Az első pontok

Ebben a fordulóban megszerezte első bajnoki pontját a jelentősen megfiatalított Bodrogolaszi is a Zemplén körzetben.

Felnőttek

8. forduló
Ricse – Györgytarló 3-0
Kenézlő – Vajdácska 6-2
Tiszakarád – Nagyrozvágy 3-1
Kovácsvágás – Füzér 0-4
Füzérradvány – Bodrogolaszi 3-2
Hercegkút – Makkoshotyjka 0-1
Vámosújfalu – Mikóháza 0-5
Szabadnapos: Sárazsadány
9. forduló
Nagyrozvágy – Vámosújfalu 0-2
Mikóháza – Hercegkút 6-1
Györgytarló – Tiszakarád 1-3
Bodrogolaszi – Kovácsvágás 2-2
Sárazsadány – Kenézlő 3-3
Vajdácska – Ricse 0-4
Makkoshotyka – Füzérradvány 2-2
Szabadnapos: Füzér

Ifjúságiak

8. forduló
Ricse – Györgytarló 7-0
Kenézlő – Vajdácska 2-1
Tiszakarád – Nagyrozvágy 2-0
Kovácsvágás – Füzér 3-0
Füzérradvány – Bodrogolaszi 8-0
Hercegkút – Makkoshotyjka 4-1
Vámosújfalu – Mikóháza 1-4
Szabadnapos: Sárazsadány
9. forduló
Nagyrozvágy – Vámosújfalu 1-2
Mikóháza – Hercegkút 4-1
Györgytarló – Tiszakarád 0-14
Bodrogolaszi – Kovácsvágás 0-1
Sárazsadány – Kenézlő 5-1
Vajdácska – Ricse 5-2
Makkoshotyka – Füzérradvány 0-3
Szabadnapos: Füzér


A csoport állása

Felnőttek
1. Mikóháza9 6 3 – 39-13 21
2. Tiszakarád 9 6 2 1 33-17 20
3. Ricse 8 6 1 1 19-6 19
4 Füzér 8 5 3 – 25-10 18
5. Kenézlő 8 5 1 2 29-13 16
6. Györgytarló 8 4 1 3 21-14 13
7. Makkoshotyka 9 4 1 4 19-18 13
8. Sárazsadány 8 3 3 2 30-19 12
9. Vámosújfalu 9 2 2 5 16-22 8
10. Füzérradvány 8 2 2 4 18-26 8
11. Kovácsvágás 8 2 2 4 16-24 8
12. Hercegkút 8 2 1 5 13-24 7
13. Nagyrozvágy* 9 3 – 6 11-29 6
14. Vajdácska 8 1 1 6 11-30 4
15. Bodrogolaszi 9 – 1 8 10-45 1
*3 büntetőpont levonva

Ifjúságiak
1. Mikóháza 8 7 – 1 28-14 21
2. Ricse 8 6 1 1 42-9 19
3. Füzérradvány 8 6 1 1 27-4 19
4. Vajdácska 8 6 1 1 27-10 19
5. Kenézlő 8 4 1 3 22-13 13
6. Makkoshotyka 9 4 1 4 20-17 13
6. Sárazsadány 8 4 1 3 20-17 13
8. Bodrogolaszi 9 4 1 4 20-26 13
9. Tiszakarád 9 4 – 5 27-17 12
10. Kovácsvágás 8 4 – 4 12-20 12
11. Vámosújfalu 9 3 1 5 12-24 10
12. Hercegkút 8 2 1 5 20-33 7
13. Füzér 8 2 – 6 17-30 6
14. Györgytarló 8 1 1 6 8-44 4
15. Nagyrozvágy* 8 – – 8 8-32 -3
*3 büntetőpont levonva

Hétvégi program

10. forduló
Október 1., 15.00: Ricse – Sárazsadány
Október 2., 15.00: Vajdácska – Györgytarló, Kenézlő – Füzér, Kovácsvágás – Makkoshotyka, Füzérradvány – Mikóháza, Hercegkút – Nagyrozvágy, Vámosújfalu – Tiszakarád
Szabadnapos: Bodrogolaszi

B.G.