Bemutatkoznak Debrecen végzősei: ballagási névsor a Hajdú Online-on!

Akt.:
Ballagás a debreceni Kossuth-gimnáziumban
Ballagás a debreceni Kossuth-gimnáziumban - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – Vészesen közeledik az érettségi, hamarosan rákerül a végzősök vállaira a ballagó tarisznya. Mutatjuk, kik búcsúznak idén a debreceni középiskolák padjaitól!

Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma

12. d, osztályfőnök: Kerekes Szabolcs

Bajkán Anikó, Balogh Vivien, Barnucz Viktória, Barta Ágnes, Boros Laura, Csiha Alexandra, Csiki Bence Máriusz, Dorogi Rebeka, Dudik János Marcell, Haja Máté Gyula, Iványi Csaba Bálint, Kapusi Klaudia, Kardos Laura, Kovács Kinga, Laza Máté, Madarász Kitti, Magyar Bettina Flóra, Majercsák Gréta Gabriella, Nagy Ágnes, Nyíri Zsuzsa, Simon Adrienn, Spolarics Jaroszlav, Szabó Richárd, Szabó Viktor, Szántó Patricia, Szarvas Csaba, Szathmári Viktória, Szemán Renáta, Tóth György, Tóth Marcell, Tóth Vencell Gábor, Tőkés Dóra, Vass Mónika, Vitkovics Krisztina

Tóth Árpád Gimnázium

12. a, osztályfőnök: Deák István

Árvai Patrícia, Balogh Bettina, Bentan Letícia, Bogár Gábor, Brumár Gergő, Burik Márton, Czene Andrea, Csépke Bence, Faragó Enikő, Gonda Natália, Halóka Petra, Hegedűs Dorina, Horváth Gyula, Kerezsi Edina, Kiss Benedek József, Kovács Bianka Gréta, Kupecz Amanda, Németh Nelli, Solymosi Olivér, Szomju Dzsenifer, Ványai Julianna, Vasvári Judit, Verő Fanni, Zöld Dzsenifer

12. b, osztályfőnök: Suba István

Bernáth Andrea Gréta, Gergely Panna Zsuzsanna, Gulyás Nikolett, Gyetkó Ildikó, Halász Izabel, Hudák Levente, Jurák Csongor, Karap Imre, Kincses Zsófia, Kocsis Bence Miklós, Már Gitta, Marcsisin Zsófia Eszter, Ménesi Bence László, Menyhárt Bence, Mészáros Adrienn, Mikulcza Marianna, Ónodi Eszter, Palotai Boglárka, Radics Tamás, Sáfár Péter László, Szabó Evelin, Szabó László, Szlivka Boglárka, Szoták Bence, Temaj Erijona, Timmer Patrik Milán, Török Ákos, Tuba Adrienn, Varga Dóra, Végh Ákos Zoltán, Vizi Regina, Volom Mátyás

12. c, osztályfőnök: Dr. Szirákné Csapó Ágnes

Bán Bettina Nóra, Bereczki Erika Margit, Biró Angelika, Cseri Boglárka Csenge, Hegedüs Krisztina, Imets Nóra Emese, Imre Boglárka, Kapitány Ádám Roland, Kathy Dániel, Keresztes Kristóf Máté, Kiss Gréta Gabriella, Ladányi Adrienn, Lázár Adrienn, Lund Margaréta Iselin, Nagy Anna Fruzsina, Nahaji Réka, Oláh Marcell Imre, Ölyüs Gréta Franciska, Papp Sarolta, Pinczési Viktória Eszter, Supp Zsuzsanna, Szabó Dávid Ferenc, Szabó Szonja, Szabó Zita, Szabó Zsanett, Tarczali Tamara, Tóth Milán, Ugrin Bálint József

12. d, osztályfőnök: Dr. Biczóné Porcsin Judit

Adonyi Vanessza Noémi, Apagyi Ádám, Bakó Zsuzsanna Sára, Bóta Botond Gábor, Csabai Andrea, Csendes Dávid Ferenc, Dobi László, Fábián Lili, Farkas Róbert, Fazekas Nikoletta Alexa, Fekete Máté László, Gabrielisz Luca, Gáspár Mihály Attila, Ivánta Ferenc, Kerecsenyi Márta, Király Ferenc Ákos, Kis Gabriella, Kondás Emese, Kövér Linda, Lakatos Dániel, Linzenbold József, Markovits Máté, Molnárfi Melinda Gyöngyi, Nagy Mária Izabella, Pataki Lajos, Polyák Petra, Szabó Fruzsina Vanda, Szabó Péter Csaba, Tácsik Lívia, Terdik János, Tóth Szabolcs, Veres László

12. e, osztályfőnök: Jenei Marianna

Ari Dávid Károly, Béres Dávid, Berna Balázs, Bura Fanni, Dombi Zoltán, Foris Sorin András, Fritsch Balázs, Gáspár Kata, Hantos Márton, Hercz Vendel, Jámbor Dorottya Titanilla, Koczó Balázs Péter, Kópis Beatrix, Kovács Milán, Kuki Zsombor Ferenc, Mészáros Lili, Nadanicsek Benedek, Nagy Anna Rózsa, Polgár Dávid Ákos, Szabó Máté, Szegedi István Soma, Szigeti Dániel, Tar Péter, Török Bettina Gabriella, Vass Márton

12. f, osztályfőnök: Zaccaria Leó

Biczó Márton, Bihari Dorina, Budaházy Gabriella Kinga, Csapó Lívia, Cservenák Anna, Csóka Csenge Csilla, Dezső Réka, Duszin Miklós, Erdei Amarilla, Fábián Zsófia Anna, Fábián Zsombor, Gál Bettina, Haraszti Fanni Noémi, Horváth Ákos, Konyári Beatrix, Krajnyák Petra Andrea, Melegh Olívia Kamilla, Mendler Roland Patrik, Naményi Gergely, Olexa Péter, Pálóczi Krisztina, Rénes Anna Lilla, Rubos Friderika Dalma, Ruszó Loretta, Sipos Cintia, Szabó Zoltán Sándor, Szabó Zsófia, Szekeres Ferenc Ákos, Szendrei Vivien, Szerencsi Eszter, Szücs Balázs, Szűcs Dóra, Takács Lilla, Tömöri Lilla, Zákány Nikolett, Zsolnai-Nagy Andrea

12. g, osztályfőnök: Fekete Miklós

Balogh Ákos, Bartucsek Martin, Farkas Petra, Fekete Anita Erika, Ficzere Norman János, Frank Nátán, Gere Mátyás, Gyöngyösi Réka, Hári Anna, Jakab Fanni, Katona Péter, Kinczel Zoltán Árpád, Kiss Olivér Milán, Kovács Dániel Tibor, Mag Péter Flórián, Móna Balázs Péter, Nagy Bátor Ákos, Nagy Gellért Tibor, Nagy Imre, Oláh Martin, Pankotai Kristóf Géza, Pécsi Máté, Radványi Ádám, Ratku Dániel, Reichenberger Nóra Anett, Tar Péter, Tokár Kata, Tóth Bence Miklós, Turi Viktória Csilla, Varga Zsófia

12. IB, osztályfőnök: Toma Adrienn

Arnódi Szabolcs, Czégé Sára Krisztina, Deák Dóra, Hinnah Richard, Kosztin Barbara, Lovas Sára, Major Dániel, Nagy Vivien Andrea, Rádai Simon, Ruzsa-Kis-Schubert Kinga, Soós Adrienn, Szabó Adrienn, Szabó Dániel, Turi Gergő Marcell, Vályi Boldizsár

Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

12. a, osztályfőnök: Adorján László

Dudás Anna, El-Bess Marcell, Galajda Zoltán, Gerencsér Attila Tibor, Gömöri Lidia Éva, Győrffy Tamás László, Hajkó Balázs János, Halász-Mojzes Dániel, Jakab Farkas Attila, Kiss Johanna, Kovács Karina, Lakatos Dorina Petra, Menyhárt Levente Tibor, Molnár László István, Móré Zsombor Máté, Orémusz Ádám György, Ozsváth Rafael, Papp Bálint, Péli Patrik Zoltán, Péter Bálint, Sebestyén Péter, Sipos Áron Dávid, Szabó Tamás, Szalontai Attila, Szilágyi Péter, Szulyák Mátyás Zoltán, Tóth Gergely Bálint, Tóth Szabolcs Balázs, Vámosi Boldizsár, Vécsei Vencel, Vida Soma, Víg Rudolf Tamás

12. b, osztályfőnök: Dr. Lukács Eszter

Arany Attila Csaba, Barna Boglárka, Bartal Eszter, Békési Klaudia Dóra, Berecz Vivien Andrea, Bucsku Viktória, Cocos Alexandra Petra, Debreceni Diána, Dubóczki Dorottya, Erdélyi Ádám, F. Tóth Balázs, Gődény Flóra Júlia, K.Nagy Rebeka, Kaszás Miranda, Kincses Tamás, Kiss Zsolt András, Komlósi Dorottya, Kovács Réka, Leányvári Villő, Lepnyák Nóra, Ocsenás Sarolta, Pallós Anna, Papp Gergely, Rives-Abreu Evelin, Sólyom Dorka, Szabó Judit, Szabó Roxána, Szemenyei Bianka, Szilágyi Zsófia Réka, Szökő Lúcia Nikolett, Takács Gréta Tünde, Tóth Balázs, Vezendi Vanessza

12. c, osztályfőnök: Barta Ágnes

Adorján Gréta Mirtill, Arday Gabriella, Babinszki Orsolya, Bálint Gergely, Balogh Balázs Géza, Beke Zoltán, Csikós Gréta, Dankó Dorottya, Dorogi Tamara, Erdei János, Erdős Krisztina, Fórizs Tímea, Gönczi Gabriella, Hornyák Anna, Huttman Máté, Kaselyák Bence, Koczur Míra, Koncz Máté, Kotra Zoltán, Kovács Máté, Lente Ilka Zsófia, Nagy Blanka, Nagy Zsuzsanna, Papdeák Viktória, Radócz Panna Eszter, Radóczi Vivien Fanni, Salánki Péter István, Szatmári Marianna Erika, Szilágyi Gábor, Szőke Blanka, Tolnai Gábor Kristóf, Tóth Attila, Tóth Kinga Lilla

12. d, osztályfőnök: Adorján Mária

Balla János, Balogh Marcell, Besenyei Anna, Borbás András, Borbély Dániel, Bordás Ákos, Boros Benjámin, Böjtös Renáta Éva, Csáky Péter, Denich Rudolf Richárd, Diószegi Laura, Erdélyi Viktor, Erdős Orsolya Luca, Ferenczi Milán, Foltin Vilmos Ernő, Gánicz Ádám, Guba Dániel, Illés Nikolett, Kerékgyártó Emőke, Kerschner Marcell Attila, Kiss Levente, Kovács Lili, Krizsán Virág, Ladányi Balázs, Marton Szabolcs, Mitala Máté Attila, Nagy Ákos, Nagy Alexandra, Nagy Angéla, Nagy Márton Zsolt, Nánási Beatrix, Oksz Beáta, Szendery Csongor Ádám, Sziki Anna Réka, Szűcs Balázs, Takács Dorisz Tifani, Tenkely Máté

12. e, osztályfőnök: Drahos Józsefné

Aczél Anna Ágnes, Bellon Rebeka, Buris Eszter, Csanádi András, Dancs Anna, Gáspár Patrik, Grégász Dorottya, Hódos Eszter, Horváth Ádám, Huga Péter Sándor, Ilyés Anett, Kádár Noémi Kincső, Katona Ágnes Rita, Kovács Renáta, Lénárt Fanni, Molnár Anita, Molnár Zsófia, Nagy Alexandra, Németh Dóra, Oláh Réka Eszter, Pinczés Tibor, Radócz Anna Ágnes, Sári Dominik, Sásdi Panna Boglárka, Szabó Blanka, Szabó Henrietta, Szél Judit, Szilágyi Dorka, Tajti Norbert, Tar Tímea Patrícia, Tóth Annamária, Tóth Viktória, Tőzsér Kata, Vasók Rita, Veres Emőke Mónika

A Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiuma

12. d, osztályfőnök: Ecsedi Zsolt

Antal Richárd Attila, Bartók István Péter, Csuth Noémi, Danilla Dóra Katalin, Dankócsik Fruzsina, Deli Csaba, Fekete László, Gulyás Máté, Hudácskó Ádám Gyula, Kiss Lajos, Koncz Zoltán Szabolcs, Kovács Ágnes, Liba Marcell, Nagy Dominika Rózsa, Nagy Fanni, Nagy József, Pál Petra Vanda, Sass Zsolt, Szatmári Zoltán, Szobonya Dániel, Szűcs Gábor Zoltán, Tallódi Gergő, Tomori Csaba

DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma

12. a, német két tanítási gépészeti ágazat, osztályfőnök: Fancsali László

Bagi Levente, Baracsi Dániel, Bársony Dániel, Bencze Kristóf, Bereczki Bálint Károly, Borsi Ádám, Bődi János, Csajkos Norbert Péter, Dobi Zoltán Gergő, Duró Bence Zsolt, Erdei Krisztián, Fazekas Tamás, Fekete Ádám, Gajdán Dominik Sándor, Jéger Márton, Keczán Balázs, Keczán László, Kompár Gergő Antal, Kunkli Gergő, Lévai Tamás, Mászlai Kevin István, Nusser Dávid Péter, Papp Máté, Sánta Marcell, Sebestyén Zsombor, Szőllősi Ádám, Teski Ferenc, Tóth Balázs, Tölgyi Ádám, Tőzsér Balázs

12. b, informatikai ágazat, osztályfőnök: Kissné Simon Mária

Béres Dániel Csaba, Blága Zsolt László, Borsos Martin, Bunyi Barnabás, Czentye Dániel, Csók Márk László, Dankai Ádám, Garai Roland, Garda Gábor, Hegedűs Péter, Kálucz Miklós, Káplár István, Karalyos Gergő, Keserű Kristóf, Kiss Ákos, Kiss Roland, Kóti Bence, Lisztes Gergő, Mázló Máté Gyula, Molnár Imre, Nyika Benedek, Orosz Ádám, Orosz Erik, Papp Bence, Pinczés Balázs, Reszegi Máté, Rózsa Anett Éva, Rózsa Dominik János, Sápi Gábor, Stettler Máté, Sütő Sándor Norbert, Szabó Tamás Lajos, Szilágyi Dominik, Veress Gábor

12. c, informatikai ágazat, osztályfőnök: Rácz Csaba János

Agárdi Balázs Márk, Andrásik Norbert, Deutsch Krisztina, Fazakas Mózes Árpád, Gál Tamás, Gavallér Balázs Krisztián, Gyarmati Tamás, Halász Dávid, Hornyák Tamás, Kerekes Ádám Koppány, Kiss Bence Imre, Kovács Péter Ákos, Máté Csaba István, Molnár Tamás, Nagyenyedi László, Németh Antal, Orosz Bence, Polonkai Pál, Révész Róbert, Sárközi Dániel Lajos, Svélecz Péter, Szabó Csaba, Szabó Dániel József, Szabó Sándor, Szutor Dániel, Tóth Gergő, Török Róbert, Vágner Dániel, Varga János

12. d, gépészeti ágazat, osztályfőnök: Hodossiné Sugár Éva

Blascsák János, Bonyhádi Ákos, Bora Xavér József, Bőr Kevin, Deczki Gergely, Demeter Tamás, Diószegi Tamás, Faragó Róbert Tibor, Fekete Attila, Földi Benedek, Gajdán Bence, Gergely Nándor, Hacsi Ferenc, Hordozó János Benedek, Hudák Imre, Huszti János, Ihász Tamás, Illés Ádám, Jónás Zoltán, Kiss Levente, Kovács András, Kovács Dávid, Lovas Roland Richárd, Makkai István, Marozsán Gergő, Nagy Imre, Nagy Norbert, Nyitrai Martin, Orbán Ákos, Orosz Máté, Pethő Kristóf Tamás, Suarez Miguel Angel, Szalóki Balázs, Szőke András, Taskó Marcell

Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma

12. a, osztályfőnök: Garamvölgyiné Gábor Andrea

Becz Ádám, Besenyei Fruzsina, Borsó Zsolt Márk, Csuka Péter, Dagusztin Sándor, Faragó Dominika, Gólya Dániel, Hegedűs Sándor, Jenei Antal Norbert, Karácsony Judit, Karászi Attila, Karászi János, Kiss Petra, Kovács Krisztián, Lévai Péter Imre, Markos Zoltán Bence, Mikula Nikolett, Nemes Máté Ernő, Nyuzó Daniella, Ökrösi Henrietta Angéla, Szabó Mihály, Szalóki Anna Bella, Szénás Gábor, Szilágyi Balázs, Türk Márk, Ujvárossy Bence, Varga Antal Patrik, Villás Krisztián, Villás Levente

12. b, osztályfőnök: Dr. Szabóné Szalkai Enikő

Andirkó Máté Levente, Bartók Bence, Bartók Dániel, Csordás Kitti Dzsesszika, Fekete Sándor, Hajdu László, Hunyadi Zsolt, Ilyés Réka, Kállai Kristóf, Kiss Bence, Kiss László, Kovács Rebeka, Kun Levente Sándor, Lévai Petra Sára, Nagy Róbert, Nemes Andrea, Rácz Attila, Rahmani Mohammad Saleh, Sarkadi Balázs, Spolárics Katalin, Szabó Sándor, Szamosfalvi Attila, Szász Fanni, Székely Krisztina, Szitó Lajos Krisztián, Szőllősi Bence, Timbusz Bence, Tóth Márton, Varga Brigitta, Verő Ferenc

12. c, osztályfőnök: Demeterné Kozma Zsuzsanna

Budai Roland Zsolt, Csóré Tamás, Dajka László, Fényes Kristóf, Fülöp József Dávid, Hűse Lajos, Jeges Patrik László, Juhász Zoltán, Kerti Balázs, Kiss Ádám Ákos, Kiss János, Kiss Ramon Dániel, Kiss Richárd, Komor Zsolt, Majkó Eduárd Endre, Mészáros Balázs, Molnár Péter, Nagy Kristóf, Nagy Martin, Pór Benedek, Sinka Ádám, Szabó Roland, Szabó Tamás, Szatmári Sándor Szabolcs, Vajda Dávid

12. d, osztályfőnök: Ádám Mária

Babulák Dávid, Berki Ádám, Budai Bence Bertalan, Czentye Bence, Cserép Tibor, Ecsedi Mátyás, Fehér Lajos, Jurácsik Arnold, Kállai Lajos Máté, Kékesi Bence, Kiss Dániel, Kovács Attila, Lakatos Ádám, Papp Roland, Solymosi Jakab Dávid, Szabó Gergő, Szabó Tamás, Szanics Levente, Szilágyi Levente, Tinkó Levente, Tóth Ákos Levente, Tóth Antal Levente, Tóth István, Varga Róbert, Veres Gábor, Virágh Dániel, Zákány Gergő

Euro Baptista Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola

12.a, osztályfőnök: Hócza-Antal Erika

Baróthy Babett Kiara, Bereczki Attila, Berettyán Márton, Boldogh Marcell, Botrágyi Dávid Béla, Kazsuk Vivien, Kerékgyártó Dóra, Kürti Veronika Gizella, Lakatos Dóra, László Vivien, Madai Csilla, Maklaga Zsófia Anna, Molnár Martin, Muzsi Patrik, Nagy Roland, Őzse Anett, Pallagi Zsófia, Pfandler Ádám Dániel, Rostás Erik, Szabó Natália, Tóth Emese Klára, Vajna Vivien, Wehbe Arnold Assad, Zoltai Éva

12.b, osztályfőnök: Glatz Henrietta

Bari Zoltán, Bodnár Judit, Csontos Áron, Kovács Levente, Kozma Tímea, Kökényesi Petra, László Roland, Mester Norbert, Molnár Dzsenifer, Nagy Martin, Nótin Zsolt, Papp Gergő, Sándor Máté, Szabó Petra Zita, Szalai Andrea Vivien, Szilágyi Debóra Alexandra, Szilágyi Dorina Virág, Szitai Cintia Éva, Varga Gábor

12.d, osztályfőnök: Ráthonyi György

Andrási Beáta, Balog Enikő, Balogh Edina, Balogh József, Cucin Diána Franciska, Deák Viktor, Enyediné SzabóMargit, Gál Szabina, Gavallér Tamás, Homdromatidisz Barbara, Horváth Szabolcs, Juhász Márk, Katonáné Czibere Klára, Kis Csilla, Kiss Judit Ramóna, Koncz Ildikó, Major Richárd István, Mező Ibolya, Nagyné Turi Zsuzsa, Németh Anikó, Ökrösné Vida Mária, Pócsi Bea Rita, Rácz-Tóth Anikó, Sipos Árpád, Szatmári Zoltán, Szebenyi Éva, Szentesi András, Tóth József Imre, Tóth Krisztina Mária, Tóthné Balogh Andrea, Trefán Vivien, Varga Zsófia, Virágné Végh Ildikó, Závoczky Mónika

12.h, osztályfőnök: Ráthonyi György

Babits Bence, Bíró Dániel, Bodnár Norbert, Boruzs Bettina Barbara, Botos Szilvia Beáta, Csiszér Fanni Boglárka, Csuka Marcell László, Eszenyi Enikő, Fehér Alexandra Gitta, Horváth Klaudia, Kállai Ágnes, Kovács Szabolcs, Kozma Attila András, Lesku Patrik, Lisztik Ádám Kevin, Mizser Dominik Márk, Molnár Zoltán, Mozsár Dávid, Nagy Martina, Nagy Viktória, Nánási Roland, Orbán József, Popovics Renátó, Rácz Zsófi, Schuller Dániel Gyula, Szilágyi Evelin, Tályai Brigitta, Vadász Bianka Melinda, Varga Johanna, Virág Viktória Cintia, Zelenák Kitti


Fotó: Derencsényi István
Debrecen - A neveket a ballagáson elkészült fotókkal együtt a következő héten közöljük. Életük egyik legfontosabb állomásához érkeznek a napokban a Hajdú-Bihar megyei tanulók is: az érettségi előtt számos helyen rendeznek ballagási ünnepségeket. A búcsúzó diákok névsorát olvasóinkkal is megosztju...








hirdetés