A végén hozták ikszre a meccset az újfaluiak

© Fotó: HBN-archív
Berettyóújfalu – Nagy nehézségek árán, vészkapus játékkal mentett pontot az Aramis ellen a Mezei-Vill.

Több hetes szünet után folytatódtak a férfi élvonalbeli futsalbajnokság küzdelmei: az MVFC-Berettyóújfalu Budaörsre látogatott hétfőn este, ahol az Aramis SE csapatával mérkőzött meg. A hazaiak a kilencedik percben vezetést szereztek Frank révén, majd az előnyt Sebestyén növelte a 14. minutumban. Ezt követően vészkapus játékra állt át Turzó József alakulata, mely így bár már emberelőnyben támadhatott, de egy hiba után mégis az Aramis szerezte meg harmadik találatát – félidőben már 3–0-ra vezettek a budaörsiek.

A második játékrészben sokáig váratott magára az újabb gól, a 33. percben szépített csak Rábl. Két perccel a vége előtt még 3–1 állt az eredményjelzőn, de jött Trencsényi, majd Gál, akik ikszre mentették a derbit (3–3).

Az Újfalu pénteken 19.30-tól újra meccsel, a negyedik fordulóban a Dunaferr látogat a Pálfi István Rendezvénycsarnokba.

Aramis SE–MVFC-Berettyóújfalu 3-3 (3-0)

Budaörs, Vezette: Solymosi

Aramis: Sikur – Frank T., Roni, Jovánczai, Szeghy. Csere: Farsang, Sebestyén, Korozmán, Pál, Boznánszky, Csopaki, Pap, Soós. Edző: Frank Tamás

MVFC: Tihanyi – Dávid, Gál, Klochko, Trencsényi. Csere: László, Rábl, Nagy I., Vulovic, Harmati, Stanic. Edző: Turzó József

Gól: Frank T. (9.), Sebestyén (14.), Roni (20.), illetve Rábl (33.), Trencsényi (39.), Gál (40.)

Sárga lap: Sikur (40.), illetve Trencsényi (20.)