A Nyíregyháza Spartacus ellen kezd a DVSC-TEVA

Akt.:
Illusztráció - DVSC-TEVA vs. Nyíregyháza Spartacus
Illusztráció - DVSC-TEVA vs. Nyíregyháza Spartacus - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A Magyar Labdarúgó Szövetségben elkészítették a labdarúgó NB I 2014/15 évi idények őszi sorsolását. A Debreceni VSC-TEVA csapata hazai környezetben kezd.

A szokásokhoz hűen ezúttal 15+2 fordulót rendeznek ebben az évben, ugyanis két, alapból tavaszinak számító fordulót az idén is előre hoztak.

1. forduló (július 26.)

KTE-Phoenix Mecano–Ferencvárosi TC

Videoton FC–Lombard Pápa Termál FC

Budapest Honvéd–Dunaújváros PASE

MVM-Paks–Győri ETO FC

DVSC-Teva–Nyíregyháza Spartacus FC

PMFC-MATIAS–MTK Budapest

DVTK–Puskás Akadémia FC

Szombathelyi Haladás–Újpest FC

2. forduló (augusztus 2.)

Újpest FC–DVTK

Puskás Akadémia FC–PMFC-MATIAS

MTK Budapest–DVSC-Teva

Nyíregyháza Spartacus FC–MVM-Paks

Győri ETO FC–Budapest Honvéd

Dunaújváros PASE–Videoton FC

Lombard Pápa Termál FC–Ferencvárosi TC

KTE-Phoenix Mecano–Szombathelyi Haladás

3. forduló: (augusztus 9.)

Ferencvárosi TC –Dunaújváros PASE

Videoton FC–Győri ETO FC

Budapest Honvéd–Nyíregyháza Spartacus FC

MVM-Paks–MTK Budapest

DVSC-Teva–Puskás Akadémia FC

PMFC-MATIAS–Újpest FC

DVTK–Szombathelyi Haladás

KTE-Phoenix Mecano–Lombard Pápa Termál FC

4. forduló (augusztus 16.)

DVTK–KTE-Phoenix Mecano

Szombathelyi Haladás–PMFC-MATIAS

Újpest FC–DVSC-Teva

Puskás Akadémia FC–MVM-Paks

MTK Budapest–Budapest Honvéd

Nyíregyháza Spartacus FC–Videoton FC

Győri ETO FC–Ferencvárosi TC

Dunaújváros PASE–Lombard Pápa Termál FC

5. forduló (augusztus 23.)

Ferencvárosi TC –Nyíregyháza Spartacus FC

Videoton FC–MTK Budapest

Budapest Honvéd–Puskás Akadémia FC

MVM-Paks–Újpest FC

DVSC-Teva–Szombathelyi Haladás

PMFC-MATIAS–DVTK

Lombard Pápa Termál FC–Győri ETO FC

KTE-Phoenix Mecano–Dunaújváros PASE

6. forduló (augusztus 30.)

PMFC-MATIAS–KTE-Phoenix Mecano

DVTK–DVSC-Teva

Szombathelyi Haladás–MVM-Paks

Újpest FC–Budapest Honvéd

Puskás Akadémia FC–Videoton FC

MTK Budapest–Ferencvárosi TC

Nyíregyháza Spartacus FC–Lombard Pápa Termál FC

Győri ETO FC–Dunaújváros PASE

7. forduló (szeptember 13.)

Ferencvárosi TC –Puskás Akadémia FC

Videoton FC–Újpest FC

Budapest Honvéd–Szombathelyi Haladás

MVM-Paks–DVTK

DVSC-Teva–PMFC-MATIAS

Dunaújváros PASE–Nyíregyháza Spartacus FC

Lombard Pápa Termál FC–MTK Budapest

KTE-Phoenix Mecano–Győri ETO FC

8. forduló (szeptember 20.)

DVSC-Teva–KTE-Phoenix Mecano

PMFC-MATIAS–MVM-Paks

DVTK–Budapest Honvéd

Szombathelyi Haladás–Videoton FC

Újpest FC–Ferencvárosi TC

Puskás Akadémia FC–Lombard Pápa Termál FC

MTK Budapest–Dunaújváros PASE

Nyíregyháza Spartacus FC–Győri ETO FC

9. forduló (szeptember 27.)

Ferencvárosi TC –Szombathelyi Haladás

Videoton FC–DVTK

Budapest Honvéd–PMFC-MATIAS

MVM-Paks–DVSC-Teva

Győri ETO FC–MTK Budapest

Dunaújváros PASE–Puskás Akadémia FC

Lombard Pápa Termál FC–Újpest FC

KTE-Phoenix Mecano–Nyíregyháza Spartacus FC

10. forduló (október 4.)

MVM-Paks–KTE-Phoenix Mecano

DVSC-Teva–Budapest Honvéd

PMFC-MATIAS–Videoton FC

DVTK–Ferencvárosi TC

Szombathelyi Haladás–Lombard Pápa Termál FC

Újpest FC–Dunaújváros PASE

Puskás Akadémia FC–Győri ETO FC

MTK Budapest–Nyíregyháza Spartacus FC

11. forduló (október 18.)

Ferencvárosi TC–PMFC-MATIAS

Videoton FC–DVSC-Teva

Budapest Honvéd–MVM-Paks

Nyíregyháza Spartacus FC–Puskás Akadémia FC

Győri ETO FC–Újpest FC

Dunaújváros PASE–Szombathelyi Haladás

Lombard Pápa Termál FC–DVTK

KTE-Phoenix Mecano–MTK Budapest

12. forduló (október 25.)

KTE-Phoenix Mecano–Budapest Honvéd

MVM-Paks–Videoton FC

DVSC-Teva–Ferencvárosi TC

PMFC-MATIAS– Lombard Pápa Termál FC

DVTK–Dunaújváros PASE

Szombathelyi Haladás–Győri ETO FC

Újpest FC–Nyíregyháza Spartacus FC

Puskás Akadémia FC–MTK Budapest

13. forduló (november 1.)

Ferencvárosi TC –MVM-Paks

Videoton FC–Budapest Honvéd

MTK Budapest–Újpest FC

Nyíregyháza Spartacus FC–Szombathelyi Haladás

Győri ETO FC–DVTK

Dunaújváros PASE–PMFC-MATIAS

Lombard Pápa Termál FC–DVSC-Teva

KTE-Phoenix Mecano–Puskás Akadémia FC

14. forduló (november 8.)

KTE-Phoenix Mecano–Videoton FC

Budapest Honvéd–Ferencvárosi TC

MVM-Paks–Lombard Pápa Termál FC

DVSC-Teva–Dunaújváros PASE

PMFC-MATIAS–Győri ETO FC

DVTK–Nyíregyháza Spartacus FC

Szombathelyi Haladás–MTK Budapest

Újpest FC–Puskás Akadémia FC

15. forduló (november 22.)

Ferencvárosi TC –Videoton FC

Puskás Akadémia FC–Szombathelyi Haladás

MTK Budapest–DVTK

Nyíregyháza Spartacus FC–PMFC-MATIAS

Győri ETO FC–DVSC-Teva

Dunaújváros PASE–MVM-Paks

Lombard Pápa Termál FC–Budapest Honvéd

KTE-Phoenix Mecano–Újpest FC

16. forduló (november 29.)

Ferencvárosi TC–KTE-Phoenix Mecano

Lombard Pápa Termál FC–Videoton FC

Dunaújváros PASE–Budapest Honvéd

Győri ETO FC–MVM-Paks

Nyíregyháza Spartacus FC–DVSC-Teva

MTK Budapest–PMFC-MATIAS

Puskás Akadémia FC–DVTK

Újpest FC–Szombathelyi Haladás

17. forduló (december 6.)

DVTK–Újpest FC

PMFC-MATIAS–Puskás Akadémia FC

DVSC-Teva–MTK Budapest

MVM-Paks–Nyíregyháza Spartacus FC

Budapest Honvéd–Győri ETO FC

Videoton FC–Dunaújváros PASE

Ferencvárosi TC –Lombard Pápa Termál FC

Szombathelyi Haladás–KTE-Phoenix Mecano



Sporthírek






hirdetés