DSC-SI: díjazták az év sportolóit

Akt.:
Kozák Luca lett az év sportolója
Kozák Luca lett az év sportolója - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – Kedd este tartotta hagyományos díjátadó gáláját a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola a Főnix Csarnokban.

A gálán minden évben díjazzák a szakosztályok legjobb sportolóit és edzőit, valamint a legjobb női- férfi utánpótlás és felnőtt sportolóit, edzőiket, továbbá az év legjobb csapatát és edzőjét. Újításként a jelentős nemzetközi megmérettetésen részt vett sportolók különdíjat vehettek át.

ds3

Fotó: Derencsényi István

HBN


A díjazottak

A szakosztályok legjobbjai

Atlétika:

  • Kozák Luca

Edző: Suba László

Cselgáncs:

  • Cservenák Anna

Edző: Nagy István és Raus Tamás

Műkorcsolya:

  • Györfi Katinka

Edző: Gyulai Györgyi

Tollaslabda:

  • Tóth Kristóf

Edző: Borbély Sándor és Mátyus Tibor

Triatlon:

  • Ferenczi Nikolett

Edző: Pap Zsolt

Úszás:

  • Gál Kincső

Edző: Kovács Rita

Kézilabda lány:

  • Hadházi Dóra

Edző: Bujárszki Ádám

Kézilabda fiú:

  • Lámfalusi Péter

Edző: Hegedüs Gábor

Kosárlabda lány:

  • Radványi Ágnes

Edző: Kozák István és Szilágyi Zoltán

Kosárlabda fiú:

  • Csikai András

Edző: Kovács Balázs

Labdarúgás:

  • Tüzes Zsolt

Edző: Selyem Nándor

Év utánpótlás sportolói

Egyéni

Nők:

  • Gál Kincső (úszás)

Edző: Kovács Rita

Férfiak:

  • Juhász Balázs (atlétika)

Edző: Suba László

Csapatsport

Lányok:

  • Gém Léna (kézilabda)

Edző: Bujárszki Ádám

Fiúk:

  • Lámfalusi Péter (kézilabda)

Edző: Hegedüs Gábor

Év csapata

Lányok:

  • U13-as kézilabda csapat

Edző: Bujárszki Ádám

Fiúk:

  • U12-es kézilabda csapat

Edző: Hegedüs Gábor

Különdíjak

Egyéni sportágban:

  • Cservenák Anna (cselgáncs)
  • K. Szabó Gabriella (atlétika)
  • Szoták Kitti (tollaslabda)
  • Pusztai Botond (cselgáncs)
  • Sándor Benedek (úszás)
  • Ferenczi Nikolett (triatlon)
  • Kovács Balázs (triatlon)
  • Zékány-Nagy Patrik (triatlon)
  • Arany Attila (triatlon)

Csapatsportágban:

  • Balázsi Soma (kosárlabda)

Az év edzője, csapatsportágak: Jankovics Sándor (labdarúgás)

Az év edzője, egyéni sportág: Suba László (atlétika)

Az év sportolója: Kozák Luca (atlétika)

Életműdíjas: Pap Zsolt (triatlon szakosztály vezető, edző)

Emlékplakettet vehetett át: Kalmár Róbert

Az év fő támogatója: A Master Good Kft.


Illusztráció: Matey István, archív
Debrecen - A közönség és a szakmai zsűri is döntött, megszületett a végleges sorrend. Véget ért a Hajdú-bihari Napló, a digitális Napló és a Hajdú Online Év Sportolója játéka: a több fordulón, és közel egy hónapon át tartó szavazás után kiderült, kik lettek a megye legnépszerűbb sportolói – olvas...



Sporthírek






hirdetés