2008.02.11 07:50; Frissítve: 2008.02.11 07:50


Amy Winehouse tarolt a Grammy-gálán

Amy Winehouse tarolt a Grammy-gálán
Amy Winehouse kapta az év felvételéért járó Grammy-díjat Los Angelesben közép-európai idő szerint hétfő hajnalban. A brit énekesnő nem volt jelen az 50. jubileumi díjkiosztón, mert csak későn kapott beutazási engedélyt.

alt hiba beküldése

Amy Winehouse a “Rehab” című számáért vehette át az egyik legrangosabb zenei díjat. Ezen kívül még négy kategóriában találták győztesnek a brit énekesnőt, aki olyan jelölteket utasított maga mögé, mint Beyonce, Foo Fighters, Rihanna és Justin Timberlake.

Amy férjének, Blake-nek, és Londonnak ajánlotta díját. A 24 éves énekesnő nem volt ott személyesen a díjkiosztón, mert csak pénteken kapta meg a vízumot az amerikai hatóságoktól. Sajtóhírek szerint a késlekedés összefüggésben lehet azzal, hogy Winehouse az elmúlt hónapot drogelvonón töltötte.

Az este másik nagy nyertese Kanye West, aki nyolc jelöléséből végül négy díjat vihetett haza, egyebek mellett a legjobb rap albumért járó Grammy-t kapta meg.

Az év albumának járó díjat Herbie Hancock nyerte az 50. Grammy-gálán.

A HAON LEGFRISSEBB HÍREI A CÍMLAPON: KATTINTSON IDE!



Comments 0

Hozzászólás

 
1000
/1000 letters remain

Zsófi, a nap szépe

Zsófi nyíregyházi szakközépiskolás, akinek nagy álma, hogy egyszer majd sikeres divatfotós legyen.
tovább »


Login2