Az Ebes kitömte a Hajdúszovátot

© Fotó: HBN-archív
Hajdú-Bihar – Elindultak a megyei másodosztály 2015-2016-os idényének küzdelmei szombaton: a Nádudvar, a Szentpéterszeg és az Ebes csapatai győzelemmel kezdtek délen, a Nagyrábé és a Kaba pedig döntetlent ért el egymás ellen.

Nagyrábé-Kaba 2-2 (0-1)

50 néző, vezette: Mező S. (Papp J., Horváth M.)

Nagyrábé: Németh E. – Kovács A., Sós P., Szabó S., Szabó T., Kordás J. (Szilágyi T. (Kolompár R.)), Faragó L., Mező A., Kiss G. ( Bende L.), Balogh M. (Czirják Csaba), Tiszai G. (Koszorús I.), Edző: Károlyi Zoltán.

Kaba: Biás P. – Jeges Z., Németi M., Szegi Zs., Szörnyi R., Sarkadi A., Szabó D.,( Almási Z.), Plókai G., Kozma L., Szabó B. (Plókai M), Kovács M. Edző: Kiss Lajos

Gól: Mező A., Balogh M., illetve Szabó B., Plókai G. Jók: illetve Jeges Z. Kiállítva: Szabó T., Mező A. Ifi:

Károlyi Zoltán: – – Első félidőben bent maradtunk a mérkőzésben, de a második félidőben a fejekben rendet raktunk, és itthon tudtuk tartani a két pontot kettős emberhátrányban. További sok sikert a Kabának.

Kiss Lajos: – Első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést. Ezt követően a lelkesen és nagy akarattal játszó Nagyrábé megfordította a mérkőzést, s örülhettünk, hogy kiegyenlítettünk. Most láthattuk, hogy mi vár ránk akkor, ha nem használjuk ki a helyzeteinket.

Nádudvar – Komádi 4-3 (3-2)

150 néző, vezette: Gálfi F. (Kovács Á., Gyugos B.)

Nádudvar: Dobi R. – Kiss A., HirzicsL., Kenéz N., Nagy S. (Varga Zs.), Czidor R., Pál I., Derceni L. (Lőrinczi G.), Szabó T., Varga T., Czibere K. Edző: Gere Csaba

Komádi: Puskás Cs. – Varga L., Simon S., Kirimi P., Tóth L., Miczura Varga K., Nagy J., Vass Á., Miczura Varga T., Holló J., Fábián I. Edző: Szabó Sándor.

Gól: Nagy S., Czidor R., Kirimi P. (öngól), Simon S. (öngól), illetve Varga L. (2), Derceni L. (öngól), Jók: mindenki Ifi:

Gere Csaba:- 40 percig futballoztunk, utána 5 perc rövid zárlat elég volt ahhoz, hogy feljöjjön a vendég csapat.

A második félidőben leginkább a küzdelem dominált, amely egyébként az egész mérkőzést jellemezte. Mindenki odatette magát, talán a két csapat által összegyűjtött 11 sárga lap is ezt tükrözi. A mérkőzés végén a dominánsabb vendégek kiegyenlítettek, egy öngóllal viszont a hosszabbítás perceiben megszereztük a győzelmet.

Pataki Zsolt: – Gyenge játékvezetés, nem érdemeltük meg a vereséget. 11 emberrel voltunk a pályán, köszönjük azoknak a játékosoknak akik részt vettek a mérkőzésen. Jövő héten megpróbálunk javítani.

Biharkeresztes – Szentpéterszeg 1-2 (0-0)

75-100 néző, vezette: Kertész F. (Erdélyi P., Batári G.)

Biharkeresztes: Rácz S.– Hodosán T., Mező R., Kolozsvári G., Nagy Zs., Karmazsin Z. (Fercsák L.), Mohácsi S. (Madarász A.), Varga I., Lovas T., (Szotter B.), Buka Á. (Szőke S.), Rinyu B. Edző: Madarász András

Szentpéterszeg: Nagy N.– Góz J., Okos T., Kecskés R. (Sándor I.), Kecskés J., Flaskai Zs. (Nagy P.), Lakatos Cs. (Erdei Z.), Szűcs P., Tamás L. (Szabó Z.), Kolompár Zs., Muzsnai J. Edző: Balogh Barna

Gól: – Jók: Nagy Zs., Lovas T. Karmazsin Z. Varga Zs. Ifi: 4-3

Madarász András: – Új csapat, fiatal csapat sok tapasztalatot kell gyűjtenünk, viszont küzdeni akarással pótolhatjuk a rutinbeli hiányosságainkat. Köszönjük a szurkolóknak, hogy kifáradtak a mérkőzésre, reméljük, sok örömet fogunk nekik még szerezni.

Balogh Barna: – Érdekes játék ez a labdarúgás az első félidőben végig fölényben játszottunk és több nagy lehetőségünk is volt, mégis az ellenfél szerzett vezetést. Amikor tíz emberre fogyatkoztunk úgy nézett ki, hogy már elment a hajó, aztán mégis mi szereztük meg a győzelmet. Azért úgy érzem összességében megérdemelt a győzelmünk.

Ebes – Hajdúszovát 6-0 ( 1-0)

100 néző, vezette: Juhász D. (Katona L., Radócz B.)

Ebes: Kiss G. – Leiter B. (Katona I), Szabó G., Szabó Zs., Bernáth G., Kelemen L. (Tóth P)., Borúzs T., Nagy I. (Mészáros T.), Leiter K. (Kovács B.), Dávid T. (Dávid G.), Bencsik A., Edző: Bernáth Lajos.

Hajdúszovát: Nagy D.- Nagy A., Kökény R., Serdült B., Bak Z., Kaszás Z. (Horváth M.), Rácz P., Tóth B., Kökény A., Kaszás S., Nagy Cs. Edző: Budai János.

Gól: Szabó Zs., Nagy D. (öngól), Nagy I., Bencsik A. (2), Dávid G., Jók: egész csapat Ifi: 4-3

Bernáth Lajos:- Nehezen lendültünk bele, de a végén megérdemelten győztünk. Gratulálok a csapatnak.

Budai János: – Együtt sírunk, együtt nevetünk. Köszönjük Csende Sanyi bácsinak a segítséget, a földesi sportbarátok támogatását, hogy lejátsszuk a meccset, valamint az ebesi csapatnak is köszönet a segítségért.

Báránd – Földes elmaradt

(A Földes nem jelent meg) Ifi: 8–3

Szerep–Kismarja 0–5 (0–1)

80 néző, vezette: Butt T. (Horváth G., Németh M.)

Szerep: Makai Á.– Zsíros S., Tarcsi T., Szabó L., Gulyás Gy. (Bácsó B.), Szabó J., Szabó M., Szabó G., Gali P., Varró G., Mile R. Edző: Gulyás Csaba

Kismarja: Kiss D.– Csuka Zs., Farkas B., Gál S., Budácsik M., Kocsis T., Magyar A., Pap Á., Alimán J., Bordás J. (Kovács Sz.), Magyar Cs. (Vajna A.) Edző: Tóth Károly

Gól: Pap Á. (2), farkas B, Magyar A., Kovács Sz. Jók: senki i illetve egész csapat Ifi: 0–4

Szabó László: – Sokkal rutinosabb játszó Kismarja teljesen megérdemelten győzött. Bár a gólarány kicsit túlzott. További sok sikert kívánok Kismarja csapatának, és bízom abban, hogy a jövő héten már a telepi fiúk is megtalálják a góllövő cipőjüket.

Tóth Károly: – Ragyogó szezonkezdés a mai mérkőzés, úgy érzem megérdemelten nyertük meg. Gratulálok Kiss Dávidnak és Vajna Attilának az első felnőtt mérkőzésükhöz. Továbbá gratulálok az ificsapatunk bravúros győzelméhez. Sok sikert kívánok a Szerep csapatának.