BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Bp. Honvéd 2-1 (0-1)

Budapest, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 21. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Budapest Honvéd együttesét fogadta Miskolcon, szombaton 17 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

DVTK vs. Bp. Honvéd - Mi lesz a mérkőzés végeredménye?

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – DVTK vs. Bp. Honvéd - 2019.02.16., szombat 17:00
19:51 | live

Fernando: „Kétarcú meccs volt a mai”

„A meccs kulcsa az volt, hogy Szabó B. hátrább jött egy picit, több dinamika lett ezzel a középpályán, több mélységi játékot tudunk kezdeményezni, ez volt az, ami miatt a meccs megfordult”
18:48 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek
18:46 | live

90+2' Diósgyőri csere: Bacsa érkezik Mihajlovic helyére
18:45 | live

90' 3 perc a hosszabbítás
18:43 | live

89' Prosser kapott jó labdát éles szögből lőtt, Gróf kapu fölé tolta a játékszert

88' Diósgyőri szöglet jobbról, Hasani lapos beadását visszatették neki, másodszorra befelé húzva a hosszúra tekert, de fölé ment
18:35 | live

80' Cserél a vendég együttes is: Májer váltja Kukocot
18:34 | live

80' Hazai csere: Géringer érkezik Vernes helyére
18:32 | live

78' Holender kapott sárga lapot
18:30 | live

75' Fordít a DVTK! Vernes tekert balról a védők mögé, ahol a Honvédtól kölcsönbe érkezett Prosser lőtt a hálóba 2-1
18:29 | live

73' N'Gog fejelt egy oldalra tett labdát ívesen a léc alá, Bukrán hatalmas bravúrral mentett
18:22 | live

68' Cserél a Honvéd, Ben-Hatira érkezik Szendrei helyére
18:21 | live

66' Bal oldali vendég beadást követően N'Gog készítette le mellel lövésre a labdát, Brkovic az utolsó pillanatban elrúgta a labdát
18:17 | live

63' Vernes kapott sárga lapot

62' Egyenlít a Diósgyőr! Vernes kapott szenzációs labdát Hasanitól, egy az egyben állt a kapussal szemben, és az elfekvő Gróf fölött a hálóba emelt 1-1
18:13 | live

58' Kispesti csere: N'Gog váltja Danilot
18:09 | live

55' Cserél a Diósgyőr: Prosser érkezik Mazalovic helyére
18:08 | live

53' Juhar bal oldali beadása után Hasani elé került a labda, aki az égbe lőtt
18:06 | live

52' Mihajlovic lőtt éles szögből, Kamber blokkolt
18:04 | live

50' Gazdag lőtt 14 méterről, Polgárról pattant oldalra a labda
18:02 | live

48' Mihajlovic tört balról középre a vendég 16-oson belül, erőtlen lövését könnyedén fogta Gróf
18:00 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
17:46 | live

45' Vége az első félidőnek
17:45 | live

44' Kukoc kapott sárga lapot
17:44 | live

43' Szép hazai támadás végén Hasani lőtt 18 méterről, Grófnak nyújtózkodni kellett, de megkaparintotta a labdát
17:39 | live

39' Danilo szögletét követően Batik elé pattant a labda, aki 10 méterről fölé lőtt
17:31 | live

29' Hazai szabadrúgás veszélyes helyről, Vernes a sorfalat találta el
17:27 | live

25' Juhar passzát jól vette át Szabó a 16-os vonala előtt, azonban mielőtt lőni tudott volna, egy becsúszó láb tisztázott
17:21 | live

19' Egy jobbról érkező beadást Danilo középen a jobb oldali kapufa mellé fejelt
17:16 | live

16' Megszerzi a vezetést a Honvéd, Gazdag kapott hosszú és jó ütemű indítást a védők mögé, balról középre tette a labdát, ahol az érkező Danilo közelről a hálóba lőtt 0-1

15' Holender jobb oldali beadását Polgár tisztázta szögletre Danilo elől az ötösön
17:10 | live

9' Tamás hosszú labdájával Juhar lépett meg a szélen, visszatette középre, ahol Mihajlovic lőtt, de egy védő blokkolni tudott
17:05 | live

3' Vernes cselezte be magát a 16-oson belülre, a visszatett labdába beleért egy vendég, azonban Mihajlovic lőni tudott, a labda a rövid fölső mellett suhant el
17:04 | live

2' Újabb két szöglet, az első után Shestakov a hosszún fejelte az alapvonalon túlra a labdát, a másodikat követően Juhar fejelte ki azt a mezőnybe, végül Kukoc lőtt messze fölé
17:02 | live

1' Vendég szöglet jobbról, az első beadást Tamás, a másodikat Hasani fejelte ki a mezőnybe
17:00 | live

1' A Honvéd kezdte a mérkőzést
16:33 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Bukrán - Polgár, Brkovic, Tamás M. - Shestakov, Szabó B., Mazalovic, Hasani, Juhar - Vernes, Mihajlovic.

Budapest Honvéd: Gróf - Batik, Kamber, Kálnoki-Kis - Mezghrani, Gazdag, Heffler, Szendrei, Kukoc - Holender, Danilo.
16:30 | live

Diósgyőrben tavaszias idő, napsütés és 11°C várja a csapatokat és a szurkolókat

2 – 1 (0 – 1)

Miskolc, 5026 néző. V.: Németh (Berettyán, Medovarszki).

Diósgyőri VTK: Bukrán – Polgár, Brkovic, Tamás M. – Shestakov, Szabó B., Mazalovic, Hasani, Juhar – Vernes, Mihajlovic. Vezetőedző: Fernando Miguel Fernandez Escribano.

Budapest Honvéd: Gróf – Batik, Kamber, Kálnoki-Kis – Mezghrani, Gazdag, Heffler, Szendrei, Kukoc – Holender, Danilo. Vezetőedző: Supka Attila

Gólszerző: Danilo a 16., Vernes a 62., Prosser a 75. percben.

Sárga lap: Kukoc a 44., Vernes a 63., Holender a 78. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Mazalovic helyett Prosser az 55., Danilo helyett N’Gog az 58., Szendrei helyett Ben-Hatira a 68., Vernes helyett Géringer a 80., Kukoc helyett Májer a 80., Mihajlovic helyett Bacsa a 90+2. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2018/2019-es szezonban?

Akárcsak a múlt héten, ismét örülni akarnak a diósgyőriek
Miskolc - Az átigazolási időszak hajrájában aktivizálta magát az NB I-es labdarúgócsapat. A labdarúgó NB I 21. fordulójában szombaton 17.00-tól a Diósgyőri stadionban DVTK – Budapest Honvéd mérkőzést rendeznek: a kieső helyen álló együttes dobogós ellenfelet fogad. A két csapat között 11 pont van...

Szombaton folytatnák a jó szériát
Miskolc - Hétmérkőzéses veretlenségi sorozatát nyújthatja tovább a diósgyőri focicsapat. A DVTK NB I-es labdarúgócsapata szombaton 17.00-tól a Diósgyőri stadionban a Budapest Honvéd együttesét fogadja bajnoki meccsen, a 21. forduló keretében. A pályaválasztó gárda a kieső, 11. helyen áll, a vendé...