Edit tanítványai nagyszerűen helytálltak

Akt.:
A hajdúsági aerobikosok és felkészítőjük, Örvendiné Edit (középen) a sikeres verseny után.
A hajdúsági aerobikosok és felkészítőjük, Örvendiné Edit (középen) a sikeres verseny után. - © Fotó: Magánarchívum
Nádudvar – A nádudvari klub aerobikosai a diákolimpián szárnyalták túl az elvárásokat.

Remekül szerepeltek a nádudvari Edit Fitness és Aerobik Egyesület versenyzői az aerobik diákolimpia döntőjében, ahol az iskolájukat képviselték. A Pellérden megrendezett országos seregszemlén az Örvendiné Edit és Örvendi Cintia által felkészített hajdúságiak igazán kitettek magukért, hiszen minden előzetes várakozást túlszárnyalva három aranyérem mellett számos értékes helyezést is elértek.


Eredmények

Step UP III.: 1. Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola (Beke Janka, Boldizsár Adrián, Kovács Kinga, Mónus Ditta, Rácz Lorina, Székely Boglárka), … 3. Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola (Balla Ágota, Karacs Rella, Kovács Miletta, Pétervári Judit Sándor Kinga), 4. Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola (Deák Mirjam, Hirzics Renáta, Rácz Janka, Mészáros Szabina, Nagy Vilma).

Step UP II.: 1. Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola (Balla Edina, Barát Petra, Kiss Melinda, Majoros Laura, Minegász Kitti, Székely Gabriella), 2. Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola (Burkovics Virág, Kocsis Alexa, Nagy Krisztina, Vizsnyai Zsuzsa, Rácz Amarilla, Varga Nóra).

Step UP I.: 5. Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola (Barát Bernadett, Nagy Babett, Tóth Dóra, Tóth Zita).

Challenge UP IV.: 3. Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola (Balla Ágota, Karacs Rella, Kovács Miletta, Varga Flóra, Sándor Kinga, Pétervári Judit).

Challenge UP III.: 3. Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola (Beke Janka, Boldizsár Adrián, Deák Mirjam, Hirzics Renáta, Rácz Janka, Rácz Lorina).

Challenge UP II.: 1. Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola (Balla Edina, Burkovics Virág, Kiss Melinda, Kocsis Alexa, Majoros Laura, Minegász Kitti, Moravetz Laura, Nagy Krisztina, Székely Gabriella, Varga Nóra).

Basic aerobik UP III.: Trió: 5. Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola (Kovács Kinga, Mónus Ditta, Székely Boglárka).

Basic aerobik UP II.: Trió: 8. Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola (Barát Petra, Vizsnyai Zsuzsa, Rácz Amarilla).

Basic aerobik I.: Női egyéni: 7. Kiss Viktória (Tóth Árpád Gimnázium). Trió: 6. Tóth Árpád Gimnázium (Kiss Viktória, Burkovits Dóra, Pinczési Anna).

 



Sporthírek






hirdetés