Ballagó középiskolások Hajdú-Bihar megyében – 2. rész

Akt.:
A Mechwartban is ballagtak
A Mechwartban is ballagtak - © Fotó: HBN

DEBRECEN

KÖNNYŰIPARI SZAKKÉPZŐ ÉS SPECIÁLIS SZAKISKOLA

12. A
Balogh Richard, Becskereki András, Becskereki Mónika, Berényi Dóra, Botos Viktória, Csengeri Csilla, Dezső Felícia, Eszenyi Gergő, Gulyás Anikó, Hermeczi Mariann, Kiss Mária Izabella, Kovács Lajos, Kékesi Tamás, Pásztor
Andrea, Ruszin Krisztina, Szilágyi Viktória, Varga Dávid Lajos

PÉCHY MIHÁLY ÉPÍTŐIPARI SZAKKÖZÉPISKOLA

12. A
Osztályfőnök: Dr. Kurdicsné
Sebestyén Anna (volt osztályfőnök: Kozákné Felsőbényi Ágnes)
Bácsó Barna, Bakó Dániel, Balás Viktor, Dobi Róbert, Farkas Árpád, Fejes Bence, Gencsi Gyula, Halász Ádám, Jákób Nikolett, Józsa László, Kanczel Balázs, Kiss Brigitta, Kozák Enikő, Kozma Richárd, Madai Angelika, Megyeri Csanád, Mikula Marcell, Papp Nikolett, Pusztai Ákos, Schaff Bianka, Szabó Szabolcs, Szilágyi Kitti, Tóth Tamás, Vincze Ákos

12. B
Osztályfőnök: Tóth Erika
Balogh Krisztián Attila, Bana Krisztián Gergely, Biró Zoltán István, Boros Dávid Gergő, Csiha Dóra, Dán József,
Derzsi Balázs, Feró Gábor, Hegedűs Soma Kornél, Ilyés Imre, Kovács Alex, Kozáp Raimund Ede, Kunkli Imre István, Kunkli Judit, Mászlai Gábor, Móna Nikolett, Osváth Renáta, Papp Dávid, Papp Szabina, Pavalacs Renáta, Rékasi Lőrinc, Stumpf Jenő, Szabó Balázs, Szabó Gergő, Székely Bernadett, TóthGábor, Varga Anita Bettina, Zöld Dávid László

12. C
Osztályfőnök: Dr. Kovácsné
Magyar Mariann (volt osztályfőnök: Adamikné Tóth Éva)
Bandis Bence Dávid, Csiha Kristóf, Csiszér Tímea, Fekete Dávid, Gombos Zsolt, Gyöngy Róbert, Hőgye Armand,
Jámbor Zsanett, Jónás Sándor, Juhász Dávid József, Kiss Tamás, Lapostyán László Viktor, Maroda Péter, Palóczi
István, Pető Barbara, Rácz Dániel, Rácz János Richárd, Serdült Csaba, Szabó Dorottya, Szabó Erik, Szabó Márk, Szabó Tibor, Szatmári Richárd, Szőke János, Szűcs Attila, Takács Dorottya Julianna, Török Zoltán, Vajas Ferenc

12. D
Osztályfőnök: Orosz Ferenc
Árva Dániel, Bagosi Péter, Dremák Dániel, Esze Gábor, Farkas Bence, Gelu Tamás, Gergely István, Gyöngyösi
Zsigmond, Hadházi Dávid Zoltán, Harsányi Alex, Iklódi Lajos, Kathi Imre, Kiss Balázs László, Koncz József, Kovács
Dávid, Laczkó István, Makkai Ádám, Nagy László, Ötvös Sándor, Péter Attila, Stefán Richárd, Szabó András Máté, Szabó Péter, Szallai Tamás, Szücs Lajos Ádám, Szűcs Péter, Tátrai Péter, Ternyei Tamás

POVOLNY FERENC SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS SPECIÁLIS SZAKISKOLA

12.A szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Leppné Benke Ilona
Balogh Gergő, Balogh István, Dihen Kálmán, Gyügyei Róbert, Huszti Norbert, Olasz Árpád, Rózsahegyi István, Sas László, Serbán Mihály, Szabó Attila, Fényi Csaba, Józsa Roland Osszián, Kiss László, Lakatos József, Makai Ádám Zoltán, Pál Dávid, Szalóki Dávid

1/11. központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő
Osztályfőnökök: Kiss Gyöngyi, Varga Bernadett
Bakk József, Balogh Antal, Bárány László, Batta Csaba, Bétéri Lajos, Csétei Zoltán, Kiss Attila, Kovac Dávid, Ludmány Csaba, Majoros Gábor József, Mán Szabolcs, Mikáczó Gábor, Nagy András Tamás, Prek Szabolcs, Szabó Gergő, Szincsák Roland, Tanyi László, Tóth Norbert, Virág László, Zelenák Lajos

2/11. bútorasztalos
Osztályfőnök: Kiss Gergely Tamás
Albert Viktor, Balázs Gergő, Berényi Gyula, Csuti Viktor György, Farkas Tamás Márk, Federics Zsolt, Fejér Gábor Ferenc, Háló Sándor, Hegedűs Péter, Kathy Sándor, Kóka Gábor Krisztián, Kulisz Dávid, Nagy István, Oláh Krisztián Sándor, Péter Zoltán, Pethő Krisztián Gyula, Puskás Dániel, Szarvas Dávid, Tóth Sándor Tamás, Veres Zoltán Gábor

3/11. ács, állványozó
Osztályfőnök: Petrovics Mihály
Berényi Péter, Bodogán Tamás, Bőde Norbert, Kelemen Zsombor Nándor, Lukács Sándor, Nagy Gábor, Nagy László, Nagy Sándor, Pólyik Tamás, Szennyesi István, Telegdi Dávid Gábor, Váradi Róbert, Varga Norbert

4/11. festő, díszítő, mázoló és tapétázó
Osztályfőnök: Markovics Szandra
Balogh Krisztián Márió, Budai Richárd, Gábor József, Hudák Tamás Zoltán, Huszti Zoltán, Kiss Gyula József, Kiss József, Krasznavölgyi József, Kristóf Félix Géza, Lólé Lajos Márk, Rácz Tamás, Sipos Norbert, Vári
Mihály, Veres Gábor

5/11. kőműves
Osztályfőnökök: Kiss-Berecz Patrícia, Bodogánné Remete Anikó, Kozák László
Aranyosi Arnold, Balog József, Dankó Csaba, Hajdu Péter, Harangi István Mihály, Máté Gergő Viktor, Nagy Zoltán András, Németh János, Nyilas Tibor Tamás, Posta Zsolt, Telegdi József Artúr, Vámos Zsolt Imre, Vásárhelyi Béla, Vincze András Richárd, Zöld János

1/14. kőműves
Osztályfőnök: Magyar Attila
Laiter Zsolt, Nyitrai Ádám, Sőrés Sándor, Talpas Károly, Zsákai Csaba

2/14. bútorasztalos
Osztályfőnök: Sáfrány Zoltán
Bocz Tamás, Gavlucz János, Jónás Richárd, Kemecsei László, Komáromi András János, Madarász György, Ötvös Sándor, Vezendi Ádám

TELEGDI KATA SZAKISKOLA ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA

11/DE-N fodrász osztály
Osztályfőnök: Kerekes Nikolett
Aranyász Nikoletta, Dudás Regina, Nagy Zsombor Richárd, Rábai Nóra, Székely Nóra, Tar Dorina Petra, Tátorján Katalin Tünde

14/DF-N Gyakorló fodrász osztály
Osztályfőnök: Kovács András Attila
Ámon Bernadett, Gábor Zsuzsanna, Kabai Viktória, Papp Andrea, Petróczki Julia, Rácz Dóra, Ungvári Nikolett,
Varga János

14/DI-N irodai asszisztens osztály
Osztályfőnök: Deák-Ficzere Petra
Antal Angéla, Boda Henrietta, Budai Szabina, Czibere Bettina, Daróczi Bettina, Dobos Gréta, Dulacsi Renáta,
Fehér Brigitta, Gajdán Nikoletta, Gyügyei Erika, Jenei Viktória, Joó Kitti, Kathi Szabina, Takács Anett Nikolett,
Varga Fanni, Vincze Andrea, Volánszki Anita

14/DK-N gyakorló kozmetikus osztály
Osztályfőnök: Kovács András Attila
Banczalovszki Regina, Csanádi Edit Diána, Dobi Orsolya, Gajdán Diána, Gál Kincső Anna, Hajdu Alexandra Nikolett, Kántor Gabriella, Kovács Anikó Fanni, Láda Renáta Szandra, Nagy Boglárka Kincső, Nagy Tünde Krisztina, Orbán Judit, Orbán Tünde, Puskás Anna Fanni, Szabó Krisztina, Szathmári Emese Irén, Tar Eszter, Telegdi Krisztina, Tóth Anett, Tóth Fruzsina Beatrix, Vadon Nikolett

14/DY-N gyógy- és sportmasszőrosztály
Osztályfőnök: Fekete Csaba Györgyné
Árnyas Petra, Balogh Zsófia Sára, Balogh Nikolett, Balogh Csilla, Csétei Fanni Nikolett, Géricz Beatrix, Horváth Adrienn, Horváth Ilona, Illyés Tímea, Jarkó Nóra, Kacsándi Dorina Adél, Karikó Anita, Kelemen Zoltán, Löchli Hajnalka, Molnár Gergely Ákos, Nagy Tímea Katalin, Ötvös Dávid, Papp Flóra, Sinkó Richárd, Szoták Zsuzsanna, Szőllősi Odett, Veress Zsuzsanna, Zagyi Tímea, Zsippai Nikolett, Zudor Márk István

14/DV-N vám-, jövedéki- és termékdíj ügyintéző osztály
Osztályfőnök: Fedor Lászlóné
Bacsó Brigitta, Bíró Sándor, Bukta Balázs Zoltán, Czimmermann Nikolett, Csápenszki Brigitta, Erdei Anett, Galla
Roland, Gombos Bettina, Gyérmán Ágnes, Horváth Lilla, Jancsicska Fruzsina, Kiss Renáta, Lakatos József, Matyasovszki Dávid, Nacsa Katalin, Nagy Ákos, Nagy Réka, Nagy Renáta, Nagy Rózsa Enikő, Nagy Tímea, Németh László, Nyéki Ágnes, Renthál Ilona, Sári Zoltán Attila, Stefán István, Szabó Beatrix Erika, Szabó Dénes, Szabó Noémi, Törzsök Nóra, Uzonyi Edina, Vajna Attila, Veres Krisztián, Vona Orsolya

14/DW-E vám-, jövedéki- és termékdíj ügyintéző osztály
Osztályfőnök: Fedor Lászlóné
Fedor Marianna, Keczán Bernadett, Lengyelné Szabó Henrietta, Mázló Diána Julianna, Molnár Nikolett, Nagy Enikő Bernadett, Nagy Krisztián, Pénzesné Gyarmati Andrea, Pethőné Ludman Renáta Krisztina, Pongrácz Ildikó, Schutzbach László, Solymosi Márk, Szathmári Nikolett, Völgyi Rita, Zajdáczki Melinda

TÓTH ÁRPÁD GIMNÁZIUM

12. A
Osztályfőnök: Tóthné Schaff Andrea
Bessenyei Emese, Bódi Tibor, Buglyó Gréta, Horváth Marcell, Imre Vanda, Jónás Virág, Kecskés Gréta, Kiss Virág Lili, Krafcsik Dorina, Lovász Franciska, Márton Márk, Mátyás Botond, Mobarak Mariam Hisham, Molnár Anita, Móré Anett, Morh Bettina, Nagy Csilla Döniz, Pajkos Dorottya, Pál Anna, Papp Bence Zoltán, Prokaj Bálint, Püski Flóra Ágnes, Rácz Andrea, Szabó Dóra, Szabó Patrícia Gréta, Szabó Rebeka, Szendrei Fruzsina, Tar Balázs Alex, Tóth Roland, Túri Barbara, Vágner Marianna, Zajdó Nóra Anna

13. B
Osztályfőnök: Dr. Bakóné Tóth Zsuzsanna
Balázsi Edina, Balogh Barbara, Balogh Réka, Földi Zsófia, Gál Renáta, Hepp Balázs Miklós, Horváth Evelin, Kereki Edina, Lajos Erika, Mészáros Zsuzsanna, Muszka Klementina Rózsa, Nagy Lea Veronika, Nagy Nikolett, Offra Flóra, Pap Réka Zsófia, Pásku Enikő, Piroska Judit, Polgár József Bence, Szilágyi Vanessza, Szilágyi Zsófia, Szőke Georgina, Tar Dániel, Téglási Gergely János, Torzsa Petra Rebeka, Turzó Fruzsina, Tutor Eszter, Urbán Antal, Váradi Daniella

13.C
Osztályfőnök: Hotziné Pócsi Anikó
Árva Hédi, Bodnár Réka, Borics Fanni, Borók Orsolya, Csata Orsolya, Cseh Mercédesz, Deák Anna, Fenyős Fanni,
Füredi Dóra, Jenei Laura, Kállai Péter Gyula, Kiss György, Kiss László, Koch Dóra Kornélia, Kósa Lívia, Kovács Kitti Enikő, Kupás Zoltán, Lakner Zsófia Anna, Nagy Csaba Péter, Nagy Márta, Nagy Olívia Gréta, Oláh Barbara, Opre Réka, Orha Tímea, Orosz János, Szalontai Gyöngyi, Szilágyi Gábor, Szoboszlay Lilla Lili, Tóth Dávid, Varga Barbara

12.D
Osztályfőnök: Hotzi Tibor
Balla Dorottya, Bíró Bence, Bonczás Regina, Bordán Dorina Anita, Boros Adrienn, Bölcskei Dóra, Bulyáki Péter, Czuczi Tamás, Cservid Bettina, Demeter Laura, Éles Zsolt Barnabás, Fehér Gábor, Fekete Máté, Hajnal Vivien, Horváth Réka Fanni, Kárpáti Eszter, Katonai Béla Gellért, Kiss Renáta Noémi, Kovács Edina, Kovács Kristóf, Köveshegyi Dóra, Lupócz Adrienn Judit, Moldován Panna, Mórik Nelli Ada, Nagy Andrea Fruzsina, Nyerges Rebeka, Paládi Bernadett, Rekenyi Viktor, Sári Krisztián Attila, Sayed Ahmad Mohamed, Suba Eliza, Szabó István, Szabó Renáta, Szakács Zsolt, Szarka Zita Katalin, Szénás Gergő, Tóth Fruzsina

12. E
Osztályfőnök: Bordi István
Apagyi Antal, Asztalos Ákos, Bakó László, Barcza Ágnes Katalin, Bereczki Ádám Sándor, Bródi Máté Gábor, Czibere Zoltán Ádám, Deák Norbert, Fauszt András Ákos, Hornyák Péter, Horváth Tamás, Juhász Tamás, Kelemen Laura, Kiss János Máté, Lakatos Aletta, Nagy Norbert László, Oláh Levente, Orbán Ákos, Pataki Roland, Polito Balázs Árpád, Pólya Péter, Rosa Richárd Joo, Soltész Viktor, Szabó Csongor Sándor, Szabó Krisztina, Szakács István, Szatmári Roland, Száva Balázs, Szegedi Donát Ferenc, Tóth Ábel, Tóth Attila, Tóth Zsombor, Ujpál Viktor

12. G
Osztályfőnök: Dr. Kovács Gyula
Alekszejenkó Levente, Bajczura Erika Éva, Boros József Norbert, Darányi Bence, Egri Judit, Gáspár Bence, Gulyás Brigitta Edit, Hercz Richárd Sándor, Juhász Balázs, Katona Tamás, Lendvai Hunor, Lukács Levente, Macsi Patrik, Mustos Martin, Nagy Cintia, Pál Ádám, Polgár Márta, Polgár Péter, Radócz Balázs, Sándor Mátyás László, Seres Sándor, Szabó Dóra Babett, Szabó Máté, Szathmári Csaba Tamás, Szerencsi Zsolt Tibor, Szilágyi Bence, Szőllősi László, Tóth Dalma Laura, Tóth Viktória Ivett, Vajas Ádám, Zámbori Márk Jonatán

3. H
Osztályfőnök: Kiss Dorottya Erna
Balogh Alexandra, Bentan Kristóf, Bodnár Attila, Bodó Bettina, Brazlik Dóra Szimonetta, Csősz Ilona Erzsébet, Darabánt Mónika, Erdei Petra, Faragó Lóránt, Ferenczik Gergő Tamás, Házi Krisztina, Horváth Csaba, Ilyés Erika, Jóni Beatrix, Karsai Attila Zoltán, Kósa Nikolett, Lipécz Judit Babett, Major Alexandra, Mező Gergő, PatakiBianka Fanni, Pengő Dániel, Posta Lajos, Rózsás Jenifer Nóra, Rozsik Anikó, Schlagetter Viktória, Szilágyi Richárd, Szőllősi Gábor

12.IB
Osztályfőnök: Kovácsné Ilyés Ibolya
Béres Mátyás, Bernáth Anna Etelka, Duszin Dóra, Geszti Gyula Péter, Kane Szula, Kovács Dániel Kristóf, Máriás Fruzsina, Melcher Noémi, Rapcsák Ádám, Szilágyi Viktória, Teperics Márton

PÜSPÖKLADÁNY

KARACS FERENC GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, SZAKISKOLA ÉS KOLLÉGIUM

13.E angol nyelvi előkészítő osztály
Osztályfőnök: Tódor Györgyné
Barkóczi Ágnes, Biró Anikó, Borsos Sára, Cseke László, Czibi Viktória Eszter, Cziczás Péter, Darányi Fruzsina, Erdei Diána, Gyányi István, Győri Ágnes, Győri Ildikó, Horváth István, Juhász Dóra, Karacs Tímea, Kiss Bettina, Kun Gréta, Máté Tünde, Nagy Norbert, Nemes Henrietta, Pálmai Csaba, Pusztai Zsombor Péter, Rácz Ágnes, Rácz Nelli, Sass Róbert, Szabó Emese, Vadász Máté Ferenc, Váradi Anett


Ballagó középiskolások Hajdú-Bihar megyében – 1. rész
Hajdú-Bihar – Maguk mögött hagyták a középiskolák padjait a megye végzősei is, a ballagó osztályok névsorát alább nézhetik meg.








hirdetés