Diplomaosztó a Debreceni Egyetemen

Akt.:
Diplomaosztó a Gyermeknevelési karon
Diplomaosztó a Gyermeknevelési karon - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – Az egyetem Gyermeknevelési és Felnőttképzési Kara január 12-én, szombaton tartja diplomaosztó névsorát, 11 órai kezdettel az egyetem központi épületének aulájában. Az ünnepségen részt vevő hallgatók névsorát alább ismertetjük.

Szociálpedagógia szak

Nappali tagozat

Bagoly Dóra, Balk Alexandra, Batári Dóra, Budaházi Zsanett Henrietta, Csák Emília, Csekk Dóra, Csobán Otília, Fekete Lajos, Forgács Dóra, Galambos Petra, Gergely Anett, Horváth Eszter, Juhász Renáta, Kisbenedek Máté, Kiss Anita Kinga, Kiss Barbara, Kiss Katalin, Kovács Vivien, Kovács Zoltán Tamás, Mozsár Barbara, Nagy Nikolett, Nagy Nikolett, Oláh István, Oros Csilla, Petró Tímea, Pintér Melinda, Rácz Tímea, Simon Viktória, Varga Mariann, Vass Vivien Lilla

 

Levelező tagozat

Bagdi Tibor, Balla Tibor, Balog Antal, Borsos Piroska, Czeglédiné Barankovics Rita, Czókolyné Nagy Anita, Csányi-Balogh Tímea, dr. Czifráné Kovács Anikó, Eke Zsanett, Erdős Lászlóné, Fehér Anita, Fehér Mária, Ferenczi József, Fülöp Lajosné, Gál Nóra, Göncziné Szőke Edit Lenke, Gyárfás Beáta, Hajdu Alexandra Tímea, Holiczáné Mátyás Zsuzsanna, Homanné Borbás Mónika, Horváth Andrea, Hunya Béla György, Illés Sándor Barnabás, Kis László Károlyné, Kocsis Klára, Kocsis Lajos, Koroknai Ibolya, Kovácsné Pápai Klára, Kőrössy Ilona Éva, Krek Krisztián László, Kulcsár Zsófia, László Mónika, Nagy Zoltán, Nagyné Ludasi Margit, Nyilas Zoltán, Pádár Andrea, Pappné Szász Szilvia, Renténé Horváth Gizella, Schweiczer Eszter, Stipta Károlyné, Szabó Attiláné, Szabó Balázsné, Szabó Zsuzsanna, Szabóné Nagy Tünde Erzsébet, Szabóné Rácz Timea, Szentesi Andrea, Szilágyi Ilona Rita, Tolnai Petra, Tóth Bertalanné, Vági Imréné, Varga Fanni, Vargics Csilla Ilona, Vass Tímea, Veér Gábor, Vékony István

 

Csecsemő- és kisgyermeknevelő szak

levelező tagozat

Beregi Zoltánné, Bucsku Tibor Jánosné, Csapóné Mező Mónika, Dr. Jeneiné Salánki Andrea, Kerekes Orsolya, Korom-Mezei Éva, Németh Jánosné, Szabó Imréné, Szabó Katalin, Tóth Lászlóné

 

Fejlesztőpedagógus szakirányú továbbképzési szak

Aszódi Éva Zsuzsanna, Bakróné Farkas Rozália, Bükki Edina, Ceglédi Anna, Csúri Györgyné, Dobosné Szunyogh Katalin, Gionné Kertész Julianna, Halász Ottóné, Jernei Ilona, Jerneiné Mezey Klára, Kocsis Éva, Kovácsné Budai Éva, Lénártné Gácsi Anikó, Marhás Erika, Martonosiné Dóczi Ildikó, Pálné Molnár Csilla, Patkósné Hrutka Valéria, Podmaniczki Éva, Radáné Kaló Anna, Sajóné Mihály Réka, Szécsényiné Tálas Julianna, Turáni Krisztina, Ungerné Fekete Mónika, Völgyi Sándor Lászlóné

 

Óvodapedagógus szak

Levelező tagozat

Kárpi Réka, Tóthszegi Edit

 

Nappali tagozat

Faragó Ágnes, Kovács Anikó, Malmos Nikolett, Radácsi Judit

 

Andragógia szak

Levelező tagozat

Barta Enikő, Kazsuk István, Tar Levente

 

A névsort a Debreceni Egyetem bocsátotta rendelkezésünkre.