Hajdú-Bihar – Minden, ami a megye II déli csoportjának szombati játéknapján történt!

50 néző, vezette: Jánvári T., (Katona D., Jánvári M.)

Nagyrábé: Szántó F.– Kovács A., Szabó S., Sós P., Balogh M., Kordás J., Máté I. (Faragó L.), Tiszai G., Kiss G. (Mészáros I.), Mező A., Szabó T. (Kolompár R.) Edző: Károlyi Zoltán

Konyár: Gurzó B.– Balogh J., Balogh I., Horváth Á., Rézműves K., Fábián D., Nagy Sz., Varga Z., Kiss Z. (Nagy L.), Bogdány I., Nagy A., Edző: Kiss László

Jók: senki, illetve egész csapat Ifi: 2–1

Kiss László: – A Nagyrábé otthonában pontot szerezni nagy feladat. Nekünk ma ez sikerült. Csak gratulálni tudok csapatomnak. A múlt hetihez hasonló előzményekkel tudtunk egy pontot szerezni.

Ebes–DEAC 3–1 (2–1)

150 néző, vezette: Mészáros Cs. (Pap E., Csiszár K.)

Ebes: Kiss G.– Bernáth G., Szabó Zs., Leiter B., Katona I., Borúzs T., Nagy I. (Dávid T.), Leiter K., Dávid G. (Kelemen L.), Mészáros T., Bencsik A. Edző: Bernáth Lajos

DEAC: Fejér G.– Nagy A. (Szőke P.), Demján B., Papp G. (Soltész P.), Varga Á. (Zombor S.), Dr. Köstner T., Boda P. (Buzai G.), Magi L., Tar G., Katona Z. (Dede B.), Hasilló R. (Bíró R.)Edző: Katona László

Gól: Bencsik A., Leiter B., Kelemen L., illetve Tar G. Jók: Bencsik A., Borúzs T., illetve Ifi: 2–2

Bernáth Lajos:– Fontos győzelmet arattunk, jól játszott a csapat. Értékes meccset nyertünk. Gratulálok a játékosaimnak a három pont megszerzéséhez.

Katona László:– később nyilatkozik

Nádudvar–Kaba 2–2 (2–0)

200 néző, vezette: Pál G. (Eszterhai B., Árva A.)

Nádudvar: Nagy J – Szabó T. (Hirzics L.), Kenéz N., Pál I., Varga Zs., Derceni L., Séra P., Czibere K., Nagy S., Czidor R., Kiss A. (Szatmári S.) Edző: Gere Csaba

Kaba: Biás P.– Szabó D. (Puskás R.), Németi M., Sarkadi A., Szörnyi R., Plókai G., jeges Z., Kozma L. (Plókai M.), Kállai D., Kovács M., Szegi Zs. Edző: Kiss Lajos

Gól: Czidor R., Kiss A., illetve Kállai D., Puskás R. Jók: egész csapat, illetve senki Ifi: 3–3

Gere Csaba:– Pár perc választott csak el attól a bravúrtól minket, hogy a méltán listavezető Kaba általunk szenvedje el első vereségét a bajnokságban. A második félidőre elfáradtunk, alig – azt is kényszerűségből – tudtam cserélni. A végére többen elkészültek erejükkel, de a lelkesedéssel kompenzálták fáradtságukat. A döntetlennel is elégedett vagyok, egyrészt az eredmény miatt, másrészt védekezésünk viszonylagos hatékonysága miatt (egy rögzített szituációból és egy tizenegyesből szerezte az ellenfél a góljait), továbbá játékosaim hozzáállásával.

Kiss Lajos:– Egy lelkesen játszó ellenféllel találkoztunk a mai napon. Akik a tíz emberrel való védekezésre rendezkedtek be, és igyekeztek arra várni, hogy mi hibázzunk. Sajnos két egyéni hibából kétgólos előnybe került az ellenfél. A második félidőben minden erőnket mozgósítani kellett, hogy legalább egyenlíteni tudjunk. Szerencsére ez sikerült, ezért büszke vagyok a srácokra. Kár, hogy az első félidőt nem vettük komolyan. Ahogy az előző héten egymás nyakába borultunk a győzelem után, úgy most is egymás nyakába kell borulnunk, mert csak ez vezethet eredményre.

Biharkeresztes–Földes 1–5 (1–3)

30 néző, vezette: Erdélyi T. (Horváth G., Turgyán P.)

Biharkeresztes: Mező R.– Mohácsi S., Szabó N., Kolozsvári G., Varga I., Rácz R., Balogh A., Buka Á., Szotter B., Kiss A. Edző: Csendes Károly

Földes: Horváth Zs.– Dede I., Vincze N., Papp B., Hunyadi L., Egri A. (Bojtor Z.), Mező B., Kállai A., Vincze CS., Vincze A., Karacs T. Edző: Karacs Tamás

Gól: Varga I., illetve Papp B., Kállai A. (2), Vincze N., Karacs T. Jók: mindenki Ifi: 0–11

Madarász András:–Később nyilatkozik

Karacs Tamás:– Hoztuk a kötelezőt, a mai meccsen a három pont megszerzése volt a cél.