Állásajánlat

A Lambda Systeme Kft. sikeresen működő építőanyag nagykereskedelmi vállalat. 1992 óta, 10 milliárd forint forgalommal, immáron 14 telephellyel vagyunk jelen a magyar piacon.

Országos értékesítési hálózatunk fejlesztése érdekében építőanyag értékesítői tapasztalattal rendelkező Kollégát keresünk

ÜZLETKÖTŐ

munkakörbe.

A munkavégzés helye: Debrecen, Hajdú-Bihar megye.

Feladatok:

–       építőanyag értékesítés és műszaki szaktanácsadás

–       meglévő partnerkör forgalmának megtartása, fejlesztése

–       intenzív új ügyfél szerzés

–       üzleti tárgyalások lebonyolítása

–       árajánlatok, szállítási szerződések, megrendelések készítése

–       az értékesítési volumen dinamikus növelése

–       heti, havi beszámolók elkészítése

–       együttműködés a háttér munkálatokat végző Kollégákkal

Elvárások a sikeres jelölttől:

–       építőipari műszaki végzettség (legalább középfokú)

–       építőanyagok átfogó ismerete

–       aktív, releváns piac és terület ismeret

–       kereskedelmi szemlélet

–       számítógépes ismeretek

–       B kategóriás jogosítvány

Személyes készségek:

–       jó kommunikációs készség

–       kezdeményező szemléletű ügyfélkezelés

–       erős kapcsolatteremtő készség

–       határozott, vevőorientált fellépés

–       dinamikus, kreatív személyiség

–       önálló munkavégzés képessége

–       egészséges ambíciók, csapatmunkára való készség

–       megbízhatóság

–       utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

–       hosszú távú, stabil munkahely, biztonság

–       áttekinthető, versenyképes jövedelem csomag

–       intenzív betanulás

–       felelősségteljes szakmai munka

–       kulturált, lendületes munkakörnyezet

–       folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés

–       céges autó, mobil telefon

Előnyt jelent:

–       azonos területen szerzett több éves szakmai tapasztalat

–       felsőfokú építőipari műszaki végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét az alábbi elérhetőségen:

debreceni.zsolt@lambda.hu

Debreceni Zsolt, kirendeltség vezető

Debrecen

További információk: www.lambda.hu

Beküldési határidő: 2015.november 30.

hirdetés