Campus Fesztivál 2012

Campus Fesztivál 2012
Debrecen – Nézze meg, hogy kik és hol lépnek fel a Campus Fesztiválon!

július 25., szerda

TELEKOM Terasz

17:00 Premier Plan

18:00 Frenk

19:15 Nemjuci

20:45 Anna & The Barbies

22:15 Ocho Macho

00:00 Kollektíva & Kovary

 

DREHER Aréna

17:15 Our Youth

18:00 The Southern Oracle

18:45 Till We Drop

19:45 Freshfabrik

20:50 The Grenma

22:10 Black-Out

23:40 Dalriada

 

FM90 Friss Rádió Színpad

16:00 Álomkór

17:00 ZZ Copy

18:00 Kata & The Magic Muffins

19:00 Strings Of Rock’n’Roll

20:00 Solar Surf

21:00 Van

22:00 Funky Donots

23:00 Funkydz

 

július 26., csütörtök

PEPSI Nagyszínpad

18:00 PG Csoport

20:00 Péterfy Bori & Love Band

22:00 Quimby

 

TELEKOM Terasz

16:00 Pravda Beat

17:00 Solid Galeri

18:00 A.K.K.E.Z.D.E.T.P.H.I.A.I.

19:15 Punnany Massif

20:45 Anima Sound System

22:15 Bëlga

00:00 Brains

01:30 Friction & Linguistics (UK)

03:00 Palotai

 

DREHER Aréna

17:00 Nonverse

18:20 Los Vegas

19:40 Paddy & The Rats

21:15 Alvin és a Mókusok

22:50 The Real McKenzies (CAN)

00:40 Heaven Street Seven

02:00 Julia Carpenter

 

VÍZTORONY Pódium

17:30 Indiai táncshow

18:45 Budapest Bár

20:15 Dumaszínház: Hadházi László, Kiss Ádám

21:40 Palya Bea

23:15 Folk Error

00:30 Campus mozi

 

OTP VIP Lounge

23:30 Sterbinszky

01:00 dj. Juhász Laci

 

FM90 Friss Rádió Színpad

14:00 A Kelet Underground győztese: Early Morning Vision

15:00 Idea Implant

16:00 Rammlied (Rammstein tribute)

17:00 Sunny Leon

18:00 Red Hot Roses (RHCP tribute)

19:00 Bearfood

20:00 Bastardos

21:00 Frogshow

22:30 sub.hu est

 

Dub Székház

16:00 Metrokoll

19:00 Dr. Kondor

20:00 Bios

22:00 Slanki

01:00 Peter Bernath

03.00 Du3Normal

 

INMEDIO Cafe

24:00 Dévényi Tibi bácsi

01:00 Retro party Tentével

Európai Nyelvek Utcája

17:00 Brit könnyűzenei vetélkedő

 

július 27., péntek

PEPSI Nagyszínpad

18:00 Road

20:00 Magna Cum Laude

22:00 Tankcsapda

 

TELEKOM Terasz

16:00 Kuttya

17:00 Tea Road

18:00 Pluto feat. Varga Zsuzsa

19:15 Jurij

20:45 Kiscsillag

22:15 Intim Torna Illegál

00:00 Vad Fruttik

01.30 Kees Van Hondt (NL)

03:00 Ludmilla

 

DREHER Aréna

17:00 Chrome Rt.

18:20 ZUP

19:40 Doors Emlékzenekar

21:15 Lord

22:50 Supernem

00:40 Subscribe

02:00 Soerii & Poolek dj set

 

VÍZTORONY Pódium

17:30 Kávészünet – énekelt versek

18:45 Szabó Balázs Bandája

20:15 Dumaszínház: Kőhalmi Zoltán, Hajdú Balázs, Tóth Edu

21:40 W.H. (Sena sings Shakespeare’s Sonnets & Songs)

23:15 Colorstar

00:30 Campus mozi

 

OTP VIP Lounge

23:30 Desperado Live

01:00 dj. Juhász Laci

FM90 Friss Rádió Színpad

14:00 Flexible Juice

15:00 Konkrétum

16:00 Ghost Toast

17:00 K-Zaj

18:00 Morze

19:00 Alone In The Moon

20:00 Hopika

21:00 Lyuhász Lyácint Bt.

22:30 sub.hu est

 

Dub Székház

16:00 Holy Rollerz (ER + Bem + Balance)

21:00 PaxTibi

23:00 Dr. Juzztice

01:00 Grabowsky

03:00 Zsupi

 

INMEDIO Cafe

24:00 Animal Cannibals

01:00 Retro party Tentével

Európai Nyelvek Utcája

16:00 Confuse-A-Cat Ltd.: részletek James Joyce Ulysses c. regényéből

17:00 Brit könnyűzenei vetélkedő

20:00 Színláz Társulat: Szentivánéji mámor

 

július 28., szombat

PEPSI Nagyszínpad

18:00 Irie Maffia

20:00 Republic

22:20 Apocalyptica (FIN)

 

TELEKOM Terasz

16:00 Zebra

17:00 2Joints

18:00 Kistehén

19:15 Magashegyi Underground

20:45 Skafunderz

22:15 Pannonia Allstars Ska Orchestra

00:00 N.O.H.A. (CZ-BR-USA-D)

01:30 Matrix & Futurebound (UK)

03:00 Shock One (AUS)

 

DREHER Aréna

17:00 Utánfutók

18:20 Grand Mexican Warlock

19:40 Fish!

21:15 Depresszió

22:50 Ganxsta Zolee és a Kartel

00:40 30Y

02:00 DJ Senior Hal: Spanish Wax party

 

VÍZTORONY Pódium

17:30 Esterházy-mánia és egy csöpp Garaczi – DMK Főnix Diákszínpad

18:45 A Nyughatatlan

20:15 Dumaszínház: Beliczai Balázs, Dombóvári István

21:40 Villon Trió

23:15 Parno Graszt

00:30 Campus mozi

 

OTP VIP Lounge

01:00 dj. Juhász Laci

 

FM90 Friss Rádió Színpad

14:00 BlackHoney

15:00 Crack

16:00 Hurkatöltő

17:00 Lies

18:00 Szeg

19:00 Hangtapasz

20:00 The (Hated) Tomorrow

21:00 Mocsok 1 Kölykök

22:30 táncház a Hajdú Táncegyüttessel

24:00 dj Sanyiman

 

Dub Székház

16:00 Hanglemezbarát

18:00 Kero

20:00 Saboteur

22:00 Phalanx

01:00 Kristálykert (Gonnok & Lee’n’Gum)

03:00 Kisszántó

 

INMEDIO Cafe

24:00 Nagy Feró

01:00 Retro party Tentével

Európai Nyelvek Utcája

17:00 All Star Institute Orchestra

20:00 The Kroons (NL)