„A mérkőzés pozitívuma, hogy Erős Lajos csapattársunk 20 év után újra szerelmes”

© Illusztráció: Matey István, archív
Hajdú-Bihar – A Nyíradony idegenben verte a Derecskét, a Kaba a Monostorpályival tette ugyanezt. Eredmények és jegyzőkönyvek a megyei első osztály szombati játéknapjáról!

Berettyóújfalui SE–Hajdúböszörményi TE 2–4 (1–2)

150 néző Vezette: Nagy L. (Pósa Zs., Nagy T.)

Berettyóújfalui SE: Virányi G.–Polonio-Guerreio J., Szabó G. (Nagy S.), Békési D., Nagy B., Csordás J., Jancsó A., Szabó p. (Szitkó R.), Ékes G., Sándor Sz. (Kártik Zs.), Nagy I. (Moga E.) Edző: Szitkó Róbert

Hajdúböszörményi TE: Csorvási T.–Oláh N. (Tóth B.), Szathmári Zs., Szabó M. (Kerek B.), Hortó A., Nagy M. (Linzenbold Zs.), Andorkó S. (Nagy M.), Rőth A. (Tóth V.), Lovas M. (Tóth V.) Lippai T., Jeremiás G. Edző: Bogdanovic Igor

Gól: Ékes G., Szabó G. illetve Nagy M., Szabó M., Jeremiás G., Tóth T. Jók:Jancsó A., Nagy B. illetve Jeremiás G., Ándorkó S., Szatmári Zs. Kiállítva: Csorvási T. Ifi: 6-3

Szitkó Róbert: Végig partiban tudtunk lenni a Hajdúböszörménnyel, és 2-2-nél megvolt a lehetőségünk, de sajnos a kapufa ma nem nekünk kedvezett, és az ellenfél a maga javára tudta fordítani a mérkőzést. Sajnálom, hogy vereséget szenvedtünk, de a pontszerzés benne volt a játékunkban.

Bogdanovic Igor: Arra készültünk, hogy pont ilyen meccsre fog minket várni a berettyóújfalui csapat, és örültem annak, hogy a gárdám mindenre tudott választ adni ma. Megérdemelten nyertünk. Gratulálok a saját játékosaimnak a győzelemhez.

Sárrétudvari KSE–Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 2–1 (1–0)

150 néző Vezette: Szűcs L. (Vasziliu T., Pál G.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B.–Rozsik K., Szabó T., Juhász B. (Balogh A.), Kovács B., Gyáni R. (Gál M.), Füleki B., István B., Elek S., Tóth L. (Erős L.), Szűcs P. Edző: Szabó Lajos

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bajka M.–Kasuba M., Papp M. (Papp G.), Mertin L. (Bede Gy.), Biri B., Molnár Á., Szabó B., Dávid T., Illés J., Veres T. (Milák P.), Varga S. Halász Zoltán

Gól: Füleki B., Gyáni R. illetve Szabó B. Jók: Gyányi R., Füleki B., Szabó T. illetve Bajka M., Varga S., Bede Gy., Illés j., Szabó B., Kasuba M. Ifi:3-0

Szabó Lajos: Kiegyenlített mérkőzésen sok helyzetet dolgoztunk ki, amiket rendre kihagytunk. Örülünk a 3 pontnak. A mérkőzés pozitívuma, hogy Erős Lajos csapattársunk 20 év után újra szerelmes. Hajrá, Udvari.

Halász Zoltán: A rengeteg hiányzónk ellenére hatalmasat küzdött az egy híján csupa hajdúsámsoniból álló fiatal csapatunk. Az utolsó percig esélyünk volt a gólszerzésre, ami egy kis szerencsével vagy egy jogos büntető megítélésével sikerülhetett volna.

Derecskei LSE–Nyíradony VVTK 0–4 (0–2)

100 néző Vezette: Puskás Z. (Szabó P., Mészáros Cs.)

Derecskei LSE: Menyhárt N.–Sólyom M., Alimán J., Burkus D. (Kovács M.), Csizmadia Cs. (Fábri D.), Gali V., Lakatos R. (Trembeczki M.), Berán B., Papp R. (Kun I.), Szilágyi M., Papp Á. (Fekete L.) Edző: Szép Sándor

Nyíradony VVTK: Bákonyi N. (Kiss G.)–Kerecsen J. (Tömöri L.), Gyurina J., Furó Zs. (Kiss I.), Mercs J., Pataki E. (Vasas T.), Somogyi T.(Gerghel E.), Éles Z., Baranyi B. (Takács A.), Szilágyi Z. (Gafouroglou A.), Daru I. Edző: Orosz János

Gól: Berán B., Pataki E. (2), Tömöri L. Jók: Senki illetve Mindenki Kiállítva: Alimán J. Ifi: 0-8

Szép Sándor: A mai mérkőzés nekünk 30 percig tartott, ugyanis az első kapott gólunk különös körülmények közt esett, illetve az irányítás megpecsételte sorsunkat. Gratulálunk a nyíradonyi csapatnak.

Orosz János: Az első perctől kezdve az utolsóig ráerőltettük ellenfelünkre a játékunkat, így a vártnál egy kicsit simábban sikerült megnyerni a mérkőzést. Gratulálok a felnőtt és ifi csapatnak egyaránt.

Monostorpályi SE–Kabai Meteorit SE 0–2 (0–0)

150 néző Vezette: Takács I. (Gálfi F., Jánvári T.)

Monostorpályi SE: Barna L.–Nyilas J., Patka J., Tapoti J. (Sándor B.), Tóth A., Cseke B. (Bodnár L.), Bereczky B., Kiss G. (Bodnár I.), Hegedűs Gy., Gellért M., Lakatos Zs. Edző: Kaszás János

Kabai Meteorit SE: Nagy J.–Sarkadi A., Mester M., Plókai G. (Varga P.), Kovács M., Szabó B., Kállai D. (Rózsa O.), Németi M., Kozma L., Czidor R. (Kuhajda A.), Magyar A. Edző: Plókai Mihály

Gól: Kovács M., Kozma L. Jók: Patka J., Cseke B. Kiállítva: Patka J. Ifi:1-2

Kaszás János: Az első félidőben rengeteg hibával játszottunk,nagyon pontatlanak voltunk és a támadás befejezések sem sikerültek. A második félidőben sem sikerült ezeket a hibákat kiküszöbölnünk. Mind a két csapat hagyott ki helyzeteket, de a csapatunkból történő kiállítás a Kaba oldalára billentette a mérleg nyelvét.

Plókai Mihály: (Később nyilatkozik.)

Hajdúhadházi FK–DVSC II. 1–8 (1–6)

150 néző Vezette: Kovács Á. (Tatár I., Gulyás S.)

Hajdúhadházi FK: Nagy S.–Rostás M., Szabó G. (Molnár D.), Lakatos L. (Nagy J.), Horváth A., Halder P., Balogh I. (Dancsi J.), Veres S. (Kiss Zs.), Hunyadi R., Kovács G. (Offra T.), Szabó I. (Fekete I.) Edző: Pintér István

DVSC II.: Szabados I.–Gálfi N., Haraszti P., Kusnyir E. (Bencze Z.), Tonhaizer F., Bárány D. (Stampf A.), Bíró P., Sekulic D., Lakatos N. (Nagy E.), Ioan-Constantin F. Koval V. Edző: Gyarmati András

Gól: Halder P. illetve Bárány D.(2), Gálfi N.(2), Bíró P., Haraszti P., Sekulic D.(2) Jók: Mindenki Ifi: 8-0

Pintér István: Nem voltunk egy súlycsoportban. Ezért tisztességes, jó játékkal is vereséget szenvedtünk.

Gyarmati András: (Később nyilatkozik.)