„Győztünk, este pedig buli Kis Grofóval”

© Fotó: Kovács Péter
Hajdú-Bihar – A megyei másodosztály déli csoportjában is játszottak mérkőzéseket, akadt köztük néhány egészen gólgazdag is. A Hajdúszovátnak már meg is van az esti programja.

Püspökladányi LE–Debreceni EAC 3–1 (2–0)

200 néző Vezette: Tóth T. (Darányi A., Dobi Zs.)

Püspökladány: Katona N. – Ispán R., Szabó P., Fülöp A., Baranyai L., Nádházi S., Nagy S., Danka L. (Kovács V.), Dajka L. (Varga M.), Ferenczi L. (Horváth Á.), Varga L. (Karacs Z.) Edző: Fülöp András.

Debrecen: Dudás D. – Párducz T. (Nyeste K.), Fodor T. (Dr. Rácsai L.), Tar G., Rácsai L., Molnár M. (Köstner T.), Magi L. (Szőke P.), Radványi R., Hetrovics R., Csák Zs., Posta N. (Révai Z.) Edző: Katona László.

Gól: Danka L., Varga M., Baranyai L., illetve Tar G. Jók: Mindenki, Danka L. (A mezőny legjobbja, illetve Tar G., Párducz T. Ifi: 1–1.

Fülöp András: Az ezer sebből vérző csapatunk megmutatta, hogy nagyon egységesek vagyunk. A hét hiányzó mellett a huszadik percben már két kényszerű cserét kellet végrehajtanom sérülések miatt. A cserék nagyon jól szálltak be a mérkőzésbe. A játék minden elemében felülmúltuk az ellenfelet. Kisebb koncentrációval nagyobb arányú is lehetett volna győzelmünk, de így is elégedett vagyok a fiúkkal.

Katona László: Megérdemelt volt a hazai győzelem, mert főleg az első félidőben nagyon tompán játszottunk. A második félidőben javult a játékunk, de ez sem volt elég az eredmény megfordításához.

Báránd KSE–Konyári SE 7–0 (4–0)

150 néző Vezette: Tóth G. (Varga Gy., Hajdu I.)

Báránd: Tóth S. – Bíró B., Csóka G., Karmazsin Z., Török Zs. (Szabó L.), Mester N., Schuller I., Faragó B., Molnár L., Mester L., Ertsey Zs. Edző: Szabó János.

Konyár: Száraz Cs. – Csuka Zs., Tamási G., Antal G., Varga Z., Lakatos G. (Nagy B.), Tasi I., Horváth Á., Bakk I., Gavrilete R., Rézműves K. Edző: Kiss László.

Gól: Mester L.(4), Bíró B.(2), Csóka G. Jók: Mindenki, illetve Ifi: 2–5.

Szabó János: Ma jól működött mind a támadó-, mind a védekezőjátékunk, így megérdemelt a győzelmünk. Kapaszkodunk az élmezőnyhöz.

Kiss László: Szeretném megköszönni, mind a tizenkét játékosomnak akik megjelentek a mérkőzésen a részvételt. Az ifjúsági csapatomnak, pedig gratulálok a győzelemhez.

Debreceni Sport Club–Hajdúszováti SE 1–4 (0–2)

50 néző Vezette: Németh M. (Gyarmati I., Pallai Zs.)

Debrecen: Nagy B. – Barabás Z. (Dobrán Cs.), Tóth Cs. (Csurgó Á.), Balázs Á., Kocsis L. (Nagy N.), Fekete Cs. (Gorzsás I.), Kiss R. (Selyem D.), Sándor R., Tamás A., Kovács K., Fehér J. Edző: Nagy Róbert.

Hajdúszovát: Marton A. – Lakatos Balogh R., Lakatos Zs. (Szabó J.), Rostás N., Dancsevics B. (Balogh D.), Nagy Zs., Balogh J., Budai G., Abdai K., Lakatos I., Jónás B. Edző: Balogh Ferenc.

Gól: Nagy N., illetve Lakatos Balogh R.(2), Jónás B.(2) Jók: Mindenki Ifi: 13–1.

Nagy Róbert: Ezen a szégyenteljes eredményen minden játékosom el kellene gondolkodni, de legfőképpen nekem. Meglátszik a különbség a futballozni szerető, figyelmes és az önmagukat világsztárnak képzelő felnőtt labdarúgók között.

Balogh Ferenc: A mai napon ki tudtunk állni mindkét csapattal. Győztünk, este pedig buli Kis Grofóval. Sok sikert kívánok a DSC-nek.

Földes KSE–Nádudvari SE 0–1 (0–1)

néző Vezette: Buczkó B. (Horváth G., Dávid A.)

Földes: Horváth Zs. – Bernáth G., Bakonyi J., Mészáros T. (Karacs T.), Nagy S., Vincze A., Fegyverneki B., Dede I. (Kállai A.), Orsó A. (Kiss Z.), Vincze N. (Faragó Gy.), Balogh R. Edző: Bakonyi János.

Nádudvar: Dobi A. – Máté I., Taricska G., Rasó P., Kovács I., Székely Z., Varga Zs., Czibere K., Nagy Z., Varga D. (Nagy Z.), Szegi Zs. Edző: Gere Csaba.

Gól: Varga D. Jók: Kiállítva: Taricska G. Ifi:.

f4

Fotó: Kovács Péter

Bakonyi János: Szégyelljük magunkat, ennyi helyzetből három meccset meg lehet nyerni. További sok sikert kívánok a Nádudvar csapatának.

Gere Csaba: Le a kalappal a megjelent játékosok előtt! Nagyon nagy meccset vívtunk az előttünk álló Földessel, melyen az első félidőben mi, a másodikban pedig a hazaiak domináltak. Kénytelenek voltunk csere nélkül lejátszani a mérkőzést, míg a hazaiak többször is tudtak frissíteni. De példásan álltuk a rohamokat, sőt, az ellentámadásainkban is rendre ott volt a veszély. Gratulálok a játékosaimnak, férfimunka volt!

Komádi SE–Nagyrábé Petőfi SK 3–4 (1–3)

80 néző Vezette: Mező S. (Papp J., Jóni T.)

Komádi: Bokor Cs. – Kirimi P., Tóth L., Varga L., Kóti R. (Puskás Z.), Balogh S., Nagy J., Nagy I., Miczura Varga K., Holló J. (Fésűs K.), Buliska Gy. (Bujdosó D.) Edző: Szabó Sándor.

Nagyrábé: Kriston D. – Bácsi Á., Johan Gy. (Ötvös S.), Tóth P. (Mező A.), Ungvári P., Faragó L., Szabados M., Mészáros I., Vig V., Balogh M. (Nagy Cs.), Kovács A. Edző: Tóth Péter.

Gól: Nagy J., Balogh S.(2), illetve Bácsi Á., Faragó L., Szabados M., Ötvös S. Jók: Mindenki, illetve Mindenki Ifi: 0–5.

Szabó Sándor: Szeretnék köszönetet mondani azoknak a szurkolóknak, akik az első negyed óra után nem fordítottak hátat ennek a mérkőzésnek, illetve az egész bajnokságnak. Szeretnék gratulálni a csapat minden tagjának, azok után, hogy null háromról, a megye II válogatottja ellen sikerült egyenlíteni, de végül mégis vesztesen elhagyni a pályát, mert tizennégy ember ellen nehéz egy mérkőzést győztesen elhagyni. Szeretném megjegyezni, hogy a harmadik mérkőzésen sem kapunk meg olyan egyértelmű tizenegyest, melyet még az ellenfél játékosai is elismernek.

Tóth Péter: Jó kezdés után megelégedtünk a teljesítménnyel egy agresszívan és jól futballozó Komádival szemben. Nehezebb mérkőzésre számítottam, de a külső tényezőktől megijedtek játékosaim, és így nagyon nehéz lett a mérkőzés, de – hála Istennek – sikerült behúznunk a három pontot. Gratulálok a fiúknak a hozzáálláshoz. Köszönjük a szurkolóknak a biztatást.

Fotó: Derencsényi István, archív
Hajdú-Bihar - Íme, itt vannak a megyek II-es bajnokság északi csoportjának szombati eredményei! Egyeki SBSE–Polgári VSE 4–4 (2–3) 100 néző Vezette: Muszka Z. (Pocsai G., Katona K.) Egyek: Pap Z. – Balogh M. (Törő T.), Farkas L. (Len Sz.), Zsólyomi D., Farkas A. (Kiss S.), Kun R., Lipták M. (Újv...

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .