“Reméljük, hogy szebb tavaszunk lesz, mert megérdemelnénk”

© Fotó: Pixabay
Hajdú-Bihar – Mutatjuk a megye II északi bajnokság 15. fordulójának mérkőzéseit, illetve az edzőket is megszólaltattuk. Vasárnap még két meccs várható.

Egyeki SBSE–Józsa SE 2–2 (1–0)

100 néző. Vezette: Muszka Z. (Puskás Z., Karasi M.)

Egyek: Domonkos B. – Czikora K., Lipták M. (Len Sz.), Zsólyomi D., Torma S., Farkas Cs., Csala R., Farkas Z., Szabó A. (Holovács N.), Farkas L., Újvári K. Edző: Farkas Zoltán.

Józsa: Goron B. – Ale M., Szilágyi I., Bazsó O., Papp R., Szabó M., Borbíró D., Kalina L. (Halicsku T.), Bucskó I., Zabiák P. (Jóvér J.), Brehószki B. Edző: Szabó László.

Gól: Farkas Z.(2), illetve Papp R., Kalina L. Jók: Szabó A., Farkas Z., illetve senki Ifi: 2–8.

Farkas Zoltán: Sajnos ma nagyon pontatlanok voltunk. Összességében úgy érzem reális a döntetlen, bár az utolsó tíz perc a miénk volt. Sajnos, ez az ötödik döntetlenünk volt és a negyvenedik gólt kaptuk, és ezért állunk ott, ahol. Elégedetlenek vagyunk a pozíciónkkal, de a télen mindent megteszünk, hogy erősebbek és jobbak legyünk. Ettől még szeretjük ezt a csapatot.

Szabó László: Az első félidőben a hazai csapat magabiztosan játszott. A második félidőben szervezetebben, jobb támadójátékkal átvettük a játék irányítását. Sajnos, a győzelemhez ez kevés volt. A nézők egy lendületes, jó iramú mérkőzést láttak. Jó pihenést mindenkinek!

Tiszacsegei VSE–Téglási VSE 2–4 (1–3)

50 néző. Vezette: Áncsán Gy. (Prezenszki M., Buka D.)

Tiszacsege: Baranyai Cs. (Kovács J.) – Nemes M., Gréz K., Nagy L. (Bay B.), Csernik J., Csurgó Á. (Borisz Sz.), Simon Z., Kunkli L. (Domán D.), Katona Cs., Rézműves G., Baja Zs. Edző: Lévai Albert.

Téglás: Csizmár K. – Móré B., Szabó G., Horváth P., Papp F., Hadházi R., Jánosik G. (Kovács Á.), Sigér S., Szőllősi L. (Kovács G.), Kecskés L., Kocsány Z. Edző: Nagy Imre.

Gól: Csurgó Á., Simon Z., illetve Horváth P., Sigér S., Szőllősi L., Kecskés L. Jók: Simon Z., Rézműves G., Baja Zs. Ifi: 6–0.

Lévai Albert: Reméljük, hogy szebb tavaszunk lesz, mert megérdemelnénk. A mai mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó vendégcsapat megnyerte a mérkőzést, amihez gratulálunk és további sok sikert kívánunk nekik. A megyei foci résztvevőinek, szurkolóinak jó pihenést és kellemes ünnepeket kívánok! Gratulálunk az ifi csapat újabb győzelméhez.