jégkorong

2020.02.24. 21:08

Óriási végjátékban nyert a DEAC

Fotó: Kiss Annamarie

Három gólt ütött, és egyet sem kapott vasárnap a Debreceni Jégcsarnokban a DEAC ellen a Csíkszereda együttese a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében rendezett összecsapáson.

A párharc második meccsére ugyancsak a cívisvárosban került sor hétfőn, a felek sokáig nem tudtak túljárni az ellen kapusainak az eszén, azonban az utolsó percben Mazzag győztes gólt ütött, nyert a DEAC (1-0)!

Borítókép: a csíkszeredai Gyenyisz Kuljas (b) és Essery Kyle Richard, a Debrecen játékosa (j) a férfi jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében játszott Debreceni EAC – Sport Club Csíkszereda mérkőzésen