A Kisvárda megnehezítette a Fradi dolgát

A piros mezes kisvárdaiak az első félidőben felvették a versenyt a Ferencvárossal - © Fotó: fradi.hu
Kisvárda – A Kisvárda Master Good jó első félidőt játszott és több helyzetet is kidolgozott a Ferencváros vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, ám a második játékrészben Davide Lanzafame és Böde Dániel is betalált, így 2-0-ra győzött a Fradi. A párharc visszavágóját jövő hét kedden, Kisvárdán rendezik meg.

Labdarúgás: Magyar Kupa, nyolcaddöntő, első mérkőzés

Ferencváros-Kisvárda Master Good 2-0 (0-0)

Groupama Aréna, 3447 néző, v.: Pintér (Kóbor, Szalai).

Ferencváros: Dibusz – Lovrencsics, Botka, Dvali, Heister – Csonka, Leandro (Sigér, 69.) – Isael (Gorriarán, 59.), Lanzafame, Varga (Petrjak, a szünetben) – Böde. Vezetőedző: Szerhij Rebrov.

Kisvárda: Minca – Melnik, Beriosz, Kravcsenko, Pico (Gosztonyi, 59.) – Karaszjuk, Protics – Ilics, Cukalasz (Grozav, 76.), Sassá – Negrut (Kovácsréti, a szünetben). Vezetőedző: Dajka László.

Gól: Lanzafame (53.), Böde (86.).

Percek, események

53. perc: Leandro 17 méterről lőtt szabadrúgása a bal kapufáról kipattant, Lanzafame négy méterről kapásból a kapu közepébe lőtt, 1-0.

86. perc: Lanzafame bal oldali szöglete Gosztonyi fején csúszott meg, épp a hosszún üresen érkező Bödéhez, aki nem hibázott közelről, 2-0.