“A futball néha igazságtalan…”

© Archív fotó: Kovács Péter
Hajdú-Bihar – Mutatjuk a megyei első osztályban játszott meccsek eredményeit, és megszólalnak az edzők is.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.–DASE 1–0 (0–0)

30 néző. Vezette: Török Z. (Pósa Zs., Nagy T.)

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bíró T.–Varga S., Tömöri L., Mertin L., Bede Gy., Varga P. (Biri B.), Halász Z., Bacskai A., Molnár Á., Veres T.(Mertin D.), Szabó B. Edző: Halász Zoltán

DASE: Dobó L.–Kiss L. (Molnár B.), Németh G., Papp N., Lengyel I. (Szalóczi Z.), Gellérfi S., Rácz N., Révai Z., Bernáth Cs., Barcza Á. (Varga V.), Kállai M. (Pálmai Cs.) Edző: Dér István

Gól: Molnár Á. Jók: Mindenki („még jobb”: Bíró T.), illetve Gellérfi S., Papp N. Kiállítva: Mertin L., Bacskai A. Ifi: 2-5

Halász Zoltán: Köszönjük szépen a hajdúszoboszlóiaknak, hogy biztosították és alkalmassá tették a mérkőzésre a pályát, ahol kiegyenlített és küzdelmes mérkőzésen, nagyot küzdve nagyon fontos 3 pontot szereztünk.

Dér István: Megpróbáltuk átírni a futball törvényét, viszont ahogy eddig másoknak sem sikerült, úgy nekünk sem. A helyzetek alapján meg kellett volna nyernünk a mérkőzést, viszont a Hajdúsámson nagy küzdeni akarásról tett tanúbizonyságot.

Monostorpályi SE–Hajdúdorog SE

Elmaradt.

Sárrétudvari KSE–Hajdúhadház FK

Elmaradt.

Berettyóújfalui SE–Hosszúpályi SE

Elmaradt.

Hajdúböszörményi TE–Hajdúnánás FK 4–2 (2–2)

50 néző. Vezette: Tatár I. (Pocsai G., Darányi A.)

Hajdúböszörményi TE: Csorvási T.–Szathmári Zs., Szabó M. (Rőth A.), Nagy M. (Oláh N.), Jeremiás G., Fodor T., Lovas M. (Kerek B.), Lippai T., Barna B. (Tóth B.), Andorkó S., Misák S. (Tóth T.) Edző: Bogdanovic Igor

Hajdúnánás FK: László T.–Zsuga Á., Tornyai V., Félegyházi Z., Perényi R. (Kiss L.), Cservák T., Polgár G., Fodor J., Jóna G. (Csatári D.), Kovács G., Tóth V. Edző: Daróczi Péter

Gól: Jeremiás G. (2), Lippai T., Oláh N., illetve Polgár G., Jóna G. Jók: Jeremiás G., Szathmári Zs. Ifi: 3-0

Bogdanovic Igor: Meglepően jó mérkőzést játszottunk egy nagyon jól szervezett ellenfél ellen. 90 perc játék után úgy gondolom, megérdemelten nyertünk. Sok sikert kívánok a Hajdúnánásnak a bajnoksághoz és a csapatomnak gratulálok a győzelemhez.

Daróczi Péter még nem nyilatkozott.

Nyíradony VVTK–DVSC II. 1–2 (1–1)

30 néző. Vezette: Erdélyi T. (Gálfi F., Gulyás S.)

Nyíradony VVTK: Bákonyi N.–Kerecsen J. (Takács A.), Gyurina J., Furó Zs., Mercs J., Vasas T. (Gáll F.), Pataki E. (Kiss Cs.), Kónya Cs., Somogyi T. (Gerghel E.), Éles Z., Gyügyei Z. Edző: Orosz János

DVSC II.: Szabados I.–Szabó J., Kozák A., Bíró P. (Bencze Z.), Újvárosi Á., Tonhaizer F., Bereczki D., Nagy A. (Haraszti P.), Kusnyir E., Nagy K., Sekulic D. Edző: Gyarmati András

Gól: Pataki E., illetve Bereczki D., Bíró P. Jók: Kónya Csaba, Mercs J., Gyügyei Z., illetve Mindenki Kiállítva: Szabó J. Ifi: 10-1

Orosz János: A futball néha igazságtalan…

Gyarmati András: Sok csapat játékosai – tisztelet a kivételnek – ellenünk akarjá játszani életük legjobb mérkőzését. Ezt megértem, azt viszont már nem, hogy mit akarnak ezzel bizonyítani. Ez történt a mai napon is. Úgy gondolom 60 percen keresztül emberhátrányban is megérdemelt volt a győzelem.

Hajdúszoboszlói SE–Kabai Meteorit SE 1–1 (1–0)

50 néző. Vezette: Pál G. (Mészáros Cs., Hajdú I.)

Hajdúszoboszlói SE: Csobán I.–László R., Butor Cs. (Márton D.), Pallagi J., Balás V., Szabó G., Tóth L. (Kállai P.), Kunkli B., Szabó B. (Pintér P.), Nagy L., Galgóczi P. (Pap L.) Edző: Sarkadi Zoltán

Kabai Meteorit SE: Nagy J.–Sarkadi A., Karika M., Kovács M., Kiss R. (Mester M.), Szabó B. (Czidor R.), Kállai D., Kozma L., Németi M., Almási Z., Rózsa O. Edző: Plókai Mihály

Gól: Nagy L., illetve Almási Z. Jók: Butor Cs., illetve Nagy J., Almási Z., Kállai D., Karika M. Ifi: 7-1

Sarkadi Zoltán: Egy győztes mérkőzést engedtünk ki a kezünkből.

Plókai Mihály: Igazságos döntetlen született. Az 1. félidő a hazai csapaté volt, a második pedig a miénk. A 87. percben meccslabdát hibáztunk. Gratulálok a csapatnak.