Diplomaosztók hétvégéje a cívisvárosban

Debrecen – Pénteken a jogi és a népegészségügyi karon örülhettek oklevelüknek a végző hallgatók, a hétvégén pedig további tudományterületeken avatnak friss szakembereket.

Szombaton a Mezőgazdaság-, Élelmiszer­tudományi és Környezetgazdálkodási, a Természettudományi és Technológiai, valamint a Fogorvos-tudományi Karon állnak majd a vezetők elé a talárba öltözött öregdiákok, s a Debreceni Református Hittudományi Egyetemen ugyanezen a napon adnak hálát az Úrnak a megszerzett tudásért, a Nagytemplomban. Vasárnap az Informatikai, valamint a Bölcsészettudományi Karon tartanak ünnepségeket.

A végzettek, avatandók névsorát – az intézmények közlése alapján – alább ismertetjük.

Debreceni Egyetem
Mezőgazdaság-, Élelmiszer­tudományi és Környezetgazdálkodási Kar
(június 29., szombat, 10 óra, AGTC aula)

nappali tagozat, egyetemi szint

agrármérnöki

Balogh Anita, Bibók Tamás, Nagy Antal

élelmiszer minőségbiztosító agrármérnöki

Kerekes Róbert, Kiss Roland Endre

alapképzés

élelmiszermérnöki

Cselenyák Éva, Katonka Ramóna, Mutka Csaba, Ruskó Beáta Erika, Tóth Kinga

kertészmérnöki

Fedorszki Ivett, Gyuricza Katalin Teréz, Lakatos Ádám, Majoros Henrik István, Szőke Ilona Mária

környezetgazdálkodási agrármérnöki

Berecz Ákos, Berecz Ákos, Pásztor Fruzsina

mezőgazdasági mérnöki

Nagy Márton, Paládi László, Szanyi Tibor, Szuromi Péter Mihály

természetvédelmi mérnöki

Balogh Krisztina, Gazdag Zsuzsanna, Molnár Ilona, Szentkereszty Zita

vadgazda mérnöki

Dankó Ádám, Gál János, Győrfi Miklós, Németh László, Zubay Péter

egyetemi

agrármérnöki (kiegészítő képzés)

Huszti Balázs

mesterképzés

agrármérnöki

Bojté Eszter, Nyikon Ivett, Somogyi Annamária

állattenyésztő mérnöki

Gömöri Gabriella, Sebestyén Tünde Ágnes

élelmiszerbiztonsági és -minőségi mérnöki

Ágoston Andrea Erzsébet, Birizdó Erika, Derján Anita, Diósi Gerda, Fekete Judit, Harangi Péter Tamás, Kovács Anett, Sándor Marina, Serényi Zsuzsanna, Solymos Gábor Imre, Szanyi Réka

élelmiszerbiztonsági és -minőségi mérnöki (angol nyelven)

Olasehinde Kunle Olatunde

kertészmérnöki

Horváth Dóra Elvira, Mikoly Péter, Tóth János, Váradi Erzsébet

környezetgazdálkodási agrármérnöki

Ács Gergő, Bozsik Éva, Bodnár Zsófia, Derzsi Tamás, Fekete Dénes, Gál Balázs Sándor, Tomori Erzsébet, Vojtkó László Tamás

növényorvosi

Gál Éva, Jóna Lajos, Kenyeres László, Lovász Erzsébet, Márton Melinda Ibolya, Muzslai István, Szikszai Szilárd

természetvédelmi mérnöki

Bagi Zoltán, Barna Csilla, Jakub Zsuzsanna, Lengyel István, Plásztán József Zsolt, Somogyi Zoltán, Szláma Zsombor, Tóth Adrienn, Végh Csilla

felsőfokú szakképzés

gyógynövény- és fűszernövénytermesztő és feldolgozó technológus

Bernáth Gábor Imre, Csordás Zsolt, Dézsi Barna, Illyés Balázs, Major Máté Gábor, Patai Annamária

hulladékgazdálkodási technológus

Antós Viktória, Berki Mihály, Buzalka Sarolta, Czeitler Bernát, Gelenczei-Finta Eszter, Jószai Zoltán, Kálucz Dóra, Kiss Anita, Kordás Gergely Dániel, Kun Richárd, Magyari Dávid Gábor, Molnár Szabolcs, Perinecz László, Radványi Tibor, Sárkány Zsolt, Stefán Márk, Szanyi Tibor, Timár Ilona, Tomkai Réka Gabriella, Tóth Gábor, Vámosi Róbert

logisztikai műszaki menedzserasszisztens

Bácsi Bence, Bárány Katalin, Bliha István, Brezovcsik Ágnes, Fábián Nóra, Juhász József, Koroknai Anna, Megyesi Ágota Csilla, Molnár Ildikó, Oláh Zsanett, Rézműves Georgina, Simon Réka, Taskó Martin Dávid, Vereczkey Máté

ménesgazda

Darmstadter Anett, Dezső Erika, Korponai Klaudia, Nagy Renáta, Nagy Veronika, Németh Paméla, Oleszka Katinka, Vizesi Zsolt

NF növénytermesztő és növényvédő technológus

Halász Zsolt, Hevesi Dávid, Kaló Tamás, Kovács Zoltán, Molnár Tamás, Tóth Norbert

nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző

Balázsi Andrea, Czakó Tamás, Dózsa Melinda, Fülöp Lajos, Hancsovszki Mihály, Kádár Nikolett, Karasi Gréta Babett, Kereszturi Gábor, Kis Bernadett, Kovács Andrea, Kovács Nándor, Nagy Péter, Nyíri Krisztián, Palotai Brigitta, Papp Erika, Petrás Krisztina, Prokaj Dávid, Prunyi Edina, Rozinka Bettina, Sebestyén Bettina, Soltész Dorina, Soltész Réka Timea, Szabó Henrietta, Tisza Annamária, Tóth Brigitta, Tóth Máté, Urbin Péter

ökológiai gazdálkodó

Bakk László, Balla András Tibor, Nagy Patrícia, Okos Tamás, Papp Dorottya Zsófia, Tar László

levelező tagozat

egyetemi

agrármérnöki (kiegészítő képzés)

Pusztai Gábor

alapképzés

mezőgazdasági mérnöki (nagyváradi kihelyezett képzés)
Blaga Jolán, Borbély Julia, Borsi Levente Péter, Tarpai Csaba, Uilaki Krisztina

vadgazda mérnöki

Szabó József

mesterképzés

agrármérnöki

Beke Gábor Endre, Fodor Mária Ágnes, dr. Kovács András, dr. Posta János

élelmiszerbiztonsági és -minőségi mérnöki

Barócsi Boglárka, Erdélyi Sándor Szabolcs, Huszti Tibor, Lanczki Péter, Szabóné Pénzes Anikó, Vajda Marcella

természetvédelmi mérnöki

Barna Péter, Csák Gabriella, Csiki Anetta, Deák Natália, Kleszó-Béres Annamária Ágnes, dr. Nagy Gergely Sándor, Sándor Zsolt

szakirányú továbbképzés

növényvédelmi

Balogh Tamás, Gálóczhi-Tömösváry Róbert, Illési Erika, Tallár Miklós

Debreceni Református Hittudományi Egyetem
(10.30, Nagytemplom)

Hitéleti képzésben részt vett hallgatók

Teológus–lelkész szak

Bencze-Kádár Bertold, Czető Viktória, Farkas Zsuzsanna, Illés László, Károlyi József, Kiss Péter, Kovács Gergő, Kovács-Juhász Katalin, Kovács Márta, Kovács Tibor, Lakatos Edina, Lovász Adrienn, Mérten Nikoletta, Némethné Bodnár Márta, Nyeső Ágnes, Paczári András, Repelik Gábor, Révész Orsolya Tímea, Szabó Pál

Teológia szak

Tárnok Dávid

Katekéta–lelkipásztori munkatárs szak

Biró Tímea, Kiss Péter, Kovács Tímea Anita, Magyar Noémi, Rinkó Eszter, Szabó Margit

Hittanár–nevelő szak

Boros Ágnes, Boldog Hanna, Fehér Csaba, Kulikné Farkas Tímea Erika, Kupai-Szabó Kornél, Némethné Lányi Ilona, Pappné Rjaskó Natália, Plangárné Kárándi Júlia, Sápi Tamásné

Pasztorális tanácsadás és szervezetfejlesztés szak

Tanácsadás szakirány

Csatári Julianna, Együdné Kéki Piroska, Gállné Herbály Eszter, Pusztay-Tárczy Beatrix, Szalai Zita

Szervezetfejlesztés szakirány

Kocsis-Kun Anita, Lovászné Papp Georgina Orsolya

Vallástanár szak

Homoki Anna, Pótor Katalin, Petró József

Nem hitéleti képzésben részt vett hallgatók

Tanító szak nappali tagozat

Almási Éva, Aranyi Zita, Bacskó Fanni Olga, Bán Bettina, Barva Brigitta, Berkes Bernadett, Bodnár Lídia, Bojer Ágnes, Borbás Adrienn, Boros Nóra, Borsos Tamás, Budai Viktor, Csősz Enikő, Dankó Beáta, Erdélyi Enikő, Fábián Dorottya, Falucskai Ágnes, Fedur Georgina, Fehér Emese, Gál Éva, Gulyás Kitti, Harda Alexandra, Hegedüs Zsuzsa, Juhász Annamária, Horváth Anita, Horváth Anita, Kasza Anett, Katonka Gyöngyvér, Keserű Eszter, Kiss Ilona, Kobela Anikó, Kolozs Viktória Edina, Kutasi Klaudia, Lengyel Anita, Lőrincz Brigitta, Májer Gréta, Markovics Anita, Márta Krisztina, Molnár Alexandra, Molnár Ibolya, Nádasdi Edina, Nagy Ágnes, Nagyházi Anna, Németh Ágnes, Offra Szabina, Oláh Emília, Pál Kinga, Papp Anikó, Pinczés Tímea, Rácz Tünde Andrea, Reszegi Rita, Szabó Mátyás, Széll Hajnalka, Szilágyi Mátyás, Torda Nóra, Tóth Renáta, Üveges Anita, Virga Zsanett

Tanító szak esti tagozat

Dézsiné Székelyhidi Zsuzsanna, Gargya Margit, Gémné Kovács Anita, Héder Anita, Lakatos Edina, Nánásiné Németh Katalin, Pontáné Bujdosó Noémi

Tanító–kommunikáció szak

Kiss Mária, Kovács Tibor

Katechéta–lelkipásztori munkatárs szak

Bodnár Lídia, Kasza Anett, Kelemen Piroska, Lakatos Edina, Széll Hajnalka

Informatikus könyvtáros–kommunikáció szak

Für Erzsébet, Rákosy József Tamás

Informatikus könyvtáros szak

Bíró Gábor, Csecsődi Enikő, Hegedüs György, Huszár-Ujvári Edina, Mihucz Noémi, Muhel Andrea, Nagy Boglárka, Nagy Éva, Vágó Márta Dóra, Varga Nikolett, Zoltai Nikolett

Kommunikáció és médiatudomány szak

Bakó Balázs, Balogh Vajk Tamás, Barabás Fruzsina, Békési Bence, Benicsák Emese, Bodnár Gergő, Bodnár Helga, Csomós Balázs, Duró Gábor, Erdei Krisztina, Faragó Melinda, Fodor Orsolya, Hájer Nóra Mara, Harmati Orsolya, Helmeczi Lilla Csilla, Juhász Ágnes, Mester Marianna, Mile Zoltán, Molnár Imre, Nagy Dóra, Nagy Roland, Nemesszeghy Dániel, Pályka Panna, Papp Alexandra, Papp Ferenc, Pikó Sándor, Puskás Veronika, Sárdi Györgyi, Sinka Eszter, Suta Éva, Szabolcsi Gabriella Szandra, Szénási László, Törös Zsófia Borbála, Varga Csilla, Vékony Viktória Szabina, Zum Dávid

Ifjúságsegítő felsőfokú szakképzés

Csákó Katalin, Cserepes Edina, Faragó Eszter, Jeges Renáta, Kenyeres Dániel, Kis Sándor, Kugyela Tamás, Lakatos Lejla, Létai Beáta, Nagy Gábor Csaba, Pajkos Zsuzsa, Szőke Dóra, Tóth Barbara, Tóth Edina, Zubor Csilla

Intézményi kommunikátor felsőfokú szakképzés

Balogh Melinda, Gábor Flóra, Gyulai Viktória, Jakab Mónika Ilona, Kató Anikó, Koronkay Karola, Kovács Zsanett, Krekk Alexandra, Makár Anita Gréta, Mészáros Anna Krisztina, Nagy Richárd László, Ozsvárt Csilla, Rusznák Anett Réka, Sándor Vivien Kitti, Süveges Szabina Réka, Tompa Orsolya, Vigvári Zoltán

Sajtótechnikus felsőfokú szakképzés

Ádám Dorottya, Bodnár Zsolt, Gál Orsolya, Orbán Julianna Lilla, Papp Annamária, Papp Róbert, Patkós Krisztina, Szatmári Dániel, Szilágyi István

Sportkommunikátor felsőfokú szakképzés

Fürtös Máté, Juhász Gergely, Kassay Gergő, Mizsák Richárd, Sebestyén Zsolt, Tömöri András, Varga Ádám, Varga Dániel, Varga Nikolett

Kiegészítő angol műveltségi terület

Bagdi Imre, Batta Katalin Sarolta, Futó Marianna, Gali Szilvia, Gulyásné Zichar Erika, Kolosné Csesznák Orsolya, Pereszlényi Judit, Pótor Mirjam, Rácz Irén, Szemán Zsuzsa, Szűcs Krisztina Ilona, Török Edit

Debreceni Egyetem

Természettudományi és Technológiai Kar
(szombat, 10 és 13 óra, díszudvar)

Alapképzés, nappali

Biológia (BSc)

Ajtay Kitti, Becsei Ágnes, Bereczki Anita, Birinyi Zsófia, Bognár Kitti, Boros-Oláh Beáta, Budai Zsófia, Czinege Rita, Csuth Tamás Imre, Demeter Cintia, Farkas Nóra, Farkas Szimonetta, Geda Orsolya, Gencsi-Nagy Panna, Godó Laura, Gonda Csilla, Hatrágyi Anita, Ipacs Boglárka, Jámbor Ilona, Jámbor Krisztina, Jebudánszki Vivien, Kálmán Patrícia, Katona Gergely, Kelemen Balázs, Klusóczki Ágnes, Kovács Dalma, Kovács Dóra, Kövér Vanda, Lovas-Kiss Ádám, Magyar János, Némethy Anna, Oláh Nikolett, Papp Ágnes, Pataki Zoltán János, Pongó Noémi Alexandra, Puskás Anett Ilona, Rádai Zoltán, Radócz Orsolya, Rémiás Flóra, Senánszky Vera, Soltész István, Szabó Csilla, Szarvas Tímea, Székely Anikó, Ugró Imre, Vámosi Vivien Cintia, Váradi Alex, Veress Roland, Vig Ildikó, Li Qiuzhen

Biomérnök (BSc)

Juhász Ágnes, Kerekes Fanni, Kovács Gergő, Lestál Dávid, Nagy István, Oláh Judit, Tőzsér Ágota Gyöngyi, Vad Péter

Electrical Engineering (BSc)

Alawami Mohammed Ali, Caskurlu Fatih, Deutchoua Fondjo Steves Harding

Fizika (BSc)

Holló Tamás, Illés Lajos, Kalenyák Kitti, Kiss János, Nagy Dóra, Péli Zoltán, Piros Eszter, Szabó Zsolt Etele

Földrajz (BSc)

Ács Imre, Andorkó Rita, Balla Timea, Bauernfeind Bence Béla, Bereczki Antal, Bojtor László Tivadar, Burgundi Borbála Csenge, Csige Balázs, Daruka Andrea, Elek Brigitta, Farkas Evelin, Fazekas Anett, Filipcsényi Eszter, Gajdos Dóra, Gáspár Balázs József, Gebei Dóra, Gulyás Tímea, Györfi Éva, Jasku Gábor, Kállai Dóra Ibolya, Kelemen Dávid, Kislászló Zsuzsa, Kiss Sándor, Kondrát Tibor, Koszta Zita, Kovács Kinga Magdolna, Laczházi Edit, Major Orsolya, Mérai Anaztázia, Mester Tamás, Musák Ágnes Mária, Rakonczai Ágnes Zsófia, Remenyik Ágota, Salya Nóra, Simon Ferenc, Szabó Levente, Szabó Zsolt, Szilágyi Szilvia, Tankó István Márton, Truczkó Ivett, Zsemberi Márk

Földtudományi (BSc)

Bagdi Szabolcs, Balázs Ádám, Balázs Beáta, Botos Ágnes, Csepregi Csaba Gergely, Csicsek Lajos Ádám, Faragó Enikő, Farkas Balázs, Fekete László, Gajdos Lili, Gliba Roland Sándor, Győri Zsuzsa, Hajdu Barna Ferenc, Hajnal Erika Zsuzsanna, Jakab Loránt, Komlóssy Ádám Zoltán, Kozák Magdolna, Laukó Ádám, Miricz Ádám, Ország Ferenc, Pásztor Orsolya, Pinte Mónika Fanni, Pop Gabriel Claudiu, Szabó Bettina, Szabó Szandra, Szabó Zoltán, Szilágyi Ágota, Szobonya Adrienn, Szobonya Nikoletta, Tarcali Ádám, Tóth Zsolt, Varga Sándor

Kémia (BSc)

Anwar Murad

Kémia (BSc)

Baloh Peter, Bátori Beatrix, Béke Ferenc, Bihari Marianna, Bogdándi Virág, Dénes Noémi, Derzsi Nóra Judit, Gajdics Nikolett, József János, Kecskeméti Ádám, Király Sándor Balázs, Kiss Mariann, Kiss Norbert, Kiss Virág, Kovács Gergő, Mikó Diána, Miskolczi Janka, Molnár Enikő, Molnár Orsolya Mária, Richvalszky Réka, Szabó Mária, Szatmári Enikő, Székely Zsolt, Szemán Márta, Szilágyi Anett, Szunyog Györgyi, Szűcs Anett, Vágó Barbara

Környezettan (BSc)

Berta Csaba, Halász Dániel, Halász Gábor Levente, Hatházi Ágnes, Koroknai Róbert, Kovács Eszter Mária, Papp Enikő Ivett, Poós Bianka, Sonkoly Nikolett, Stefanik András, Száraz Dóra, Varga Tamás

Matematika (BSc)

Bálint Ágoston, Bányai Gábor Csaba, Bartalos Barnabás, Cs Kiss Zsófia, Dóka Éva, Géczi Marianna, Horváth Renáta Erika, Kacsari Nikoletta, Krizsán András, Molnár Noémi, Rácz Gabriella, Szabó József, Szabó Mariann, Szakács Zselyke-Noémi, Székely Erika, Végh Borbála Sára

Vegyészmérnök (BSc, ANA, ANK)

Balogh Ágnes, Dobronyi Szabina, Juhos Enikő, Kovács Zsuzsa Barbara, Lapsánszky Viktor, Leithi Erika, Lovas Miklós, Markó Árpád, Máthé Enikő Mária, Németh Fruzsina, Nyakacska Gábor, Pásztor Diána, Rácz Zoltán, Reizer Helga, Suga István, Szabó Petra, Szilassy Bence, Takács Zoltán, Vincze Gergő

Villamosmérnök (BSc)

Bucskó Dávid, Csehi Róbert, Csontos Bálint, Gyarmati Gábor, Katkó Csaba Aurél, Kiss Alex, Komáromi Tamás, Kovács Gergő, Kukucska Tamás, Molnár István, Nagy Ádám István, Nagy Balázs, Nyiri Szabolcs, Soha Márton, Varga Péter

Alapképzés, levelező

Vegyészmérnök (BSc, ALK, 7 fé)

Papp Olga, Siskáné Nyírő Edit

Vegyészmérnök (BSc, ALK, 8 fé)

Vajdáné Németh Mária Magdolna, Veres Iván Balázs

Villamosmérnök (BSc) (lev.) 7 fé

Donka Gábor, Kovács Péter, Molnár Attila

Villamosmérnök (BSc) (lev.) 8 fé

Jánosi Zoltán, Kállai Zsolt László, Szabó Antal

Mesterképzés, nappali

Alkalmazott matematikus (MSc)

Baksa Dóra, Deme Adrienn, Ignéczi Andrea, Koreczki Bence, Nagy Ágnes, Rácz Zsuzsanna Magdolna, Szikszai Márton

Anyagtudomány (MSc)

Boloh Andriy, Szabó Attila, Tomán János, Tóth László Zoltán

Biológus (MSc)

Balla Dániel József, Báthori Ferenc, Docová Klaudia, Erőss Mariann, Fehér Daniella, Horváth József, Jambrovics Károly, Kiss Ádám, Nagy Jenő, Nagy Zsuzsa, Németh Tamás, Rácz Rita, Reményi-Puskár Judit, Riba Milán, Sonkoly Judit, Szabó Ildikó, Szabó Nóra, Szabolcs István Márton, Szolnoki Noémi, Takács Attila, Tálas László, Tóth Bianka Mónika, Vojtkó Anna

Biomérnök (MSc)

Boldog Csilla, Csordás Norbert Zsolt, Gyarmati Annamária, Hortó Annamária, Soltész Imre Elek

Biotechnológia (MSc)

Bertóti Regina Lilla, Czakó Nikoletta, Fodor Klára, Kassay Norbert, Király Gábor, Kocsis Éva, Orosz Erzsébet, Pusztai Anita, Szabon Judit, Szőllősiné Erdei Edit, Tóth Emese, Varga Nemere

Fizikus (MSc)

Bartók Márton, Takács Marcell Péter

Geográfus (MSc)

Bartók Ádám, Dézsi Gyula, Drotár Zsófia, Fekete József György, Koncsos Tamás, Lénárt Fruzsina, Lizák Anett, Magyar Katalin, Márton Brigitta, Molnár Andrea Beáta, Nyulászi Gergely, Pálóczi Gábor, Papp Anikó Ibolya, Plásztán József Zsolt, Somodi Zsófia, Széplaki Ágnes, Szűcs Sándor, Túri Marianna, Varga Dávid, Varga Norbert, Veres Péter, Vlcskó Bence

Hidrobiológus (MSc)

Balázs Andrea, Bartha Orsolya Ilona, Bolgovics Ágnes, Boros Tímea, Csercsa András, Csuka Beáta, Fosztó Szabolcs, Földi Angéla, Horváth Judit, Juhász Attila, Kati Sára, Kerezsi Johanna Jolán, Kis Olga, Kókai Zsuzsanna, Kozma Zsuzsanna, Petruska Fanni, Pillió Zsolt, Rektor Anett, Szemán Alexandra Gizella, Viski Vivien Blanka

Környezettudomány (MSc)

Agárdi Szilvia Éva, Futó Róbert, Gál Judit, Kecskés Zoltán, Kőhegyi Eszter, Sóki Erzsébet, Varga Renáta

Matematikus (MSc)

Szabó Tímea

Tanári mesterszak nappali

Brósch Zoltán, Gyimesi Mária, Kontér Fruzsina

Vegyész (Msc)

Antal Borbála, Bajusz Dávid, Bihari Zsolt, Bodnár Judit, Csatári Enikő, Csire Gizella, Deák Vivien, Ditrói Tamás, Garda Zoltán, Győri Enikő, Hadházi Ádám, Harangi Sándor, Kerekes Péter, Kócs Tamara, Kötél Enikő, Molnár Éva, Nagy Evelin, Nagy Renáta, Petrohai Ágnes, Rácz Anita, Ruscsák Erika, Szabó Anna Éva, Szilágyi Bence, Szücs Erika, Vadász Attila, Vágner Adrienn, Végh Andrea, Virga Erzsébet

Mesterképzés, levelező

Biológus (MSc) (lev.)

Csorba Gabriella Éva, Holdampf Rita, Rásó János, Takács Nóra, Tóth Márta

Kémiatanár (MSc) levelező

Bödör Lajos, Izsák Dániel

Tanári mesterszak levelező

Asztalos János, Benczéné Demeter Judit Olga, Boda Gergely, Bognár Ferenc Károly, Borbélyné Bacsó Viktória, Csire András, Dancza Jusztina, Derczbach Tamás, dr. Tóth Béla, Fazekas Attila, Hrisztov Marianna, Juhászné Székely Mónika, Komárominé Simándi Judit, Nagy Erika Edit, Nagy Erzsébet, Rozgonyiné Krajcsovicz Éva, Sandor Balint Zoltan, Tóth Katalin, Tóthné Fekete Anikó Erzsébet, Ungor Noémi, Vékonyné Kveck Andrea

Vegyész (MSc) (lev.)

Fehér Mónika, Kalóné Lizák Viktória, Kertesi Pálma, Kovács Levente Péterné, Kozma Rita, Lakatos László, Ruszkai Réka, Takács Gábor József

Egyetemi szintű képzés, nappali

ábrázoló geometria–matematikatanár

Nagy Tamás

alkalmazott matematikus

Péter Antal

biológiatanár–kémiatanár (ANA, ANK)

Gyebrószki Krisztina

biológiatanár–matematikatanár (ANA, ANK)

Piricsi Renáta

biológus

Király Rozália, Krasznai Levente

környezettudomány

Bihari Péter, Irházi Csaba, Szűcs Ádám József

matematikus

Melkó Ervin Péter

molekuláris biológus

Fontanji Emilija

vegyész

Balogh Attila, Gál Gyula Tamás, Kalapos Adrienn, Katona-Szabó Ilona

Egyetemi szintű képzés, levelező

matematika tanár/levelező (KLK)

Melkó Ervin Péter

Főiskolai szintű képzés, nappali

Alkalmazott fizikus

Hócza Gergely

Szakirányú továbbképzés, nappali

angol–magyar természettudományi szakfordító

Bartók Ádám, Boldog Csilla, Hadházi Ádám, Homonnai Henrietta, Hubayová Katarína, Kerékgyártó Márta Zsuzsa, Koczka Péter István, Kovács Renátó László, Körmöndi Barnabás, Mecser Nikoletta, Michaliková Csilla, Molnár István, Paládi Mónika, Pataki László, Tarapcsák Szabolcs

Szakirányú továbbképzés, levelező

Megújuló energetikai szakirányú továbbképzési szak (3 fé)

Bartók Tamás, Harmat Ádám, Rostás Tibor, Stoica-Bodor Éva

Pedagógus szakvizsga

Csáky Pál Lőrincné, dr. Jakabné Illés Nikoletta, dr. Szűcsné Kerti Anita, Gőz József András, Nagyné Schmidt Éva, Szilágyiné Péter Anikó

Fogorvostudományi Kar
(szombat, 16 óra, díszudvar)
végző hallgatók

Bakos Rudolf, Baksa Brigitta, Balogh Borbála, Baráth Zsuzsanna, Budavári Zsófia, dr. Czompa Levente, Dávid Attila, Deák Anikó, Dér Gabriella, Ferkó Róbert, Harsányi Orsolya, Hermann Csaba, Holp Balázs Zsolt, Király Csaba, Kopász Cecília, Kovács Enikő, Kovács Réka, Leelőssy-Nagy Gergely, Legány Alexandra, Madarász Barbara, Mercz Gyöngyi, Molnár Anita, Molnár Tímea, Molnár Zsombor, Papp Bálint, Sánta Antal Mihály, Szegény Katalin, Szentléleky Eszter, Szentpéteri Diána, Tóth Adrienn, Tóth Zsuzsanna Olga, Turcsányi György, Vastag Gábor Barnabás, Végső Barbara, Yagiz Vivien Anett, Zombor Judit

Angol program

Abboud Mahran, Ahmed Timothy Shah, Al-Morhiby Ahmed, Asadzadeh Kashani Mohammad Reza, Aziz Rezhin, Bains Kevita, Bardardottir Brynhildur Sara, Bastante Victor, Bhamm Natasha, Cha Jieun, Cheng Ching-Ju, Dattani Amit, Einarsdottir Anna Dögg, Erlich Eitan, Faghihinia Elaheh, Ghamari Gilvaei Minoudokht, Ghasemi Esfahani Farzad, Ghazala Ramez Saad George, Hu Yue, Ihm SeulKi, Khan Arsalan, Moazamian Elahe, Moazamian Mohammad Javad, Mortaz Mani, Nandra Gurpreet Singh, Nicolaou Mariella, Patel Purvi, Patel Reena Dalu, Photiou Thelma, Rahman Rustam, Sebghati Armin, Singh Jasleen, Shokry Alex Samier Fahmi, Souflerou Elli, Theodorou Christina, Tran Hoang Yen, Vainalis Saia-Maria Nadja, Velissariou Marianna, Zeineh Nidal

Informatikai Kar
(vasárnap, 9 óra, díszudvar)

nappali tagozat

alapképzésen végzős hallgatók

engineering information technology BSc

Halász Márk

software information technology BSc

Amini Zanjani Maziar, Obaseki Ehimwenma Valerie, Wu Gaoxiang

gazdaságinformatikus BSc

Bodnár Zsolt, Borgulya Emőke, Buzás Dóra, Fehér Norbert, Fónagy István, Giliga Tamás, Kondor Ágnes, Kovács Nóra, Kovács Péter, Kurucz Ádám, Lakatos Ádám Sándor, Lénárt Ferenc, Lévai László, Major Katinka, Menyhárt Szabina, Mike Ágnes, Molnár Márk, Molnár Máté, Molnár Nikolett, Nagy Dávid Ádám, Ölveti Anett, Pásztor Ferenc Tibor, Szegedi Gergő, Szugyiczki László, Tardi Péter, Tóth Bence

informatikus könyvtáros BA

Almási Ágnes Ilona, Bétéri Barbara, Bogádi Ágnes Nóra, Brósch Éva, Csapó Gábor, Farkas Nikoletta, Fekete Rita, Harkai Richárd, Islai Adrienn, Kanyuk László, Kárpáti Ádám, Kovács Richárd, Kovács Viktória, Mudri Diána, Nagy Gergő Máté, Petics Mariann, Sebestyén Katalin, Simon Klaudia, Sóvágó Adrienn Tünde, Szabó Fruzsina, Szatmári Erika, Szentmiklósi Gergő, Szűcs Bettina, Tóvári Zoltán, Vogl Ádám János

mérnök informatikus BSc

Arnóczki Tamás, Balogh Ádám, Barbócz János, Czaga Ádám, Czipták Krisztián, Czövek Zsolt, Csiszár Botond Levente, Gelsi Norbert, Harangi Tibor, Istenes Imre, Iván Béla, Jánosi Zoltán, Király Ádám, Kiss Ádám, Komáromi Kornél, Lukovics Tamás, Nagy Dávid, Nagy Gergő, Oláh Zsigmond Imre, Örsi Péter, Pásztor Imre József, Pataki Atilla, Pércsi Ádám Antal, Pomichal Viktor, Rák János, Rima Béla, Rubóczki Ákos, Szabó Lajos, Szilágyi Attila, Szitha Kristóf, Szögyényi Levente, Tihanics Ákos, Tóth András, Tóth Annamária, Tóth Enikő, Török Tamás

programtervező informatikus BSc

Bákai Miklós, Balla Dávid Péter, Bana Kornél, Bertalan Botond, Bíró Zsolt, Bocskai Norbert, Budai János, Fehérvári Zsolt, Gaál Gedeon, Hevner János Ádám, Juhász Balázs, Kárai Zsolt, Király Márk, Kruppa Kinga Tünde, Lőcsei Attila, Makai Imre, Marinka Szabolcs, Nagy Ferenc, Pap Dávid, Polyák Balázs, Reményi Szabolcs, Rubóczki Tamás, Soós Tamás, Szabó Péter, Szenes Tamás, Tóth Norbert Gábor, Trestyánszky Máté József, Varga Máté, Varga Vencel Imre

Mesterképzésen végzős hallgatók

gazdaságinformatikus MSc

Bihari Attila, Biró Gábor, Domokos Gergő, Kerecsen Gergő Ferenc, Kiss Réka, Mátyus Veronika, Nagy Gyula Tamás

informatikus könyvtáros MA

Csehy Ladislav, Csire Gábor

informatikatanár–könyvtárpedagógia-tanár MSc

Csire Gábor

programtervező informatikus MSc

Almási Dávid Zsolt, Andorkó Gábor, Aranyi Sándor Csaba, Atyi Anita, Czine Zsigmond, Fazekas Gergő, Hajdu Attila, Hankószky Enikő, Horváth Attila, Juhász Gábor, Kicsák Ádám, Kiss Máté Árpád, Lewandowski Gábor, Lőcsei Tamás, Mezei Árpád, Molnár Adrian, Pógár István, Remenyik Bence, Soltész Ádám, Szabó Péter, Szarka László, Szász Gábor Krisztián, Vámosi Béla, Vas Ádám, Vaskó Gábor, Zsolczai Gergő

software information technology MSc

Badie Farshad, Malakhaltsev Petr, Odeyingbo Olushola Olubowale

Hagyományos képzésen végzős hallgatók

angol–magyar informatikai szakfordító

Papp Nóra

programozó matematikus

Szekeres Anett

programtervező matematikus

Ceglédi Róbert, Tóth Attila

levelező és esti tagozat

Alapképzésen végzős hallgatók

gazdaságinformatikus BSc

Gombos Nándor István, Papp Gábor, Szalkai László

mérnök informatikus BSc

Boda József, Koós Gábor

programtervező informatikus BSc

Ilku György, dr. Pethő Gergely Tamás, Tulipán Attila, Zajdó Szabolcs

Mesterképzésen végzős hallgatók

informatikatanár MSc

Ábrahám Imre, Hegedüs Csaba, Katonka Pál, László Vilmos Csongor, Tanka János

könyvtárpedagógia-tanár MA

Maczikáné Donáth Katalin Regina

programtervező informatikus MSc

Bereczki Tamás, Bökönyi Sándor, Sövegjártó Ferenc, Szabó Attila, Zalavári Márk

Hagyományos képzésen végzős hallgatók

informatikatanári szakvizsga

Majláth Antal, Pénzes Mónika

Bölcsészettudományi Kar (vasárnap, 12, 16 óra, díszudvar)

Alapképzés (BA)

Nappali tagozat

Anglisztika

Babolcsi Anita, Bánfalvi Áron, Baranyi Gyula Barnabás, Barta Dóra, Benke Evelin, Berczi Krisztina, Danku Ágnes, Dávid Balázs, Doroghy Evelyn, Duró Evelin, Eölyüs Ferenc, Estók Barbara, Gellér Zsuzsanna, Gulyás Dávid, Gulyásné Szitás Mariann, Hermann Zsófia, Horváth Imre, Izsó Enikő, Kaszás Judit, Katona Nikolett, Kerékgyártó Zsolt Tamás, Kerita Katalin, Kiss Ábel Lukács, Kneisz Katalin, Kócsi Brigitta, Kolozs Péter, Kulcsár Lili, Kürthy Klaudia Kitti, Marsalik Tímea, Nagy Alex, Nagy Roland, Négyesi Dávid, Németh Zsófia, Orosz György Endre, Pap Krisztina Éva, Péntek Zoltán, Piskóti Róbert, Rácz András Gergely, Sebestyén Fanni, Seprenyi Viktória, Simon Zsuzsanna, Sipos Martin, Sugár Gabriella, Szabó Ákos, Szabó Anett, Szakács Zsolt, Szilágyi Bella Brigitta, Szökőcs Róbert, Takács Glória, Tardi Éva, Tóth Edit, Törzsök Viktória, Ujlaki Viktor, Vass Kitti

Andragógia

Bakai Éva, Balku Brigitta, Balogh Borbála Villő, Bánhegyi Dóra, Barát Orsolya, Barna Judit, Barta Fruzsina, Biró Edit Erzsébet, Bíró Tamás László, Bögös Máté, Bukor Dóra, Fodor Mária, Gál Klaudia Kitti, Hlebnyikova Natália, Horváth Réka, Huszti Gréta, Izer Boglárka Noémi, Jakab Zsanett, Jász Anita, Kacsora Viktória, Kállay Gyula Zoltán, Kramcsák Adrienn, Kürti Edina, László Kinga, Lelt Dániel, Madarász Mariann, Magyar Anita, Mándy Judit, Mermeze György Gergő, Nagy Dóra, Navratil Gina, Novák Nikolett, Nyúzó Alexandra Marianna, Papp Franciska Andrea, Parácsi Adrienn, Polgár Beáta Fanni, Rentka Ádám, Salánki Beáta, Sárecz Rebeka, Soltész Ágnes, Stemler Dániel, Szabó Ágnes, Szabó Dóra, Szabóová Mária, Szarvas Kitti, Szántó Éva Klaudia, Szászfalvi Zsófia Anna, Szilágyi Marianna, Szücs Szabina, Takács Nikolett, Takács Zsófia, Tomcsik Júlia, Tóth Helga, Tóth Zsuzsa, Török Gergő, Turcsányi Dániel, Urszuly Dóra, Valánszky Enikő, Zagyi Anikó

Germanisztika-néderlandisztika

Bagdi Dávid, Bajzát Anita, Viski Péter

Germanisztika-német

Bákonyi Bettina Zsanett, Bánrévi Nóra, Bocsi Boglárka, Bodnár Enikő, Frankó Zsuzsa, Iványi Nikolett, Jeles Dóra, Kappel Dóra, Kapusi Anikó, Kovács Andrea, Lakatos György, Liki Emese, Lukács Renáta, Molnár Alexandra Réka, Nagy Alexandra, Nagy Veronika, Oroszi János, Papp Mária, Pintye Erzsébet, Rusz Anett, Sirola Marcella, Szabó Kitti, Szilágyi Anita Zsanett, Tanyi Enikő, Timár Lilla, Toma Annamária, Tóth Dóra, Török Nóra, Varga Pálma

Kommunikáció- és médiatudomány

Balog Nikolett, Balogh Fruzsina, Bártfai Míra Petra, Bene Kornélia, Bernát Csilla, Bódi Renáta, Fejes Tamás Pál, Fekete László, Galgóczi Ágnes, Gellai Anita, Gnandt Roland, Gődény Jordána, Kertész Zsanett Noémi, Kiss Dóra, Komlóssy Krisztina Györgyi, Korponai Dóra, Kovács Adrienn, Kovács Dorottya, László Áron, Lengyel Laura, Lovas Levente Péter, Lucski Zsófia, Megyeri Nikoletta, Molnár Viktória Zita, Nagy Edina, Nagy Szilvia, Nyiri László, Pásziczki Gábor, Puskás Nikolett, Ratkai Adrienn, Sebők Judit, Sipeki Attila, Soltész Péter, Szabó Viktória, Szücs József Soma, Tóth Máté, Ványi Diána, Végh Márton, Veres Kitti

Magyar

Almási Ágnes Ilona, Balatoni Kitti, Baranyi Gergely, Baráth Nóra, Berki Teofil Máté, Bulyáki Alexandra, Cservenyák Klaudia, Dudinszky Nikolett, Éliás Alexandra, Farkas Evelin, Farkas Imola, Gömöri Anita, Hadfi Anna Gizella, Iszály Kinga, Ivancsó Mária, Kévés Henriett, Kiss Aliz, Kiss Klaudia Enikő, Kocsis Nikolett, Lengyelová Erika, Major Bianka, Mándi László, Márföldi Orsolya, Mészáros Anna, Nagy Júlia, Nagy Nikolett, Nyéki Zoltán, Nyikos Mónika, Orbán Anna, Orosz Marietta, Orosz Sára, Pengő Ádám, Sápi Vivien, Szilágyi Szabolcs, Tóth Veronika Zita, Ujvári Balázs, Vakherda Nóra, Váradi Fruzsina Katalin, Varga Marianna

Néprajz

Diós Gergő, Faluhelyi Ákos, Kovács Ágnes, Kovács Petra Klára, Lajtos Katalin, Magdus Andrea, Nyúzó Alexandra, Papp Krisztina, Szabó Réka

Pedagógia

Buczkó Bettina, Dalmi Judit, Jesztrebszki Anikó, Kardos Alexandra, László Brigitta, Meggyes Orsolya, Nagy István, Simon Veronika, Szabó Szilvia

Politológia

Bobik Norbert, Borza Bianka Lilla, Bús Bianka, Deczky Dávid, Farkas Klaudia, Kiss Szandra, Kovács Dániel Sándor, Kovács Mátyás, Orosz Éva, Pásztori Balázs, Szilágyi Károly Ádám, Tóth Dénes Ádám

Pszichológia

Apostol Klaudia Alexandra, Babinszki Emese, Baksa Noémi, Balajthy Dániel, Bolló Henrietta, Burgony Lilla, Czók Dorottya, Csáki Dorottya, Dácz Tünde, Dobi Gabriella, Erdei Eszter, Erdei Panni, Eszenyei Zsuzsanna Gyöngy, Ferenczi Ramóna, Fiák Csenge Zsuzsanna, Illés Zsófia, Jósvai Edit, Kanyó Tamás, Kása Nikolett, Kató Szabolcs, Kepics Kinga, Kovács Adrienn, Kovács Karolina Eszter, Krucsay Zoltán Péter, Mihálycsik Barbara, Nádas Beáta, Nagyidai Zsuzsanna, Németh Éva, Péter Eszter Kitti, Pintér Fanni, Rácz Anna Eszter, Sas Annamária, Simon Lilla, Szabó Fruzsina Lilla, Szabó János, Szarka Vivien, Szekér Barbara, Szklenárik Péter, Szőke Ágnes, Tesánszki Szilvia, Timár Tünde, Tóth Andrea Viktória, Tóth Nóra, Vég Viktória, Zelenyák Alexandra, Zoltai Alexandra

Romanisztika-francia

Csernoch Júlia, Hajdu Krisztina Enikő, Herendi Borbála, Majoros Edit, Széles Döniz Dóra, Szilágyi Lilla, Takács Boróka Lilla

Romanisztika-olasz

Ágoston Fanni Judit, Batta Péter, Czifra Anna, Gellért Rita, Gyöngyi Eszter, Molnár Ildikó, Taliga Nóra

Szabad bölcsészet

Besenyei Csilla, Debreczeni Attila, Dézsma Ágnes, Encs Mirjam, Futó Réka, Galambos Tímea, Gődény Jonatán, Gyöngyösi Marianna, Hekler Zsuzsanna, Hudák Mihály Márió, Karancsi Szilveszter, Katonka Nikolett, Kun Ágnes, Lukács Barbara, Markovits Gabriella, Nagy Gábor Zoltán, Reichert Dániel, Szabó Judit Rebeka, Szabó Katalin, Szabó Orsolya, Szakál Dóra Andrea, Szász Eszter, Vasas Marianna, Vincze Enikő

Szlavisztika-lengyel

Anga Virág Annamária, Bartha Nikoletta, Demeter Imre, Farkas Dorina, Gáti Nina, Kovács Evelin, Kovács Petra, Tóth Diána Luca

Szlavisztika-orosz

Bagoly Enikő, Csedreki Dalma Judit, Fábián Viktor, Katkó Dorottya, Lengyel Beáta, Lengyel Szilvia, Molnár Anna, Országh Sára, Sztankó Otília, Varga Krisztina Juljevna

Szociális munka

Horváth Anita, Hunya Tilda, Katona Zita

Szociológia

Balogh Bettina, Bavalics Nikoletta, Bencze Ádám, Borza Bianka Lilla, Csatári Szabolcs, Cserepánya Nikoletta, Fási Orsolya Eszter, Hajdu Sándor Dénes, Horváth Diána, Hunyadi Márta Éva, Kenyeres Barbara, Markos Valéria, Nagy Niké, Paczári Viktória, Szabó Nikolett, Tar Szandra, Tisza Dóra

Történelem

Balogová Andrea, Berecz Gábor, Debreczeni Márk, Derda Ádám, Ecsedi Viktória Krisztina, Ficsor Attila, Gali Diána Zsuzsánna, Garas Norbert, Griger András Zoltán, Gulyás Attila, Győri Gréta, Horváth Alexandra, Horváth Attila, Kanizsár János Richárd, Kecskés Andrea, Kiss Andrea, Kiss Titanilla, Korpai Péter Armand, Kósa Rita Diána, Kovács Sándor, Molnár-Varga András Bence, Mülek Lajos, Nagy Imre, Orosz Melitta, Pályi Bence, Pásztorová Marianna, Pop Cosmin Flórián, Szabó Balázs Krisztián, Szántó Judit, Táncos Zsolt, Tegdes Péter Tamás, Tóth Sándor, Tóth Zsuzsanna, Ványai Márton Dániel, Varga József, Végső Georgina

Levelező tagozat

Anglisztika

Angi Emese, Csengeri Zsolt, Győrfi Alexandra, Kállai Éva, Medgyesi Ádám, Rubóczki Babett, Szabó Gábor, Szabó Gábor

Andragógia

Bucskóné Patalenszki Zsuzsanna, Chlebniczki Jánosné, Dobrovitz Ágnes, Juhosné Atyi Marianna, Szénásiné Harcsa Erika

Kommunikáció- és médiatudomány

Barócsi Angéla Edit, Bártfai Míra Petra, Cseszlai Krisztina, Docsa Viktória Pálma, Kecskés Judit, Kempf Márta Anna, Németh Melinda, Saxinger Dániel, Tasó Marianna

Néprajz

Béres Marianna, Zákány Marianna

Pedagógia

Asztalos Adrienn Mária

Pszichológia

Berkéné dr. Sajti Ilona, Deutsch Szilvia Zita, Dobosné Bús Ágnes, Freili Éva, dr. Gergely Éva, Göröcs Lili Melinda, Gyarmathi Andrea, Hámornyik László, Jász Ágnes, Koncz Karola, Küzmös Mária, Laczkó Edina, Lázár Katalin, Molnár Julianna, Morcsányi Adrienn, Nagy Júlia, Nagyné Borbély Csilla, Nyiri Balázs, Őszi Viktória Orsolya, Pintér Corina Ioana, Plecskó Anita, Szeifert Noémi Mónika, Szeriné dr. Ormándi Erzsébet, Szilágyi György, Szopkó Kitti, Tomkó Tamara, Varga Noémi Krisztina, Vári Ildikó, Vass Erika, Virág Krisztina, Zétényi Anna, Zilahy Tünde Melinda

Szabad bölcsészet

Csajbók Márta, Puhl Antal

Szociológia

Szabados György Norbert, Vislóczkiné Horváth Gabriella

Történelem

Balogh Emese, Dorogi Mária, Stefán Klaudia, Ujvári László, Végh Veronika

Mesterképzés

Nappali tagozat

Amerikanisztika

Kovács Zsófia, Madácsi Zsófia, Oláh Gábor

Andragógiai

Ádám Eszter, Bodnárová Estera, Burai Petra, Énekes Zsófia, Farkas Flóra Mónika, Hoppál Nóra, Lajmán Eszter, Macsi Nikolett, Máté Mariann Enikő, Morvai Laura, Nagy Csilla, Szabó Ágnes, Tóth Ágnes, Varga Emese Edit

Anglisztika

Becske Melinda, Bódi Zsuzsanna, Csíki Ágnes, Gellér Marianna, Jurth Réka Klára, Kicsák Erika, Kiss Angéla, Sánta Diána, Suller Diána, Szurkos Anita, Szűcs Noémi, Tóbiás István, Vágó Orsolya, Varga Kitti

Digitális bölcsészet

Hajdu Gabriella Lívia

Esztétika

Bodnár Krisztina, Molnár Ágnes, Szamosi Máté

Filozófia

Dr. Szrogh István

Finnugrisztika

Bűdi Regina, Kiss Klaudia, Sebestyén Anna, Szmola Viktória

Kommunikáció- és médiatudomány

Hegedüs Katalin, Kovács Szandra, Ladányi László, Magyar Boglárka, Makai Imre, Mészáros Péter, Molnár Orsolya, Szabo Noémi-Ildikó, Szabó Zsófia Anna, Tóth Laura, Vári Beáta

Magyar nyelv és irodalom

Halmos Judit, Farkas Ingrid, Nagy Máté András, Porczió Veronika, Szalmasági Edit

Német nyelv, irodalom és kultúra

Fehér Emese, Gardosi Anett Regina, Grundáné Téglási Eszter, Horváth Ildikó Brigitta, Kovács István, Mészáros Tamás, Sivadó Barbara Vivien, Szemán Orsolya, Verécze Dóra

Néprajz

Ferki Julianna, Kiss Ágnes, Kiss Beatrix

Neveléstudományi

Almási Rita, Katona Ottília, Pál Erzsébet, Pankotai Emese, Támba Renátó, Tulipán Tamásné

Pszichológia

Dallos Andrea, Debreczeni Veronika Éva, Derda Krisztina, Lászki Renáta, Molnár Klaudia, Páll Erika, Pusztai Erika

Szlavisztika-lengyel

Égerházi Edit, Petróczki Gábor, Szőke Eszter

Szociálpolitika

Bari Dóra, Dévald Zoltán, Galán Anita, Joó Zsanett, Kriston Adrienn, Mosolygó Réka, Révész Mária, Szemán Szabina, Tóth Ibolya

Szociológia

Buzinkay Nóra

Történelem

Császár Ildikó, Fogarasiné Tóth Zsuzsanna, Jakab Mátyás András, Kis Csaba, Kovács Márta, Mag Dávid, Nánási Antal, Papp Rita, Váczi Csaba Balázs, Váradi Katalin, Varga Zsolt

Tanári

Balázs Katalin, Miku János, Sebestyén Krisztina

Levelező tagozat

Kommunikáció- és médiatudomány

Rátóti Andrea Kriszta

Néprajz

Kissné Balla Krisztina

Pszichológia

Baráth Ákos Endre, dr. Háriné dr. Hegedüs Andrea, Litkei Enikő Irma, Szabó Tünde, Versényi Anna

Szociálpolitika

Gálig Erzsébet Katalin, Hamvas László, Tóth Imre

Tanári

Ambrusz Brigitta, Bácsi Anett, Baloghné Szigeti Julianna, Baloghné Zalasch Mónika, Barta Bernadett, Bodogánné Szulyák Mónika, Csernyu-Ficsor Viktória, Debreczeniné Koroknai Erika, Elek-Tőgyi Izabella, Geréné Kristóf Katalin, Katona Kriszta, Kemboi-Ranyhóczki Mária, Kun Erzsébet, Laskainé Munkácsi Edina, Lukács Ildikó, Majoros Zoltánné, Molnár Erika, Nagy Zita, Nyitrai Renáta, Palásti Ádám, Papp Szilvia, Parrag-Török Timea, Perduk Zita, Prém Angéla, Serege Piroska, Sipos Gábor, Szepesiné Csillag Emese, Szilvássy-Mincsik Veronika, Szűcs Péter, Tománé Kiss Ilona Mária, Tőkésné Szabó Zoé, Török Szabina, Vadon Lajosné

Egyetemi képzés

Nappali tagozat

Angol nyelv és irodalom

Rőzse Zita Emese

Angol nyelv és irodalom – Finn nyelv és irodalom

Urbán Mariann

Angol nyelv és irodalom – Német nyelv és irodalom

Seres Judit Krisztina

Magyar nyelv és irodalom

Gratkovszki Katalin

Orosz nyelv és irodalom

Keresztény Erzsébet, Keresztény Magdolna

Pedagógia – Lengyel nyelv és irodalom

Zborowski Barbara

Levelező tagozat

Angol nyelv és irodalom

Beliczáné Balogh Tímea, Juhász Mónika

Pszichológia

Nagyné Lakatos Éva

szakirányú továbbképzés
levelező tagozat

Felnőttképzési szervező

Bakos Andrea Ildikó

Közoktatásvezető

Bíró Gyula Zoltán, Bodogánné Szulyák Mónika, Czakóné Repkó Katalin, Daru Katalin, dr. Vántus András Istvánné, dr. Vinczéné Vancsik Anikó, Fontosné Fülöp Marianna, Fülöp Zoltán, Hornyákné Szabó Bernadett, Kótiné Losonczi Zsuzsanna, Kovács Ágnes, Majoros Lászlóné, Márk Attila Olivér, Nagy József, Nyilas Zoltán Attiláné, Papolczi Tamásné, Pénzesné Kardos Andrea, Popovics Ferencné, Rózsáné Ócsai Edit, Sári Péterné, Szabó Mónika, Tóth Elekné, Tóthné Almási Zsuzsanna, Tóthné Csiszár Éva

Kulturális és európai uniós szakfordító

Lipcsei László Péter, Osváth Zsuzsanna, Szabó Ádám, Tőzsér Zoltán, Vincze Viktória

Mentálhigiéné

Borbélyné Kiss Ibolya, Ecker Erika, Fényi Irén, Harasztiné Semjéni Anita Andrea, Ignécziné Simkó Katalin, Janiga Ágnes, Juhász Norbert, K. Nagyné Karácsony Anita, Kenderesi Judit, Nyilasné Kertész Julianna, Pákh Éva Emilia, Pénzes Erika, Sajtos Szilárd, Szabó Mariann, Tarsolyné Lázár Lívia, Urbancsek Katalin

Pedagógus szakvizsga

Almási Gabriella, Badovszkyné Bíró Judit, Bankóné Bartók Éva Katalin, Barsy Anna, Benczur Barbara, Brezovcsik Károlyné, Csörszné Tar Enikő, Daróczi Enikő, dr. Czifra Irén Ildikó, dr. Kurdicsné Sebestyén Anna, dr. Marincsákné Nagy Ildikó Piroska, dr. Tomcsikné Császári Viktória Judit, dr. Várallyainé Balázs Judit, Éltes Kondné, Fazekas Attila Győző, Ferenczi Erzsébet Éva, Fodor Erika, Fülöp Éva, Hajdufiné Imre Éva Ilona, Hegedüs Gábor, Hegedüs Helga, Hegedüsné Ács Gabriella, Herbály Imre, Horog Anita, Jarasovics László Ferencné, Juhász Sándorné, Kisházi Béla Kálmán, Kiss Hajnalka, Kissné Almási Krisztina, Kluka Hajnalka, Kocsisné Szentjóbi Szabó Enikő, Kondor Eszter, Kopjári István Attila, Kovácsné Gráfel Krisztina, Kozmáné Kancz Eleonóra, Majercsákné Kemecsei Zsuzsanna, Mester Gyula Zoltán, Milotai József, Mócsánné Nagy Ágnes, Nagyné Fülöp Teréz, Nagyné Pap Mária, Pádár Brigitta, Pálfi Judit, Pallag Judit, Papp Angéla, Papp Lászlóné, Pappné Gyulai Katalin, Perge Viktória Éva, Petőné Papp Margit, Ragány Rita, Remeténé Orvos Viola, Rozgonyi Zoltán Béla, Seresné Mészáros Katalin, Sipos Monika Sarolta, Solymosi Anita Edit, Szabó Marianna, Szabóné Nagy Ildikó, Szalainé Biró Katalin, Szántó Mariann, Szép Magdolna, Szilágyi Lászlóné, Szombatiné Piczil Mária, Szőke Roland, Tarnóczi Tamásné, Tatár Antal, Tóth Mariann, Tóth Zsuzsa, Ujvári Zsolt, Váczi Zsuzsanna, Vinczéné Simon Nikolett, Vitálisné Szécsi Anikó, Zilahiné Krausz Rita