A Megye Sportolója 2012 – Végeredmény

Akt.:
Sportújságíró kollégáink és Önök is kiválasztották a tavalyi év legjobbjait. Íme az év sportolói Hajdú-Biharban!

 


A Hajdú-bihari Napló munkartársai megválasztották 2012-es év legjobb megyei sportolóit, edzőjét és csapatát. A voksolás eredménye:

Az év férfi sportolója:
Szakály Péter (DVSC-Teva, labdarúgás)

Az év női sportolója:
Risztov Éva (DSC-SI, úszás)

Az év utánpótlás férfi sportolója:
Kosina Gergő (Debreceni Búvárklub, uszonyos úszás)

Az év utánpótlás női sportolója:
Senánszky Petra (Debreceni Búvárklub, uszonyos úszás)

Az év csapata:
DVSC-Teva (labdarúgás)

Az év edzője:
Kondás Elemér (DVSC-Teva, labdarúgás)

Közönségszavazás eredménye

A jelöltek neve után az első oszlop az összes szavazatot, a második oszlop a Haon-os, a harmadik oszlop a Naplóból kivágott szavazószelvényen beérkezett voksokat mutatja.

Utánpótlás lány

Deák Anna (Flex-HD, aerobik) 822 459 363
Molnár Noémi (Flex-HD, aerobik) 695 654 41
Gavallér Fanni (DVSC, kézilabda) 583 574 9
Bokor Adrienn (Olasz Focisuli, labdarúgás) 528 396 132
Zavoda Dóra (DHSE-PMD, vívás) 408 408 0
Siska Pálma (DVSC-Fórum, kézilabda) 309 268 41
Juhász Pálma (Tatár TC, tenisz) 248 235 13
Senánszky Petra (Debreceni Búvárklub, uszonyos úszás) 166 148 18
Fedor Tamara (DHSE-PMD Vívóklub, vívás) 135 135 0
Senánszky Flóra (Debreceni Búvárklub, uszonyos úszás) 134 122 12

Utánpótlás fiú

Bokross Zsolt (Báthory Gym, kick-boksz) 1323 1321 2
Nagy Levente (DVSC-Hajdúhadház, ökölvívás) 867 864 3
Holoda Péter (Árpád SE, úszás) 597 581 16
Tácsik Hunor (Flex-HD, aerobik) 499 446 53
Bódi Ádám (DVSC-Teva, labdarúgás) 376 303 73
Macsi Patrik (DVSE, vízilabda) 343 340 3
Kosina Gergő (Debreceni Búvárklub, uszonyos úszás) 298 268 30
Koroknai Máté (DSC-SI, atlétika) 125 119 6
Kányási Roland (DSC-SI, cselgáncs) 118 118 0
Kovács Zsolt (DVSC, ökölvívás) 28 28 0

Felnőtt nő

Hegyi Dóra (Flex-HD, aerobik) 995 635 360
Risztov Éva (DSC-SI, úszás) 926 856 70
Jenei Kinga (Eötvös DSE, röplabda) 765 686 79
Dakos Noémi (DVSC-Fórum, kézilabda) 210 202 8
Mihály Kata (vívás, DHSE-PMD Vívóklub) 122 122 0
Papp Melánia (Püspökladányi BK, birkózás) 83 83 0
Füredi Andrea (Mezei-Vill FC, futsal) 83 82 1
Benedek Nikolett (fitnesz) 77 74 3
Rácz Irén (DVSC, ökölvívás) 50 50 0
Nagy Tímea (ökölvívás, DVSC) 24 19 5

Felnőtt férfi

Tabaka József (Debrecen Speedway SE, salakmotor) 294 292 2
Braniszlav Mitrovics (DVSE, vízilabda) 274 270 4
Szakály Péter (DVSC-Teva, labdarúgó) 266 209 57
Varga Tamás (DVSE, vízilabda) 222 199 23
Kálucz Martin (Hungarian Pitbull Fighters Debrecen, MMA) 211 210 1
Berecz Zsolt (DEAC, futsal) 171 171 0
Madarász Tamás (cselgáncs, DSC-SI) 164 158 6
Kazi Tamás (atlétika, DSC-SI) 157 136 21
Serra Solt (DHSE-PMD Vívóklub, vívás) 137 137 0
Varga Miklós (ökölvívás, HISE) 66 47 19

Csapat

Flex-HD aerodance (aerobik) 1070 757 313
Eötvös DSE (röplabda) 576 499 77
DVSE (vízilabda) 392 371 21
Shogun SE (karate) 266 261 5
DVSC-DLA ’97 (labdarúgás) 256 225 31
DVSC-TEVA (labdarúgás) 222 214 8
DSC-SI U13 (kézilabda) 213 213 0
Mezei-Vill FC (futsal) 105 104 1
DVSC-Fórum (kézilabda) 103 95 8
DVSC Boxing (ökölvívás) 47 44 3

Edző

Kovács Judit (Flex-HD, aerobik) 497 268 229
Gyöngyösi András (DVSE, vízilabda) 361 347 14
Rácz Csaba (Shogun SE, karate) 299 293 6
Kondás Elemér (DVSC-Teva, labdarúgás) 297 230 67
Kovácsné Laurinyecz Julianna (Flex-HD, aerobik) 274 225 49
Márián Blanka (DSC-SI, kézilabda) 272 272 0
Kókai Dávid (Debreceni Búvárklub) 175 143 32
Dévay László (DSC-SI, úszás) 164 146 18
Serra György (DHSE-PMD Vívóklub, vívás) 136 136 0
Gyarmati András (Létavértes, labdarúgás) 37 37 0







hirdetés