Megye I-es eredmények

By kerekes1
Tekintse meg portálunkon, hogyan alakultak a vasárnap rendezett Megye I-es mérkőzések eredményei.

Hajdúnánás–Kaba 3–1 (1–1)
150
néző, vezette: Tatár I. (Tőkés R., Kovács R.).
Hajdúnánás: Imrő L. – Dobos I., Daróczi P. (Kiss A.), Tar A., Csiszár I., Újvári Zs. (Bagoly J.), Andorkó P., Kántor T. (Tímári G.), Takács A. (Aszalós Á.), Szitkó R., Oláh T. (Sánta A.). Edző: Kondora József.
Kaba: Szűcs G. – Biás D., Szörnyi R., Kuhajda A. (Nagy S.), Suta Cs., Dér i., Csegedi A., Szegi Zs. (Varga S.), Kovács Gy., Plókai G. (Almási Z.), Jenei D. Edző: Plókai Mihály. Gól: Szitkó R., Aszalós Á., Újvári Zs., illetve Szegi Zs. Jók: mindenki, illetve Szörnyi R., Suta Cs., Szegi Zs., a mezőny legjobbja Szűcs G. Ifi: 1–2.
Kondora József: – Ha az első félidőben jobban koncentrálunk, hamarabb is eldönthettük volna a mérkőzést.
Plókai Mihály: – Sajnos nem tudtunk méltóképpen elbúcsúzni Pósalaki Tibortól, a második félidő alapján teljesen megérdemelt hazai győzelem. Sok sikert kívánok a Hajdúnánás csapatának.

Nyíradony–Berettyóújfalu 1–4 (1–1)
50 néző, vezette: Csiszár K. (Pap E., Péter A.).
Nyíradony: Tóth Á. – Vajda T. (Gráma I.), Szutor Gy., Mercs J., Takács A., Baranyi B., Polgár D. (Kovács T.), Pallai A., Rácz F. (Pallai Zs.), Kövér I., Lukács L. (Tóth Gy.). Edző: Orosz János.
Berettyóújfalu: László G. (Mezei D.) – Kardos I., Szabó L., Hajdu M., Ékes G., Balogh T. (Sándor Sz.), Jancsó A., Kiss R. (Lovász D.), Nagy R., Csordás T., Szabó G. Edző: Vékony Sándor. Gól: Kövér I., illetve Jancsó A. (2), Szabó G. (2). Jók: senki, illetve mindenki. Ifi: 0–0.
Orosz János: – Az első félidő kiegyenlített játéka után a vendég csapat gyors kontráival a maga javára fordította a mérkőzést a második félidőben, gratulálok nekik.
Vékony Sándor: – A mai mérkőzésen a cél a három pont megszerzése volt minden áron, ezt a célunkat nem mindig szép, sokszor túlstresszelt játékkal, de nagy akarással és figyelmezettséggel sikerült elérnünk. A csapatnak ezért gratulálok csak úgy , mint a játék vezető hármasának a rendkívül korrekt és következetes bíráskodáshoz.

Püspökladány–Polgár 5–2 (1–1)
200 néző, vezette: Gulyás S. (Tóth Sz., Nagy L.).
Püspökladány: Aranyos Á. – Szabó B., Petrovics G., Mogyorósi D., Szász L., Dan G. (Szabó Zs.), Pálmai Cs., Erdős M. (Borúzs N.), Szabó B. (Mogyorósi Z.), Karacs Z. (Horváth Á.), Horváth R. (Mogyorósi J.). Edző: Károlyi Albert.
Polgár: Németh K. (Kolcsár Sz.) – Nagy L., Antal J., Csikós L., Bene L., Pásztor Cs. (Bodnár D.), Dobó V., Czimer J., Kurucz G., Csorba T. (Rácz J.), Polonkai L. Edző: Hágen Zsolt. Gól: Karacs Z. (2), Szabó B., Szabó Zs., Mogyorósi Z., illetve Polonkai L., Dobó V. Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 0–2.
Karacs Zoltán: – Gratulálok a csapatnak.
Hágen Zsolt: – A mai délután egyetlen pozitívuma, hogy a mérkőzés után nem csak én szégyelltem magam az öltözőben.

Derecske–Ebesi KKSE 3–1 (1–0)
200 néző, vezette: Kövér T. (Nagy L., Harsányi Z.).
Derecske: Csekő D. – Tóth Sz., Fekete S., Berán B., Juhos L. (Juhász L.), Csizmadia Cs., Bálint T., Gyöngyösi N. (Ale B.), Papp R., Nyéki S., Halász A. (Csuka Zs.). Edző: Makleit Tibor.
Ebes: Tömöri G. – Magyar A., Kocsis M., Szabó G., Borúzs T., Leiter B. (Leiter K.), Bernáth G., Szabó T., Harsányi P., Mészáros T. (Bisi L.), Virág B. Edző: Szabó László. Gól: Fekete S., Csizmadia Cs., Nyéki S., illetve Bernáth G. Jók: Tóth Sz., Berán B., Papp R., Bálint T., Juhos L., a mezőny legjobbja Fekete S., illetve Bernáth G., Magyar A., Szabó T. Ifi: 4–0.
Makleit Tibor: – A tavaszi szezonban egyre jobb teljesítményt nyújt a csapat. A mai mérkőzésen nagyobb arányú győzelmet arathattunk volna, helyzeteink kimaradtak. A második félidő eleje nagyon jól sikerült, ezért győzelmünk teljesen megérdemelt.
Szabó László: – Azzal főztünk, amink volt, az étkészletből nagyon hiányzott egy “Kanál”.