Hajdú-Bihar – Mutatjuk a megye II déli bajnokság 18. fordulójának eredményeit

Püspökladányi LE–Konyári SE 3–2 (2–1)

100 néző. Vezette: Berettyán Z. (Erdélyi T., Kóti L.)

Püspökladány: Katona N. (Petrezselyem T.) – Jámbor M. (Szabó L.), Horváth I. (Mogyorósi J.), Szabó B., Baranyai L., Nádházi S., Danka L., Szabó P., Dajka L. (Mile B.), Ferenczi L., Varga L. Edző: Fülöp András.

Konyár: Száraz Cs. – Csuka Zs., Bakk I., Magyar B. (Gavrilete R.), Nagy A., Varga Z. (Hudák I.), Entersz G, Kovács B., Horváth Á. (Lakatos G.), Horváth Gy. (Czibere B.), Rézműves K. Edző: Kiss László.

Gól: Danka L.(2), Mile B., illetve Nagy A., Horváth Á. Jók: Danka L., Baranyai L., Szabó P., illetve Kovács B., Nagy A., Bakk I., Entersz G., Száraz Cs. Kiállítva: Varga L., illetve Entersz G. Ifi: 1–1.

Fülöp András: A kötelező győzelmek a legnehezebbek, ez ma is bebizonyosodott. Magunknak tettük nehézzé a mérkőzést, de szerencsére a végén három pontot szereztünk. Köszönöm a csapatomnak ezt a sikert. A mai győzelmet a ma hajnalban elhunyt nagypapámnak ajánlom. Most már fentről fog szurkolni nekem és a csapatomnak. Hiányozni fogsz.

Kiss László: Nagyon szerencsétlen vereséget szenvedtünk és Püspökladány az utolsó percben rúgta a győztes gólt, úgy hogy kapusom fejbe rúgták a gól előtt, ebből a tizenegyes szituációból tizenegyest kapott Ladány, amit kapusunk kivédett, de sajnos a kipattanót berúgták. Ezért nagyon bosszantó ez a vereség.

Földes KSE–Nagyrábé Petőfi SK 0–4 (0–0)

70 néző. Vezette: Prezenszki M. (Malmos N., Karasi M.)

Földes: Horváth Zs. – Kiss Z. (Király P.), Bíró B., Faragó Gy., Bakonyi J., Mészáros T., Vincze A., Fegyverneki B., Dede I., Orsó A. (Antós S.), Faragó R. (Vincze Cs.) Edző: Bakonyi János.

Nagyrábé: Kriston D. (Pankotai E.) – Johan Gy. (Ötvös S.), Tóth P. (Nagy Cs.), Vénig A., Parti P. (Pócsi G.), Faragó L. (Kovács A.), Szabados M. (Ungvári P.), Szabó T., Mészáros I. (Czirják Cs.), Vig V., Balogh M. Edző: Tóth Péter.

Gól: Vig V., Mészáros I., Ungvári P., Nagy Cs. Jók: Senki, illetve Vig V., Szabó T., Ungvári P., Nagy Cs. Ifi: 1–2.

Bakonyi János: A mai napon a játék képe alapján reális eredmény született. További sok sikert kívánok Nagyrábé csapatának. Hajrá Földes!

Tóth Péter: A második félidejű játék alapján megérdemelt győzelmet arattunk a lelkesen küzdő hazai csapattal szemben. Gratulálok az ifi csapat győzelmének. További sok siker kívánok Földes csapatának.

Le Petit – DSC – Nádudvar SE 5–2 (2–1)

50 néző. Vezette: Szabó P. (Tóth Sz., Pál G.)

Debrecen: Nagy B. – Szvára I. (Szabó B.), Szabó G., Sándor R. (Mikó Z.), Tóth Cs. (Kocsis L.), Nagy Z., Répási J. (Barabás Z.), Gorzsás I., Kiss R., Tamás A., Fehér J. (Nagy N.) Edző: Nagy Róbert.

Nádudvar: Dobi A. – Máté I., Barató G., Pál I., Hirzics L. (Makula V.), Kovács I., Székely Z., Kordás J. (Szabó Zs.), Szabó S., Forgó S., Szegi Z. Edző: Gere Csaba.

Gól: Kiss R., Szabó G., Tamás A., Kocsis L., Szabó G., illetve Kovács I., Székely Z. Jók: Mindenki, illetve Senki Ifi: 3–3.

Nagy Róbert: Gratulálok a csapatomnak az újabb győzelemhez. Az első félidőben rúgtunk egy gyönyörű szabadrúgás gólt, amire az ellenfél hasonlóképp válaszolt. Félidőben rendeztük sorainkat és a második félidő alapján, helyenként még majdnem, hogy elfogadhatóan játszva, ilyen arányban is megérdemelten meg tudtuk nyerni a mérkőzést. További sok sikert kívánok a Nádudvar csapatának. Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek.

Gere Csaba: Úgy kezdtük ezt az évet, mint a magyar válogatott… Látható néhány pozitívum, felvillanás, de a vereség, az vereség… Az még hagyján, hogy két-két gólt rúgunk idegenben, de ötöt-ötöt kapni!? Most is a második félidőben elmentünk hét percig húsvéti tojást keresni a rendkívül rossz talajú mikepércsi pályán, addig a “hazaiak” berámoltak nekünk hármat. Ilyen figyelmetlenül és fegyelmezetlenül még U11-es szintem sem lehet focizni! Utána csak mentünk az eredmény után…

Báránd KSE–Hajdúszováti SE 5–2 (1–1)

100 néző. Vezette: Muszka Z. (Géhl B., Kriston T.)

Báránd: Tóth S. – Mester N., Török D., Csóka G., Karácsony J. (Szabó T.), Török Zs. (Piros A.), Vass Á., Molnár L., Mester L. (Török R.), Erstey Zs., Vígh N. Edző: Szabó János.

Hajdúszovát: Lakatos Balogh R. – Lakatos Zs., Rostás N., Abdai K., Balogh D. (Gombos Á.), Balogh J., Lakatos K., Nagy Zs. (Jónás B.), Lakatos I. (Mezei L.), Major I., Marton A. Edző: Balogh Ferenc.

Gól: Török Zs., Vígh N(2), Piros A., Erstey Zs., illetve Lakatos I., Gombos Á. Jók: Mindenki, illetve Mindenki Ifi: 2–1.

Szabó János: Az első félidőben nagyon kényelmes volt a csapatom, így nem tudtunk előnyt kicsikarni. A második félidőben jobban jöttünk ki az adok-kapokból, ezáltal sikerült itthon tartanunk a három pontot. Ennyi helyzetet az egész őszi szezonban nem engedtünk ellenfeleinknek. Külön öröm számomra, hogy a lelkes szurkolóink mellett Németországból egy barátom is kilátogatott a mérkőzésünkre.

Balogh Ferenc: Gratulálok Báránd csapatának. További sok sikert kívánok nekik. A végére elfáradtunk. Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok mindenkienk.

Komádi SE–Debreceni EAC 0–1 (0–1)

100 néző. Vezette: Szűcs L. (Katona D., Katona K.)

Komádi: Puskás Cs. – Kirimi P. (Takács D.), Tóth L., Varga L., Kóti R., Balogh S., Vass Á., Nagy I., Miczura Varga K., Buliska Gy., Fésűs K. (Bujdosó D.) Edző: Szabó Sándor.

Debrecen: Gulyás L. – Magyar A., Párducz T., Tar G. (Lévai Á.), Rácsai L. (Katona Z.), Molnár M. (Köstner T.), Papp G., Radványi R., Hetrovics R. (Lénárt P.), Csák Zs., Buzai G. Edző: Katona László.

Gól: Csák Zs. Jók: Mindenki, illetve Radványi R. Ifi: 0–8.

Szabó Sándor: Küzdelmes mérkőzésen a vendégcsapat egy gólt szerezett, ami a mi vereségünket okozta.

Katona László: Küzdelmes, de alacsony színvonalú mérkőzésen gyűjtöttünk be három pontot.