BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Puskás Akadémia 2-2 (1-1)

Debrecen, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 2017/2018-as szezonjának 5. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Puskás Akadémia FC együttesét fogadta „hazai pályán” szombaton 18.00-tól Debrecenben. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 5. forduló

Diósgyőri VTK vs. Puskás Akadémia FC

2 – 2

Ön szerint mi lesz a DVTK - Puskás Akadémia mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE - DVTK vs. Puskás Akadémia - 2017.08.12., szombat 18:00
23:33 | live

A találkozó után megdicsértem a csapatot, mert büszke vagyok rájuk, karaktert mutattak. Erre fogunk építeni” - nyilatkozta Bódog Tamás, a Diósgyőri VTK szakmai igazgatója a Puskás Akadémia FC elleni 2-2-es döntetlennel zárult bajnoki mérkőzés után.

20:08 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek.
20:04 | live

90' 3 perc a ráadás.

90' Prosser lőtt, Antal fogta.
20:03 | live

89' Egyenlített a Diósgyőr! Vela kapott parádés labdát, a kapu torkába sprintelt, lerázta Baloghot, és a kapus fölött a hálóba lőtt, 2-2.
20:02 | live

88' Csere a Puskásban: Márvárt helyett Vanczák állt be.
19:59 | live

84' Balogh tette középre a labdát, Knezevic talpa alatt elment a labda.

82' Márkvárt volt szabálytalan Óvárival szemben, sárga lap.
19:58 | live

78' Kettős csere a DVTK-ban: Makrai helyett Ioannidis, Oláh B. helyett Nono Villar állt be.
19:51 | live

77' Ugrai lőtt éles szögből, 7 méterről keresztbe.
19:48 | live

74' Vezet a Puskás Akadémia! Hegedűs J. játszott jobbra Prossernek, aki 10 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot, 1-2.
19:46 | live

72' Cserél a DVTK: Busai helyett Kocsis a pályán.
19:45 | live

70' Jobboldali beadás után Szakály fejelt tisztán, de Antal fogta a labdát.
19:40 | live

66' Folytatódik a mérkőzés.
19:38 | live

Jönnek a játékosok, rövid bemelegítés és a 66. perctől majd folytatódik a találkozó.
19:35 | live

Van esély rá, hogy rövidesen folytatódjon a mérkőzés. Világítás van, csak a vihar nem ment még el teljesen.
19:27 | live

66' Félbeszakadt a meccs! Elment a világítás egy része, a játékosok az öltözőben.
19:26 | live

64' Karan volt szabálytalan, sárga lapért.
19:21 | live

61' Óvári célozta meg a rövid sarkot, de Hegedűs L. figyelt.
19:19 | live

60' Knezevic ívelése a hosszú oldalra, de Szakály fejesében nem volt erő.
19:18 | live

59' Poórt kell letámogatni a pályáról.
19:16 | live

57' Óvári játszott be az alapvonal közeléből, Makrai sarokkal nem találta el a labdát az ötösnél.
19:14 | live

55' Busai pakolt oda Baloghnak, előbbi lett „sárgás”.
19:12 | live

53' Újabb PAFC-csere: Szécsi helyett Prosser állt be.
19:07 | live

48' Knezevic kígyózott be a jobb oldalon, 12 méterről kevéssel lőtt fölé.

46' Makrai 12 méterről alig lőtt a jobb alsó sarok mellé.

46' Megkezdődött a második félidő.

A szünetben cserélt a Puskás Akadémia: Spandler helyett Knezevic folytatja.
18:50 | live

45+2' Vége az első félidőnek: 1-1.
18:49 | live

45+1' Ugrai fordult le szépen egy szöglet után, lőtt, Hegedűs L. védett.
18:48 | live

45' 2 perc hosszabbítás.
18:47 | live

44' Ugrai szabadrúgás, az ötössel egy magasságban, a bal oldalról, kifejelték a labdát a vendégek.
18:45 | live

40' Makrai fordult le Herisről, sarokkal tette maga elé a labdát, de 18 méterről a kapu mellé emelt.
18:41 | live

39' Diallo elől Antal öklözte ki a labdát.
18:34 | live

32' Óvári próbálkozott, Hegedűs L. fogta.
18:31 | live

29' Szécsi adott be a jobbról, Antal jól mozdult ki.

28' Szűk két perc után folytatódik a meccs.
18:28 | live

26' Ivószünet.
18:25 | live

22' Vela lőtt laposan, 14 méterről, éppen középre, nem volt nehéz dolga Hegedűs L-nek.
18:22 | live

19' Ugrai 3 ember között húzott el, lövését Hegedűs L. hárította, nagy helyzet volt.
18:18 | live

16' Ugrai szabadrúgás a bal oldalról, a hosszúra ívelte a labdát, Liptákot húzták, de a labda senkitől sem zavartatva hagyta el a pályát az alapvonalnál.
18:17 | live

13' Spandler rántotta le Velát, sárga lapot kapott.
18:12 | live

10' Egyenlített a Diósgyőr! Hazaadás után túl sokat gondolkodott Hegedűs L., ott termett Makrai, akinek a becsúszó lábába a Puskás kapusa belelőtte a labdát, az pedig a hálóban kötött ki, 1-1.

8' Óvári ugratta volna ki Makrait, de egy kicsit hosszú volt a passz, a vendégkapus résen volt.
18:07 | live

4' Vezet a Puskás Akadémia! Márkvárt pörgette be a labdát a 16-oson belülre, Heris felé, aki 8 méterről a kapuba lőtt, 0-1.
18:05 | live

2' Miskolci szabadrúgás után Karan kerülhetett volna helyzetbe, de meglepte a labda, és utána kikerült a játékszer a 16-oson belülről.
18:03 | live

1' A DVTK kezdte a meccset.
17:49 | live

A találkozót Iványi Zoltán vezeti. Segítői az oldalvonal mellett Buzás Balázs és Medovarszki János, az alapvonal mögött Vad II István és Karakó Ferenc lesznek. Tartalék játékvezetőként Horváth Róbert segíti a munkáját.
17:48 | live

A kezdőcsapatok:

2 – 2   (1 – 1)

Debrecen, 2514 néző. V.: Iványi Zoltán (Buzás Balázs, Medovarszki János).

Diósgyőri VTK: Antal – Nagy T., Lipták, Karan, Tamás – Vela, Busai, Oláh B., Óvári – Makrai, Ugrai. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Puskás Akadémia FC: Hegedűs L. – Poór, Heris, Hegedűs J., Spandler – Mevoungou – Szécsi, Márkvárt, Balogh B., Szakály – Diallo. Vezetőedző: Pintér Attila.

Gólszerző: Heris (0-1) a 4., Makrai (1-1) a 10., Prosser (1-2) a 74., Vela (2-2) a 89. percben.

Sárga lap: Spandler a 13., Busai az 55., Márkvárt a 82. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Spandler helyett Knezevic a 46., Szécsi helyett Prosser az 53., Busai helyett Kocsis a 72., Makrai helyett Ioannidis a 78., Oláh B. helyett Nono Villar a 78., Márvárt helyett Vanczák a 88. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

dvtk_bacsa_patrik
Miskolc - A szombati Diósgyőri VTK - Puskás Akadémia bajnoki mérkőzést felvezető sajtótájékoztatón szóba kerültek az esetleges módosítások a Diósgyőr kezdőcsapatában, a keretben, ezzel együtt Bacsa Patrik személye. – Nem szívesen foglalkozom játékosokkal, név szerint, nem szerencsés, d...

A DVTK kijavítaná a balmazújvárosi fiaskót
Miskolc - Szombaton 18 órától „hazai” meccset játszik a DVTK a labdarúgó NB I. 5. fordulójában. A Diósgyőri VTK - Puskás Akadémia mérkőzésről élőben tudósítunk a debreceni Nagyerdei Stadionból. Négy forduló után 7 ponttal Tovább a cikkhez