2011.10.11 11:29; Frissítve: 2011.10.11 11:48


A nagy bukása után készíttetett Tabaka tetoválást

A nagy bukása után készíttetett Tabaka tetoválást
Debrecen – Tabaka Józsefet, a magyar bajnok salakost kérdeztük tetoválásairól illetve azok történteiről és jelentéséről.

 - Az első tetoválásomat a nagy bukásom után készíttettem. Az esés után intenzív osztályon feküdtem és életveszélyben is voltam egy napig. A tetoválás azt jelenti, hogy sohasem leszek egyedül, hiszen akkor mellettem volt a családom és a szeretteim, éjjel nappal őriztek és ez a tudat nagyon jó érzés volt – nyilatkozta a HAON-nak Tabaka.

Nézze meg Tabaka József beszámolóját a tetoválásairól!

 

A nagy bukása után készítetett Tabaka tetoválást

A nagy bukása után készítetett Tabaka tetoválást

 

Képek a tetkókról


Cikk ajánlása

Hozzászólok
Mi a véleményed?
Hozzászólások szürése  | 
HOZZÁSZÓLÁS SZÜRÉSE  X opciók bezárása



LEGÚJABB HIREK Sport - Salakmotor
Lee Richardsonra emlékeztek Miskolcon
Miskolc - A miskolci népkerti salakmotorpálya depójában tartottak megemlékezést a vasárnap elhunyt Lee [...] tovább »
Lee Richardson életét vesztette
Vasárnap elhunyt Lee Richardson, salakmotoros, a Farkasok versenyzője. tovább »
Elhunyt Lee Richardson, akit a közelmúltban még Miskolcon láthattunk versenyezni
Salakmotor. Újra gyászol a salakmotoros társadalom: egy bukás következtében fellépő súlyos belső sérülések [...] tovább »
Első magyar salakmotoros Csapatkupa sorozat: Nagyon elporolták a Bikákat
Farkasok – Bikák meccset rendeztek szombaton Miskolcon, a salakmotor Csapatkupa 4. fordulójában. tovább »
Első magyar salakmotoros Csapatkupa sorozat: Interhandel-2000 Farkasok vs. MPA-System Bikák 52:31!
Miskolc - Az első magyar Csapatkupa sorozat 3. fordulójában az Interhandel-2000 Farkasok – MPA-System Bikák [...] tovább »
Még több kategóriábol »

feedback

Belépés