Botlottak az éllovasok

A mai napon öt megye I-es mérkőzést rendeztek. Ha kíváncsi, melyik csapat hogy szerepelt egy fordulóval a bajnokság vége előtt, itt tudja megtekinteni.

Ebes–Nyíradony 3–2 (1–0)
150 néző, vezette: Fábri T. (Kriston T., Pap E.).
Ebes: Sallai J. (Tömöri G.) – Szatmári J., Szabó I., Kiss L., Kelemen T., Bisi L. (Kovács T.), Bakonszegi A., Harsányi P., Szabó G., Baranyi B. (Püspök T.), Máté I. Edző: Bak Attila.
Nyíradony: Kerezsi T. – Tóth Gy., Terdik L., Balogh S., Takács A., Mercs J., Szutor Gy., Kozma Gy. (Nagy A.), Csige Á., Bodogán Z., Tóth T. (Szemán Zs.). Edző: mb. Szemán Zsolt. Gól: Máté I. (2), Bakonszegi A., illetve Mercs J.,Bodogán Z. Jók: mindenki, illetve Balogh S., Terdik L., Takács A. Ifi: 1-1.
Bak Attila: – Szép idő, jó ellenfél, korrekt játékvezetés, három pont. Mi kell még egy szép vasárnaphoz?
Szemán Zsolt: – Egy átaludt első félidő után, a második félidőben mindent megtettünk a győzelem érdekében, 2-0-ról sikerült egyenlítenünk. A végén a sok kihagyott helyzet megpecsételte a sorsunkat. Gratulálok a győztes csapatnak!

Nagyhegyes–Báránd 1–4 (0–3)
200 néző, vezette: Török Z. (Áncsán Gy., Prezenszky M.).
Nagyhegyes: Fekete R. – Suta Cs., Virág B., Butor Cs. (Tornyai G.), Vincze S., Vincze Cs., Csiszár Zs. (Szarvas T.), Bíró T., Nagy A. (Mezei N.), Ungvári P., Kállai S. (Nagy Cs.). Edző: Kóródi István.
Báránd: Katona G. – Arany L., Szabó J., Balogh J. (Póvik L.), Békési L., Vad Zs. (Dobos A.), Fórián Zs., Kerekes Zs. (Futó G.), Csegedi A., Bakonyi J. (Pánti F.), Jeney D. (Kolozsi G.). Edző: Arany László. Gól: Virág B., illetve Vad Zs., Fórián Zs., Bakonyi J. (2). Jók: Fekete R., Suta Cs., Vincze S., Bíró T., Ungvári P., illetve mindenki. Ifi: 2-1.
Kóródi István: – Az első húsz percben nagyon sok helyzetet kihagytunk, az I. félidő második felében sajnos az ellenfél kihasználta az adódó lehetőségeit és ez akkora előnyt jelentett, hogy a II. félidőben hiába voltunk egyenrangú ellenfelek, már behozni ezt nem tudtuk. Gratulálok Báránd csapatának, aki megérdemelten nyerte meg a mérkőzést!
Arany László: – Amit tavaly nyáron elterveztünk, sikerült teljesítenünk. Gratulálok és egyben köszönöm játékosaim hozzáállását!

Hajdúnánás–Téglás 1–4 (1–1)
200 néző, vezette: Nazsa Tamás (Szűcs L., Tar J.).
Hajdúnánás: Ilyés S. – Tóth M., Ujvári Zs., Bagoly J., Kántor T. (Nagy S.), Andorkó P., Horváth Á., Toronyai L. (Szilágyi Á.), Kondora J. (Simicskó Gy.), Oláh T. (Szabadi L.), Lengyel I. (Cséki S.). Edző: Kondora József.
Téglás: Pálóczi I. – Hevesi D., Kecskés L., Nagy J., Kiss J., Karsai S., Tóth P. (Nagy N.), Szabó I., Pelles T. (Kapusi J.), Fábián Nagy T., Nagy L. Edző: Kocsis László. Gól: Horváth Á., illetve Tóth P., Nagy J., Nagy L., Fábián N.T. Jók: Horváth Á., Andorkó P., Újvári Zs., illetve mindenki. Ifi: 4-0.
Kondora József: – Az első félidőben el kellett volna döntsük a mérkőzést, de a jobbnál jobb helyzeteinket is elpuskáztuk. Az első kapura lövésből gólt kaptunk, amit még sikerült kiegyenlítenünk, de sajnos a második félidő elején, ismét hátrányba kerültünk, és míg az ellenfelünk kihasználta lehetőségeit, addig mi ismét hibáztunk.
Kocsis László: – A trópusi időjárás beköszönte ellenére, sajnálom, hogy vége a bajnokságnak, a mai napi győzelmünk is ezt bizonyítja, bár talán a gólkülönbség túlzott.

Hajdúszoboszló–Derecske 2–4 (2–3)
200 néző, vezette: Takács I. (Butt S., Béni T.).
Hajdúszoboszló: Tóth F. (Dóró K.) – Sarkadi Z., Ungai B. (Kereki M.), Horváth Sz., Mészáros T., Kálmán Z. (Gyöngyösi M.), Habi R., Magyar A., Barabás Z. (Szöllősi A.), Harsányi Zs., Tóth Sz. (Császi L.). Edző: Szűcs János.
Derecske: Csekő D. – Juhos L. (Dr. Rácsai L.), Bagi R., Fogarasi I., Berán B., Csizmadia Cs., Nagyhajú N. (Varga Á.), Papp R., Csuka Zs., Usztics P., Dorogi Gy. Edző: Lénárt Gábor. Gól: Habi R., Mészáros T., illetve Bagi R., Usztics P., Csizmadia Cs., Dorogi Gy. Jók: senki, illetve mindenki. Kiállítás: Magyar A. Ifi: 2-4.
Szűcs János: – Sajnos nem sikerült utolsó hazai mérkőzésünkön győzelemmel búcsúzni a közönségünktől. Gyenge játékkal is rengeteg helyzetet kidolgoztunk, amiből csak kettőt tudtunk értékesíteni, ellentétben ellenfelünkkel, akik szinte helyzet nélkül rúgtak nekünk négy gólt. Ettől függetlenül nagyon taktikusan játszottak, gratulálok a győzelmükhöz.
Lénárt Gábor: – Köszönöm csapatomnak ezt a nagyszerű teljesítményt. Játékosaim taktikailag mindent betartottak, amit kértem, és ennek köszönhetjük ezt a nagyszerű győzelmet. Gratulálok a bajnoki címhez a Hajdúszoboszlónak. Köszönjük a játékvezetőknek a korrekt játékvezetést.

Hajdúsámson–Pentafrost Nyírmártonfalva SE 5–1 (2–0)
200 néző, vezette: Kiss J. (Dobi J., Könnyű Zs.).
Hajdúsámson: Bíró T. – Isaszegi Gy., Munkácsi J., Tömöri L. (Gajdos T.), Barta Z., Csonka K. (Molnár Á.), Halász Z., Szabó G. (Fodor T.), Kovács Gy. (Szegedi R.), Czibere B., Rása G. (Kórász B.). Edző: Rása Csaba.
Nyírmártonfalva: Rácz G. – Spisák Zs., Konyári S., Havrilla I., Szabó T. (Jónizs A.), Kolompár J. (Tóth T.), Kiss I. (Kiss G.), Nagy I., Szemán T. (Nagy D.), Rácz F. (Ternyei Cs.), Bodnár T. Edző: Asztalos János. Gól: Halász Z. (2), Barta Z., Czibere B., illetve Nagy I. Jók: mindenki (a mezőny legjobbja Halász Z.), illetve Rácz G., Nagy I., Havrilla I. Ifi: 3-4.
Rása Csaba: – A bajnokságban mutatott hullámzó teljesítményünk amplitúdójának ma a csúcsán voltunk, de tisztában vagyunk azzal, hogy nagyon mélyről jöttünk és értékén kezeljük a győzelmünket.
Asztalos János: – Gratulálunk a szimpatikusan futballozó Hajdúsámsonnak, magunknak pedig annyit, hogy a helyzeteket nagyobb arányban kellett volna kihasználni, és akkor így, az eredmény fordított is lehetett volna.