Ballagó középiskolások Hajdú-Bihar megyében – 1. rész

Akt.:
Ballagás a Bethlenben
Ballagás a Bethlenben - © Fotó: Molnár Péter
Hajdú-Bihar – Maguk mögött hagyták a középiskolák padjait a megye végzősei is, a ballagó osztályok névsorát alább nézhetik meg.

A megyei ballagók névsora

Berettyóújfalu

Bessenyei György Szakközépiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Arany János Kollégium

12.A -informatika – oktatás szakmacsoport

Osztályfőnök: Pelbártné Zöld Klára

Borsos Dóra Lilla, Felhősi Fruzsina, Fige Gergő, Fülöp Fruzsina Fanni, Hegyes Orsolya, Husi Roland László, Kótai Ágnes, Matolcsi Máté, Nagy Bence, Nagy Zsolt, Papp Bettina, Pércsi Zoltán, Sápi Dóra, Verő Krisztina, Zagyva Xénia Tünde

12.F -Rendvédelem – Vendéglátás-idegenforgalom szakmacsoport

Osztályfőnök: Nemes Anikó

Ajtai Alex, Bacsa Nóra, Barabás Károly, Bazsó Szilvia, Bőr Márk, Csébi Róbert Máriusz, Fehér Ibolya, Horváth Imre, Karalyos Lajos, Kipe Réka Natália, Lakatos Kitti Enikő, Lukács Dorina, Lukács Ivett, Madarasi Nikolett, Magyari Balázs Bertalan, Nagy Attila, Nagy Mária, Nagy Sándor, Soltész Krisztina, Somogyi Alexandra, Szabó Ibolya, Szabó László, Szabó Norbert, Tóth József, Ujhelyi Nikolett, Veres Zsuzsa, Viski Boglárka

12.G – Rendvédelem szakmacsoport

Osztályfőnök: Gácsi József

Apagyi Róbert, Balog Rebeka, Bíró Tamás, Bói Zsolt János, Csébi János, Cseke László , Csóka Márk, Erdei Lilla, Erdei Richárd, Farkas Markó, Jámbor Alex, Kálló Gyula, Kelemen István, Kocsis Ádám, Lukács Zoltán, Szabó Róbert, Szántó János, Szilágyi Attila, Szoboszlai László, Szücs Károly, Ursz Máté, Vinrád Evelin, Zámbó Albert, Zubó Balázs

Debrecen

Abgiél Többcélú Intézmény

13.H

Osztályfőnök: Gratkovszki Katalin
Boda Márton, Erdős Ildikó, Kékesi Zsófia, Komáromi Cyntia, Laczkó Attila, Linszter Dóri, Nagy Regina, Posta Andrea, Pribék Dominika, Sándor Ildikó, Seres Nikolett, Szász János, Száva Fanni, Tóth Klaudia, Tóth Péter, Vámos László, Varga Debóra

Debreceni Ady Endre Gimnázium

12.A

Osztályfőnök: Borsi Erzsébet

Al-Muhanna Walid, Berényi Zsófia, Berki Boglárka, Csiki Boglárka, Daku Anita, Dobi Gergő, Farkasinszky Ákos, Fazekas Ferenc, Gyarmati Panna, Kmeczkó Sára, Kónya Viktória, Kovács Tamás, Köteles Luca, Kulcsár István, Leskó Boglárka Kitti, Lugosi Borbála, Marázi Zsombor, Péteri Vanda, Sági Márk, Sas Gergely, Szmolka Tamás, Tóth Ákos, Tóth Krisztina, Török Enikő, Uray Marietta, Vajas Dóra, Veszprémy Zoltán, Vizsnyai Anna, Vonház Dávid Péter, Yaski Anett

13.B

Osztályfőnök: Purda Katalin

Asztalos Éva, Bulátkó Ádám, Csorba Dávid, Csörgő Viktória, Dalmi Hajnalka, Domokos Fanni, Egey András, Fehér Adrienn, Fodor András, Fricz Renáta, Galvácsy Gábor, Győrfi Renáta, Hegedűs Dóra, Herceg Evelin, Izsoó Kolos, Károlyfi Cintia, Kertész Anna, Kupás Péter Zoltán, Lakatos Vivien, Lehel Frigyes, Molnár Anna, Orémusz Tamás, Pércsi Béla, Pesti Anna, Pongor Adrienn, Pósán Brigitta, Reményi Gabriella, Rotyis Márk László, Sóvágó Máté, Szabó Krisztina Vivien, Szabó Zsófia Petra, Szabó Zsolt, Szilárd Dávid, Talits Petra, Tarr Zsófia, Tóth Gergő, Tóthfalusi Kitti, Török Edina, Vadász Eszter, Varga Enikő

13.C

Osztályfőnök: Sebestyén Béla

Antal Lívia, Bak Katalin, Balogh Zsuzsa Mária, Buglyó Attila, Czibere Christopher, Deák Laura, Endrész Boglárka Nóra, Gál Diána, Hegedűs Márk, Hüse Tímea, Ioannou Viktória, Jámbor Anna Kinga, Katona Dóra Zsuzsanna, Kiss Dorottya, Kováts Zsófi, Kuik Renáta, Lázár Gáspár, Lécz Tamás, Lévai Krisztina, Pataki Gréta, Szabó Gergő, Szabó Mátyás, Szentmiklósi Ágnes, Szerencsi Attila, Szűcs Norbert, Tamás Marcell, Tanka Ákos Zoltán, Tóth Csilla, Varga Sára, Vatai Eszter, Vezendi Evelin, Vörös Flórián, Zsadányi Fruzsina

13.D

Osztályfőnök: Dr. Debreczeniné Nagypál Katalin

Andráska Nikolett, Budai Levente, Csarkó Bettina, Csatári Viktor, Ecsedi Petra, Földes Fruzsina Teodóra, Földesi Lívia, Gyulai-Zékány István, Hodosi Tamara, Jantyik Hanna Margarita, Káplár Ágnes, Kotormán Ábel, Kovács Tímea, Péter Nikoletta Dóra, Ladányi Laura Zsuzsanna, Magyar Gabriella Ágota, Márkus Luca, Mátyus Sándor Csaba, Mizi Marietta Lilla, Pálóczi Bence, Sárossy-Tóth Boglárka Anna, Sütő Zsófia, Szabó Bernadett, Szabó Máté János, Székelyhídi Tímea Beatrix, Teremi Sára, Timári Lotti Tamara, Vadászi Tamara

Debreceni Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola

12.B

Osztályfőnök: Dobrossyné Lakatos Éva

Andicsku Orsolya, Béke Zsófia, Biró Orsolya, Budai Zsófia, Dobrán Dóra, Fodor Diána, Gál Roxána, Jakab István János, Jancsek Dóra, Kacsó Hajnalka Krisztina, Kelemen István, Kiss Viktória Ilona, Kovács Renáta, Krekk Patrik, Lévai Ádám, Lovas Alexandra, Lovas Enikő, Magyar Melinda Barbara, Matkó Amarilla Szidónia, Mátravölgyi Dóra, Nagy Péter Zsombor, Papp Stefánia Lilla, Papp Zsuzsanna, Polgár Ágota, Rásó Fanni, Sikora Laura, Simon Zsanett, Somogyi Ágnes, Suhaj Szimonetta, Szabó Attila, Szabó Kamilla, Tasi Rebeka, Tokai Ramóna, Tóth Adrienn, Urbán Beáta, Vékony Fanni, Zahonyai Zsuzsanna

12.C

Osztályfőnök: Dr. Dávidné Csík Andrea

Akai Attila, András Anett, Bárány Bianka, Baranyai Zsuzsanna, Barsy Anita, Bucsai Beatrix Zsófia, Füzesi Csilla, Gál Miklós, Gólya Rita, Halmai Pálma, Kiss Alexandra, Kiss Angelika, Kun Mária Dóra, Mátyás Adrienn Laura, Muri Amanda, Nádasdi Nelli, Nagy Anett, Nagy Babett, Nagy Gréta, Orbán Viktória, Paliuc Janette Bianka, Rózsa Rita, Sáreczki Andrea, Simon Anita, Szegedi Boglárka, Szilágyi Ákos Bence, Szilágyi Daniella, Szilágyi Márk, Szilágyi Orsolya, Szőllősi Péter, Szunai Tünde, Takács Tímea Boglárka, Tardi Ottília Ilona, Tokaji Zsanett, Tóth Anikó, Tóth Anita, Tóth Olívia

12.D

Osztályfőnök: Bihari Imréné

Emelt matematika
Budai Gréta, Cosma Szilvia, Csarnai Fanni, Erdődi Nikolett, Gyökös Beatrix, Kardos Nikolett, Kecskés László Gábor, Koszta Márk, Lucik Barna, Molnár Tímea, Nagy Réka, Oláh Zsuzsa, Olajos Dóra, Papp Szabolcs, Salamon Vanda, Szabó Bence Ákos, Szatmári Petra

Német nyelv
Berna Viktória Mercédesz, Bodnár Vanessza, Dobi Nóra, Együd Laura, Hajdu Regina, Halász Lajos, Kórász Henrietta, Lamos Viktória, Murguly Nikolett, Rácz Bettina, Salánki Sára, Sopronyi Dóra, Suba Edina, Széll Mariann, Szilágyi Lili Blanka, Terdik Éva, Vancsik Fruzsina, Varga Benjámin, Vilmányi Renáta

13.A

Osztályfőnök: Szőke Tamás

Bodnár Zsófia, Czakó Fruzsina, Czine Renáta Erzsébet, Csizmadia Márta, Dürgő György, Fodor Ágnes, Földesi Luca, Földi Fruzsina Anna, Hagyó Anita Fruzsina, Halász Henriett Kinga, Juhász Bence, Kabai Dóra, Kerékgyártó Péter, Kreinekker Máté, Litauszki Dániel Mihály, Mázló Bettina, Mendler Attila Dániel, Mező Beatrix, Mogyorós Kinga, Molnár József, Nagy Ivett, Nagy János, Nagy Nikoletta, Nusser Natália Zsuzsanna, Papp Zsolt, Pintye Bettina, Pusztai Péter Róbert, Raus Dóra, Sütő Dávid, Szabó Bianka Berta, Szolár Szabina Blanka, Szögyényi Mónika Titanilla, Szűcs Éva, Tóth Evelin, Varga Katalin, Varga Vivien

Debreceni Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola Móricz Zsigmond Tagintézménye

12.A

Osztályfőnök: Gesztelyi Nagy Judit

Andrási Alexandra, Czeglédi Mercédesz Szabina, Deli Anikó Nikolett, Fábián Viktória, Gulyás Nikoletta Lilla, Homovics Tekla, Jónás Bence Zsolt, Karádi Cintia Angéla, Kondor Irén, Kovács Dóra, Kovács Vivien, Kulcsár Sándor, Monori Anita, Nagy Csilla, Nagy Krisztina, Orbán Krisztina, Rezes Ágnes, Szilágyi Zsuzsanna Edina, Tárkányi Zsófia Éva, Tóth Renáta

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma

12.C

Osztályfőnök: Új Imre Attila

Antal Sára, Aranyász Rebeka, Biri Tímea, Csontos Tamás, Fazekas Anna, Fehérvári Gergő, Féki Zsuzsanna, Garamvölgyi Ádám, Gönczi Annamária, Gyöngyösi Norbert, György-Fazakas Fanni, Hajdú Imre, Káplár Barbara, Kerekes Regina, Koroknai Petra, Kovács Viktória, Kósa Anna, Kujbus Marcell, Liszkai Péter, Major Alíz, Matkó Nikolett, Mátrai Erika, Nagy Fruzsina, Nemes Anna, Nemes Barbara, Papp Eszter, Silye Dóra, Számadó Anna, Sziráczki Martin, Tippan Elizabet, Tóth Orsolya, Varga Dóra, Varga Tamás

Debreceni Irinyi János Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola

12.A Gimnázium

Osztályfőnök: Tibayné Fenyvesi Aranka

Közoktatási típusú sportiskola
Bartyik Roland, Béke Ferenc Máté, Csala Richárd, Deák Dávid, Gulácsi Nikolett, Hamar Gergő, Heim Richárd, Juhász Csaba, Kobezda Sándor, Kovács Máté, Kovács Tamás, Kundrák Gergő, Madarász Kristóf Attila, Pálóczi Zoltán Márk, Rezes Anett, Székely István, Tóth Gergő Sándor

12.B Gimnázium

Osztályfőnök: Szűcs Mariann

Emelt szintű testnevelés
Balogh Dávid, Barna Dóra, Berényi Roland, Biró Adrienn, Gyimesi Ádám, Győri Árpád, Imre Richárd, Juhász Ágota, Kiss Fruzsina, Kocsis Gábor Péter, Lakatos Fanni, Mester Norbert, Oszlár Dóra, Sándor Renátó Csaba, Szladek Máté Tamás, Szőke Sándor József, Szűcs Tamás Károly, Tóth Antal, Tóth Péter

12.D Szakközépiskola

Osztályfőnök: Abariné Legény Anita

Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció
Balogh Veronika Valéria, Bodó Enikő, Borics Barbara, Dalanics Dzsenifer, Dankó Bianka, Dobos Zsófia, Dobrán Péter, Fekete László, Galla Márta, Gere Attila, Girdán Kitti, Gomba Szabolcs Konstantin, Göndör Angelika, Gyöngyösi Milán, Havrilla Alexandra, Ilyés Dániel, Kárándi Barbara Dóra, Kötélverő Réka, Lakatos Roland, Maklaga Erzsébet, Mihályi Vivien, Nagy Petra, Pánya Sándor Norbert, Peles Julianna Rita, Ratalics Brigitta Szilvia, Szabó Kitti, Szoták Tímea, Tanka Demeter, Tanka Lőrinc, Tar Fruzsina Renáta, Török Tamás, Tuef Nikolett, Vámos Xénia Lilla

13.C Szakközépiskola

magyar–német két tanítási nyelvű

Osztályfőnök: Huli Andrea

Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció
Balogh Petra, Czibere István, Fábián Tímea, Fagyal Mária, Harasztosi Gréta, Mezei Eliza, Nagy Kinga, Oláh Katalin Zsófia, Sulyok Nikolett

Vendéglátás-idegenforgalom
Agárdi Sarolta, Felföldi Renáta, Hüse Benjámin, Kádas Klaudia, Kiss Kinga, Radványi Kristóf Bálint, Rácz Julianna, Tóth Annamária, Tőzsér Rita Zsuzsa

SH3/11. Szakképzés

Osztályfőnök: Lukács Antal

Pék
Gombos Tamás, Holló József Béla, Horváth Emese, Horváth Gergő Ádám, Horváth Tímea, Horváth Viktória Anita, Kis Andrea Henrietta, Kovács Henrietta, Nagy Dávid, Rosenfeld Tihamér, Sipos István, Sólyom Ildikó Bernadett, Tóth Ádám, Török Péter

Húsipari termékgyártó
Csecsődi Imre, Gyöngyösi András Richárd, Hadnagy Szabolcs, Hutóczki Ferenc, Kapitány András Richard, Katona Gergő, Kunkli Péter, Mezei Sándor, Mózes Tibor, Nagy Ádám, Nagy Ákos, Szöllősi István

Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola

12.A

Osztályfőnök: Himics Ágnes

Bálint Csaba, Berkes Mónika, Borók József, Dalmadi Dóra, Erdődi Dániel, Gál Richárd, Janka Eszter, Kenderesi Krisztián, Korpai Andrea, Kupás Roland, Lőrinczi Viktória, Papp Nikoletta, Pintér Klaudia, Pongrácz Ibolya, Rácz Enikő, Rácz Zsuzsanna, Rózsa Dávid, Somogyi Mercédesz, Szabó Dániel, Tiba Fruzsina, Tolvaj János, Ungvári Mariann

12.B – Kereskedelem – marketing

Osztályfőnök: Heizer Györgyné

Bazsó Anikó, Borbély Tímea, Bőr Ibolya, Bújdosó Krisztina, Csomós Dóra, Elek Judit, Haller Nikolett, Haller Szabina, Ignáth Tímea Kitti, Kovács Ádám, Marázi Csaba Zsolt, Muri Evelin, Nagy Rita, Pócsi Alexandra, Szolnoki Csilla, Szoták Alexandra, Tóth Endre, Tóth Enikő, Török Norbert, Tőkés Szimonett, Várdai Barbara

Könnyűipari Szakképző és Speciális Szakiskola

12.A

Osztályfőnök:

Balogh Richard, Becskereki András, Becskereki Mónika, Berényi Dóra, Botos Viktória, Csengeri Csilla, Dezső Felícia,
Eszenyi Gergő, Gulyás Anikó, Hermeczi Mariann, Kiss Mária Izabella, Kovács Lajos, Kékesi Tamás, Pásztor Andrea, Ruszin Krisztina, Szilágyi Viktória, Varga Dávid Lajos

Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola

12.B – informatikai szakmacsoport

Osztályfőnök: Pap Judit

Bajka Péter, Bátori Hunor, Diószegi János, Domokos János, Félegyházi Dávid, Földesi Norbert, Földesi Tamás, Gál Norbert, Gercsák Áron, Hajdú István, Hegedűs Levente, Herczeg Bence, Homen Dániel, Kálucz Sándor, Kánya Tamás, Kazai Sándor Zsolt, Kis Norbert, Kiss Ákos, Kiss Gergő Ferenc, Kiss Judit, Kovács Ákos Lajos, Marjai Péter, Motkó Gábor, Nagy Dániel, Nyakacska Dávid, Oláh Zoltán, Ölveti Lajos Attila, Rogoz György, Szabó Dániel, Szegedi Attila, Szilágyi Richárd, Takács Gergő Dávid, Uri Csaba Alex, Vágó Dániel, Zsiros Dávid

12.C – informatikai szakmacsoport

Osztályfőnök: Madarassy Mónika Éva

Arany Norbert, Barna Vilmos, Berecz Gábor, Czifra János, Demeter Dávid, Faragó Tamás, Fekete Tibor, Gecsó Csaba, Harangi Lajos, Kabály Dávid, Kiss Benjámin, Kovács Balázs, László Tamás, Létai Zoltán, Mag Tamás, Molnár Arnold, Molnár Károly, Nagy Gyula Roland, Nagy Róbert, Pál Márk János, Papp Jácint, Piros Sándor, Radnai Dániel, Román Ákos István, Sipos János, Szabó Márton, Szűcs Roland, Tóth Sándor Zsolt, Zagyva István, Zelenák Gábor, Zöld Róbert

12.D – gépészeti szakmacsoport

Osztályfőnök: Nagy Viktor

Andirkó Tibor, Balk Sándor, Balogh Ádám, Barna Máté László, Bartha Ákos László, Csabai Róbert, Fábián Sebestyén László, Fekete Dávid, Gyarmati Kristóf Rudolf, Haramura Kristóf Martin, Kállai János, Macz István, Magyar Bertold, Markovics László, Mázló Dávid László, Molnár Viktor, Nagy Gábor, Neisz Dávid, Orosz András, Pekk Gergő, Puzsár Kristóf, Rácz Dávid, Radócz István, Sarkadi Péter, Seres Norbert, Szabó Dániel, Szántó András, Szekér István, Tani Péter, Török Roland Levente, Uzonyi Antal, Varga Péter Dániel, Veress Áron

13.N – német két tanítási nyelvű gépészeti szakmacsoport

Osztályfőnök: Gerédné Bereczky Szilvia

Barta Ákos, Csótó Dániel, Décsei Roland, Guti Norbert János, Haklik Gergő Tibor, Henye Péter, Hüse Csaba, Iván László, Juhász Máté, Kaskötő Dávid, Kiss László Viktor, Lukács Tibor, Molnár Dávid, Molnár Gergő, Nagy Gergely Tamás, Nagy Zoltán, Sólyom Gábor, Szabados János Alex, Szabó Balázs, Szabó Bence, Szabó Gábor, Szabó Zsolt, Szalóki Bence Lajos, Szilágyi Norbert Richárd, Szilvássy Zoltán, Tóth Bence, Vincze Lajos

Péchy Mihály Építőipari Szakközépiskola

12. A

Osztályfőnök: Dr. Kurdicsné Sebestyén Anna

volt osztályfőnök: Kozákné Felsőbényi Ágnes

Bácsó Barna, Bakó Dániel, Balás Viktor, Dobi Róbert, Farkas Árpád, Fejes Bence, Gencsi Gyula, Halász Ádám, Jákób Nikolett, Józsa László, Kanczel Balázs, Kiss Brigitta, Kozák Enikő, Kozma Richárd, Madai Angelika, Megyeri Csanád,
Mikula Marcell, Papp Nikolett, Pusztai Ákos, Schaff Bianka, Szabó Szabolcs, Szilágyi Kitti, Tóth Tamás, Vincze Ákos

12. B

Osztályfőnök: Tóth Erika

Balogh Krisztián Attila, Bana Krisztián Gergely, Biró Zoltán István, Boros Dávid Gergő, Csiha Dóra, Dán József, Derzsi Balázs, Feró Gábor, Hegedűs Soma Kornél, Ilyés Imre, Kovács Alex, Kozáp Raimund Ede, Kunkli Imre István, Kunkli Judit, Mászlai Gábor, Móna Nikolett, Osváth Renáta, Papp Dávid, Papp Szabina, Pavalacs Renáta, Rékasi Lőrinc, Stumpf Jenő, Szabó Balázs, Szabó Gergő, Székely Bernadett, Tóth Gábor, Varga Anita Bettina, Zöld Dávid László

12. C

Osztályfőnök: Dr. Kovácsné Magyar Mariann

volt osztályfőnök: Adamikné Tóth Éva

Bandis Bence Dávid, Csiha Kristóf, Csiszér Tímea, Fekete Dávid, Gombos Zsolt, Gyöngy Róbert, Hőgye Armand, Jámbor Zsanett, Jónás Sándor, Juhász Dávid József, Kiss Tamás, Lapostyán László Viktor, Maroda Péter, Palóczi István, Pető Barbara, Rácz Dániel, Rácz János Richárd, Serdült Csaba, Szabó Dorottya, Szabó Erik, Szabó Márk, Szabó Tibor, Szatmári Richárd, Szőke János, Szűcs Attila, Takács Dorottya Julianna, Török Zoltán, Vajas Ferenc

12. D

Osztályfőnök: Orosz Ferenc

Árva Dániel, Bagosi Péter, Dremák Dániel, Esze Gábor, Farkas Bence, Gelu Tamás, Gergely István, Gyöngyösi Zsigmond,
Hadházi Dávid Zoltán, Harsányi Alex, Iklódi Lajos, Kathi Imre, Kiss Balázs László, Koncz József, Kovács Dávid,
Laczkó István, Makkai Ádám, Nagy László, Ötvös Sándor, Péter Attila, Stefán Richárd, Szabó András Máté, Szabó Péter, Szallai Tamás, Szücs Lajos Ádám, Szűcs Péter, Tátrai Péter, Ternyei Tamás

Povolny Ferenc Szakképző Iskola és Speciális Szakiskola

12.A szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Leppné Benke Ilona

Balogh Gergő, Balogh István, Dihen Kálmán, Gyügyei Róbert, Huszti Norbert, Olasz Árpád, Rózsahegyi István, Sas László, Serbán Mihály, Szabó Attila, Fényi Csaba, Józsa Roland Osszián, Kiss László, Lakatos József, Makai Ádám Zoltán, Pál Dávid, Szalóki Dávid

1/11. Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő

Osztályfőnökök: Kiss Gyöngyi, Varga Bernadett

Bakk József, Balogh Antal, Bárány László, Batta Csaba, Bétéri Lajos, Csétei Zoltán, Kiss Attila, Kovac Dávid, Ludmány Csaba, Majoros Gábor József, Mán Szabolcs, Mikáczó Gábor, Nagy András Tamás, Prek Szabolcs, Szabó Gergő, Szincsák Roland, Tanyi László, Tóth Norbert, Virág László, Zelenák Lajos

2/11. Bútorasztalos

Osztályfőnök: Kiss Gergely Tamás

Albert Viktor, Balázs Gergő, Berényi Gyula, Csuti Viktor György, Farkas Tamás Márk, Federics Zsolt, Fejér Gábor Ferenc, Háló Sándor, Hegedűs Péter, Kathy Sándor, Kóka Gábor Krisztián, Kulisz Dávid, Nagy István, Oláh Krisztián Sándor, Péter Zoltán, Pethő Krisztián Gyula, Puskás Dániel, Szarvas Dávid, Tóth Sándor Tamás, Veres Zoltán Gábor

3/11. Ács, állványozó

Osztályfőnök: Petrovics Mihály

Berényi Péter, Bodogán Tamás, Bőde Norbert, Kelemen Zsombor Nándor, Lukács Sándor, Nagy Gábor, Nagy László, Nagy Sándor, Pólyik Tamás, Szennyesi István, Telegdi Dávid Gábor, Váradi Róbert, Varga Norbert

4/11. Festő, díszítő, mázoló és tapétázó

Osztályfőnök: Markovics Szandra

Balogh Krisztián Márió, Budai Richárd, Gábor József, Hudák Tamás Zoltán, Huszti Zoltán, Kiss Gyula József, Kiss József, Krasznavölgyi József, Kristóf Félix Géza, Lólé Lajos Márk, Rácz Tamás, Sipos Norbert, Vári Mihály, Veres Gábor

5/11. Kőműves

Osztályfőnökök: Kiss-Berecz Patrícia, Bodogánné Remete Anikó, Kozák László

Aranyosi Arnold, Balog József, Dankó Csaba, Hajdu Péter, Harangi István Mihály, Máté Gergő Viktor, Nagy Zoltán András, Németh János, Nyilas Tibor Tamás, Posta Zsolt, Telegdi József Artúr, Vámos Zsolt Imre, Vásárhelyi Béla, Vincze András Richárd, Zöld János

1/14. Kőműves

Osztályfőnök: Magyar Attila

Laiter Zsolt, Nyitrai Ádám, Sőrés Sándor, Talpas Károly, Zsákai Csaba

2/14. Bútorasztalos

Osztályfőnök: Sáfrány Zoltán

Bocz Tamás, Gavlucz János, Jónás Richárd, Kemecsei László, Komáromi András János, Madarász György, Ötvös Sándor, Vezendi Ádám

Telegdi Kata Szakiskola és Szakközépiskola

11/DE-N Fodrász osztály

Osztályfőnök: Kerekes Nikolett

Aranyász Nikoletta, Dudás Regina, Nagy Zsombor Richárd, Rábai Nóra, Székely Nóra, Tar Dorina Petra, Tátorján Katalin Tünde

14/DF-N Gyakorló fodrász osztály

Osztályfőnök: Kovács András Attila

Ámon Bernadett, Gábor Zsuzsanna, Kabai Viktória, Papp Andrea, Petróczki Julia, Rácz Dóra, Ungvári Nikolett, Varga János

14/DI-N Irodai asszisztens osztály

Osztályfőnök: Deák-Ficzere Petra

Antal Angéla, Boda Henrietta, Budai Szabina, Czibere Bettina, Daróczi Bettina, Dobos Gréta, Dulacsi Renáta, Fehér Brigitta, Gajdán Nikoletta, Gyügyei Erika, Jenei Viktória, Joó Kitti, Kathi Szabina, Takács Anett Nikolett, Varga Fanni, Vincze Andrea, Volánszki Anita

14/DK-N Gyakorló kozmetikus osztály

Osztályfőnök: Kovács András Attila

Banczalovszki Regina, Csanádi Edit Diána, Dobi Orsolya, Gajdán Diána, Gál Kincső Anna, Hajdu Alexandra Nikolett, Kántor Gabriella, Kovács Anikó Fanni, Láda Renáta Szandra, Nagy Boglárka Kincső, Nagy Tünde Krisztina, Orbán Judit, Orbán Tünde, Puskás Anna Fanni, Szabó Krisztina, Szathmári Emese Irén, Tar Eszter, Telegdi Krisztina, Tóth Anett, Tóth Fruzsina Beatrix, Vadon Nikolett

14/DY-N Gyógy- és sportmasszőr osztály

Osztályfőnök: Fekete Csaba Györgyné

Árnyas Petra, Balogh Zsófia Sára, Balogh Nikolett, Balogh Csilla, Csétei Fanni Nikolett, Géricz Beatrix, Horváth Adrienn, Horváth Ilona, Illyés Tímea, Jarkó Nóra, Kacsándi Dorina Adél, Karikó Anita, Kelemen Zoltán, Löchli Hajnalka, Molnár Gergely Ákos, Nagy Tímea Katalin, Ötvös Dávid, Papp Flóra, Sinkó Richárd, Szoták Zsuzsanna, Szőllősi Odett, Veress Zsuzsanna, Zagyi Tímea, Zsippai Nikolett, Zudor Márk István

14/DV-N Vám-, jövedéki- és termékdíj ügyintéző osztály

Osztályfőnök: Fedor Lászlóné

Bacsó Brigitta, Bíró Sándor, Bukta Balázs Zoltán, Czimmermann Nikolett, Csápenszki Brigitta, Erdei Anett, Galla Roland, Gombos Bettina, Gyérmán Ágnes, Horváth Lilla, Jancsicska Fruzsina, Kiss Renáta, Lakatos József, Matyasovszki Dávid, Nacsa Katalin, Nagy Ákos, Nagy Réka, Nagy Renáta, Nagy Rózsa Enikő, Nagy Tímea, Németh László, Nyéki Ágnes, Renthál Ilona, Sári Zoltán Attila, Stefán István, Szabó Beatrix Erika, Szabó Dénes, Szabó Noémi, Törzsök Nóra, Uzonyi Edina, Vajna Attila, Veres Krisztián, Vona Orsolya

14/DW-E Vám-, jövedéki- és termékdíj ügyintéző osztály

Osztályfőnök: Fedor Lászlóné

Fedor Marianna, Keczán Bernadett, Lengyelné Szabó Henrietta, Mázló Diána Julianna, Molnár Nikolett, Nagy Enikő Bernadett, Nagy Krisztián, Pénzesné Gyarmati Andrea, Pethőné Ludman Renáta Krisztina, Pongrácz Ildikó, Schutzbach László, Solymosi Márk, Szathmári Nikolett, Völgyi Rita, Zajdáczki Melinda

Tóth Árpád Gimnázium

12.A

Osztályfőnök: Tóthné Schaff Andrea

Bessenyei Emese, Bódi Tibor, Buglyó Gréta, Horváth Marcell, Imre Vanda, Jónás Virág, Kecskés Gréta, Kiss Virág Lili, Krafcsik Dorina, Lovász Franciska, Márton Márk, Mátyás Botond, Mobarak Mariam Hisham, Molnár Anita, Móré Anett, Morh Bettina, Nagy Csilla Döniz, Pajkos Dorottya, Pál Anna, Papp Bence Zoltán, Prokaj Bálint, Püski Flóra Ágnes, Rácz Andrea, Szabó Dóra, Szabó Patrícia Gréta, Szabó Rebeka, Szendrei Fruzsina, Tar Balázs Alex, Tóth Roland, Túri Barbara, Vágner Marianna, Zajdó Nóra Anna

13.B

Osztályfőnök: Dr. Bakóné Tóth Zsuzsanna

Balázsi Edina, Balogh Barbara, Balogh Réka, Földi Zsófia, Gál Renáta, Hepp Balázs Miklós, Horváth Evelin, Kereki Edina, Lajos Erika, Mészáros Zsuzsanna, Muszka Klementina Rózsa, Nagy Lea Veronika, Nagy Nikolett, Offra Flóra, Pap Réka Zsófia, Pásku Enikő, Piroska Judit, Polgár József Bence, Szilágyi Vanessza, Szilágyi Zsófia, Szőke Georgina, Tar Dániel, Téglási Gergely János, Torzsa Petra Rebeka, Turzó Fruzsina, Tutor Eszter, Urbán Antal, Váradi Daniella

13.C

Osztályfőnök: Hotziné Pócsi Anikó

Árva Hédi, Bodnár Réka, Borics Fanni, Borók Orsolya, Csata Orsolya, Cseh Mercédesz, Deák Anna, Fenyős Fanni, Füredi Dóra, Jenei Laura, Kállai Péter Gyula, Kiss György, Kiss László, Koch Dóra Kornélia, Kósa Lívia, Kovács Kitti Enikő, Kupás Zoltán, Lakner Zsófia Anna, Nagy Csaba Péter, Nagy Márta, Nagy Olívia Gréta, Oláh Barbara, Opre Réka, Orha Tímea, Orosz János, Szalontai Gyöngyi, Szilágyi Gábor, Szoboszlay Lilla Lili, Tóth Dávid, Varga Barbara

12.D

Osztályfőnök: Hotzi Tibor

Balla Dorottya, Bíró Bence, Bonczás Regina, Bordán Dorina Anita, Boros Adrienn, Bölcskei Dóra, Bulyáki Péter, Czuczi Tamás, Cservid Bettina, Demeter Laura, Éles Zsolt Barnabás, Fehér Gábor, Fekete Máté, Hajnal Vivien, Horváth Réka Fanni, Kárpáti Eszter, Katonai Béla Gellért, Kiss Renáta Noémi, Kovács Edina, Kovács Kristóf, Köveshegyi Dóra, Lupócz Adrienn Judit, Moldován Panna, Mórik Nelli Ada, Nagy Andrea Fruzsina, Nyerges Rebeka, Paládi Bernadett, Rekenyi Viktor, Sári Krisztián Attila, Sayed Ahmad Mohamed, Suba Eliza, Szabó István, Szabó Renáta, Szakács Zsolt, Szarka Zita Katalin, Szénás Gergő, Tóth Fruzsina

12.E

Osztályfőnök: Bordi István

Apagyi Antal, Asztalos Ákos, Bakó László, Barcza Ágnes Katalin, Bereczki Ádám Sándor, Bródi Máté Gábor, Czibere Zoltán Ádám, Deák Norbert, Fauszt András Ákos, Hornyák Péter, Horváth Tamás, Juhász Tamás, Kelemen Laura, Kiss János Máté, Lakatos Aletta, Nagy Norbert László, Oláh Levente, Orbán Ákos, Pataki Roland, Polito Balázs Árpád, Pólya Péter, Rosa Richárd Jo?o, Soltész Viktor, Szabó Csongor Sándor, Szabó Krisztina, Szakács István, Szatmári Roland, Száva Balázs, Szegedi Donát Ferenc, Tóth Ábel, Tóth Attila, Tóth Zsombor, Ujpál Viktor

12.G

Osztályfőnök: dr. Kovács Gyula

Alekszejenkó Levente, Bajczura Erika Éva, Boros József Norbert, Darányi Bence, Egri Judit, Gáspár Bence, Gulyás Brigitta Edit, Hercz Richárd Sándor, Juhász Balázs, Katona Tamás, Lendvai Hunor, Lukács Levente, Macsi Patrik, Mustos Martin, Nagy Cintia, Pál Ádám, Polgár Márta, Polgár Péter, Radócz Balázs, Sándor Mátyás László, Seres Sándor, Szabó Dóra Babett, Szabó Máté, Szathmári Csaba Tamás, Szerencsi Zsolt Tibor, Szilágyi Bence, Szőllősi László, Tóth Dalma Laura, Tóth Viktória Ivett, Vajas Ádám, Zámbori Márk Jonatán

13.H

Osztályfőnök: Kiss Dorottya Erna

Balogh Alexandra, Bentan Kristóf, Bodnár Attila, Bodó Bettina, Brazlik Dóra Szimonetta, Csősz Ilona Erzsébet, Darabánt Mónika, Erdei Petra, Faragó Lóránt, Ferenczik Gergő Tamás, Házi Krisztina, Horváth Csaba, Ilyés Erika, Jóni Beatrix, Karsai Attila Zoltán, Kósa Nikolett, Lipécz Judit Babett, Major Alexandra, Mező Gergő, Pataki Bianka Fanni, Pengő Dániel, Posta Lajos, Rózsás Jenifer Nóra, Rozsik Anikó, Schlagetter Viktória, Szilágyi Richárd, Szőllősi Gábor

12.IB

Osztályfőnök: Kovácsné Ilyés Ibolya

Béres Mátyás, Bernáth Anna Etelka, Duszin Dóra, Geszti Gyula Péter, Kane Szula, Kovács Dániel Kristóf, Máriás Fruzsina, Melcher Noémi, Rapcsák Ádám, Szilágyi Viktória, Teperics Márton

Püspökladány

Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

13.E. – Angol nyelvi előkészítő osztály

Osztályfőnök: Tódor Györgyné

Barkóczi Ágnes, Biró Anikó, Borsos Sára, Cseke László, Czibi Viktória Eszter, Cziczás Péter, Darányi Fruzsina, Erdei Diána, Gyányi István, Győri Ágnes, Győri Ildikó, Horváth István, Juhász Dóra, Karacs Tímea, Kiss Bettina, Kun Gréta, Máté Tünde, Nagy Norbert, Nemes Henrietta, Pálmai Csaba, Pusztai Zsombor Péter, Rácz Ágnes, Rácz Nelli, Sass Róbert, Szabó Emese, Vadász Máté Ferenc, Váradi Anett








hirdetés