Az Év sportolója 2008 döntője

Ön szerint ki volt a legjobb az elmúlt
évben? Kialakult a végleges névsora
azoknak, akik harcba szállnak az esztendő
legjobb sportolója, csapat, illetve edzője
címért.


Olvasóink megszavazták, hogy kik
kapják a díjakat.


Valamennyi kategóriában 10-10 név
szerepel, az esélyesekre február
11-ig lehetett szavazni, s ezt követően
alakult ki a végeredmény.
Nehéz volt a választás, hiszen
rengeteg tehetséges és eredményes
sportolót nevelt és nevel még ma
is megyénk.


Itt voltak még azok a trénerek
is, akik áldozatos munkájukkal
segítették a sportolókat,
így róluk sem feledkeztünk meg.
Szoros volt a küzdelem több esetben is.


 

A végeredményeket itt
tekintheti meg:


 


 

Az olvasók és a
szerkesztőség jelöltjei pedig a
következőek:

Felnőtt
férfi sportoló

Varga
Miklós

(ökölvívó,
Hajdúsámsoni Harangi
SE),

Kathi
Béla

(testépítő,
Aktív Fitness),

Rudolf
Gergely

(labdarúgó,
DVSC-TEVA),

Kalucza
Norbert

(ökölvívó,
DVSC),

Ferjan
Matej
(salakmotoros,
Simon&Wolf),

Barna
Bertalan
(röplabda,
DEAC),

Krucsó
Zsolt
(úszás,
Debreceni Szenior
Úszóklub),

Sándor
Tamás

(labdarúgás,
DVSC-TEVA),

Tihanyi
Sándor
(salakmotor,
Simon&Wolf),

Trencsényi
János
(futsal,
Mezei-Vill)

Felnőtt női
sportoló

Szabó
Zita
(triatlonista,
DSC-SI),

Lucia
Uhraková

(kézilabdázó,
DVSC-Aquaticum),

Sopronyi
Anett

(kézilabdázó,
Tajtavill-Nyíradony)

Szabó
Beáta

(ökölvívó,
DVSC-Derecske),

Pastrovics
Melinda

(kézilabdázó,
DVSC-Aquaticum),

Szűcs
Gabriella
(kézilabda,
Valcea),

Nagy
Tímea

(ökölvívás,
DVSC),

Gödény
Ráchel
(body fitness,
Corpus Fitness),

Szabó
Valéria

(kézilabda,
DVSC-Aquaticum),

Kudor
Kitti
(kézilabda,
Tajtavill-Nyíradony)

Utánpótlás
férfi sportoló

Ungvári
István

(ökölvívó,
Hajdúsámsoni Harangi
SE),

Tabaka
József

(salakmotoros,
Simon&Wolf),

Szabó
Ervin

(ökölvívó,
DVSC),

Tőzsér
Sándor

(birkózó, DSC-SI),

Tócsán
Tibor
(kick-boxoló,
Báthory SE),

Angyal
Norbert

(labdarúgás,
DVSC),

Madarász
Tamás

(Cselgáncs, DSC-SI),

Vámosi
László

(rali),

Koroknai
Tibor
(atléta,
DSC-SI),

Oláh
Gergő
(karate, Shogun
SE)

Utánpótlás
női sportoló

Hornyák
Dóra

(kézilabdázó,
DVSC-Aquaticum),

Senánszki
Petra
(búvár-
és uszonyos úszó,
Debreceni
Búvárklub),

Sipeki
Rózsa
(aerobikos,
FLEX-HD),

Mihály
Kata
(vívó,
DHSE-PMD VK),

Makrai
Éva

(erőemelés,
Eötvös DSK),

Kiss
Orsolya

(ökölvívás,
DVSC),

Rácz
Andrea
(cselgáncs,
DSC-SI),

Ferenczi
Fruzsina
(cselgáncs,
(DSC-SI),

Vona
Lilla
(íjászat,
Hajdú Íjász
Klub),

Kovács
Dóra
(atléta,
DSC-SI)

Felnőtt
csapat

DVSC-TEVA
(labdarúgás),

DVSC-Aquaticum
(kézilabda),

Mezei-Vill
FC
(futsal),

Simon&Wolf
(salakmotor),

Harangi
SE

(ökölvívás),

Báthory
SE
(kick-box),

DEAC
(férfi röplabda),

DVSC-DEAC
(labdarúgás),

Tajtavill-Nyíradony
(kézilabda),

Téglás
VSE

(súlyemelés)

Utánpótlás
csapat

FLEX-HD
(aerobik),

Eötvös
DSE
(röplabda),

DSC-SI
(atlétika),

Debreceni
Búvárklub

(búvár- és
uszonyos úszás),

DEKE U20
B
(kosárlabda),

DKSE
ifi
(kézilabda),

Tekergők
SE

(kerékpár),

Tigerkids
(baseball),

Hajdú
Íjász Klub

(íjászat),

DVSC
(ökölvívás)

Legjobb
edző

Herczeg
András (DVSC-TEVA,
labdarúgás)

Bakó
Botond (DVSC-Aquaticum, női
kézilabda)

Deél
István (DVSC,
ökölvívás)

Ungai
János (Eötvös
DSK,
erőemelés)
 

Máté
Attila (HISE,
ökölvívás)

Fodor Antal
(DEAC, röplabda)

Köstner
Vilmos (Tajtavill-Nyíradony,
kézilabda)

Szitkó
Róbert (Mezei- Vill,
futsal)

Ignéczi
László (Báthory
SE., kick-box)

Kovácsné
Laurinyec Júlia (Flex-HD,
aerobic)