„A szövegelést el kell felejteni és a játékkal kell foglalkozni”

© Illusztráció
Miskolc – A labdarúgó megye II. Észak csoportjának 7. fordulójában három mérkőzést játszottak szombaton.

Bódvaszilas – Sajószentpéter 2-2 (0-2)

Bódvaszilas, 100 néző. V.: Mező I.

Bódvaszilas: Csáki – Turcsik, Varga L., Varga P., Kálló, Kalász, Varga R., Bári L. (Bári K.), Lukács Máté, Lukács Martin, Varga Zs. Edző: Nagy Attila.

Sajószentpéter: Mertus – Guba, Bihari (Szabados), Sáfár Zs., Budai, Balogh I., Páró, Sáfár A., Balogh N. (Szaszin), Kelemen (Demeter), Somogyi. Edző: Balogh József.

G.: Kálló, Varga, ill Kelemen (2). Kiállítva: Lukács Máté (88.) Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 5-7.

Bárczi László elnök: – 0-2-ről egyenlítve a második félidei játékunknak köszönhetően úgy vélem megérdemelten hoztuk döntetlenre a meccset, ellentétben a vendég edző nyilatkozatával!

Balogh József: – Egy megnyert mérkőzést hozott x-re Mező úr. Sajnáljuk a mai napot. Jobbulást a brutális belépő után megsérült Demeter Sándornak.

Sajósenye – Szendrő 1-1 (1-1)

Sajósenye, 50 néző. V.: Farkas Zs.

Sajósenye: Hankó B. – Hankó A., Mata (Hankó L.), Tóth, Hankó M., Sváb, Hankó I., Dányi (Glonczi), Oláh, Ruszó, Vadász. Edző: Takács István.

Szendrő: Rézműves – Veres, Stefán, Beri A., Bényei, Oláh, Beri Zs., Mida, Beri L., Lakatos J., Lakatos L. Edző: Veres Lajos.

G.: Hankó M., ill Lakatos. Jók: Hankó B., Ruszó, Vadász, ill. Mida, Lakatos. Ifi: 0-20.

Takács István: – Jó játékvezetés mellett igazságos döntetlen.

Szaniszló Richárd elnök: – Igazságos döntetlen. Az akarásért és a küzdésért jár a dicséret a csapatnak, főleg ilyen felállásban. Sok sikert a hazaiaknak.

Aszaló – Rudabánya 6-2 (4-0)

Aszaló, 50 néző. V.: Németh Z.

Aszaló: Ihász – Sukály, Ganyi Á. (Galyas), Bodnár (Krajnyák), Mády, Szász, Ganyi G., Meczkó, Ádám A. Bari M., Stefán. Edző: Hanyecz Béla.

Rudabánya: Keller Á. – Lakatos, Kálló, Theisz, Kovács, Kiss (Keller D.), Dányi (Szajkó), Káló, Guba, Fülöp, Ádám R. Edző: Veres Béla.

G.: Mády (2), Ganyi Á., Ádám A., Szász, Bari M., ill. Kiss, Fülöp. Jók: az egész csapatot, ill. senki. Ifi: 1-2.

Hanyecz Béla: – Az első félidőben jól és eredményesen játszottunk. Szünet után érthetetlenül visszaestünk, de győzelmünk nem forgott veszélyben.

Kovács Gyula szakosztályvezető: – Ha nem jön az eredmény, rossz a nívó, rossz minden. A szövegelést el kell felejteni és a játékkal kell foglalkozni!