika Nóra, Biaczovszky Péter, Bodnár Milán Zsolt, Boros Csaba, Cseke Alexandra, Debreceni Judit, Faluházi Tamás, Jenei Alexandra, Kiss Dániel József, Kovács Dávid, Mészáros Nándor Tamás, Mezei József, Mohácsi Imre, Nagy Lajos, Nagy Zoltán, Pásztor Bálint, Sinka Réka Zsófia, Suhaj Richárd, Szegedi Zoltán Péter, Szigeti Eliza Mónika, Vida Katalin

12. E Osztályfőnök: Godó László
Balogh Péter Ferenc, Bezzeg Zoltán, Gali Viktor László, Gelsi László, Hüse Sándor Zsolt, Kozák Achilles Kálmán, Kökényesi Ádám, Lippai Tibor, Mócsán Erik Tibor, Papp Nándor, Süvöltős Dániel, Szabados István, Szabó Flórián, Szakácsi Attila, Szőllősi Dániel, Vad Máté Milán, Vass Ottó László, Veres Tamás

12. F Osztályfőnök: Fekete András
Balla Levente Csaba, Burinda Marcell, Félegyházi Zoltán, Gál Milán, Guth Zoltán László, Hadházi Bence, Kéri Martin, Papp Zsolt, Petrohai Péter, Répási János, Rozsik Károly, Simon Szabolcs, Szabó Tamás, Takács Zoltán, Trembeczki Máté, Varga Patrik, Zsuga Ádám

DEBRECENI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM BAROSS GÁBOR KÖZÉPISKOLÁJA, SZAKISKOLÁJA, ÉS KOLLÉGIUMA

12. A Osztályfőnök: Pálné Csapó Mónika
Antal Márk, Balog Jenő, Csóré Béla, Czellár Norbert Gábor, Czibere Dávid, Erdei Krisztián, Haraszti Dominik, Kéki János Roland, Kiss Attila, Máté László, Nagy Miklós Richárd, Pálóczy Dóra Eszter, Scheffer Gyula, Tóth Erik Martin, Bákonyi Máté, Bojti Orsolya Mónika, Farkas Felícia, Kardos Sára, Kiss Noémi, Laukó Vivien, Nagy Norbert, Nyakó Zsanett

12.B Osztályfőnök: Nagyné Lengyel Éva
Ármós Renátó László, Baksi Norbert, Bundi István András, Dienes Tamás, Fábián Tamás, Hérák Ákos Dániel, Kiss Dávid Soma, Kiss Zoltán, Ládi Roland Arnold, Miklós Nikolett, Nagy Márk Zoltán, Sebők Dávid, Szarvas Henrik, Szilágyi Gergő, Tógyer Norbert István, Török Tamás, Tóth Zoltán Attila, Ungvári László Rafael, Virág Kálmán

2/12.1 Osztályfőnök: Dzsudzsák Vince
Bodnár János, Jászai József, Kányási Sándor Miklós, Kocsis József, Kovács Kristóf, Nagy József, Nagy Krisztián, Offra Tamás, Patka Imre, Pellei Zoltán Bence, Váradi István, Balogh Zsolt Dávid, Barabás Zoltán, Bende Richárd Imre, Borók Richárd Sándor, Fülöp Tamás, Harangi Zoltán, Józsa Barnabás, Nagy Márk Ádám, Varga István Norbert

2/14.1 Osztályfőnök: Borosné Sápi Zsuzsanna
Blaskó József, Bodó Ádám József, Császi Dávid, Csuka László, Hella Norbert, Kányási József, Kiss Ádám, Kiss Gergő, Kiss Gergő Sándor, Kovács Péter, Mulik Gergő, Nagy László Tibor, Nagyházi Roland Gábor, Németi Bence, Orosz Dávid, Piskorán Zoltán Ferenc, Sipos Lajos, Tar Tamás István, Varga Tamás András, Varga Zsolt, Balla Márk, Kerekes Nándor Szilveszter, Koszorus Gábor, Szilágyi Nóra, Tímár Dominik Szilveszter, Zilahi Gergő

3/11.1 Osztályfőnök: Domokiné Tóth Mária
Ajtai Attila, Bencze Patrik, Bodnár Péter Tamás, Boros Imre Dániel, Bujdosó Sándor, Csorba Attila, Kiss Róbert, Kótai Antal, Kovács Bence, Kozma Ferenc Imre, Máté Márk Gábor, Sóvágó Márton, Szalóki Tamás, Vajda Mihály, Vincze Bence

3/11.2 Osztályfőnök: Hammel Tímea
Boldis Sándor, Csukrán Zsolt, Daróczi Kálmán, Koncz László, Küzmös János, Makula Tamás Rómeó, Pocsai Sándor, Rostás Lajos, Szakál Jákob, Szala Zsolt, Egri Gergő, Karika Norbert László, Papp Szabolcs, Szabó Gergő Leó, Takács Márió Zsolt, Vojtku László

3/11.3 Osztályfőnök: Andréné Nagy Andrea
Bodnár Ádám Mihály, Erdős Attila István, Horváth Attila, Kerekes Norbert Ábrahám, Kiss Ádám, Micskei Gyula Roland, Rostás Gyula Dániel, Rózsás Dominik, Sarádi Zoltán, Zagyva Attila, Hegyi Attila, Mandics László, Mile Márk, Repák Attila, Szlifka Gábor, Tóth Károly, Tóth László

1/13.2 Osztályfőnök: Boros Csaba Ferenc
Árendás Róbert, Feke Gábor, Fekete Ádám István, Földesi Gergő, Jócsák András, Kerezsi Richárd, Kiss László, Kiss Norbert, Kiss Roland, Komáromi Gábor, Kozma Sándor Ákos, Lázár Tamás, Molnár Sándor János, Nagy Barna, Pál Krisztián, Paluska Bence, Papp Bence, Pénzes Richárd, Rácz József, Szalai Gergő, Szebényi Mátyás, Varga Tibor

DEBRECENI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLÁJA ÉS SZAKISKOLÁJA

12.A Osztályfőnök: Szentmártoni Ágnes Dalma
Beke Ádám, Burai Péter, Danka Levente, Dudás Attila, Gellai Zoltán Gergő, Gombos Mihály Dániel, Jámbor János Bence, Karap Csaba, Katonka Attila, Kerekes Gábor, Kiss Csaba, Kovács Balázs Márió, Krekk Zalán János, Mohácsi Alex, Molnár András, Molnár László, Nagy Lajos, Nyéki Gergő László, Oláh Csaba, Papp Imre, Szegi János Dávid, Varga Norbert Máté

12.B Osztályfőnök: Kovács Krisztina
Arany Balázs, Brázda Gábor János, Csonka Donát Ferenc, Csürös Attila, Dobrán Dániel, Hódos Roland, Jakab Tibor Bertalan, Kovács Norbert, Mikle Zoltán, Mile Bence Béla, Nagy József, Nagy Tamás, Nánási Barnabás, Nyiri Balázs, Pálfi Zoltán, Perge Szilárd Attila, Sallai Sándor, Sápi Benjámin, Svecz Máté Csaba, Szegedi Attila, Szőke Gabriella Bettina, Tallódi Sándor Tibor

12.C Osztályfőnök: Szilágyi Katalin
Balogh Zsolt, Biró Levente, Csombordi László Richárd, Dunsora Romeo David, Gacsályi Sándor József, Hajdu Imre, Kádár Miklós, Kajzer György, Kálucz Viktor, Kiss István, Kiss Tamás Zsolt, Komlós Krisztofor Sándor, Kovács Ákos Tamás, Marján Pál, Marosán Imre, Olajos Gergő, Radócz Sándor, Seletye Szabolcs, Simicsák Gergő, Szabó Roland, Szathmári Ármin, Szentmiklósi Norbert, Szoboszlai Kristóf, Takács Dzsuliáno Dominik, Tóth Bálint Hunor, Tóth Benjámin, Török István, Vachter Tamás, Váradi László János, Vass Krisztián

13.F Osztályfőnök: Loós Marcell
Balogh András, Bellaagh Antal Zsolt, Biró Dániel, Galla Tamás, Komor Szabolcs, Krasznai Szilvia, Simon Tamás, Sipos Dániel László, Szegedi Andrea, Szűcs Viktória

3/11.1 Osztályfőnök: Gyarmati Ferencné Rácz Rita
Berki Csaba, Bodnár Ferenc, Cifrák Benjámin, Czibere Roland Martin, Dede Sándor, Gorzsás Ádám, Gyöngyösi Sándor Dávid, Harangi Zsolt, Hódos Lajos, Horváth Dávid, Jakó Krisztián, Kanál Sándor, Kelemen Sándor, Kiss Balázs, Kiss Norbert, Kiss Tamás, Kocsis Sándor Dávid, Kokas Balázs, Lukács Zoltán, Oláh Viktor, Pistai Miklós, Ponyikarovszkij Viktor, Szuhi Attila, Szűcs Krisztián, Tokár Tamás László

2/12.1 Osztályfőnök: Szegedi József
Csucs Gergő, Csukás János Benjámin, Erdődi Dávid, Ferencz Gergő, Gacsó Zoltán, Gavallér Szabolcs, Holló Csaba Sándor, Jenei Renátó Tamás, Koncz Tamás, Korcsmáros Ferenc, Kovács Dávid, Kovács László, Martinek Miklós, Mikle Miklós, Nagy András, Nagy Gergő, Nagy Róbert, Oláh Sándor, Palincsák László, Pancsics János Tamás, Puskás Csaba, Ráksi Dávid, Rása Mihály Dániel, Salánki József, Szabó Sándor Norbert, Szakács Dávid, Szlávik József, Tiba Imre, Tóth Zoltán

2/12.2 Osztályfőnök: Szentesi Norbert József
Bodnár János, Farkas Zoltán László, Ferenczi Dávid, Futika Norbert, Horváth Ferenc, Iklódy Dávid, Mezei Norbert Gergő, Mező Roland, Nagy Zsolt, Oláh Zoltán, Remenyik Sándor, Renge Attila, Stefucz Zoltán, Suba István, Szilágyi Rudolf Ádám

DEBRECENI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM BRASSAI SÁMUEL GIMNÁZIUMA ÉS MŰSZAKI SZAKKÖZÉPISKOLÁJA

12.A Osztályfőnök: Bálintné Bohács Anikó
Almási Zsombor László, Balogh Adrienn, Bardóczi Balázs, Bisi Henrietta, Fekete Éva, Földháti Ferenc, Harangi Lajos Attila, Holló Petra, Iratosi István, Jónás Bianka, Joó Attila, Juhász Roland Balázs, Kovács Éva Adrienn, Kun Zsuzsa Erzsébet, Márkus Enikő, Molnár Angéla, Molnár Krisztián, Nagy László, Németh Alexandra, Pál Vivien, Pásztor Zsolt, Pénzes Petra, Radácsi Tamás, Salánki Dániel, Simoncsik Anett Ildikó, Szabó Attila Alex, Szabó Máté, Szűcs Eleonóra, Tógyer Fruzsina, Ujj Bernadett, Varga Dóra, Zudor Viktória

12.B Osztályfőnök: Szentei Zsolt
Bádogos Ramóna Annabella, Balogh Marcell, Balogh Orsolya Éva, Bodnár Gábor, Bodnár Henrietta, Boldis Anett, Csikos Norbert, Csobán Fanni, Elek Máté, Erdei Róbert, Gellén Alex, Gyarmati Krisztián, Gyöngyösi János, Hajdu Henrik, Hegedüs Barbara Lilla, Hódosi Nikolett, Horváth Szabina, Kiss Balázs, Kocsárdi Ágnes, Kovács Bálint, Lőrincz Fruzsina, Mátyus Bettina, Molnár Gábor, Nagy Fruzsina, Nagy Gergő, Némethi Bettina, Papp Tímea, Parti Károly, Ratku Laura, Szabó László, Szabó Zsófia, Szegedi Virág, Vecsei Blanka, Vidó Vivien

12.C Osztályfőnök: Erdei Erika , Békésiné Katona Tünde, Gilányiné Gyarmati Júlia Olga
Albert Máté, Csontos Viktor, Csordás Rebeka, Deák Dávid Dániel, Fodor Dávid, Galgóczi Dávid, Józsa Krisztián, Kádár Róbert, Kerékgyártó Balázs, Kígyós Alexandra, Kiss Tamás Dávid, Kovács Adrienn, Kovács Péter Attila, Kozma Norbert József, Köteles Csaba, Lánczi Sándor, Mándi Norbert, Mester Levente, Mező Péter, Molnár Dávid, Molnár Tamás, Németh Máté, Pálvölgyi Ákos, Simon János, Szabó Gábor Pál, Szabó Patrik, Szilágyi Imre, Tóth Attila Dávid, Uzonyi Dávid, Varga Gábor, Wágner Renáta

12.D Osztályfőnök: Kenéz Adrienn
Ádám Fruzsina, Árva Zsolt Demeter, Balaton Róbert, Bugya Roland, Csirmaz Bence, Dávid Bence, Dávid Máté Boldizsár, Eperjesi Gergely, Fekete Ákos Péter, Gálfi Donát, Gotthárd Aurél, Kiss Bence Sándor, Klinovszki Evelin, Kökényesi Miklós, Major Péter, Nyilas Attila, Nyuzó Georgina, Oláh Sándor, Orgonás Barbara, Papp Ákos, Péntek Máté, Piczil Dániel, Puskás Ferenc, Simon Erik, Szép Zsófia, Szima Gergő, Tolvaj Csaba, Trón András Árpád, Vakarcs Tamás, Varga Norbert

DEBRECENI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM DIENES LÁSZLÓ GIMNÁZIUMA ÉS EGÉSZSÉGÜGYI SZAKKÉPZŐ ISKOLÁJA

12.C Osztályfőnök: Musák László, Aradi Lajos
Bajkó Henrietta Zita, Bakó Henrietta, Balogh Bernadett, Balogh Nikolett, Cesarec László Zsolt, Czifra Fruzsina, Dali Barbara, Enyedi Enikő, Gombos Noémi, Hamar Erika, Horváth Rita, Jenei Dzsenifer Eszter, Katona Erika, Kóti Alexandra, Kratina Zsanett, Kubicza Kinga, Lakatos Magdolna Tünde, Lukács Dávid, Makrai Emese, Molnár Sándor, Pongor Tünde, Sallai Vivien, Sarkadi Renáta Fanni, Schönperger Nikolett, Seres Virág, Szabó László, Szabó Viktória, Szolnoki Judit Klára, Tóth Viktória, Varga Bettina, Vasadi Vivien, Veres Dóra, Zelei Klaudia

13.A Osztályfőnök: Rácz Noémi, Dr. Wolfné Vígh Dóra
Balla Gábor, Balogh Judit, Bökönyi László, Czencz Petra Odett, Csonka László, Csuzi Alexa, Faragó Ágnes, Fazekas Kristóf, Gyöngyösi Tünde Klára, Horváth Vivien Krisztina, Kiss Zoltán, Kobezda Anita Hajnalka, Koroknai Péter János, Lakatos Melinda Nikolett, Makray Jennifer, Mészáros Máté Bence, Molnár Adél, Nagy Johanna, Sárkány Viktória, Simon Viktória, Sinai Kitti, Szabó Fruzsina, Szima Fanni, Szűcs Krisztina, Tatár Gabriella, Zöldi Anita Edit

13.B Osztályfőnök: Kiss Enikő Kinga
Homenik Dóra, Kocsárdi Emma Klára, Kuczbel Tímea, Lenkovics Ákos, Molnár Barbara, Nagy Zsófia, Oláh Tamás, Pataki Anikó, Póta Cserne Panka, Póta Hunor Péter, Szántó Károly Attila

DEBRECENI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI SZAKKÖZÉPISKOLÁJA ÉS SZAKISKOLÁJA

12.A Osztályfőnök: Kálmánchelyi-Papp Hajnalka
Balogh Melitta, Bucsi Fatime, Farkas Vivien, Gál Anna Ivett, Mányi Ivett, Nagymáté Lili Anikó, Oravecz Loretta, Pallás Alexandra Bianka, Pallás Szimonetta, Pénzes Dóra, Reményi Barbara, Sándor László, Sárközi Beáta, Szabó Anikó Szabina, Szilágyi Marcell, Tagyi Nikolett, Terdik Erika, Ternyei Nikolett, Zámbó Lívia

12.B Osztályfőnök: Bankóné Bartók Katalin
Barcza Benjamin, Bodnár Antal, Dancs Adrienn, Darányi Réka, Diós Éva, Elek Petra, Fekete Petra Katalin, Fekete Tímea, Hamperger Bettina, Kovács Krisztina, Nagy Annamária, Nagy Dániel, Oláh Kitti Petra, Révész Viktória, Ruha Máté, Szabó Fanni, Szabó Nóra, Szatmári Beatrix Anita
12.C Osztályfőnök: Benczikné Kiss Krisztina
Antal Richárd, Borók Barnabás, Boruzs Sándor, Domoszlai Bence, Fábián Anna, Ignát László, Juhász Zoltán, Katona Attila, Magyar Viktória, Makai Tamás, Makó Tímea Nikolett, Matyi Letícia Stella, Mészáros Nándor, Nagyházi Andrea, Ökrös Krisztián, Papp Krisztián Géza, Péterszegi Tamás, Réti Nikolett, Rozsnyai Zoltán, Sain Petra, Szügyi Benjámin, Tóth Zsombor Bence
Vasas Dániel Zoltán, Vonya Viktória

12.D Osztályfőnök: Rékasi Lajosné
Bak Nóra, Bécsi Péter, Bene Alíz, Csátré Nikolett, Darabos Flóra, Fülöp Ferenc, Hrabéczy Géza, Juhász Richárd, Kékesi Béla, Koleszár Kitti, Lakatos Péter, Lakatos Zsolt, Márai István Péter, Mészáros Petra, Nagy Noémi, Papp Viktória, Rácz Andrea, Tóth Zsuzsanna, Szemán Dávid, Varga Cintia Anna, Zöld Tamás

3/11/1. Osztályfőnök: Gulyásné Groza Mária
Borbély Csaba, Czakó Renáta, Herédi Roland, Horváth Dorina, Kelemen Nóra, Király Krisztina, Metolli Valmír, Nagy Erika, Nagy Tünde Bianka, Nagy Veronika, Oláh Alexandra, Pajzos Fruzsina, Szabó Nikolett, Szűcs Judit, Tóth Sándor, Török Jázmin Lea, Ulveczki Roland, Varga Ilona, Csák Szilva,
Komlósi Edina, Kozma Bianka, Melicher Balázs, Nagy Bernadett, Nagy Nikolett, Nagy Nóra, Tóth Andrea, Zámbó Alexandra, Zoltai Tünde, Blága Tamás, Burka Kinga, Horváth Gergő, Iván Sándor, Kapusi Tamás, Kiss Gergő, Kiss Lóránd, Kolozsvári Gabriella, Meleg Bianka, Török Viktor Vince, Zolcsák Gergő

3/11/4. Osztályfőnök: Kiss György
Balogh Benjamin, Bíró Imre Ferenc, Czégény Vivien Alexandra, Csiki Sándor Márk, Gál Zsolt, Horváth Tamás, Illyés Ramóna Ibolya, Kovács Dávid József, Molnár Ildikó, Oláh József, Papp Attila, Papp Mihály, Rácsai János, Szedlár Balázs, Tarcsi Tamás, Horváth Bence

2/12/1. Osztályfőnök: Antalné Török Ildikó
Bácsi Áron, Bajkán Julianna, Balogh Melinda, Bardi Alexandra, Csepregi Zsanett, Felföldi Fanni Judit, Hunyadi Judit, Kincses Edina, Kovács Katinka, Marázi Erzsébet, Murvai Dóra, Rezes Rita, Simon Andrea

DEBRECENI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM KÖNNYŰIPARI SZAKKÉPZŐ ISKOLÁJA ÉS SPECIÁLIS SZAKISKOLÁJA

12.A Osztályfőnök: Török Ildikó
Barta Mónika Bíborka, Czigle Róbert, Elek Viktória, Erdős László, Felföldi Dávid, Fésüs Roland Norbert, Gudász Gréta Nikoletta, Hekler Rihárd, Kovács Alíz, Mátrai Róbert, Meggyesi József Márk, Sárosi Márta, Szabó István Bence, Szepesi Dávid, Tóth Viktória, Váradi Petra, Vásárhelyi Andrea, Zámbók Pál Richárd

12.B Osztályfőnök: Szaniné Fürst Györgyi
Berinszki Kitti Diána, Borza Erzsébet Anna, Csuka Tímea, Dihen Dóra, Dombi Anett, Holló Ibolya Éva, Horváth Vivien, Kapusi Éva, Kiss Annamária, Márkus Dóra, Mucza Nikolett Viktória, Olajos Regina, Sarkadi Mariann, Simon Alexandra, Szabados Anna, Szabó Mária, Tóth Olga, Tukacs Veronika, Vida Klára Bernadett

3/11.1 Osztályfőnök: Brezovcsik Károlyné
Bagi Barbara Judit, Bakó Tamás, Balogh Karola, Buglyó Szófia Ibolya, Farkas Renáta, Farkas Zsanett, Holhós Andrea, Horváth Nikolett, Kertész Alex, Kóka Renáta, Kovács Ildikó, Lőrinczi Henrik, Marinka Magdolna, Molnár Anett, Nagy Mariann, Rézműves Erzsébet, Szabó Nóra Dóra, Szilágyi Szimonetta, Virág Marianna

2/10.3 Osztályfőnök: Nagyné Szűcs Hella
Kovács Brigitta, Kovács László, Siroki Andrea, Tarnóczi Beáta, Ungi Krisztina

HÍDII2./A Osztályfőnök: Széplaki Ferencné
Horváth Róbert, Kerekes Erzsébet Jolán, Pongor Nóra, Posváncz Péter, Varga Dániel

HÍDII2./B Osztályfőnök: Bardóczi Anita Ágnes
Babics Anett Zsuzsanna, Huszti Krisztina, Kósa Szabolcs, Kovács Cintia Tímea, Majoros Ákos, Rostás Bianka Marianna, Virág Mónika

DEBRECENI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM VEGYIPARI SZAKKÖZÉPISKOLÁJA

13.A Osztályfőnök: Pappné Hódos Ildikó
Antal Zsófia Andrea, Balla Ádám, Borsi Mónika, Csuka Anikó, Darázs Patrik, Dobi Lilla, Domokos Anita, Dorogi Bernadett, Doros Gergő Krisztián, Janka Zsolt, Kádár Lajos, Kéki Dániel, Kormány Eszter, Kövér Diána, Nagy Gréta, Pinczés Gyöngyi, Pósán Attila, Szabó Viktória, Szenka Nikolett, Szilágyi Kristóf, Szondi István, Vályi Renáta, Varga Rita Hajnalka, Vas Alexandra

12.B Osztályfőnök: Sipos Judit
Ádám Bernadett, Balogh Dávid, Biczó István, Boróczky Péter, Fedor Zsófia, Fekete Máté, File Bernadett Szilvia, Gyulai Imre, Jasku Zsuzsanna, Jenei Dénes, Kerekes Klaudia, Kiss Norbert, Klemovics Gréta, Kocsis Viktória, Kovács Ágota, Környei Dávid Mihály, Muszta Attila, Nagy Alexandra, Nagy Jonatán, Nyeste Adrienn, Oláh Tamás, Pallér Máté, Patkó Konrád, Puskás Anita Melinda, Rácz Máté, Rézműves Richárd Márk, Simon Balázs, Stadler Anna, Széplaki Gábor, Szűcs Dávid, Tóth László, Tóth Nikolett, Turi Hajnalka, Veres Attila

12.C Osztályfőnök: Marchis Valér
Báji Máté, Bakó Zoltán László, Balázs Noémi Mária, Bói Bernadett, Dán Kitti, Györfi István, Halász Tamás, Katona Szabolcs János, Keczán Kriszta, Király Ákos, Kovács-Bacsó Barbara, Lakatos Brigitta, Makai Stella, Molnár Mátyás Miklós, Nagy Máté, Remenyik Petra, Salánki László, Sápi Richárd, Simon Cintia, Somogyi Fruzsina, Somogyi Zsanett, Somogyi Zsófia, Szabados Máté, Szabó Martin Tamás, Szávó József, Szilágyi István, Szilágyi Zoltán, Tonté András, Tölgyi Péter Gyula, Tőzsér Tamás, Ujfalusi Ádám, Vass Orsolya, Veress Ákos, Vincze Levente László

12.E Osztályfőnök: Szilágyi Magdolna
Bacsa Fruzsina, Balla Vanda, Bara György, Bara Szilvia, Barát Vivien, Bíró Gergő, Czakó Mirtill, Czibere Csaba, Czine Tamás, Dudás Vanda, Erdei Petra, Fekete Gergő, Földi István, Gál Bence, Hajzer Fanni Anikó, Kovács Nikolett, Lőrinczi Gyula, Marczi Nikolett, Matkó Vivien Angelika, Mezei Máté, Nagy Péter, Papp Renáta, Postár Anikó Erzsébet, Szabó Noémi, Szakállas János Róbert, Szarvas Zoltán, Szender Márton, Török Andor, Vass Mihály, Verő Mónika


Ballag már a vén diák… – Itt a végzősök névsora!
Hajdú-Bihar – A legtöbb középiskola pénteken tartotta végzősei ballagási ünnepségét. Habár az időjárás nem kedvezett a rendezvények résztvevőinek, a diákok méltón búcsúztak intézményüktől.









hirdetés