szon-sportoldal

2008.03.16. 19:34

Győrben a Nyíregyházi KSE

<p>Vasárnap 18 órától a nyíregyházi férfi élvonalbeli kézilabdacsapat az ország túlsó részében lép pályára, a találkozóról élőben beszámolunk a Szabolcs Online-on.</p>

19.28: Vége a mérkőzésnek, 34–26-ra nyert a Győr.

19.20: Hat perccel a vége előtt az a kérdés, hogy tizen belül maradnak-e a nyíregyháziak (30–22).

19.08: Noha Kőrizs hetest védett, a 45. percre 26–19-re lépett meg a házigazda, Bartha Dénes idét kért.

19.00: A szünet után is kiegyenlített a játék (20–18), utána viszont négy góllal megléptek a győriek (39. perc: 23–19).

18.42: Véget ért a flúgos futam, a védekezéssel keveset törődtek a felek az első félidőben. Mindenesetre a 17–15-ös állás reménykeltő a nyíregyháziak számára.

18.35: Kénytelen időt kérni a győriek mestere is, aggasztja tanítványai játéka (15–12).

18.26: Ha egy üzlet beindul... Farkas Roland is feliratkozott a góllövők közé hetesekből és akcióból egyaránt, így a 24. percben 13–10 az állás.

18.19: Összekapták magukat a vendégek, Bancsók és Pisák is betalált (9–4).

18.12:Bartha Dénes időt kért, ugyanis már 7–2 a Győrnek.

18.08: Lerohanásokkal húztak el a kisalföldiek, 5–2 a javukra.

18.05: Fej-fej mellett haladnak a csapatok, Bancsók és Kovács L. góljával 2–2 az állás.

2007.12.14. Nyíregyházi KSE - Győri ETO FKC 27-30

18.00: Pontban hatkor megkezdődött a bajnoki.

17.55:A Nyíregyházi KSE küldöttsége semmit sem bízott a véletlenre, már fél négykor megérkeztek Győrbe. Javában melegítenek a csapatok. A mérkőzést az Ágnecz, Sípos duó vezeti.