Állásajánlat

A Lambda Systeme Kft. sikeresen működő építőanyag nagykereskedelmi vállalat. 1992 óta, 10 milliárd forint forgalommal, immáron 14 telephellyel vagyunk jelen a magyar piacon.

Országos értékesítési hálózatunk fejlesztése érdekében építőanyag értékesítői tapasztalattal rendelkező Kollégát keresünk

ÜZLETKÖTŐ

munkakörbe.

A munkavégzés helye: Debrecen, Hajdú-Bihar megye.

Feladatok:

– építőanyag értékesítés és műszaki szaktanácsadás

– meglévő partnerkör forgalmának megtartása, fejlesztése

– intenzív új ügyfél szerzés

– üzleti tárgyalások lebonyolítása

– árajánlatok, szállítási szerződések, megrendelések készítése

– az értékesítési volumen dinamikus növelése

– heti, havi beszámolók elkészítése

– együttműködés a háttér munkálatokat végző Kollégákkal

Elvárások a sikeres jelölttől:

– építőipari műszaki végzettség (legalább középfokú)

– építőanyagok átfogó ismerete

– aktív, releváns piac és terület ismeret

– kereskedelmi szemlélet

– számítógépes ismeretek

– B kategóriás jogosítvány

Személyes készségek:

– jó kommunikációs készség

– kezdeményező szemléletű ügyfélkezelés

– erős kapcsolatteremtő készség

– határozott, vevőorientált fellépés

– dinamikus, kreatív személyiség

– önálló munkavégzés képessége

– egészséges ambíciók, csapatmunkára való készség

– megbízhatóság

– utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

– hosszú távú, stabil munkahely, biztonság

– áttekinthető, versenyképes jövedelem csomag

– intenzív betanulás

– felelősségteljes szakmai munka

– kulturált, lendületes munkakörnyezet

– folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés

– céges autó, mobil telefon

Előnyt jelent:

– azonos területen szerzett több éves szakmai tapasztalat

– felsőfokú építőipari műszaki végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét az alábbi elérhetőségen:

debreceni.zsolt@lambda.hu

Debreceni Zsolt, kirendeltség vezető

Debrecen

További információk: www.lambda.hu

Beküldési határidő: 2015.november 30.