Nem tudtak gólt rúgni az újvárosiak

Balmazújváros/Budapest - A bajnok Budapest Honvéddal játszott felkészülési mérkőzést a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő szerdán Kispesten.

A meccs hősének az újvárosi kapus bizonyult, aki többször is hatalmasakat védett, egy ízben pedig büntetőt is hárított. A tizenegyesnél Danilo félmagas, jobbra tartó labdáját védte a hálóőr.

A másik oldalon Rudolf járt a legközelebb a gólszerzéshez, de Gróf védett.

Budapest Honvéd FC–Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0–0

Bozsik-stadion edzőpálya (zárt kapuk mögött), v: Bogár

Budapesti Honvéd FC: I. félidő: Gróf – Lovric, Heffler, Kosút, Kukoc – Kamber, Pölöskei, Holender, Banó-Szabó – Lanzafame, Danilo II. félidő: Gróf – Ikenne-King, Baráth, Kosút, Bobál – Lukács, Pölöskei, Gazdag, Herjeczki – Tömösvári, Kabangu. Vezetőedző: Supka Attila

Balmazújváros: Horváth – Habovda (Kónya, 61.), Rus (Póti, 61.), Tamás (Jagodics, 61.), Uzoma (Virág, 61.) – Vajda (Schmid, 61.), Batarelo (Sigér, 61.), Majszuradze (Haris, 61.), Zsiga (Erdei, 61.) – Shindagoridze (Kamarás, 61.), Rudolf (Rácz, 61.). Vezetőedző: Horváth Ferenc

A Kisvárda ellen vívott újabb felkészülési találkozót a Balmazújváros
Balmazújváros - Zárt kapuk mögött játszotta le szombaton délután az újvárosi edzőcentrumban a Kisvárda elleni felkészülési mérkőzését a Balmazújváros. A meccsen egyetlen gól eset, melyet az Újvároshoz télen visszatérő Kónya Márk jegyzett a 68. percben. Kondás Elemér alakulata nem tudott betalálni...

Állandó idősávot kap a magyar futball az M4 Sporton
Budapest - A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elkészítette az OTP Bank Liga 20-25. fordulójának pontos menetrendjét. Az M4 Sport fordulónként két-két mérkőzést közvetít élőben, a többi találkozó az m4sport.hu honlapon látható. A február 24-i, első tavaszi fordulóból a sportcsatorna a Videoton-Va...