Ballag már a vén diák… – Itt a végzősök névsora!

Akt.:
Az adysok ballagásán
Az adysok ballagásán - © Fotó: Molnár Péter
Hajdú-Bihar – A legtöbb középiskola pénteken tartotta végzősei ballagási ünnepségét. Habár az időjárás nem kedvezett a rendezvények résztvevőinek, a diákok méltón búcsúztak intézményüktől.

Berettyóújfalu

SZÉCHENYI ISTVÁN MEZŐGAZDASÁGI ÉS ÉLELMISZERIPARI SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM BESSENYEI GYÖRGY MEZŐGAZDASÁGI SZAKKÉPZŐ ISKOLA TAGINTÉZMÉNYE

3/11. ba Mezőgazdasági gazdaasszony, falusi vendéglátó
Osztályfőnök: Nagy Mihály
Balogh Zoltán, Budai Marianna, Bundik Krisztián Máté, Dan Patrícia, Kaszonyi Imre, Király Tamara, Makula Mirtill, Mászlai Zoltán, Nagy József, Pap József, Rézműves Klaudia, Varga Mária Helga

Debrecen

DEBRECENI ADY ENDRE GIMNÁZIUM

12. A Osztályfőnök: Orosz Norbert
Asztalán Gábor, Atyi Bernadett, Bajka Vivien, Balogh Krisztina, Balogh Zoltán, Békési Fruzsina, Burai Zoltán, Dóka Csaba Richárd, Ernhardt Nóra, Farkas Fanni, Hegedűs Máté, Hetei Bence, Horváth Orsolya Rita, Jóna Tamás, Kertész Gergő, Kertész Gréta, Kiss Ábris Tibor, Kiss Adrienn, Kiss Edit, Kiss Máté, Kocsis Nándor Attila, Koszta Enikő, Krecz András Tibor, Lugossy Zoltán, Magyar Attila, Markovits Dorottya, Mecsei Kíra, Pápa Laura, Sári Dorina, Szávó Zsolt, Szuszik Csanád, Tóth Csaba, Tóth Vivien Andrea, Tömöri Dóra, Varga Kamilla, Varga Kincső, Varga Panni

13. B Osztályfőnök: Dr. Póserné Kalmár Marian
Aranyosi Márton, Barna Ágota, Czibere Krisztián, Daru Ágnes, Dobos Anikó, Dormány Bernadett, Farkas Péter István, Fehér Zsófia, Ferenczi Dóra Lili, Gardó Annabella, Gazi Noémi, Gellén Diána, Gyöngyösi Márkó Károly, Hegyi Norbert, Horváth Fanni Rita, Ilyés Barnabás, Jármi Bence, Kin Bianka, Kovács Ágnes, Kovács Izabella Tünde, Lengyel Laura, Majoros Tímea, Mányi Gréta Patrícia, Matiscsák Krisztina, Molnár Emese, Molnár Noémi, Molnár Péter István, Nagy Barbara, Nagy Rebeka, Négyessi Márton, Nemes Péter, Németh Ágnes, Sándor Tamás, Simon Patrícia, Szabó Márk Máté, Szarka Bettina, Szarvas Péter, Szilágyi Fanny, Szűcs Andrea, Tóth Sándor Zsolt

13. C Osztályfőnök: Bécsi Orsolya
Baksa Benjamin, Bali Villő, Bán István Zoltán, Bene Bálint, Biczó Dániel Ferenc, Bíró Kitti, Csápenszki Barbara, Csukás Virág, Csűry Mátyás Keresztély, Dala Réka, Donáth Anna Borbála, Donáth Sára, Drexler Nándor, Gál Bernadett, Gólya Ágnes, Kanalas Orsolya, Kőszegi Boglárka, Litauszki Laura, Major Péter Jonathán, Marosszéki-Papp Dániel, Miskucza Fanni Ninett, Nagy Helga, Papp Tamás Ernő, Perjés Petra, Popovics Patrik, Pózner Vanda, Pozsonyi Dóra, Ragyák Ágota Zsófia, Rapp Matthias, Sipos Bianka Szabina, Sós Sebestyén, Szalay Lilla, Takács Rebeka Laura, Varga Dávid, Vass Máté Marcell, Zágoni Adrián

13. D Osztályfőnök:
Dr. Módis Lászlóné
Baditz Dávid, Balázs Barbara, Barta Viola, Berecz Ágnes, Bora Fanni, Buzsik Krisztina Csilla, Diós Fruzsina, Érlaki Zita Bettina, Hadászi Anna, Halász Péter, Hevesi Fanni, Iván Emese Vivien, Kerekes Krisztián János, Kovács Alexandra Gwendolin, Kovács Aliz Zsuzsanna, Kovács Réka, Kurtyán Nóra, Linzenbold Zsolt, Loós Viktória, Mádi Laura Alexandra, Molnár Judit, Nagy Vivien, Orbán Lúcia, Prokob Apor, Rácsai Patrícia, Szakmáry Eszter Zsófia, Truckos Zsófia, Váradi Gergely, Varga Ádám Sándor, Varga Lili, Varga Péter Imre, Varga Viktória

DEBRECENI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM BETHLEN GÁBOR SZAKKÖZÉPISKOLA

12. B. Osztályfőnök: Dr. Kocsisné Griba Margit
Albert Angéla, Bíró Fruzsina, Csákó Edina, Csép Vanda, Csizmár Kristóf, Chromcsik Márta, Dobrossy Zoltán Dávid, Gál Nikolett, Gyöngyösi Nikolett, Hajzer Vivien, Iván Anita, Jónás Norbert, Kacska Roland, Kiss Rita, Kovács Dolli, Molnár Barbara, Nemes Erzsébet, Papp Krisztián, Pásti Hajnalka, Piros Edina, Pulya Loretta, Pulya Vivien, Romhányi Réka, Sunyavecz Kitti, Szabó Lilla, Szlifka Barbara, Terbócs Kevin, Tóth Bettina, Trási Lola, Varga Árpád, Varga Dóra, Varga Nikolett, Zsíros Ágnes

12. C Osztályfőnök: Már Tamás
Barta Réka, Császár Viktória, Dalanics Dóra, Dankó Beáta, Dudás Regina, Gábor Ivett, Kele Dávid, Kertész Bence János, Kertész Dóra, Kis Brigitta, Kozáp Loretta, Lefkovits Rebeka Tünde, Mézes Renáta, Molnár Barbara, Mózes Nikoletta, Nyisztor Zsuzsanna, Papp Szilvia, Szabó Barbara Eszter, Szabó Dóra Evelin, Széles Enikő, Szilágyi Enikő, Szoták Szandra, Terjék Renáta, Tóth Anett, Tóth Enikő, Tóth Stella Anita, Uzsoki Fruzsina

12.D Osztályfőnök: Bálint Mariann
Balázs Szabina Mariann, Balog Balázs, Bodnár Gábor, Bordás Dóra Éva, Deák Krisztina Alexandra, Dániel Krisztián, Erdei Anita, Fésűs Krisztián György, Gilányi Péter Milán, Katona Dorottya, Kecskeméti Fanni, Kósa Adrienn, Kovács Réka, Kovács Roland Márk, Lakatos Bianka, Lakatos Rebeka, Lóránt Bianka Flóra, Lovas Rita Barbara, Módis Blanka, Nagy Annamária, Pintye Viktória, Piroska Anikó Erzsébet, Sándor Lili Nóra, Silye Viktória, Szabó Balázs, Szalontai Vivien, Szarvas Zoltán, Szunai Bettina, Tajti Kitti, Tamás Alexandra, Tóth Zsigmond, Vargics Vivien Mária, Vasvári Szabolcs Ákos, Virág Vanessza

13.A Osztályfőnök: Porcsin Norbert
Bagdács Fruzsina Hajnalka, Barbócz Richard, Barna Barbara, Barna Sándor, Bereczki Mátyás Attila, Bertalan Szandra, Bodnár Krisztina, Buglyó Máté, Dobi Gréta, Erdős Gréta, Fekete Fanni, Gergely Beáta, Gombos Borbála, Hegedűs Gréta, Hevesi Nikolett Enikő, Hock Gergő József, Hordozó Tünde, Jenei Éva, Jenei Tamara, Kiss Zsófia, Kovács Annamária, Lázók Viktor, Nagy Rebeka, Nagy Zsanett Mária, Polgár Martin, Szabó Edina, Szabó Gréta, Terdik Zsófia, Tóth Gábor, Zimán Irina, Zombor Judit, Zsarnóczay Éva

DSZC IRINYI JÁNOS GIMNÁZIUMA, SZAKKÖZÉPISKOLÁJA ÉS SZAKISKOLÁJA

12.a
Gimnázium
Osztályfőnök: Csikné Vértesi Andrea
Közoktatási típusú sportiskola
Anton Joel, Asztalos Anett Fanni, Bana Piroska, Bartók Klaudia, Boldog Nikolett, Csata Endre, Ecsedi Enikő, Horváth Renáta, Jónás Gergő, Kaplonyi Cintia, Kaszanyi Roland, Kiss Dóra Réka, Kiss Sándor, Kovács Gergő, Kövér József, Nagy Bálint Ádám, Nádházi Alexandra, Osváth Csaba, Papp Renáta, Szarvas Zoltán Tamás, Szegfű Dávid Zsolt, Szilágyi Dávid, Szilágyi Kornél

12.d
Szakközépiskola
Osztályfőnök: Szabóné dr. Nagy Enikő
Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció
Csiszárik Sugárka Fanni, Daku Máté, Fekete Renáta, Horváth Krisztina, Jámbor Balázs, Kiss Rebeka, Kocsis Enikő Erika, Korda Dóra, Kun Anikó, Mandics Rozália Mariann, Máté Petra, Mezei Bernadett, Nagy Annamária, Nagy Máté, Nagy Vivien Petra, Oláh Vivien, Orbán Mária, Pajkos Renáta, Pintye Amanda Klára, Sarkadi Vivien, Szabó Alexandra, Zavoda Andrea

13.c
Szakközépiskola
magyar–német két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Sápiné Teleki Mária
Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció
Flóra Tünde Anita, Juszku Klaudia, Körtvélyesi Balázs, Orsó Viktória, Sipos Gabriella
Vendéglátás-idegenforgalom
Baumann Kitti, Békési Orsolya, Birta Ildikó, Forgó Enikő, Győrffy Péter Pál, Hagymási Elvira Szilvia, Kurtán Tamás, Márta Petra, Roszkos Bence, Rozsnyói Tamara, Szegedi Barbara, Támcsu Klaudia Mónika

H3/11.
Szakképzés
Osztályfőnök: Deme Ferenc
Húsipari termékgyártó
Balogh Bence, Bircze Dániel, Erdei Tibor, Faragó Richárd, Faragó Tamás, Fige Dániel, Horváth Attila, Huszti Dávid, Incze Gedeon, Kiss Attila Mátyás, Nagyházi Miklós, Pap Viktória, Parti Levente, Sápi Zoltán, Selyem Patrik, Telegdi Richárd Lajos, Visztra Gergő

S3/11. osztály
Szakképzés
Osztályfőnök: Tormáné Csizmadia Zsuzsanna
Pék
Balogh Brigitta Mária, Boros Dávid, Fekete Benjámin, Győrössy Erzsébet Beáta, Illés Dávid, Kovách Attila, Kovács Dániel, Kovács Dániel, Kujbus Péter Dávid, Lakatos Dávid, Molnár László, Nyéki Krisztina, Pehnyó Miklós, Pénzes Antal, Szegedi Erika, Szegedi László Ádám, Vincze Benjámin

DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZAKKÖZÉPISKOLÁJA

12. B – informatikai szakmacsoport
Osztályfőnök: dr. Major Tamás
Andorkó Alex, Bezzeg Dániel, Bíró Lenvente, Bódi Viktor, Buzás István Dávid, Cserepes Zsolt, Chromy Kinga, Dobi Lajos, Domokos Dalma, Erdei Lajos Szilárd, Erdős Imre Roland, Erményi Tamás Zsolt, Farkas Attila, Gaál Bence Sándor, Gál Balázs, Hodos Roland, Hunyadi László Levente, Joó Imre Ákos, Kiss Dániel, Lajter Dávid Zsolt, Nagy János, Nagy László Mihály, Német Roland Richárd, Némethy Viktor, Schneider Patrik, Serdült László, Sőrés Albert Imre, Szabó Antal Balázs, Szatmári Gergő, Székely Dávid, Szilágyi Roland, Szombati Balázs, Szűcs Fruzsina

12. C – informatikai szakmacsoport
Osztályfőnök: Linzenboldné Török Ilona
Béke Bence István, Bernáth Barna, Bordás László, Csepregi Márk, Danka Lajos Dániel, Dankos Attila, Erdős Ádám Sándor, Gombos Markó, Görög Demeter, Kádár Márió, Kaizer Roland Attila, Kiss Márk, Krizsán Krisztián Attila, Mányi Imre, Miskolczi Balázs, Mucza Máté, Nagy Balázs Attila, Nagy Csaba, Nagy Dániel, Nagy Dávid, Nagy Erzsébet, Orbán Péter, Polyák Ádám Imre, Szabó László Norbert, Szakál Sándor, Szathmári Gergő, Szilágyi Attila, Tóth Patrik, Végh Norbert

12. D – gépészeti szakmacsoport
Osztályfőnök: Polonkainé Élő Beatrix
Bora Nándor, Budai Szabolcs, Czeglédi János, Derecskei László, Erdős Ádám Benjámin, Farkas Balázs, Hegyi Tamás, Izsvák Ádám, Kiss Klaudia, Lázár Dániel, Molnár Levente, Molnár Nándor, Nádasi Kristóf György, Nagy Pál, Nyeste Sándor, Orosz Ferenc, Pásztói Richárd, Ratku Gergő, Sáfrány Bence, Sári Levente, Szabó Kornél, Szilágyi Máté, Tarnóczi Péter, Terdik Péter, Tóth Árpád, Tóth Szabolcs, Tóth Tamás, Tóth Tibor, Török András, Veres Máté, Vida Márk Sándor

13. N – német két tanítási nyelvű gépészeti szakmacsoport
Osztályfőnök: Szabó Csaba
Czeglédi Imre Dániel, Csapó Róbert, Dán Gergő, Fábián Géza Zsolt, Fekete Imre, Félegyházi Zoltán Imre, Füzesi Csaba Márk, Galamb Erik, Hamza Krisztián, Hőgyes Krisztián, Kerékgyártó Konrád József, Kovács László, Kökényesi Balázs, Lajtos Máté Kálmán, Madarász Tibor Fábián, Makai Edvin Zsolt, Makó Dávid, Morvai Balázs, Nagy Gyula, Nagy Kristóf, Nagy Krisztián, Orosz József, Prezenszki Dorottya, Puskás Csongor Sándor, Rácz Domán Attila, Rozsnyai Gergő, Salga Benjamin, Sebestyén Miklós, Szabó Ákos, Szentjóbi Gábor, Tar Zsolt Róbert, Vitkovics István

DSZC PÉCHY MIHÁLY ÉPÍTŐIPARI SZAKKÖZÉPISKOLÁJA

12.a Osztályfőnök: Dr. Kiss Sebestyén
Borbély Dávid Szabolcs, Boros Baldvin Barnabás, Dudás Dávid, Erdei Róbert Elek, Felföldi Bence József, Frick Ádám, Godó József, Kiss Martin, Kónya Imre László, Kovács Dávid, Lukács István, Molnár Sándor, Nagy Adrienn Barbara, Papp Dániel, Rácz Norbert János, Szabó Benjámin, Szabó József, Szabó Vivien Adrienn, Terdik László, Tóth Jonatán, Tóth Norbert, Zsupos Richárd Lajos

12.b Osztályfőnök: Besenyei Zsolt
Bagosi József, Bálint Mária, Bökönyi Gergő, Csáki Balázs, Csenki Richárd, Demeter Anita, Dezső Ádám, Erdei Zsanett, Faragó Ádám, Füleki Tamás, Gilányi Gergő, Katona Nándor Szilveszter, Kelemen Fruzsina, Kiss Szabolcs Krisztián, Lajter Dániel, Luczay Adrián Árpád, Megyedi Máté, Molnár Zsanett Vanda, Morvai Kristóf, Nagy Roland, Reszegi Fanni, Szabó Arnold, Szabó Gabriella, Szaniszló Dániel, Varga Alex, Varga Beatrix, Varga Diána, Varga Mihály, Vasas Sebestyén, Zagyva Enikő

12.c Osztályfőnök: Kovács Sándorné
Demeter Gergő Pál, Hatalyák Alexandra, Illés Kinga, Illés Kitti, Jendrek József Dániel, Kóti Adrienn, Kovács Armand Sándor, Kovács Nikolett Anna, Lovas Viktor, Márton Kitty, Molnár László, Pál Roland, Pap Ferenc, Pistár Boglárka, Posta Dániel Sándor, Rácz Noémi, Sipos Sándor Viktor, Szabó Markó Szabolcs, Szalai Ferenc, Szalontai Judit, Székely Gergő, Szolnoki Gábor Gergő, Szűcs Noémi Tímea, Tamás Orsolya, Tar Barnabás, Téglási Tamara, Tóth Csaba László, Varga Bence, Vass Lajos Péter, Zákány Tamás

12.d Osztályfőnök: Sándor Zoltán
Balog Dániel, Barnucz Bence, Bollók Dávid Imre, Cseh Roland, Dobi Zsolt, Fórián Albert, Gulyás Csaba, Hagymási Alex Markó, Hajzer Balázs, Harsányi Bence, Kajatin Róbert, Kállai Edina, Lovas Gergő, Mikó Norbert Viktor, Novák Márk Gergely, Nyilas Patrik, Pazonyi Norbert Ferenc, Péter Róbert Zoltán, Pintér Szabolcs, Sipos László, Szabó Róbert Márk, Szöllösi Enikő, Tóth Viktor, Tóth Zsolt, Vágner Dávid, Varga Dávid, Varga Gergő, Varga Sándor, Zelenka Attila

DSZC POVOLNY FERENCSZAKKÉPZŐ ISKOLÁJA ÉSSPECIÁLIS SZAKISKOLÁJA

12.a osztály Osztályfőnök: Zsolnainé Korláth Melinda

Szakiskolát végzettek középiskolája

Balogh Norbert, Barbócz Gyula Flórián, Boruzs Gábor, Cseke Balázs László, Győri Balázs, Makó Gergő, Marinka Attila, Molnár Zsolt, Nagy Csaba, Pál Ákos, Szilágyi Szabolcs, Szurmán Lajos, Tóth Ákos, Tóth Tibor Szabolcs, Uzsoki András, Varga János, Zsiros Roland Lajos

Faipari technikus

Asztalos Dávid Attila, Bagi László, Erdei György, Huszti László, Kerékgyártó Balázs, Mezei Máté, Szabó Dániel Sándor, Szilágyi Endre Zsolt, Tóth Csaba

1/14. osztály – kőműves
Osztályfőnök: Nagy László Miklós
Egri Mihály, Tőkés Balázs, Ujvári Richárd

3/11/1. osztály – központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő
Osztályfőnök: Jókay Pál
Balog József, Balogh Zoltán, Béres Ádám, Csuka László, Farkas Tamás, Juhász Attila, Komádi Ferenc, Komor Dávid, Lakatos Dávid, Nagy János Gábor, Patalenszki Tamás, Szabó Dániel, Szilágyi István János, Urszuly Dávid, Vadicska Milán János, Végh József, Zöld István

3/11/2. osztály – asztalos
Osztályfőnök: Bódizs Szabolcs Ferenc
Dobó Patrik, Husi István, Iklódi Szabolcs, Kántor Gyula, Kotvász Csaba, Marinka György, Medve László, Radócz Imre, Szabó Nándor, Tóth Balázs

3/11/3. osztály
Osztályfőnök: Nagy János György
Ács
Bernát Lukács, Harsányi Tamás Tibor, Horváth Márk, Horváth Tamás Béla, Juhász Ferenc, Kóka Krisztián, Salánki Norbert, Sarkadi Márk Erik, Szabó Dávid, Tógyer Attila
Festő, mázoló, tapétázó
Béres Szabolcs, Győrössy Tamás Zsolt, Kun Patrik Zsolt, Szabó Attila Gábor, Szabó István, Varga Dávid Zoltán

3/11/4. osztály – kőműves és hidegburkoló
Osztályfőnök: Cseh Gabriella
Balla Attila, Balogh Dániel, Balogh József István, Bedő Zoltán Gergő, Járó Tibor, Krasznavölgyi Norbert, Lajter Gergő, Murvai Zsolt, Serdült Erik, Szencsák Attila Levente, Terdik Attila, Tóth Patrik, Vadász Richárd, Végh Bence

DSZC VEGYIPARI SZAKKÖZÉPISKOLÁJA

12.D osztály Osztályfőnök:
Tóth Magdolna Mária
Atyi Péter, Balogh József, Bercsán Nándor, Berecz Nóra, Bicskei Dávid, Bíró Patrícia, Bura Barbara, Cseh Sándor, Demeter Ádám, Filipcsényi István, Gyulyás Gergő, Jeges Krisztián, Kapusi Réka, Katona Mariann, Komor Ildikó Fruzsina, Kovács Enikő, Kovács Nikolett, Madar Tamás, Mester Róbert Attila, Mezei Szabolcs, Mikhárdi Vivien, Molnár Fanni, Nagy Orsolya Edit, Páll Krisztián, Pásti Levente, Radócz Péter Krisztián, Tóth Richárd, Ungai Olivér, Varga Imre, Végh Zoltán

DEBRECENI FAZEKAS MIHÁLY GIMNÁZIUM

12.A Osztályfőnök: Kiszely Ildikó
Antal Réka, Balázs Péter, Bártfai Péter Benedek, Deák Gréta Dóra, Dobránszky Blanka Nóra, Dömők Adrienn Manna, Fábián Zsófia Andrea, Galajda Noémi Ágnes, Gargya Péter, Kéki Dóra, Kiss Gergely Attila, Kiss Péter, Komáromi Mátyás Levente, Malkócs Zsolt Attila, Mizsák Dániel Lajos, Offra Gábor, Ötvös Dávid István, Papp Milán Dániel, Pecsenye Samu, Simon Zsófia, Szántó Imre, Szücs Pálma Zita, Tarsoly Máté, Teski Tamara, Varnyú Dóra, Vass Viktória Barbara, Vereb György Máté, Vámosi Márton György

13.B Osztályfőnök: Verdes-Sepely Orsolya
Bagoly Nikolett, Bodri Blanka, Deli Kincső Arianna, Dienes Sára Bernadett, Hadházi Viktória, Karap Annabella, Keczeli Zsanett, Kiss Anett, Komiszár Péter, Kovács Ákos, Lakatos Benjamin József, Lakatos Levente, Mácsik Rebeka, Madai Réka, Magyar Tamás, Mikula Márk, Nagy Cintia, Nagy Dorina Petra, Nagy Gabriella Zsófia, Nagy Kinga, Nagy Rebeka, Nemes Kristóf Tibor, Nikovics Vera Magdolna, Oláh Evelin Zsuzsanna, Pálóczi Gréta, Regele Tünde, Sinka Andor Dénes, Szegedi Bence Sándor, Szilágyi Dorina, Szilágyi Renáta, Szőke István Tamás, Szöllősi Nikolett, Takács Tímea, Torday Viktória, Tóth Fruzsina, Vágó Krisztina, Varga Annabella

12.C Osztályfőnök: Simon Gyula
Balla György Jázon, Balogh Norbert, Bartók Gergő, Berecz Ádám, Borza Marcell László, Csapó Krisztián, Egyed Viktória, Felföldi Anna, Gere Bettina, Guti Márk, Jenei Tamás Tibor, Joó László Ádám, Józsa Priscilla, Katona Patrícia, Kiss Stefánia, Kiss Tibor, Kovács Emma, Lugosi Lilla, Majoros Levente, Márton Lea Valentina, Mézes Ádám, Pásztor Emese, Ruskó Eszter, Seres Balázs, Szél Gábor, Szemenyei Zsuzsanna, Szemerédy Fanni, Szilágyi Ádám, Szőke Bence, Szőllősi Jakab Ákos, Tajti Anna, Timmer Bálint, Torma Dániel, Tóth Áron, Török Ivett Erika

13.D Osztályfőnök: Szilágyiné Kelemen Éva
Albert Denissza Mónika, Bagi Fruzsina, Bancsi Judit, Bozsányi András, Bun Tibor, Csongrádi Sándor Zsombor, Ébert Tamás, Eötvös Klaudia Emese, Fekete Bence, Filep László, Gulyás László Márk, Gyenes József Norbert, Hetei Balázs, Józsa Péter, Juhász Balázs, Kiss Krisztina, Lovadi Máté, Ludmány Bence, Madarász Richárd Gergő, Mérész Ferenc, Papp Henriett, Papp Vince Dávid, Pál Marcell Kristóf, Rácz Árpád, Selmeczi-Tóth Ádám, Somorjai Péter, Vajta Zoltán, Varga Tamás Balázs, Varga Virág, Vass Renátó, Zékány-Nagy Patrik

13.E Osztályfőnök: Buda Andrea
Aczél Gábor, Ádámku Máté József, Antal Enikő Beáta, Bacsu Dóra, Balogh Bettina, Czeglédi Krisztina Bianka, Csernyánszky Máté, Dobránszky Lilla Éva, Ébner Anna, Ébner Zsuzsa, Erdélyi Péter, Hevessy Angéla, Horog Vanda, Horváth Lajos Krisztián, Kerschner Dorottya Éva, Kincses András, Kocsis Dóra Eszter, Kocsis Noémi, Kovács Márton Tamás, Kovács Tamara, Nyírő Antónia, Ötvös Blanka Ildikó, Petrovics Fanni, Szabó Loretta, Szabó Patrik, Széplaki Éva, Szilágyi Bernadett, Tar Noémi, Toldi Viktória, Tóth Esztella Enikő, Tóth Vilmos Etele, Vigh Emőke Tünde, Virágos Emese

MEDGYESSY FERENC GIMNÁZIUM ÉS MŰVÉSZETI SZAKKÖZÉPISKOLA

12. a Osztályfőnök: Dr. Legoza Józsefné
Abu Salem Nizar, Andirkó Bernadett, Bakó Gabriella, Bodnár Katinka Ivett, Döbröndi Barnabás, Erdődi Enikő Csilla, Fenyvesi Balázs, Főczin Nikolett, Gerőcs Kitti, Háló Rebeka, Házi Mónika Katalin, Jámbor Roxána, Kincses Zoltán, Kiss Csilla, Komlósi Krisztina, Lengyel Liliána, Micskei Dalma, Nagy Fanni, Nagy Levente, Orosz Tamás, Pákozdi Csenge, Paluska Nóra, Párványik Mónika, Pehlivanoglu Ege, Pete Brigitta Klaudia, Rezes Attila, Sipos Dóra, Szabó Ákos, Szabó Nándor, Szabó Renáta, Szigeti Áron, Szilágyi Kristóf, Szilágyi Noémi, Tarcsa Károly Dominik, Tarnóczi Dominika, Timmer Martin, Török Csilla, Varga Regina, Varga Viktória, Virág Flóra Krisztina

12.b Osztályfőnök: Turján Tünde
Balogh Hanna, Balogh Tamás Zoltán, Baráti Dorina Fruzsina, Békési Csaba, Belényesi Alexandra, Czibere Dóra, Czibere Mirabella, Cseke Alexandra, Csillag Anikó, Driska Boglárka, Farkas Dóra, Finta Dorottya, Forgács Hunor Sándor, Für Dóra, Guba Nikoletta Alexandra, Gulyás Csaba, Holecz Fruzsina, Kerezsi Fanni, Kis Orsolya Mónika, Kónya Boglárka, Kosán Noémi, Legoza Fruzsina, Magyar Anna, Nagy Fanni, Nagy Krisztina, Nagy Norbert, Orosz János, Pankotai Fanni, Radeczki Veronika, Szabó Renáta Edit, Szidon Helga, Tóth Katalin, Tsorbatzoglou Sophia, Zádor Lili

12.c Osztályfőnök: Molnár Márta
Alföldi Gréta Erika, Balogh Gabriella, Bartunek Ágota, Báthori Vivien Roxána, Bujdosó Petra, Chrien Ádám, Cseh Lilla, Csordás Rebeka, Dobos Boglárka Mária, Dobos Krisztina, Faragó Fanni Noémi, Gaál Viktória, Gargya Fanni, Horváth Melinda, Janó Sára, Kemecsei Dóra, Kocska Virág, Koncz Eszter, Kovács Alexandra, Kovács Lilla, Kuzma Eszter Júlia, Lakatos Barnabás, Lakatos Tibor, Mikáczó Alexandra, Mikhárdi Tamás, Nemes Gyöngyvér, Nyikos Alexandra, Nyikos Evelin, Suhajda Eszter, Szőke Imre, Tóth Anna, Végh Renáta, Vincze Éva Fruzsina

12.d Osztályfőnök: Török Ármin
Balogh Vera Ágnes, Benke Szilveszter, Burai Rebeka Sára, Csatári Brigitta Judit, Csató Viktória, Cserős Boglárka, Dézsi Fanni, Duma Edina, Győri Edina, Horváth Zsanett, Janka Imola, Józsa Dávid, Kapás Kinga, Kékedi Kíra Virág, Koncz Nikolett Katalin, Kovács Tamara, Kozma Andrea, Lovász Melitta, Mező Rebeka, Nagy Rebeka, Orvos Fruzsina, Perge Orsolya, Sánta Zsolt, Szabó Bettina, Szabó Tímea, Székely Nikolett, Szilágyi Vivien, Takás Petronella, Ternován Nikolett, Tóth Orsolya, Tóth-Markos Szabolcs Dávid, Vezendi Petra Gréta

12.e Osztályfőnök: Szabóné Kiss Edit
Aranyosi Natália Marietta, Avacz Gergely, Balázs Bettina, Béres Attila, Bíró Péter, Czifra Krisztina, Deák Georgina Magdolna, Dobi Levente, Fésüs Ákos, Géber Petra, Gólya Petra, Gonda Soma, Kiss Daniella, Kiss Viktória, Kocsis Ferenc Károly, Konyári Petra Adrienn, Kovács Szilvia, Lendvai Bernadett Ivett, Madai Alexandra, Méhész Sándor, Molnár Lili, Németh Viktória Evelin, Pallás Bence, Saliga Zsolt István, Schinko Yasmin, Szabó Márton, Szabó Tibor, Tanka Bettina, Tóth Regina Zsófia, Vojtk Ádám

TELEGDI KATA SZAKISKOLA ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA

14/DF-N Gyakorló fodrász osztály
Osztályfőnök: Kerekes Nikolett
Albert Fanni, Balogh Rita, Erdei Enikő, Faragó-Flaskay Edit, Fekete Enikő, Földesi Gréta, Gulya Tamás, Habinyák Miklós, Hágen Evelin, Kasza Krisztina, Mos Fanni Fatime, Sipos Anita, Suha Tímea, Csuka Norbert, Fejér Georgina Flóra, Hegedűs Judit Boglárka, Ónadi Fruzsina, Petruska Petra, Polgári Denise, Puskás Edina, Puskás Tünde, Rédai Bernadett, Rontó Boglárka, Simon Petra, Szabó Réka, Szuromi Hajnalka Katalin

14/DK-N Gyakorló kozmetikus osztály Osztályfőnök: Kovács András Attila
Adonyi Vivien Tímea, Aranyics Dóra, Balogh Judit, Beregszászi Adrienn, Beregszászi Fanny Noémi, Bindics Anna, Dihen Fruzsina, Dudics Dóra, Eszenyi Alexandra, Eszenyi Anna Dóra, Felföldi Bettina, Kaszás Eszter, Katonka Réka, Kovács Alexandra, Kovács Renáta, Nagy Dóra, Nagy Erika, Nagy Kitti Mária, Oláh Veronika, Papp Nikoletta Mária, Szabó Beatrix, Szabó Cintia, Szilágyi Szimonetta, Tímár Vanda, Törzsök Zsanett

14/DI-N Irodai asszisztens osztály
Osztályfőnök: Deák-Ficzere Petra
Baktai Szilvia, Balogh Edina, Belánszky Bianka, Bencze Nikolett, Berki Adél, Csobán Éva, Czilya Dalma, Dihen Anita Ilona, Gergencsik Fanni, Gerstneker Anett, Gráma Vivien, Győri Kitti, Hancsicsák Adrienn, Hancsicsák Henrietta, Kállai Lili, Kaposi Cintia, Kovács Laura, Lukács Szabina, Magyar Bettina, Nagy Mónika, Plébán Ildikó, Rácz Dóra, Szabó Erika, Szálkai Noémi Lilla, Tagyi Renáta, Tar Petra, Tóth Enikő, Varró Petra

15/KO-N Kozmetikus osztály
Osztályfőnök: Kovács András Attila
Banczalovszki Regina, Csanádi Edit Diána, Dobi Orsolya, Hajdu Alexandra Nikolett, Kántor Gabriella, Kőrösi Zsoltné, Láda Renáta Szandra, Nagy Tünde Krisztina, Orbán Judit, Orbán Tünde, Szathmári Emese Irén, Tar Eszter

14/DV-N Vám-, jövedéki- és termékdíj ügyintéző osztály
Osztályfőnök: Mándra Judit Imola
B Tóth Andrea, Bodnár Péter, Bordás Zsanett, Csik Alexandra, Dögei Anett, Faragó Krisztina, Fülöp Dalma, Gyöngyösi Éva, Herczeg Zsolt, Kéki Marianna, Kovács Gergő, Kovács Péter Ákos, Kulakov Kristóf, Lovas Anita, Malmos Barbara, Mándoki Bianka, Molnár Krisztina Emma, Nagy Ákos Attila, Pallós Enikő, Pataki Laura, Rácz Péter Tamás, Szakály Patrik, Szilágyi Panni, Szücs Ádám, Szűcs István, Tar Anikó, Terdik Ákos, Tolvaj Adrienn, Vámos Alexandra Tünde, Vatai Gabriella

TÓTH ÁRPÁD GIMNÁZIUM

12.a Osztályfőnök: Bagdi Erika
Arany László, Bogdán Mihály, Brázda Lajos, Burkovits Dóra, Császi Zsombor, Csige Ádám Ferenc, Dávid Balázs, Erdei Benjámin, Fekete Kinga, Grecskó Noémi, Gyalog Balázs, Hassan Diana, Kállai Dóra, Kemecsei Blanka Gabriella, Kereki Dávid, Kujbus Mihály, Lakatos Péter, Máriás Sára, Nagy Viktória, Nemes Marianna, Nyíri Bertold Bálint, Opre Roland, Opre Vivien, Oros Flóra, Petruska Petra, Seres Bence, Szabó Bence, Szaniszló Franciska, Szikszai Petra Friderika, Szilágyi Péter Ádám, Ványi Viktória, Vincze Csilla

13.b Osztályfőnök:
Dr. Herdonné Katona Erika
Baranyay Lili Loretta, Buka Mirjam, Elek Dorina, Fábián Fruzsina, Fekete Ádám, Foltin Bianka, Foltin Blanka, Kanyó Krisztina Zsófia, Kerékgyártó Bettina, Kovács Petra, Krisztán Daniella, Mészáros Ádám, Molnár Edda Mónika, Molnár Janka, Pálfi Lilla Sára, Papp Kinga Anna, Pávay Bettina, Pócsi Imre Tamás, Rácz Anna, Sárközi Réka Dóra, Somogyi Brigitta, Szabó Kinga Andrea, Tóth Boglárka, Turi Balázs Zoltán, Vágó Kristóf, Vajda Nelli, Vámosi Marcell József, Varga Viktória, Vida Evelin, Viktor László Bence

13.c Osztályfőnök: Nagyné Schmidt Éva
Bak Ádám János, Balogh Eszter, Bartha Rita, Boda Ákos, Csősz Vivien Adrienn, Fegyverneki Bence Viktor, Gara Levente Márk, Gargya Anna, Gyetkó Adrienn, Hajek Andrea Laura, Hamvas Virág Anna, Hartman Vivien, Hegedűs Csilla, Hogya Csenge Réka, Hotzi Judit, Kiss Gergő Sándor, Kocsis Dóra, Kontor Eszter, Kovács József Ádám, Maczó Dorottya Tünde, Makhoul Sára, Mikó Anita, Mikulás Csaba Zoltán, Mogyoróssy Ádám István, Oláh Rebeka, Papp Balázs, Rácz Kitti Blanka, Rátonyi Dávid, Saáry Lilla Barbara, Sal Dorottya, Sóvágó Sára, Szabó Zsanett, Tamus Elvira Viktória, Tóth Viktória, Vári Zsombor, Volentér Viktor, Zolnai Tamás Lajos

12.d Osztályfőnök: Dr. Bajza Istvánné
Békési Erik, Borsos Zsuzsa Rebeka, Csegöldi Bíborka, Dózsa Gréta, Farkas Anikó Lúcia, Fejes Vivien, Fényes Fanni, Francz Henrik, Gáspár Eszter, Gönczi Barbara, Gyebnár Réka, Harsányi Enikő, Illyés Gabriella, Kádár Anna, Kangúr Márton, Katona Szabolcs, Kiss Panna Nóra, Kisvárday Tamás, Korponai Judit, Mancsiczky Márton, Mezei Eszter, Nagy Anna, Nagy Orsolya Patrícia, Papp Gréta, Pécsi Ivett, Péterffy Zita Orsolya, Rebenku Anett, Sotkovszki Réka, Szakál Szabina, Szluk Tünde, Szőke Attila, Tóth-Szolnoki Anna, Vincze Richárd, Zádor Petra Luca

12.e Osztályfőnök: Simon Erika
Bányász Bence Imre, Bartik Ábel Szilveszter, Bencsik Dóra, Bíró Levente, Csatári Sándor, Dombi Fanni, Fényi Gábor, Galgóczi Klaudia, Győri Tibor, Imre Csilla, Kálny Huba, Kelemen Bence Csaba, Kerti Márton, Kövér Fanni, Kun András, Loós Tamás, Miltényi Máté, Németi Szilárd, Orbán Balázs, Póka Csanád Árpád, Posta Fanni, Rácz Erika, Ritók Ádám Zoltán, Szabó Ildikó Boglárka, Szabó Roland, Tóth Levente Ferenc, Tömöri Péter, Ujlakán Kálmán, Virányi Márton Emil, Zilizi Gergő

13.f Osztályfőnök: Dr. Sztancs Lászlóné
Doma Ádám, Farkasvölgyi Hanna, Ferenczi Péter, Gaál Sándor, Gábor Fruzsina, Gacsó László, Ignéczi Norina, Juhos Edina, Kalmár Nikolett, Király Ádám, Kiss Evelin Veronika, Kiss Klaudia Erika, Klément-Balla Zsófia, Lakatos Tamás, Ludman Sejla, Nagy Donát, Nagy Lilla, Nyisztor Tamás, Porkoláb Lilla, Szabó Imre Richárd, Szabó Levente Edvárd, Szabó Zsófia, Szalai Borbála, Szávó Andrea, Szilágyi Lili Borbála, Szirák Anna Mária, Vadon Nikolett Beáta, Veres Nikolett, Vinis Péter

12.g Osztályfőnök: Baksa Gyula
Abai Alex, Bélteky Zsuzsanna, Czentye Kornél Benjámin, Csíkos Petra, Dobi Daniella, Dobos Edit Alexandra, Frank Áron, Futó Barnabás, Gyöngyösi Noémi, Hajnóczi Kamilla, Hajzer Gergő, Hosztafi Roland Dániel, Káposzta Gergő, Kasza Dominika Petra, Kocsis Dávid, Kovács Anna Dóra, Ludasi Krisztián, Luxeder Zoltán, Matolcsi István, Nagy Orsolya Sára, Nyika Sándor, Papp Olivér, Rozsos Péter, Schmitz László Ádám, Szabó Bálint, Szabó Réka, Szilágyi Gábor, Tisza Rebeka, Tóth Zsuzsa, Vig Zsanett, Vrancsik Barbara

13.h Osztályfőnök: Barta Erzsébet
Babrik Márta, Balogh Cintia, Balogh Evelin, Bányai Lili, Benke Anikó Fruzsina, Bosnyák Krisztián, Brumár Tamás, Bugjó Emília, Csizmadia Zsófia, Darabánt Tibor, Fecskó Fatime, Gál Krisztina Ildikó, Gergely Kinga, Kabály Viktória, Kazsamér Dóra, Kézi Stella, Kiss Izabella, Koszorús Gabriella, Kovács Bence György, Kovács Sándor, Kőrösi Klaudia, Körtvélyessy Gergely Gergő, Kubicza Gréta Andrea, Madarász Petra, Makai László, Márián Gergő, Palánkay Dóra, Papp Enikő, Papp Zsanett, Szeifert Alexandra, Szűcs Lilla Réka, Tarsoly Tamás, Tiszai Gabriella Mónika, Tóth Evelin Márta, Ványai Georgina, Vasvári Szilvia

12.IB Osztályfőnök: Csordás Mária
Lapos Gábor, Lőrincz Anett, Menzel Mira, Moldván Imola Bernadett

KODÁLY ZOLTÁN ZENEMŰVÉSZETI SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS ZENEISKOLA

12. a Osztályfőnök: Katona Sándorné
Agnecz Klaudia, Balázs Gergely Ádám, Balogh Bence, Bartók Borbála, Béres Tamás, Botka Julianna, Buka Péter, Henye Ákos, Horváth Gábor, Hudacsek Tamás, Karácson Viktor, Kaszás Bernadett, Kisikán Petra, Kun Rajmund, Magyar Roland, Márton Levente, Nagy Dániel, Pálmai Boglárka, Rácz Boglárka Sára, Suha Evelin, Szatmári Mátyás

Hajdúnánás

KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR REFORMÁTUS GIMNÁZIUM

12.A Osztályfőnök: Kozmáné Mórocz Mónika
Barna Anita, Bata Éva, Bíró Panna, Budaházy Csongor, Cservák Tibor, Csiki Róbert, Daróczi Balázs, Dudla Dorina, Erdei Péter, Kanda Eszter, Lakatos Ádám, Magi Zsuzsa, Máró Nándor, Molnár Hajnalka, Nagy Fanni, Németh László, Pálóczi Dóra, Richter Albert, Sajtos Rebeka, Szabó Krisztián, Szabó Tibor, Toronyai Rita, Tóth Árpád, Tóth Péter Pál, Urgyán Miklós, Varga Ákos, Varga Alexandra, Visy Roberta, Barna Anita, Bata Éva, Bíró Panna

12.B Osztályfőnök: Sinka Györgyné
Aszalós Abigél, Bakos Dorina, Baráth Benjámin, Birta Laura, Bózsár Réka Mónika, Csuri Imre, Daru Tímea, Gál Orsolya, Harsányi Dávid, Karácsonyi Dalma, Kelemen Ildikó Zsanett, Körtvélyesi Zsolt, Máró Nóra, Martinek Boglárka, Mezei Enikő, Molnár Fanni, Németh Kristóf, Pajkos Fruzsina, Papp Dávid, Posta Dóra, Puskás Flávia, Reszegi Zsolt, Ruzsom Andrienn, Simon Félix Edvárd, Szabó Ilona Veronika, Szabó Péter, Szilvási Marcell Lajos, Szólláth Ádám, Topa Martin, Tóth Károly, Tóth Márk, Tupicza Izabella, Zágonyi Dániel Gábor

Címkék:


Sporthírek






hirdetés