Campus 2012 – Az első nap programja

Campus 2012
Campus 2012
Debrecen – Nézze meg, hogy milyen programok várják a kilátogatókat csütörtökön a zenei színpadokon és a fesztivál többi helyszínén.

PEPSI Nagyszínpad

18:00 PG Csoport

20:00 Péterfy Bori & Love Band

22:00 Quimby

TELEKOM Terasz

16:00 Pravda Beat

17:00 Solid Galeri

18:00 A.K.K.E.Z.D.E.T.P.H.I.A.I.

19:15 Punnany Massif

20:45 Anima Sound System

22:15 Bëlga

00:00 Brains

01:30 Friction & Linguistics (UK)

03:00 Palotai

DREHER Aréna

17:00 Nonverse

18:20 Los Vegas

19:40 Paddy & The Rats

21:15 Alvin és a Mókusok

22:50 The Real McKenzies (CAN)

00:40 Heaven Street Seven

02:00 Julia Carpenter

VÍZTORONY Pódium

17:30 Indiai táncshow

18:45 Budapest Bár

20:15 Dumaszínház: Hadházi László, Kiss Ádám

21:40 Palya Bea

23:15 Folk Error

00:30 Campus mozi: Az ajtó

02.15 Campus mozi: Élek és szeretek

OTP VIP Lounge

19.00 Közönségtalálkozó Varga Líviusszal és Balanyi Szilárddal a Quimbyből

19.30 Irány a Divat! – FÓRUM divatbemutató

23:30 Sterbinszky

01:00 dj. PéGé

FM90 Friss Rádió Színpad

14:00 A Kelet Underground győztese: Early Morning Vision

15:00 ROM

16:00 Wyrfarkas

17:00 Sunny Leon

18:00 Play Machine

19:00 Bearfood

20:00 Bastardos

21:00 Frogshow

22:30 sub.hu est: Slabba, DuiJah, Mr.Die, Tshabee + Prodee

Dub Székház

16:00 Metrokoll

19:00 Dr. Kondor

20:00 Bios & Rene Mascarpone

22:00 Slanki

01:00 Peter Bernath

03.00 Du3Normal

INMEDIO Cafe

24:00 Dévényi Tibi bácsi

01:00 Retro party Tentével

KULTer.hu Irodalmi Sátor

17.00 Napi Kulter a József Attila Körből: Simon Márton (költő, slammer), beszélgetőtárs: Herczeg Ákos

18.00 „Szofisztikált tejbegríz” – Szórakoztató irodalom a DEIK jóvoltából

19.30 „Ahol megszakad” – Szlalomozás Závada Péter Újonccal (Akkezdet Phiai) rap és líra határvonalain

20.00 „Egy szerelem hány mondat?” – Slam poetry Simon Mártonnal és Závada Péterrel

21.00 Meglepetés KULTFILMvetítés

Európai Nyelvek Utcája – Pódium

13.30 Holland-német sajtkóstoló, verseny és kvíz

15.00 Játékos angol nyelvóra, Erasmus és egyetemi tájékoztató

17.00 Brit könnyűzenei vetélkedő

18.00 Perro Negro együttes: mediterrán utcazene

19.30 Holland-német sörkóstoló verseny és kvíz

20.00 Olasz élőzene: Antonio Bellofatto és Luca Balduccio

Európai Nyelvek Utcája – Rendezvénysátor

13.00 Német rövidfilmek, interaktív élménybeszámoló Németországból

14.00 Holland túlélőcsomag, kezdő nyelvlecke / DExam Info, Arts and Science Quizzes

15.00 Kortárs német irodalom, felolvas Mercs János (színész) / DExam – Test your English Level

15.30 Német BA, MA, mesterszakos fordító képzés – tájékoztató

16.00 Holland gólya: tájékoztató a DE néderlandisztika képzéseiről / DExam – What the Papers Say…

16.30 finn tájékoztató

17.00 Német könnyűzenei kóstoló interaktív táblán, német nyelvi túlélőcsomag / DExam Word Games and Puzzles – Check Your English Vocabulary

17.30 Élménybeszámoló Lengyelországból

18.00 Holland filmvetítés

19.00 Csocsóbajnokság: játssz angol, francia, holland, lengyel, német, olasz, orosz stb. színekben

20.00 Németalföld! Német? Alföld? – országismereti vetélkedő

Civil Pont Sátor

10.00 Ébredj a Civilekkel! – reggeli pocoló

részprogram: Párkapcsolat és szexualitás tabuk nélkül

12.00 Mozdulj meg! -Shuffle show

13.00 Gazdasági Kalandjáték

14.00 Játék határok nélkül

15.00 VolunTee – beszélgetés nemzetközi ifjúsági lehetőségekről

16.00 Vita az ifjúságról

17.00 Közönségtalálkozó – Bruti szerint a sport