BOON-ÉLŐ – Magyar Kupa: Budaörs vs. DVTK 5-3 (4-0)

Magyar Kupa: Budaörs vs. DVTK 5-3 (4-0)
Magyar Kupa: Budaörs vs. DVTK 5-3 (4-0) - © Fotó: dvtk.eu
Miskolc, Tatabánya – A labdarúgó Magyar Kupa 8. fordulójában, a 16 közé jutásról döntő mérkőzésen, az élvonalbeli Diósgyőri VTK csapata szerdán 12 órától a másodosztályban szereplő Budaörsi SC vendége volt, Tatabányán. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, 8. forduló

Budaörsi SC vs. Diósgyőri VTK

5 – 3

Magyar Kupa: Budaörs vs. DVTK - Melyik csapat jut a Magyar Kupa legjobb 16 csapata közé?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE - Magyar Kupa: Budaörs vs. DVTK - 2018.12.05., szerda 12:00
15:24 | live

Edzői nyilatkozatok

Bognár György: - Az első félidőben jól játszottunk, megleptük agresszív letámadásunkkal a ritmust nem találó tartalékos DVTK-t. Az öt rúgott gól ellenére azt mondom, még többet lőhettünk volna, a hajrában viszont kiengedtek a játékosok, ami miatt meg is büntettem őket.

Fernando Fernández: - Mindenekelőtt gratulálok a Budaörsnek a győzelemhez, megérdemelten jutottak tovább. A mi játékunk ma felért egy katasztrófával, ki kell elemezni a hibák okait, majd el kell kezdeni felkészülni a Kisvárda ellen.
13:45 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek, a Budaörs jutott a legjobb 16 közé.
13:43 | live

90+1' Újabb DVTK találat! Vernes bal oldali szögleténél Kemenes nem figyelt a kapura csavart labdára és az a bal felső sarokban kötött ki, 5-3.
13:42 | live

89' Gólt szerzett a Diósgyőr! Vernes jobbról érkező szabadrúgására Brkovic érkezett, aki 10 méterről a kapu bal alsó sarkába lőtt, 5-2.
13:37 | live

85' Az 5. budaörsi gól! Hazai akció során a bal oldalon Kesztyűs játszotta tisztára magát, majd remekül adott a kapu elé, az érkező Sajbán Máténak nem okozott gondot 2 méterről a kapuba találnia, 5-1.
13:36 | live

84' Csiki jobb oldali szöglete után Csobánki fejesét fogta Rados.
13:35 | live

83' Újabb jobb oldali budaörsi akció után alakult ki gólveszély, de a védelem szögletre mentett.
13:30 | live

77' Sajbán Máté a 16-oson belülről eleresztett lövése akadt meg Radosban, a kipattanóra nem ért oda hazai játékos, és végül szöglet lett a hazai támadásból.
13:26 | live

74' Csiki kapott sárga lapot és Tajti is.
13:23 | live

72' Csere a Budaörsnél: Fejős helyett Czvitkovics játszik.

71' Marques remek lövése kerülte el nem sokkal a kaput.
13:22 | live

70' Csere a DVTK-nál: Márkvárt helyett Tóth Barnabás a pályán.
13:20 | live

68' Marques a jobb oldalon előbb elfutott, majd az alapvonal közeléből remekül adott középre, ám Sajbán Miklós abszolút ziccerben 4 méterről a kapu fölé bombázott.
13:16 | live

64' A budaörsi védelem zavara után Tóth Borisz lőhetett: 17 méterről eleresztett lövése a jobb kapufa mellé szállt.
13:14 | live

63' Csere: Lengyel helyett Kesztyűs a pályán.
13:13 | live

61' Bárdos futott be a bal oldalon a 16-oson belülre és esett el Gyurácz lábában, miután a játékvezető 11-est Ítélt. A büntető Vernes vágta a kapu jobb oldalába, 4-1.
13:08 | live

56' Fejős csinált bolondot a diósgyőri védőkből a bal oldalon, jól is adott be középre, de Lengyel ziccerben Radost találta el.
13:03 | live

51' Budaörsi támadás során Fejőst keresték a kapu előterében, de Rados menteni tudott.
13:01 | live

50' Csiki jobb oldali szöglete után Gyurácz fejelt a kapu fölé.
13:00 | live

49' Fejős jobb oldali lövését mentette szögletre Rados.

46' Megkezdődött a második félidő. A szünetben cseréltek a csapatok: Medgyes helyett Csobánki, és Szabó B. helyett Tajti folytatja.
12:44 | live

45' Márkvárttól Csiki vette el a labdát, majd 20 méterről a kapu fölé durrantott. Ezzel ért véget az első félidő.
12:41 | live

43' Vernes jobb oldali szöglete után Bárdos fejelt a jobb felső sarok fölé.

42' Márkvárt passza után középen Bacsa lépett ki, két védővel a nyakában is megtartotta a labdát és lövésig jutott, ám Kemenes ezúttal is jól védett, góltól mentve meg csapatát.
12:36 | live

37' Újabb budaörsi gól, ez már a 4! A bal oldali szöglet után Medgyeshez került a labda, aki 16 méterről a bal alsó sarkot célozta meg, a játékszer a kapufáról vágódott a gólvonal mögé, 4-0.
12:35 | live

36' Csiki került helyzetbe a kaputól 10 méterre, lapos lövését Rados és egy védő közös erővel szögletre mentette.
12:33 | live

34' Egy formás diósgyőri támadás során Bacsa passzát követően Bárdos a 16-oson belül jól gurított vissza Szabó B-nek, utóbbi azonban 12 méterről a kapu fölé durrantott.
12:31 | live

33' Bárdos kapott sárga lapot.
12:29 | live

32' Újabb budaörsi gól! Csiki futott el a jobb oldalon egészen az alapvonalig, élesen középre adott, de ott nem érkezett senki, a hosszú oldalon érkező Medgyes pedig laposan 8 méterről a kapuba bombázott, 3-0.
12:27 | live

28' Bárdos futott el a bal oldalon, egészen a 16-oson belülre, 12 méterről a rövid alsó sarkot célozta meg, Kemenes azonban résen volt és mentett.
12:24 | live

26' Ódé távoli bombáját ütötte szögletre Rados.
12:12 | live

14' Újabb budaörsi gól! Csiki bal oldali szöglete után röviden fejelték ki a labdát a vendégek, a játékszer Gyurácz elé került, aki 7 méterről lőtt a kapu jobb oldalába, 2-0.

13' Vernes a felezővonaltól remek kiugratást adott Szabó B-nek, a középpályás egyedül vezethette kapura a labdát, a védők csak üldözték, de az ajtó-ablak helyzetben, 16 méterről a kapujából kiinduló Kemenesbe lőtte a labdát.
12:08 | live

8' Vezet a Budaörs! A jobb oldalon Fejős futott el, az alapvonal közeléből középre adott, az érkező Csiki pedig 6 méterről a kapu jobb oldalába lőtt, 1-0.
12:04 | live

4' Egy jobb oldali hazai beadás után Csiki kapta a labdát a 11-es pontnál, de hiába érte el, nem tudott kapura fordulni és lőni a nagy helyzetben.
12:03 | live

3' Vernes jobb oldali szabadrúgása után Bárdos fejelt 10 méterről a bal oldalról, pár centivel a jobb sarok mellé.
12:00 | live

2' Eperjesi jobb oldali beadását Szabó B. fejelte 8 méterről a jobb felső sarokra, de a kapus hárított.
11:59 | live

1' A Budaörs kezdte a találkozót
11:57 | live

A Magyar Kupa 8. fordulójában a DVTK Tatabányán játszik a Budaörs ellen. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el.

5 – 3 (4 – 0)

Tatabánya, 100 néző. V.: Pintér Csaba (Kóbor Péter, Kulman Tamás).

Budaörsi SC: Kemenes – Marques, Tányéros, Gyurácz, Ódé – Sajbán Miklós, Lengyel – Fejős, Csiki, Medgyes – Sajbán Máté. Szakmai igazgató: Bognár György.

Diósgyőri VTK: Radoš – Polgár, Brković, Tamás M. – Eperjesi, Szabó B., Márkvárt, Tóth Borisz, Bárdos – Vernes, Bacsa. Vezetőedző: Fernando Fernandez.

Gólszerző: Csiki (1-0) a 8., Gyurácz (2-0) a 14., Medgyes (3-0) a 32., Medgyes (4-0) a 38., Vernes (4-1, 11-esből) a 61., Sajbán Máté (5-1) a 85., Vernes (5-2) a 89., Vernes (5-3) a 90+1. percben.

Sárga lap: Bárdos a 33., Csiki a 74., Tajti a 74. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Medgyes helyett Csobánki a 46., Szabó B. helyett Tajti a 46., Lengyel helyett Kesztyűs a 63., Márkvárt helyett Tóth Barnabás a 70., Fejős helyett Czvitkovics a 72. percben.

Az is kérdés, hogy Mihajlovic (pirosban) szóhoz jut-e ezen a meccsen
Miskolc - Egy újabb NB II-es akadályt kellene vennie a Diósgyőrnek a 16 közé jutásért. A labdarúgó Magyar Kupa 8. fordulójában, a 16 közé jutásról döntő mérkőzésen, az élvonalbeli Diósgyőri VTK csapata szerdán 12 órától a másodosztályban szereplő Budaörsi SC vendége lesz, Tatabányán. Azért ezen a...

Magyar Kupa - Már a legjobb 16 közé jutás a tét
Miskolc - A labdarúgó Magyar Kupa 8. fordulójának mérkőzéseit játsszák kedden és szerdán. A 16 közé jutásért zajló csaták egy mérkőzésen dőlnek el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlenre végeznek a csapatok, akkor 2×15 perc hosszabbítás következik, ha ez alatt nem születik döntés, akkor 11-e...