A meccs előtt fél órával még csak hatan voltak a konyáriak

Hajdú-Bihar – A Komádi lesimázta a Biharkeresztest, de a Nagyrábé is kapott rendesen. Megye II, déli csoport, szombat.

Pocsaj–Nagyrábé 6–1 (2–1)

100 néző, vezette: Szűcs N. (Gréz B., Bodnár T.)

Pocsaj: Mezei J.– Kun I., Nyika J., Halász R., Trippon T., Trippon P., Ócs S., Székely Zs., Lakatos R., Szilágyi Cs., Rézműves A. (Simon A.) Edző: Sóvágó Sándor

Nagyrábé: Németh E.– Kovács A., Czirják Cs., Szabó S., Sós P. (Tiszai G.), Faragó L. (Máté I.), Szilágyi T. (Kolompár R.), Bende L., Balogh M., Kordás J., Koszorús I. Edző: Károlyi Zoltán

Gól: Székely Zs. (2), Trippon P., Trippon T., Rézműves A., Ócs S., illetve Balogh M. Jók: egész csapat, illetve Koszorús I., Bende L. Ifi: 3–1

Sóvágó Sándor: – Fegyelmezett, magabiztos, jó játékkal nagyon fontos három pontot szereztünk.

Károlyi Zoltán: – Természetesen gratulálunk a Pocsaj csapatának. A mai napon ennyi különbség volt a két csapat között, sőt, lehet, hogy több is. Ez a mi rovásunkra írható, sajnos ez a mérkőzés a kezdete előtt eldőlt részünkről. Ilyen hozzáállással nem lehet egy meccsre kimenni futballt játszani. Remélem, ezen elgondolkozik minden egyes csapattag. További sok sikert az ellenfél együttesének.

Komádi–Biharkeresztes 9–0 (2–0)

50 néző, vezette: Gyarmati I. (Erdélyi P., Gáti Cs.)

Komádi: Bokor Cs.– Tóth L., Miczura Varga T., Nagy I., Balogh S., Nagy J., Vass Á., Holló J., Varga L., Aburdán A., Bujdosó D. (Fésűs K.) Edző: Szabó Sándor

Biharkeresztes: Rácz S. (Szűcs D.)– Mező R., Szabó N., Rinyu B., Kolozsvári G., Mohácsi S., Boros K., Karmazsin Z., Varga I., Rácz R., Szotter B. Edző: Csendes Károly

Gól: Balogh S. (5), Vass Á. (2), Nagy J., Nagy I. Jók: Balogh S., Varga L., Tóth L., illetve senki Ifi: 2–9

Szabó Sándor: – Sajnos az ellenfél csapata nem késztetett bennünket nagyobb erőbedobásra, de így is nagyon nagy arányú győzelmet tudtunk aratni.

Madarász András: – A mai mérkőzésen úgy játszottunk, mint az óvodások, végig fegyelmezetlenül. Ennek ezért ez a nagyarányú vereség lett a következménye.

Konyár–Ebes 0–5 (0–2)

50 néző, vezette: Buczkó B. (Vasziliu T., Lajtos M.)

Konyár: Gurzó B. (Kiss A.)– Zanathy Gy., Balogh J., Horváth Á., Rézműves K., Fábián D., Nagy Sz., Varga Z., Nagy L. (Fülöp A.), Nagy A., Varga D. Edző: Kiss László

Ebes: Kiss G.– Bernáth G., Szabó G., Leiter B., Katona I. (Kovács B.), Borúzs T., Nagy I., Leiter K., Dávid G., Mészáros T. (Dávid T.), Edző: Bernáth Lajos

Gól: Bencsik A. (3), Dávid Tamás, Dávid Gábor. Jók: senki, illetve Borúzs T., Bencsik A. Ifi: 2–3

Kiss László: – Szeretném megköszönni annak a tizenegy embernek plusz az egy cserének a mai napon való részvételt. Mivel kezdés előtt fél órával még hatan voltunk, így ez is nagy eredmény, hogy ennyien megjelentek a mérkőzésen. Ilyen szinten nehéz öt hiányzót pótolni. Az eredmény önmagáért beszél. Gratulálok Bernáth Lajos edzőkollégámnak.

Bernáth Lajos: – Megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak a három pont begyűjtéséhez.

Földes–Szentpéterszeg 3–4 (0–3)

50 néző, vezette: Áncsán Gy. (Tóth T., Dávid A.)

Földes: Horváth Zs.– Dede I., Vincze N., Király P., Hunyadi L. (Vincze Cs.), Sápy B., Kállai A. (Király Á.), Vincze CS. (Faragó Gy.), Papp B., Vincze A., Karacs T. Edző: Karacs Tamás

Szentpéterszeg: Muzsnai J. (Csatári T.), – Rusznyák A., Okos T., Kecskés J., Kolompár Zs. (Kecskés R.), Góz J., Sándor I. (Kelemen A.), Szűcs P., Lakatos Cs., Flaskai Zs., Turzó J. (Nagy L.) Edző: Balogh Barna

Gól: Karacs T., Király P., Vincze Cs., illetve Kolompár Zs., Turzó J., Okos T., Lakatos Cs. Jók: első félidőben senki, második félidőben mindenki, illetve egész csapat Ifi: 3–1

Karacs Tamás: – Az első félidőt a középpályán átaludtuk, súlyos egyéni hibákból gólokat kaptunk, de a második félidőben rendeztük sorainkat. Sajnos a szerencse a mai napon nem szegődött mellénk, így nem tudtunk kiegyenlíteni, igaz, a második félidő hosszabbítással együtt negyvennégy percig tartott. Gratulálok a Szentpéterszeg csapatának egy gólokban gazdag, élvezetes meccset játszottunk.

Balogh Barna:– A mai mérkőzésen nagyon fontos volt a három pont megszerzése, ezt a fiúk teljesítették is. De még van egy mérkőzés hátra, amit mindenképp meg szeretnénk nyerni. Ahhoz, hogy előrébb lépjünk mentálisan, sokat kell fejlődnünk, és minden játékosnak el kell jönni a mérkőzésre, hogy változtassunk a meccs kimenetelén. Köszönöm azon játékosok hozzáállását, akik ma eljöttek, s remélem az utolsó egy mérkőzésre minden játékosom megjelenik.

Hajdúszovát–Szerep 2–0 (1–0)

100 néző, vezette: Darányi A. (Tóth G., Kiss A.)

Hajdúszovát: Nagy D.– Serdült B., Kökény R., Gergely D., Bak Z., Mészáros I., Kaszás S., Kaszás Z., Kökény A. (Nagy Cs.), Nagy A., Rácz P. Edző: Budai János

Szerep: Kiss N.– Mile R., Zsíros S., Szabó G., Szabó L., Szabó J., Varró G., Gali P., Fegyverneki B., Zagyva Gy., Rostás M. (Mile L.) Edző: Szabó László

Gól: Nagy A., Rácz P. Jók: egész csapat, illetve Zsíros S., Szabó G., Kiss N. Ifi: 3–1

Budai János:– Kitűnő játékvezetés mellett, sportszerű mérkőzésen győztük le a szerepi csapatot. Úgy érzem, hogy megérdemeltük a győzelmet, és köszönöm a csapat minden tagjának a hozzáállást. Köszönöm a kint fagyoskodó szurkolóknak is a támogatást.

Szabó László:– A sokkal motiváltabb győzni akaró hajdúszováti együttes teljesen megérdemelten nyert ellenünk. Gratulálok csapatuknak. Nálunk nagy sok jó képességű játékos van, de ez a képesség hit és edzés nélkül semmit nem ér.