A legjobbjait ünnepelte a Sportcentrum

Akt.:
A legjobbjait ünnepelte a Sportcentrum
© Fotó: Derencsényi István
Debrecen – Nagyszabású gálaesten ismerték el a legkiválóbb debreceni sportolókat.

Ahogy minden évben, úgy ezúttal sem maradhatott el a Debreceni Sportcentrum – Sportsikola (DSC-SI) éves gálája.

Az eddigi gyakorlattól eltérően idén nem a Hódos Imre Sportcsarnokban, hanem a Kölcsey Központban gyűltek össze a sportolók és edzőik, hogy átvehessék jól megérdemelt elismerésüket. A csütörtök esti gálán a DSC-SI tizenegy szakosztályának legeredményesebb versenyzői vehettek át díjat, emellett pedig tizenhat edző és egy csapat is elimserésben részesült. A jó tanuló, jó sportoló címeket is kiosztották, valamint Cserfalvi István kosárlabda edző életműdíjat vehetett át. Tavaly Risztov Évát látták a legjobb női sportolónak, a férfiak között pedig Biczó Bence lett a befutó.

HBN

Díjazottak

Atlétika
Legjobb versenyző: Koroknai Máté (1993)
Jó Tanuló – Jó Sportoló: Faragó Szilvia (1999)Cselgáncs
Legjobb versenyző: Kányási Roland (1996)
Jó Tanuló – Jó Sportoló: Cservenák Anna (1998)

Kézilabda fiú
Legjobb versenyző: Szolnoki László (2001)
Jó Tanuló – Jó Sportoló: Zámbori Marcell (2000)

Kézilabda leány
Legjobb versenyző: Vámosi Panna (2001)
Jó Tanuló – Jó Sportoló: Petrus Mirtill (2001)

Kosárlabda fiú
Legjobb versenyző: Tóth Bence Miklós (2000)
Jó Tanuló – Jó Sportoló: Fritsch Balázs (1999)

Kosárlabda leány
Legjobb versenyző: Stekler Kamilla
Jó Tanuló – Jó Sportoló: Muzsnay Lilla

Labdarúgás
Legjobb versenyző: Szabó Péter
Jó Tanuló – Jó Sportoló: Szarka János

Műkorcsolya
Legjobb versenyző: Győrfi Katinka
Jó Tanuló – Jó Sportoló: Herdon Sára

Tollaslabda
Legjobb versenyző: Tóth Kristóf
Jó Tanuló – Jó Sportoló: Szoták Kitti

Triatlon
Legjobb versenyző: Pocsai Balázs
Jó Tanuló – Jó Sportoló: Kovács Balázs

Úszás
Legjobb versenyző: Sándor Benedek
Jó Tanuló – Jó Sportoló: Vig Szabina

Az év női sportolója: Risztov Éva

Az év férfi sportolója: Biczó Bence

Az év női utánpótlás sportolója: Sibalin Flóra

Az év férfi utánpótlás sportolója: Koroknai Máté

Az év csapata: U13 lány kézilabdacsapat

Életműdíjas: Cserfalvi István



Sporthírek






hirdetés