DVSC-TEVA – DVTK élőben közvetítettük!

Kövesse nálunk élőben a Magyar Labdarúgó NB I első tavaszi mérkőzését!

Őrületes hajrával nyert a Loki - Edzői nyilatkozatok és összefoglaló >>>

Vége a mérkőzésnek. DVSC-DVTK 3-1 (0-1)

90: GÓÓÓÓLLLL!!!!! 3-1! Mijadinoszki kapott labdát a bal oldalon és higgadtan a kapu közepébe helyezett!
89. perc: Sadjo lökte fel Ramost, sárga lapot kapott Szabó Zsolttól.
87. perc: Mindkét csapattal óriásit fodult a világ, pár percen belül…
85. perc: Rudolf gurított vissza a bal oldalon Yannick elé, akinek lövését hatalmas bravúrral ütötte ki a léc alól Malinauskas!
82. perc: GÓÓÓÓÓL!!!! 2-1!!! Feczesin lépett ki egyedül a jobb oldalon, középre adását Rudolf passzolta a kapuba!
80. perc: Gól!!!! 1-1! Czvitkovics jobb oldali szögletét Laczkó a rövid saroknál magasra felugorva fejelte a bal felső sarokba. Egy perccel később Czvitkovics öt méterről lőtt a kapus kezébe!
79. perc: Brnovics mégis lejön, helyét Somorjai veszi át.
78. perc: A Loki rengeteg hibával játszik,bár Yannicknak most volt egy ígéretes, 20 méteres lövése.
75. perc: Brnovics kapott nagyot, ápolni kell az oldalvonal mellett. De tudja folytatni.
73. perc: Menougong kapott lapott, mert nem adta vissza a labdát időben.
72. perc: Sadjo váltja Roszelt a vendégeknél

69. perc: Brnovics játszott Bajzáthoz, aki 16 méterről, jobbal lőtt, de Polekszics biztosan védett.
67. perc: Rudolf jobb oldali, 23 méteres szabadrúgását óriási bravúrral ütötte szögletre a DVTK portása!
64. perc: A DVSC teljesen elképzelés nélküli játékot mutat be ezekben a percekben, a DVTK  pedig roppant harcosan játszik.
62. perc: Coulibalyt váltja Feczesin a Lokiban.
52. perc: Yannick cselezte ki Bognárt, aki elgázolta, ez is sárga.
50. perc: Dombi pár perc után megsérült, helyére Szakály állt be.
46. perc: Vukadinovics vágta fel Dombit, sárga lapot érően.
46. perc: Cserélt a Loki, Bodnár helyett Dombi a pályán. A csere nyomán Varga József húzódott hátra Bodnár helyére.

Vége a félidőnek, a DVTK egy talált góllal vezet.

43. perc: Gól! 0-1! Bognár adott volna be a jobb oldalon, egy védőről azonban a kapu közepébe hullott a labda!
38. perc: Itt a válasz: Roszel adott nagy labdát Bajzátnak, akinek 10 méteres, középről leadott lövését védte Polekszics.
37. perc: Yannick adott kitűnő labdát Coulibalynak, aki teljesen egyedül vitte kapura a labdát, de a kifutó Malinauskasba lőtt!
36. perc: Lippai húzta meg Varga mellett, 25 méteres lövése egy méterrel ment el a bal kapufa mellett.
33. perc: Rudolf tört be a 16-oson belülre, kissé kisodródva, jobbról lőtt, mellé. Az ellentámadásból Vukadinovic lövését védte bravúrral Polekszics.
31. perc: Rudolf cselezgetett a 16-oson belül, szögletre mentettek előle. A szögletből Mészáros elé került a labda, de lövése kipattant a tömörülő védőkről.

28. perc: Varga tört be a tizenhatoson belülre, lövés helyett beadást választott, a védők pedig szögletre mentettek. A sarokrúgást követően Czvitkovics lőtt 20-ról, alig pár centivel a jobb kapufa mellé.
23. perc: Dobost verte át Yannick egy csellel, aki felrúgta, ezért megkapta a sárga lapot.

22. perc: Bajzát játszott a 16-oson belül álló Lippaihoz, akinek lövése egy debreceni védőről pattant szögletre.

20. perc: Dobos lőtt el egy labdát 25 méterről, jobbról, de messze elment a bal kapufa mellett.

17. perc: Bajzát szállt bele Ramosba, de a lap elmaradt…

13. perc: Czvitkovics emelt a bal oldalon felfutó Yannick elé, aki a 16-os sarkáról kapura emelt, de a labda a bal kapufa mellett hagyta el a pályát!
10. perc: Roszel lőtt fordulásból, a tizenhatos vonaláról, Polekszics vetődve védte a lövést.

8. perc: Bajzát próbálkozott 22 méterről, de jobbal rálőtt labdája mellé ment.

6. perc: Határozottan kezdett a Loki, a DVTK még nem jutott el helyzetig.

3. perc: Varga-Rudolf-Coulibaly lett volna a labda útja, de az ötös közelében álló csatár elől felszabadítottak az utolsó pillanatban.
2. perc: Yannick két embert cselezett ki a bal oldalon, centerezését Coulibaly perdítette kapura, a DVTK kapusa óriásit védett a jobb saroknál!
1. perc: A Loki kezdte a játékot.

Néhány perccel ezelőtt elkezdett cseperegni az eső… Nagyjából ötezren lehetnek a stadionban. Jönnek ki a csapatok, mindkét tábor óriási hangorkánban tör ki.

A diósgyőri szurkolók óriási hangulatot teremtenek szüntelen drukkolásukkal, a debreceniek egyelőre csendben vannak…

Érdekesség, hogy a hazaiaknál a cserék közé sem fért be Djordje Pantics, Polekszics kapus helyettese ezúttal Verpecz István lesz.

Mostanság érkeznek a debreceni B-közép tagjai a nem régen véget ért DVSC-Korvex-Kiskunhalas kézi meccsről, míg borsodi ultrák már jó ideje teljes harci díszben várják a mérkőzést.

Nem tudni, mennyien választják ma esti programjuknak a Loki-DVTK-t, de az biztos, hogy az időjárásra nem panaszkodhatnak. Kellemes, kora tavaszi idő van Debrecenben.

A lelátóról is jól látható, hogy a debreceni pálya mély, sáros, ami akadályozni fogja a folyamatos játékot.

A hazai játékosok is megérkeztek a bemelegítéshez a Loki majd tiszta pirosban, a Diósgyőr pedig tiszta fehérben játszik majd.

Megvannak a végleges kezdőcsapatok:

Diósgyőri VTK: Malinauskas – Bognár Zs., Gal, Supics, Zámbó – Dobos, Vukadinovics, Lippai, Roszel – Bajzát, Brnovics.

Debreceni VSC-TEVA: Polekszics – Bodnár L., Mészáros N., Mijadinoszki, Laczkó Zs. – Czvitkovics, Ramos, Varga J., Yannick – Rudolf, Coulibaly.

A diósgyőri játékosok ebben a percben érkeztek ki melegíteni, a DVTK szurkolók óriási üdvrivalgása közepette.

Egy órával a mérkőzés kezdete előtt, jelentős rendőri felvezetéssel megérkezett a stadionba az 500 fős vendégtábor.

Vezeti: Szabó Zsolt

Diósgyőri VTK: Malinauskas – Bognár Zs., Gal, Supics, Zámbó – Dobos, Vukadinovics, Lippai, Roszel – Bajzát, Brnovics.

Vezetőedző: Tornyi Barnabás

Klubmenedzser: Herczeg András

Gól: Czvitkovics (80.), Rudolf (82.), Mijadinoszki (90.) ill.Bognár (43.)

Sárga lap: Dobos (23.), Vukadinovics (46.), Bognár (52.), Menougong (73.) Sadjo (89.)

Piros lap:

Csere: Bodnár helyett Dombi (46.), Dombi helyett Szakály (50.), Coulibaly helyett Feczesin (62.) ill. Roszelt helyett Sadjo(72.), Brnovics helyett Smorjai (79.)