Az Év sportolója: itt a döntő!

Akt.:
Keressük a legjobbakat
Keressük a legjobbakat - © Illusztráció: Derencsényi István, archív
Debrecen – A hagyományokhoz hűen, a Hajdú-bihari Napló és a Hajdú Online ismét keresi az elmúlt év legjobb és legnépszerűbb hajdú-bihari sportolóit, szakvezetőjét és csapatát! Ezúttal is hat kategóriában voksolhatnak olvasóink a legjobbakra.

A játék menete: a szerkesztőségünk által kijelölt és az olvasók által fináléba juttatott sportemberek és csapatok mérettetnek meg a szavazás utolsó fázisában.

A végjátékban tíz-tíz jelölt várja a szavazatokat – voksolni ezúttal is a Hajdú-bihari Naplóban megjelenő szelvényen, valamint a Hajdú Online-on és a Hajdú-bihari Napló Facebook oldalán lehet, január 29-től február 7-én éjfélig.

HBN


A jelöltek

Az év felnőtt férfi sportolója:

  • Halek Márton (DVSE, vízilabdázó)
  • Kazi Tamás (DSC-SI, atlétika)
  • Krucsó Zsolt (Transzplantáltak Országos Sportegyesülete, úszás)
  • Mónus József (Hajdúnánás, íjász)
  • Nagy Konrád (DSC-SI, gyorskorcsolya)
  • Nagy Levente (Cutler Team, testépítés)
  • Szabó Balázs (Eskrima Debrecen, eskrima)
  • Tabaka József (Debrecen Speedway SE, salakmotor)
  • Trencsényi János (MVFC, futsal)
  • Varga József (DVSC-TEVA, labdarúgás)

Az év felnőtt női sportolója:

  • Hajdrik Mária (Vezér Fitness, fitnesz)
  • Hegyi Dóra (Flex-HD SE, aerobik)
  • Horváth-Pásztor Bettina (DVSC, kézilabda)
  • Kudor Kitti (DVSC, kézilabda)
  • Mihály Kata (DHSE, vívás)
  • Mudri Nikolett (Bushido Karate SE, karate)
  • Papp Melinda (Cutler Gym, fitnesz)
  • Senánszky Petra (Debreceni Búvárklub, uszonyos úszás)
  • Torma Lilla (HTE, futsal)
  • Varsányi Nóra (DVSC, kézilabda)

Az év utánpótlás férfi sportolója:

  • Balogh Norbert (DVSC, labdarúgás)
  • Bárány Márk (Debrecen Speedway SE, salakmotor)
  • Bokross Zsolt (Báthory Gym, K-1)
  • Fekete Gergő (DVSE, vízilabda)
  • Holoda Péter (Hajdúszoboszlói Árpád SE, úszás)
  • Juhász Balázs (DSC-SI, atlétika)
  • Kosina Gergő (Debreceni Búvárklub, uszonyos úszás)
  • Orosz Viktor (Letizia SC, íjász)
  • Szabó Rudolf (Hajdúszoboszlói Árpád SE, úszás)
  • Tabaka Róbert (Debrecen Speedway SE, salakmotor)

Az év női utánpótlás sportolója:

  • Bökönyi Klaudia (Flex-HD, aerobik)
  • Dobos Dorottya (Hajdúszoboszlói Árpád SE, úszás)
  • Eszenyi Bianka (DSC-SI, kézilabda)
  • Fekete Laura (DHSE, vívás)
  • Kozák Luca (DSC-SI, atléta)
  • Sápi Boglárka (DSC-SI, kézilabda)
  • Szabó Anita (Debreceni Búvárklub, uszonyos úszás)
  • Szőllősi Panna (Flex-HD, aerobik)
  • Szűcs Rebeka (Debreceni Búvárklub, uszonyos úszás)
  • Vértesi Lili (DHSE-PMD, vívás)

Az év csapata:

  • DEAC Balmaz Kamilla Gyógyfürdő (férfi kosárlabda)
  • DHK (jégkorong)
  • DHSE-PMD (vívás)
  • DVSC-TEVA (labdarúgás)
  • DVSC-TVP (kézilabda)
  • Flex-HD csoport (aerobik)
  • Hajdúnánás SK (női kézilabda)
  • HTE (női futsal)
  • König-Trade Balmazújváros (férfi kézilabda)
  • Mezei-Vill FC (férfi futsal)

Az év edzője:

  • Dankó Ferenc (Eskrima Debrecen, eskrima)
  • Feczkó Tamás (Balmaz Kamilla, labdarúgás)
  • Füzesi Ferenc (Kőnig Trade Balmazújváros, kézilabda)
  • Ignéczi László (Báthory Gym, K-1)
  • Kovács Judit (Flex-HD, aerobik)
  • Kovácsné Laurinyecz Julianna (Flex-HD SE, aerobik)
  • Kókai Dávid (Debreceni Búvárklub, uszonyos úszás)
  • Rácz Csaba (Shogun SE, karate)
  • Suba László (DSC-SI, atléta)
  • Turzó József (Mezei-Vill, futsal)








hirdetés