Az NB III Keleti csoportjának a sorsolása – 2017/18

Akt.:
Tiszaújváros vs. Putnok - illusztráció
Tiszaújváros vs. Putnok - illusztráció
A labdarúgó NB III Keleti csoport 2017/18-as évad sorsolása és órarendje.

1. forduló (augusztus 12-13.)

Sz, 17.30: Cigánd SE – Füzesgyarmati SK
Sz, 17.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Putnok FC
Sz, 17.30: Balassagyarmati VSE – Nyírbátori FC
Sz, 17.30: Salgótarjáni TC – Monori SE
Sz, 17.30: Gyöngyösi AK – Jászberényi FC
Sz, 17.30: Debreceni EAC – Tállya KSE
V, 17.30: Erzsébetvárosi SMTK – Diósgyőri VTK tartalék
V, 17.30: Tiszafüredi VSE – MTK Budapest tartalék

2. forduló (augusztus 19.)

Sz, 17.30: Tállya KSE – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 17.30: Diósgyőri VTK tartalék – Gyöngyösi AK
Sz, 17.30: Jászberényi FC – Tiszafüredi VSE
Sz, 17.30: MTK Budapest tartalék – Salgótarjáni TC
Sz, 17.30: Monori SE – Balassagyarmati VSE
Sz, 17.30: Nyírbátori FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 17.30: Putnok FC – Cigánd SE
Sz, 17.30: Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC

3. forduló (augusztus 26-27.)

Sz, 17.30: Cigánd SE – Nyírbátori FC
Sz, 17.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Monori SE
Sz, 17.30: Salgótarjáni TC – Jászberényi FC
Sz, 17.30: Gyöngyösi AK – Tállya KSE
Sz, 17.30: Füzesgyarmati SK – Putnok FC
V, 17.30: Erzsébetvárosi SMTK – Debreceni EAC
V, 17.30: Balassagyarmati VSE – MTK Budapest tartalék
V, 17.30: Tiszafüredi VSE – Diósgyőri VTK tartalék

4. forduló (szeptember 2.)

Sz, 17.30: Erzsébetvárosi SMTK – Füzesgyarmati SK
Sz, 17.30: Tállya KSE – Tiszafüredi VSE
Sz, 17.30: Diósgyőri VTK tartalék – Salgótarjáni TC
Sz, 17.30: Jászberényi FC – Balassagyarmati VSE
Sz, 17.30: MTK Budapest tartalék – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 17.30: Monori SE – Cigánd SE
Sz, 17.30: Nyírbátori FC – Putnok FC
Sz, 17.30: Debreceni EAC – Gyöngyösi AK

5. forduló (szeptember 9-10.)

Sz, 16.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Jászberényi FC
Sz, 16.30: Salgótarjáni TC – Tállya KSE
Sz, 16.30: Tiszafüredi VSE – Debreceni EAC
Sz, 16.30: Gyöngyösi AK – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 16.30: Putnok FC – Monori SE
Sz, 16.30: Füzesgyarmati SK – Nyírbátori FC
V, 16.30: Balassagyarmati VSE – Diósgyőri VTK tartalék
V, 16.30: Cigánd SE – MTK Budapest tartalék

6. forduló (szeptember 16-17.)

Sz, 16.30: Gyöngyösi AK – Füzesgyarmati SK
Sz, 16.30: Debreceni EAC – Salgótarjáni TC
Sz, 16.30: Monori SE – Nyírbátori FC
V, 16.30: Tállya KSE – Balassagyarmati VSE
V, 16.30: Diósgyőri VTK tartalék – Termálfürdő FC Tiszaújváros
V, 16.30: Jászberényi FC – Cigánd SE
V, 16.30: MTK Budapest tartalék – Putnok FC
V, 16.30: Erzsébetvárosi SMTK – Tiszafüredi VSE

7. forduló (szeptember 23-24.)

Sz, 16.00: Tiszafüredi VSE – Gyöngyösi AK
Sz, 16.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Tállya KSE
Sz, 16.00: Balassagyarmati VSE – Debreceni EAC
Sz, 16.00: Salgótarjáni TC – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 16.00: Putnok FC – Jászberényi FC
Sz, 16.00: Füzesgyarmati SK – Monori SE
V, 16.00: Cigánd SE – Diósgyőri VTK tartalék
V, 16.00: Nyírbátori FC – MTK Budapest tartalék

8. forduló (szeptember 30-október 1.)

Sz, 16.00: Tiszafüredi VSE – Füzesgyarmati SK
Sz, 16.00: Debreceni EAC – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 16.00: Gyöngyösi AK – Salgótarjáni TC
V, 11.00: MTK Budapest tartalék – Monori SE
V, 16.00: Erzsébetvárosi SMTK – Balassagyarmati VSE
V, 16.00: Tállya KSE – Cigánd SE
V, 16.00: Diósgyőri VTK tartalék – Putnok FC
V, 16.00: Jászberényi FC – Nyírbátori FC

9. forduló (október 8.)

V, 15.00: Cigánd SE – Debreceni EAC
V, 15.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Erzsébetvárosi SMTK
V, 15.00: Balassagyarmati VSE – Gyöngyösi AK
V, 15.00: Salgótarjáni TC – Tiszafüredi VSE
V, 15.00: Monori SE – Jászberényi FC
V, 15.00: Nyírbátori FC – Diósgyőri VTK tartalék
V, 15.00: Putnok FC – Tállya KSE
V, 15.00: Füzesgyarmati SK – MTK Budapest tartalék

10. forduló (október 14-15.)

Sz, 15.00: Debreceni EAC – Putnok FC
Sz, 15.00: Salgótarjáni TC – Füzesgyarmati SK
Sz, 15.00: Tiszafüredi VSE – Balassagyarmati VSE
Sz, 15.00: Gyöngyösi AK – Termálfürdő FC Tiszaújváros
V, 15.00: Erzsébetvárosi SMTK – Cigánd SE
V, 15.00: Tállya KSE – Nyírbátori FC
V, 15.00: Diósgyőri VTK tartalék – Monori SE
V, 15.00: Jászberényi FC – MTK Budapest tartalék

11. forduló (október 21-22.)

Sz, 14.30: Cigánd SE – Gyöngyösi AK
Sz, 14.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Tiszafüredi VSE
Sz, 14.30: Balassagyarmati VSE – Salgótarjáni TC
Sz, 14.30: Monori SE – Tállya KSE
Sz, 14.30: Nyírbátori FC – Debreceni EAC
Sz, 14.30: Putnok FC – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 14.30: Füzesgyarmati SK – Jászberényi FC
V, 14.30: MTK Budapest tartalék – Diósgyőri VTK tartalék

12. forduló (október 28-29.)

Sz, 14.30: Balassagyarmati VSE – Füzesgyarmati SK
Sz, 14.30: Salgótarjáni TC – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 14.30: Tiszafüredi VSE – Cigánd SE
Sz, 14.30: Gyöngyösi AK – Putnok FC
Sz, 14.30: Debreceni EAC – Monori SE
V, 14.30: Tállya KSE – MTK Budapest tartalék
V, 14.30: Diósgyőri VTK tartalék – Jászberényi FC
V, 14.30: Erzsébetvárosi SMTK – Nyírbátori FC

13. forduló (november 4-5.)

Sz, 14.30: Cigánd SE – Salgótarjáni TC
Sz, 14.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Balassagyarmati VSE
Sz, 14.30: Putnok FC – Tiszafüredi VSE
Sz, 14.30: Monori SE – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 14.30: Nyírbátori FC – Gyöngyösi AK
V, 14.30: Jászberényi FC – Tállya KSE
V, 14.30: MTK Budapest tartalék – Debreceni EAC
V, 14.30: Füzesgyarmati SK – Diósgyőri VTK tartalék

14. forduló (november 11-12.)

Sz, 13.30: Gyöngyösi AK – Monori SE
Sz, 13.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Füzesgyarmati SK
Sz, 13.30: Balassagyarmati VSE – Cigánd SE
Sz, 13.30 :Salgótarjáni TC – Putnok FC
Sz, 13.30: Tiszafüredi VSE – Nyírbátori FC
Sz, 13.30: Debreceni EAC – Jászberényi FC
V, 13.30: Tállya KSE – Diósgyőri VTK tartalék
V, 13.30: Erzsébetvárosi SMTK – MTK Budapest tartalék

15. forduló (november 18-19.)

Sz, 13.30: Füzesgyarmati SK – Tállya KSE
Sz, 13.30: Cigánd SE – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 13.30: Monori SE – Tiszafüredi VSE
Sz, 13.30: Nyírbátori FC – Salgótarjáni TC
Sz, 13.30: Putnok FC – Balassagyarmati VSE
V, 11.00: MTK Budapest tartalék – Gyöngyösi AK
V, 13.30: Diósgyőri VTK tartalék – Debreceni EAC
V, 13.30: Jászberényi FC – Erzsébetvárosi SMTK

16. forduló (november 25-26.)

Sz, 13.00: Füzesgyarmati SK – Cigánd SE
Sz, 13.00: Putnok FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 13.00: Nyírbátori FC – Balassagyarmati VSE
Sz, 13.00: Monori SE – Salgótarjáni TC
V, 13.00: Diósgyőri VTK tartalék – Erzsébetvárosi SMTK
V, 13.00: Tállya KSE – Debreceni EAC
V, 13.00: MTK Budapest tartalék – Tiszafüredi VSE
V, 13.00: Jászberényi FC – Gyöngyösi AK

17. forduló (március 3-4.)

Sz, 13.00: Tiszafüredi VSE – Jászberényi FC
Sz, 13.00: Balassagyarmati VSE – Monori SE
Sz, 13.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Nyírbátori FC
Sz, 13.00: Cigánd SE – Putnok FC
Sz, 13.00: Debreceni EAC – Füzesgyarmati SK
V, 13.00: Salgótarjáni TC – MTK Budapest tartalék
V, 13.00: Erzsébetvárosi SMTK – Tállya KSE
V, 13.00: Gyöngyösi AK – Diósgyőri VTK tartalék

18. forduló (március 10-11.)

Sz, 13.00: Nyírbátori FC – Cigánd SE
Sz, 13.00: Monori SE – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 13.00: Debreceni EAC – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 13.00: Putnok FC – Füzesgyarmati SK
V, 13.00: MTK Budapest tartalék – Balassagyarmati VSE
V, 13.00: Jászberényi FC – Salgótarjáni TC
V, 13.00: Diósgyőri VTK tartalék – Tiszafüredi VSE
V, 13.00: Tállya KSE – Gyöngyösi AK

19. forduló (március 17-18.)

Sz, 14.00: Füzesgyarmati SK – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 14.00: Gyöngyösi AK – Debreceni EAC
Sz, 14.00: Tiszafüredi VSE – Tállya KSE
Sz, 14.00: Cigánd SE – Monori SE
Sz, 14.00: Putnok FC – Nyírbátori FC
Sz, 14.00: Balassagyarmati VSE – Jászberényi FC
V, 18.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – MTK Budapest tartalék
V, 18.00: Salgótarjáni TC – Diósgyőri VTK tartalék

20. forduló (március 24-25.)

Sz, 14.00: Debreceni EAC – Tiszafüredi VSE
Sz, 14.00: Monori SE – Putnok FC
Sz, 14.00: Nyírbátori FC – Füzesgyarmati SK
V, 14.00: Erzsébetvárosi SMTK – Gyöngyösi AK
V, 14.00: MTK Budapest tartalék – Cigánd SE
V, 14.00: Jászberényi FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros
V, 14.00: Diósgyőri VTK tartalék – Balassagyarmati VSE
V, 14.00: Tállya KSE – Salgótarjáni TC

21. forduló (március 31-április 1.)

Sz, 14.30: Füzesgyarmati SK – Gyöngyösi AK
Sz, 14.30: Tiszafüredi VSE – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 14.30: Salgótarjáni TC – Debreceni EAC
Sz, 14.30: Balassagyarmati VSE – Tállya KSE
Sz, 14.30: Cigánd SE – Jászberényi FC
Sz, 14.30: Nyírbátori FC – Monori SE
V, 14.30: Putnok FC – MTK Budapest tartalék
V, 14.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Diósgyőri VTK tartalék

22. forduló (április 7-8.)

Sz, 14.30: Debreceni EAC – Balassagyarmati VSE
Sz, 14.30: Gyöngyösi AK – Tiszafüredi VSE
Sz, 14.30: Monori SE – Füzesgyarmati SK
V, 14.30: MTK Budapest tartalék – Nyírbátori FC
V, 14.30: Jászberényi FC – Putnok FC
V, 14.30: Erzsébetvárosi SMTK – Salgótarjáni TC
V, 14.30: Diósgyőri VTK tartalék – Cigánd SE
V, 14.30: Tállya KSE – Termálfürdő FC Tiszaújváros

23. forduló (április 14-15.)

Sz, 15.00: Füzesgyarmati SK – Tiszafüredi VSE
Sz, 15.00: Salgótarjáni TC – Gyöngyösi AK
Sz, 15.00: Balassagyarmati VSE – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 15.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Debreceni EAC
Sz, 15.00: Cigánd SE – Tállya KSE
Sz, 15.00: Nyírbátori FC – Jászberényi FC
V, 15.00: Putnok FC – Diósgyőri VTK tartalék
V, 15.00: Monori SE – MTK Budapest tartalék

24. forduló (április 21-22.)

Sz, 16.00: Debreceni EAC – Cigánd SE
Sz, 16.00: Gyöngyösi AK – Balassagyarmati VSE
Sz, 16.00: Tiszafüredi VSE – Salgótarjáni TC
V, 16.00: Jászberényi FC – Monori SE
V, 16.00: Diósgyőri VTK tartalék – Nyírbátori FC
V, 16.00: Erzsébetvárosi SMTK – Termálfürdő FC Tiszaújváros
V, 16.00: Tállya KSE – Putnok FC
V, 16.00: MTK Budapest tartalék – Füzesgyarmati SK

25. forduló (április 28-29.)

Sz, 16.30: Putnok FC – Debreceni EAC
Sz, 16.30: Nyírbátori FC – Tállya KSE
Sz, 16.30: Füzesgyarmati SK – Salgótarjáni TC
Sz, 16.30: Balassagyarmati VSE – Tiszafüredi VSE
Sz, 16.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Gyöngyösi AK
Sz, 16.30: Cigánd SE – Erzsébetvárosi SMTK
V, 11.00: MTK Budapest tartalék – Jászberényi FC
V, 16.30: Monori SE – Diósgyőri VTK tartalék

26. forduló (május 5-6.)

Sz, 16.30: Salgótarjáni TC – Balassagyarmati VSE
Sz, 16.30: Gyöngyösi AK – Cigánd SE
Sz, 16.30: Tiszafüredi VSE – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 16.30: Debreceni EAC – Nyírbátori FC
V, 16.30: Tállya KSE – Monori SE
V, 16.30: Diósgyőri VTK tartalék – MTK Budapest tartalék
V, 16.30: Erzsébetvárosi SMTK – Putnok FC
V, 16.30: Jászberényi FC – Füzesgyarmati SK

27. forduló (május 12-13.)

Sz, 16.30: Füzesgyarmati SK – Balassagyarmati VSE
Sz, 16.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Salgótarjáni TC
Sz, 16.30: Nyírbátori FC – Erzsébetvárosi SMTK
Sz, 16.30: Monori SE – Debreceni EAC
Sz, 16.30: Cigánd SE – Tiszafüredi VSE
Sz, 16.30: Putnok FC – Gyöngyösi AK
V, 16.30: MTK Budapest tartalék – Tállya KSE
V, 16.30: Jászberényi FC – Diósgyőri VTK tartalék

28. forduló (május 19-20.)

Sz, 17.00: Balassagyarmati VSE – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 17.00: Tiszafüredi VSE – Putnok FC
Sz, 17.00: Gyöngyösi AK – Nyírbátori FC
Sz, 17.00: Salgótarjáni TC – Cigánd SE
V, 17.00: Diósgyőri VTK tartalék – Füzesgyarmati SK
V, 17.00: Tállya KSE – Jászberényi FC
V, 17.00: Erzsébetvárosi SMTK – Monori SE
V, 17.00: Debreceni EAC – MTK Budapest tartalék

29. forduló (május 27.)

V, 11.00: MTK Budapest tartalék – Erzsébetvárosi SMTK
V, 17.00: Nyírbátori FC – Tiszafüredi VSE
V, 17.00: Monori SE – Gyöngyösi AK
V, 17.00: Füzesgyarmati SK – Termálfürdő FC Tiszaújváros
V, 17.00: Cigánd SE – Balassagyarmati VSE
V, 17.00: Putnok FC – Salgótarjáni TC
V, 17.00: Jászberényi FC – Debreceni EAC
V, 17.00: Diósgyőri VTK tartalék – Tállya KSE

30. forduló (június 3.)

V, 17.30: Tállya KSE – Füzesgyarmati SK
V, 17.30: Erzsébetvárosi SMTK – Jászberényi FC
V, 17.30: Gyöngyösi AK – MTK Budapest tartalék
V, 17.30: Tiszafüredi VSE – Monori SE
V, 17.30: Salgótarjáni TC – Nyírbátori FC
V, 17.30: Balassagyarmati VSE – Putnok FC
V, 17.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Cigánd SE
V, 17.30: Debreceni EAC – Diósgyőri VTK tartalék








hirdetés