Egy ponttal lett gazdagabb a Loki

© Fotó: Kovács Péter
Budapest, Debrecen – A találkozó első félidejében a Loki dominált, de voltak helyzetei a hazai csapatnak is.

A találkozó 5. percében Holender szerezte meg a vezetést tizenegyesből. Előtte vele szemben szabálytalankodott Bényei. A hazai gól után a területet átadta a hazai csapat. A Loki sorra vezette támadásait, ám a Honvéd védelem igen hatékonyan semlegesítette a vendég rohamokat. Egészen a 32. percig, amikor Csősz kapott kitűnő labdát, védő nem volt körülötte, s 15 méterről a kapu közepébe bombázott. Az egyenlítő gól után a hazaiak átvették a játék irányítását, egyre veszélyesebb támadásokat vezetett a piros-fekete gárda, de Nagy több alkalommal is bravúrral védett.

A második félidő eleje kiegyenlített játékot hozott, helyzet azonban nem alakult ki. Viszont Karakó játékvezető osztotta a sárgákat, főleg a hazaiaknak. Az 55. percben az egyik hazai játékos megkapta a második sárgáját, így tíz emberre fogyatkozott a Honvéd. A Loki gyorsan plusz csatárral erősített, és magához is ragadta a kezdeményezést. Nem sokkal később azonban egy sérülés, ápolás a hazai csapat egyik játékosa volt egy ütközés kárvallottja, a hazaiak megtörték a Loki lendületét. A meccs utolsó 10 perce egyértelműen a hazaiaké volt. Hol a védők tisztáztak, hol Nagy védett hatalmasat. Igazságos döntetlen született.

Debrecen - A Budapest Honvéd vs. DVSC (1-1) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Híres Gábor és Herczeg András értékelte a látottakat. Híres Gábor: Nagyon jó mérkőzést játszottunk egy taktikailag jól felkészült Debrecen ellen. Mi is jól felkészültünk, ami mutatja, hogy emberhátrányban az utol...

Budapest, Debrecen - A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 28. fordulójában a Debreceni VSC csapata a Budapest Honvéd együtteséhez látogatott szombaton 17 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on! Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 28. forduló ...