Megye I-es eredmények

By kerekes1
Labdarúgás – Tekintse meg portálunkon hogyan alakultak a Szertár Sportbolt megye I. 17. fordulójának szombati napján rendezett mérkőzések eredményei.

Biharkeresztes–Sárrétudvari 1–3 (0–2)

300 néző, vezette: Áncsán Gy. (Gyarmati I., Béni Gy.).

Biharkeresztes: Kiss G. – Székely Zs., Kiss T. (Modosán T.), Czidor R., Trippon P., Lakatos Cs., Kocsis T., Mohácsi S. (Lovas G.), Szabó N., Molnár J. (Kondor L.), Okos T. Edző: Furka Tibor.

Sárrétudvari: Kiss B. – Nagy T., Balogh R., Erős L., Füleki B., Horváth I. (Szabó S.), Varga L. (Katona I.), Fegyverneki M. (Szabó L.), Mező A. (Bende L.), Erős L. Edző: Gulyás Gyula. Gól: Nagy T., Balogh R., Erős L. Jók: Okos T., Kiss G., Trippon P., Illetve Nagy T., Erős L., Füleki B., Balogh R. Ifi: 1–1.

Furka Tibor: – Megérdemelt vendég győzelem született.

Gulyás Gyula: – A múlt heti botlás után nagyon fontos volt a három pont megszerzése, ami hál’ istennek sikerült. Az első félidő játéka alapján megérdemelten szereztük meg a győzelmet, viszont a második félidőben kritikán aluli játékot nyújtottunk.

Tiszacsege–Derecske 1–3 (1–0)

100 néző, vezette: Dobi J. (Prezenszki M., Hornyik M.).

Tiszacsege: Csorbán I. – Nagy Z., Vig V., Tornyai V., Ungvári P., Burkó Z., Kovács I. (Soróczki B.), Bodnár i., Ungvári G., Koroknai A. (Burkó I.), Nagy D. (Monoki A.) Edző: Tóth Péter.

Derecske: Iklódi T., Juhos L. (Ale B.), Berán B., Fekete S., Tóth Sz., Nyéki S., Bálint T., Csizmadia Cs., Papp R. ((Bak I.), Gyöngyösi N. (Csuka Zs.), Halász A. Edző: Makleit Tibor. Gól: Ungvári G., illetve Csizmadia Cs.(2), Nyéki S. Jók: mindenki, illetve Tóth Sz., Csizmadia Cs., Juhos L., Nyéki S. Ifi: 1–1.

Tóth Péter: – Megérdemelt vendéggyőzelem. Sajnálom, hogy a két csatár a 20. percben megsérült, így változtatnunk kellett, nem bírtuk végig a mérkőzést. Sok sikert a Derecskének.

Makleit Tibor: – Az elmúlt héten jobb teljesítményt nyújtottunk, mint a mai mérkőzésen. Az első félidőben már eldönthettük volna a mérkőzést, azonban helyzeteink kimaradtak. A második félidőben jobb teljesítményt nyújtva megérdemelt, magabiztos győzelmet arattunk.

Józsa SE–Polgár 0–2 (0–1)

100 néző, vezette: Pál G. (Kertész F., Szegvári Z.).

Józsa: Belényesi L.– Demján B. (Szilágyi I.), Juhász B., Tömöri L., Bazsó O., Dobi G., Pazonits Zs. (Párducz T.), Szabó Cs. (Szabó M.), Szabó S., Hajzer L., Gáll F. Edző: Takács Barna.

Polgár: Németh K. – Pásztor Cs., Rácz J., Antal J., Bene L., Czimer J. (Beszegi L.), Csikós L., Bodnár D., Csorba T., Kurucz G. (Nagy L.), Kolonkai L. (Doló V.) Edző: Hágen Zsolt. Gól: Antal J. (2). Jók: Tömöri L., Szabó Cs., illetve mindenki. Ifi: 0–1.

Takács Barna: – Rengetek ziccert hagytunk ki újra, aminek sajnos meg is lett az eredménye. A sokkal lelkesebben küzdő ellenfél jogosan vitte el a három pontot.

Hágen Zsolt: – Hosszú idő után nyertünk ismét, jóleső érzés volt a győzelem ízét újra megízlelni. Ha továbbra is fegyelmezetten és tudatosan futballozunk, lesz még benne részünk a tavasz folyamán. Gratulálok a csapatomnak a megérdemelt győzelemhez.

Kaba–Téglás 1–2 (0–1)

400 néző, vezette: Tóth Sz. (Mészáros Cs., Rózsa K.).

Kaba: Szücs G. – Bernáth K., Suta Cs. (Nagy S.), Jeney D., Dér I., Jeges Z., Kácsándi N. (Szörnyi R.), Kuhajda Cs. (Almási Z.), Szegi Zs., Csegedi A., Varga S. (Kovács Gy.) Edző: Plókai Mihály.

Téglás: Pálóczi I. – Deák D., Kiss J., Karsai S. (Molnár L.), Nagy J., Tóth P. (Bánfi J.), Gonda Nagy T., Danó Zs., Kapusi J., Bánfi Zs. (Pelles T.), Fábián Nagy T. Edző: Szabó Imre. Gól: Jeney D., illetve Tóth P. (2). Jók: Dér I., Jeges Z., Kuhajda Cs., Csegedi A., Szörnyi R., illetve Pálóczi I., Kiss J., Kapusi J., Fábián Nagy T., Tóth P. a mezőny legjobbja. Ifi: 3–2.

Plókai Mihály: – Egy félidő előnyt adtunk a Téglás csapatának. A második félidő alapján egy döntetlent megérdemelhettünk volna. Gratulálunk az ifi csapat nagyszerű győzelméhez.

Szabó Imre: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de a sok helyzetből csak egygólos előnyt tudtunk szerezni. A második félidőben a hazai csapat fölénk kerekedett, de Tóth Péter klasszikus megmozdulása három pontot eredményezett.