Borosi: kialakult a döntő mezőnye

Borosi: kialakult a döntő mezőnye
Megyénk kilenc városának tizenkét csoportjában “selejteztek” a hét végén a XXI. Dr. Borosi László teremlabdarúgó-emléktornán résztvevő együttesek. &nbspBorosi emléktorna II. 2006.01.28-29.&nbspBorosi emléktorna III. 2006.01.28-29.

Közülük Mezőkövesd, Nagycsécs, Mád, Sátoraljaújhely, Sajókaza, Kazincbarcika, Varbó, Felsőzsolca, Tomor-Lak, Bőcs, Abaújszántó és Arnót csapat került be a jövő heti, miskolci 12-es fináléba. Az eredmények: 

 

Bőcs

Bőcs – Hernádnémeti 15-2
Tiszalúc – Alsóvadász 2-5
Homrogd – Borsodszirák 3-0
Alsóvadász – Hernádnémeti 4-5
Tiszalúc – Bőcs 1-12
Alsóvadász – Borsodszirák 5-5, büntetőkkel: 5-4
Bőcs – Homrogd 4-3
Tiszalúc – Hernádnémeti 1-2
Borsodszirák – Bőcs 3-11
Homrogd – Alsóvadász 7-4
Borsodszirák – Tiszalúc 3-6
Hernádnémeti – Homrogd 3-4
Alsóvadász – Bőcs 1-12
Hernádnémeti – Borsodszirák 10-3
Homrogd – Tiszalúc 5-5, büntettőkkel 8-7

A csoport végeredménye

1. Bőcs 5 5 – – 54-10 15
2. Homrogd 5 3 1 1 22-16 11
3. Hernádnémeti 5 3 – 22-27 9
4. Alsóvadász 5 1 1 3 19-31 5
5. Tiszalúc 5 1 1 3 15-27 4
6. Borsodszirák 5 – 1 4 14-35 1

Encs

Forró – Boldogkőváralja 8-3
Ináncs – Tomor-Lak 1-4
Aszaló – Encs 2-4
Tomor-Lak – Forró 7-5
Boldogkőváralja – Aszaló 3-5
Encs – Ináncs 4-3
Tomor-Lak – Boldogkőváralja 6-3
Forró – Encs 1-5
Ináncs – Aszaló 1-4
Encs – Tomor-Lak 1-1, büntetőkkel: 4-5
Boldogkőváralja – Ináncs 2-4
Aszaló – Forró 9-6
Encs – Boldogkőváralja 7-10
Tomor-Lak – Aszaló 5-1
Forró – Ináncs 7-1

A csoport végeredménye

1. Tomor-Lak 5 4 1 – 23-11 14
2. Encs 5 3 1 1 21-17 10
3. Aszaló 5 3 – 2 21-19 9
4. Forró 5 2 – 3 27-25 6
5. Ináncs 5 1 – 4 10-21 3
6. Boldogkővárlaja 5 1 – 4 21-30 3

Mezőkövesd

Emőd – Szentistván 6-4
Mezőcsát – Tiszakeszi 5-2
Mezőkövesd – Szentistván 5-0
Bükkábrány – Emőd 0-2
Mezőkövesd – Tiszakeszi 2-1
Mezőcsát – Bükkábrány 3-3, büntetőkkel: 3-4
Tiszakeszi – Szentistván 2-7
Mezőkövesd – Emőd 8-1
Bükkábrány – Szentistván 4-4, büntetőkkel: 4-2
Mezőcsát – Emőd 7-1
Mezőkövesd – Bükkábrány 6-3
Mezőcsát – Szentistván 6-5
Tiszakeszi – Bükkábrány 7-1
Mezőkövesd – Mezőcsát 7-4
Tiszakeszi – Emőd 4-5

A csoport végeredménye

1. Mezőkövesd 5 5 – – 28-9 15
2. Mezőcsát 5 3 1 1 25-18 10
3. Emőd 5 3 – 3 15-23 9
4. Bükkábrány 5 – 2 3 11-22 4
5. Szentistván 5 1 1 3 20-23 4
6. Tiszakeszi 5 1 – 4 16-20 3

Miskolc

„A” csoport

Sajóvámos – Szirmabesenyő 2-3
Bükkszentkereszt – Felsőzsolca 0-5
Sajóbábony – Sajóvámos 3-4
Szirmabesenyő – Bükkszentkereszt 6-3
Felsőzsolca – Sajóbábony 6-0
Sajóvámos – Bükkszentkereszt 2-3
Sajóbábony – Szirmabesenyő 3-7
Felsőzsolca – Sajóvámos 7-6
Sajóbábony – Bükkszentkereszt 5-7
Szirmabesenyő – Felsőzsolca 1-5

A csoport végeredménye

1. Felsőzsolca 4 4 – 23-7 12
2. Szirmabesenyő 4 3 – 1 17-13 9
3. Bükkszentkereszt 4 2 – 2 13-18 6
4. Sajóvámos 4 1 – 3 14-16 3
5. Sajóbábony 4 – – 4 11-24 0

„B” csoport

Szirma – Nyékládháza 2-1
Edelény – MVSC 1-2
Varbó – Szirma 6-5
Nyékládháza – Edelény 6-3
MVSC – Varbó 3-5
Szirma – Edelény 4-6
Varbó – Nyékládháza 4-4, büntetőkkel 2-4
MVSC – Szirma 4-5
Varbó – Edelény 7-2
Nyékládháza – MVSC 1-1, büntetőkkel: 3-0

A csoport végeredménye

1. Varbó 4 3 1 – 22-14 10
2. Nyékládháza 4 1 2 1 12-10 7
3. Szirma 4 2 – 2 16-17 6
4. MVSC 4 1 1 2 10-12 4
5. Edelény 4 1 – 3 12-19 3

,,C” csoport

MEAFC – Holcim 8-4
Arnót – Sajósenye 4-2
Onga – Harsány 9-1
Sajósenye – Holcim 2-8
Arnót – MEAFC 5-1
Sajósenye – Harsány 6-1
MEAFC – Onga 5-4
Arnót – Holcim 3-3, büntetőkkel: 4-2
Harsány – MEAFC 1-10
Onga – Sajósenye 7-4
Harsány – Arnót 2-8
Holcim – Onga 2-3
Sajósenye – MEAFC 3-9
Holcim – Harsány 6-2
Arnót – Onga 8-2

A csoport végeredménye

1. Arnót 5 4 1 – 28-10 14
2. Miskolci EAFC 5 4 – 1 33-17 12
3. Onga 5 3 – 2 25-20 9
4. Holcim 5 2 1 2 23-18 7
5. Sajósenye 5 1 – 4 17-29 3
6. Harsány 5 – – 5 7-39 0

Ózd

Center – Hódoscsépány 2-2, büntetőkkel: 2-3
Kazincbarcika – Sáta 11-1
Ózd FC – Borsodnádasd 9-2
Sáta – Hódoscsépány 1-8
Kazincbarcika – Center 5-3
Sáta – Borsodnádasd 1-7
Center – Ózd FC 0-7
Kazincbarcika – Hódoscsépány 5-5, büntetőkkel: 1-2
Borsodnádasd – Center 9-2
Ózd FC – Sáta 16-2
Borsodnádasd – Kazincbarcika 5-6
Hódoscsépány – Ózd FC 4-5
Sáta – Center 5-2
Hódoscsépány – Borsodnádasd 7-4
Kazincbarcika – Ózd FC 3-2

A csoport végeredménye

1. Kazincbarcika 5 4 1 – 30-16 13
2. Ózdi FC 5 4 – 1 39-11 12
3. Hódoscsépány 5 2 2 1 26-17 10
4. Borsodnádasd 5 2 – 3 27-25 6
5. Sáta 5 1 – 4 10-44 3
6. Center 5 – 1 4 9-28 1

Putnok

Serényfalva – Sajószentpéter 1-5
Sajókaza – Boldva 8-2
Hidvégardó – Putnok 3-15
Boldva – Sajószentpéter 3-6
Sajókaza – Serényfalva 10-3
Boldva – Putnok 0-14
Serényfalva – Hidvégardó 7-4
Sajókaza – Sajószentpéter 5-4
Putnok – Serényfalva 9-2
Hidvégardó – Boldva 5-5, büntetőkkel: 3-4
Putnok – Sajókaza 5-6
Sajószentpéter – Hidvégardó 8-5
Boldva – Serényfalva 2-11
Sajószentpéter – Putnok 6-5
Sajókaza – Hidvégardó 8-4

A csoport végeredménye

1. Sajókaza 5 5 – – – 37-18 15
2. Sajószentpéter 5 4 – 1 29-19 12
3. Putnok 5 3 – 2 48-17 9
4. Serényfalva 5 2 – 3 24-30 6
5. Boldva 5 – 1 4 12-44 2
6. Hidvégardó 5 – 1 4 21-43 1

Sátoraljaújhely

Karcsa – Pálháza 4-5
Sátoraljaújhely – Mikóháza 4-4, büntetőkkel: 8-7
Cigánd – Pácin 6-3
Mikóháza – Pálháza 3-4
Sátoraljaújhely – Karcsa 5-1
Mikóháza – Pácin 6-5
Karcsa – Cigánd 4-8
Sátoraljaújhely – Pálháza 8-1
Pácin – Karcsa 2-2, büntetőkkel: 4-6
Cigánd – Mikóháza 4-2
Pácin – Sátoraljaújhely 5-13
Pálháza – Cigánd 1-8
Mikóháza – Karcsa 6-2
Pálháza – Pácin 4-5
Sátoraljaújhely – Cigánd 5-2

A csoport végeredménye

1. Sátoraljaújhely 5 4 1 – 35-13 14
2. Cigánd 5 4 – 1 28-15 12
3. Mikóháza 5 2 1 2 21-19 7
4. Pálháza 5 2 – 3 15-28 6
5. Pácin 5 1 1 3 20-31 4
6. Karcsa 5 – 1 4 13-26 2

Szerencs

„A” csoport

Tállya – Taktaszada 6-2
Prügy – Tolcsva 4-4, büntetőkkel: 9-8
Mád – Bodrogkisfalud 3-2
Tolcsva – Taktaszada 1-3
Prügy – Tállya 1-8
Tolcsva – Bodrogkisfalud 1-4
Tállya – Mád 1-6
Prügy – Taktaszada 9-3
Bodrogkisfalud – Tállya 3-4
Mád – Tolcsva 5-2
Bodrogkisfalud – Prügy 4-6
Taktaszada – Mád 0-7
Tolcsva – Tállya 4-5
Taktaszada – Bodrogkisfalud 5-6
Prügy – Mád 3-6

A csoport végeredménye

1. Mád 5 5 – – 27-8 15
2. Tállya 5 4 – 1 24-16 12
3. Prügy 5 2 2 1 2 23-25 8
4. Bodrogkisflaud 5 2 – 3 19-19 6
5. Taktaszada 5 1 – 4 13-29 3
6. Tolcsva 5 – 1 4 12-21 1

„B” csoport

Olaszliszka – Szerencs 2-4
Erdőhorváti – Taktakenéz 3-1
Abaújszántó – Tarcal 4-2
Taktakenéz – Szerencs 4-2
Erdőhorváti – Olaszliszka 2-1
Taktakenéz – Tarcal 0-3 (játék nélkül)
Olaszliszka – Abaújszántó 1-7
Erdőhorváti – Szerencs 4-1
Tarcal – Olaszliszka 4-2
Abaújszántó – Taktakenéz 8-3
Tarcal – Erdőhorváti 3-0
Szerencs – Abaújszántó 3-8
Taktakenéz – Olaszliszka 3-4
Szerencs – Tarcal 4-5
Erdőhorváti – Abaújszántó 1-4

A csoport végeredménye

1. Abaújszántó 5 5 – – 31-10 15
2. Tarcal 5 4 – 1 17-10 12
3. Erdőhorváti 5 3 – 2 10-10 9
4. Taktakenéz 5 1 – 4 11-20 3
5. Szerencs 5 1 – 4 14-23 3
6. Olaszliszka 5 1 – 4 10-20 3

Tiszaújváros

Tiszatarján – Tiszaújváros 5-4
Muhi – Sajószöged 2-4
Nagycsécs – Tiszapalkonya 10-5
Sajószöged – Tiszaújváros 3-4
Muhi – Tiszatarján 7-2
Sajószöged – Tiszapalkonya 3-5
Tiszatarján – Nagycsécs 1-9
Muhi – Tiszaújváros 2-7
Tiszapalkonya – Tiszatarján 6-9
Nagycsécs – Sajószöged 10-2
Tiszapalkonya – Muhi 2-7
Tiszaújváros – Nagycsécs 4-8
Sajószöged – Tiszatarján 9-3
Tiszaújváros – Tiszapalkonya 5-4
Muhi – Nagycsécs 2-12

A csoport végeredménye

1. Nagycsécs 5 5 – – 49-14 15
2. Tiszaújváros 5 3 – 2 24-22 9
3. Sajószöged 5 2 – 3 21-24 6
4. Muhi 5 2 – 3 20-27 6
5. Tiszatarján 5 2 – 3 20-35 6
6. Tiszapalkonya 5 1 – 4 22-34 3

MI

 








hirdetés